خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      انقد حرص نخور
      شماها ی پیرهن بیشتر پاره کردین اگ میگین آسونه پس آسونه

خوب شد؟
      چقد خوبه ما درسامون آسونه خیلی خوشحال شدم
      ولی عزیز بقول شما هر چی سختی خودشو داره پس شما هم نمیتونین نظر درستی بدین طبق گفته خودتون
      حرص میخوردم که بلافاصله جوابتونو داده بودم اما تا تایم استراحت امروزم سر نزدم چون ارزش وقت تلف کردن نداره
      مسئله اینجاست با شما حرف زدن مثل حرف نزدن میمونه! و شما هی حرفای خودتونو بدون توجه و دقت به حرف مخاطبتون تکرار میکنید چرا؟
      چون من سختی های هر دو نظامو میگم و میگم نظام شما هم کمتر از نظام ما سختی نداره اونوقت شما باز میای میگی من میگم درساتون آسونه و خوشحال باشین
      شما انگار که پستای منو نخونده جواب میدین درواقع شما مثل کسی هستین که دستاشو گذاشته رو گوشاش چشماشو بسته و داد میزنه نظام من سخت تره نظام قدیم آسونتره و وقتی شما هیچ حرفی حتی حرف منطقی رو نمیخواین که بشنوین و ببینین من هرچقدر با شما صحبت کنم حتی وقتی حرفای خود شما رو تائید کنم شما اصلا متوجه نمیشین چون نمیخواین که بشنوین حرف دیگرانو حتی منطقی ترین حرف ها رو حتی حرفای موافق با حرفای خودتونو در نتیجه بله هرچی شما میگید درسته!
      من کی گفتم کسی نمیتونه نظر درستی بده؟! من گفتم کسی نمیتونه بگه کدوم یک از دو نظام سختی هاش بیشتره(که خودمم حرفی مبنی بر سخت تر بودن هیچ یک از دو نظام نزدم)نگفتم سختی هایی که چه نظام قدیمی ها چه نظام جدیدی ها میگن درست نیست گفتم ما ها چون خودمون تو یک نظام هستیم و چون جای نظام مقابل نبودیم و لمس نکردیم نمیتونیم بگیم کدوم سخت تره شما حرفای منو متوجه نمیشین لطفا برداشت های عجیب و غریب نکنید اینجور وقت ها سکوت کنید بهتره
      لطفا! اگر جواب درست و منطقی ندارین و باز میخواین حرف های نسنجیده و بدون فکر تکرار کنید جواب ندید کسی هم نمیگه چرا جواب ندادین
      جواب هم بدین اگر حرفتون منطقی نباشه من دیگه جواب نمیدم چون فقط وقتم تلف میشه
      امیدوارم نگرشتونو یک مقدار تغییر بدین
      روز خوش
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      حرص میخوردم که بلافاصله جوابتونو داده بودم اما تا تایم استراحت امروزم سر نزدم چون ارزش وقت تلف کردن نداره
      مسئله اینجاست با شما حرف زدن مثل حرف نزدن میمونه! و شما هی حرفای خودتونو بدون توجه و دقت به حرف مخاطبتون تکرار میکنید چرا؟
      چون من سختی های هر دو نظامو میگم و میگم نظام شما هم کمتر از نظام ما سختی نداره اونوقت شما باز میای میگی من میگم درساتون آسونه و خوشحال باشین
      شما انگار که پستای منو نخونده جواب میدین درواقع شما مثل کسی هستین که دستاشو گذاشته رو گوشاش چشماشو بسته و داد میزنه نظام من سخت تره نظام قدیم آسونتره و وقتی شما هیچ حرفی حتی حرف منطقی رو نمیخواین که بشنوین و ببینین من هرچقدر با شما صحبت کنم حتی وقتی حرفای خود شما رو تائید کنم شما اصلا متوجه نمیشین چون نمیخواین که بشنوین حرف دیگرانو حتی منطقی ترین حرف ها رو حتی حرفای موافق با حرفای خودتونو در نتیجه بله هرچی شما میگید درسته!
      من کی گفتم کسی نمیتونه نظر درستی بده؟! من گفتم کسی نمیتونه بگه کدوم یک از دو نظام سختی هاش بیشتره(که خودمم حرفی مبنی بر سخت تر بودن هیچ یک از دو نظام نزدم)نگفتم سختی هایی که چه نظام قدیمی ها چه نظام جدیدی ها میگن درست نیست گفتم ما ها چون خودمون تو یک نظام هستیم و چون جای نظام مقابل نبودیم و لمس نکردیم نمیتونیم بگیم کدوم سخت تره شما حرفای منو متوجه نمیشین لطفا برداشت های عجیب و غریب نکنید اینجور وقت ها سکوت کنید بهتره
      لطفا! اگر جواب درست و منطقی ندارین و باز میخواین حرف های نسنجیده و بدون فکر تکرار کنید جواب ندید کسی هم نمیگه چرا جواب ندادین
      جواب هم بدین اگر حرفتون منطقی نباشه من دیگه جواب نمیدم چون فقط وقتم تلف میشه
      امیدوارم نگرشتونو یک مقدار تغییر بدین
      روز خوش
      چشم شما درست میگین
      من دیگ حرفی ندارم
      بد نیست پاسخ هاتونو مرور کنین دوست عزیز
      دستتون میاد
      شادباشید
      ویرایش توسط Faith : 12 اردیبهشت 1398 در ساعت 12:47

3. Top | #48
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اولا چقد حاشیهههه!
      دوما
      بحث سر این نیست که کتابا چقد سخت یا اسونن
      مثلا تو دینی اکثرا ۶۰ درصدو راحت میزنن
      تو اگه درصدی که به صورت میانگین بقیه زدن رو بزنی تفاوت زیادی تو رتبه و ترازت نمیبینی ولی در واقع رقابت بین اون ۴۰ درصد باقبمونده س...
      یعنی شما نظام جدید هم اگه بودین بازم فرقی به حال شما نمیکرد مباحث بین شما و دوستاتون یکیه(همون مباحث به قول شما اسون) رقابت بر سر اینه که بیشترین درصد رو کی بزنه؟ برفرض اگه میانگین پاسخگویی یک درس ۸۰ هم باشه
      و شما ۸۰ بزنید رتبه تون چندانم خوب نمیشه چون تراز خوبی کسب نکردین!!! بحث سر اون ۲۰ درصد باقی مونده و شاگردای تاپه!

تو هر نظامی، بهترین باشید!!!!

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من بررسی نکردم ولی خیلی زیاد شنیدم سوالای نظام جدید آسون تره، بعد یه چیزی هم هست اینه برتر های نظام قدیم تو قلمچی همه ترازهاشون 7700 ایناست و نظام جدیدا 8300 !
      ولی خب نکته اینه خیلی از نظام قدیما دیگه قلمچی نمیرن

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان از سادگی نظام جدید گفتند اما
      هیچکس بررسی نمیکند که چرا با درصدهای معادل
      در نظام قدیم تراز پایینتر کسب میشود.
      نظام قدیم اسانتر هست؟!!!!!!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن