خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      عههههههههه میدونیم سبکتره !!
      وقتی چیزی قابل تغییر نیست با دادن انرژی منفی و بازی کردن با اعصاب بقیه چیو میخوای ثابت کنی؟
      برای
      خورد کردن اعصاب نظام قدیما نا امید کردنشون و ایجاد حاشیه ی بیخودی روش کاملاپیشو پا افتاده ای بود خانوم!!!!
      اره حتما از الان سه سال زندگیشونو حروم کنن !!! دیپلم نظام جدید بگیرن

شما همون نبودی تاپیک زدی صفرم از الان تا کنکور 98 چه شکلی بخونم ؟
      برا 98 و 99 ناامید شدی برا 1400 برنامه میخوای بریزی؟

بعد شما دنبال معلم واسه نظام قدیمی های تبریز نبودی ؟
      حواس بقیه رو پرت نکن سالم رقابت کن
      آفرین
      توهم توطئه دارن چرا ملت

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودمم میدونم قابل تغییر نیست قصد ندارم لحظه های ارزشمند تونو از دست بدین !تاپیک بخاطر این بود بچه ها نظراشنو بدن نه اینکه جنبه دیگه ای داشته باشع عزیز!
      شما یه هو غوغا کردین که حواس پرت نکن واینا چه وضعشه ؟
      آدم نمیتونه اینجا نظر خودشو بگه ؟ نمیدونستم نباید نظر داد و نظر خواست .

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درک میکنم که بعضیا زمانی گرفتار جنجال و حواشی کنکور شدن و اعصابشون خورده از اینجور چیزا ولی نباید هتک حرمت کنین که !یعنی چی آخه؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این حرفا خودتو گول میزنی گیریم اسونتره خب اگه اسون باشه واسه همه اسون میشه با درصد های بالاتری قبول میشن ادم وقتی کم کاری میکنه دوست داره همه چی رو بندازه گردن این واون وخودشو توجیه کنه.
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا نمدونم چرا بعضیا سر جنگ دارن با آدم ! بابا چه شده مگه که کم مونده با توپ و تفگ بیایین تو تاپیک چه خبره ؟!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      صرف حذف شدن دلیل بر اسانتر بودن مطالب نیست چه بسا مطالب نمره اوری حذف شده باشند
      در نگاه ابتدایی کتب هیچی ندارند ،درمورد نظام قدیم هم همین است منتهی توضیحات کمتر ابهامات بیشتر می اورد و ظراح از همین قسمت استفاده میکند
      بازهم کارشناسی دقیقتر نیاز هست که اگر واقعا نیاز به بازنگری داشته باشد ضریبی برای تراز داوطلبان قرار داده شود(احتمالش کم هست)
      +
      دلیلش انحلال کشور هست که نظام اموزش پرورش نیز مستثنی نبوده ودر راستای کاهش ساعات درسی اقدام به قلع وقم علم نموده است.
      با سپاس

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      #شما شرابط مارو ندارین همین ک ما روزی ۷ساعت میریم مدرسه سختی شرایط رو توضیح میده همین ج قانع کنندس
      ما هم مدرسه میرفتیما! از بدو تولد که فار التحصیل نبودیم عزیز:/
      درضمن شما حداقل تکلیفتون روشنه که با چه نظامی باید کنکور بدید و حالا حالا ها عوض نمیشه نظامتون
      نظام قدیمی ها چی بگن که سنجش هرروز! یه اطلاعیه میده که فلان تعداد سوال طرح میکنیم و....
      قطعا نظام شما هم چون امسال اولین کنکورتون با سوالات جدیده و نمونه سوال سراسری نیست براتون سخته بنظر من هر دو نظام سختی های خودشو داره و نمیشه گفت کدوما شرایط بدتری دارن چون باید همممه ی جوانب رو بدون تعصب و بی طرفی سنجید
      موفق باشید
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      ما هم مدرسه میرفتیما! از بدو تولد که فار التحصیل نبودیم عزیز:/
      درضمن شما حداقل تکلیفتون روشنه که با چه نظامی باید کنکور بدید و حالا حالا ها عوض نمیشه نظامتون
      نظام قدیمی ها چی بگن که سنجش هرروز! یه اطلاعیه میده که فلان تعداد سوال طرح میکنیم و....
      قطعا نظام شما هم چون امسال اولین کنکورتون با سوالات جدیده و نمونه سوال سراسری نیست براتون سخته بنظر من هر دو نظام سختی های خودشو داره و نمیشه گفت کدوما شرایط بدتری دارن چون باید همممه ی جوانب رو بدون تعصب و بی طرفی سنجید
      موفق باشید
      اوکی شما سال چهارم رو کامل مدرسه رفتین
      سلامت و هویت و هزاران درس پر از غلط و ناقص و تدریس نشده رو خوندین
      کنکور ما در سطح سوالای کتابه ما همههه چی برامون آسونه تازه کلی کتاب کمک درسی تست شده هم داریم
      موفق باشین

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      من خودم نظام قدیمم اما قبول کنید نظام جدیدم سختیا خودشو داره پسر خاله م که نظام جدیده تا اذرماه کتاب تست شیمی نداشت یعنی چاپ نظام جدیدش نبود که بخره اما ما نظام قدیما خداروشکر ازین مشکلات نداریم بعدشم شما کتاب چهار دوره قلمچیو دیدی که سوالاش تالیفیه این دلیل نمیشه که سوالات کنکور نظام جدید 98 هم سطحش پایین باشه درست مثل کنکور 94 خودمون که حتی مبحث راحتی مثل انتگرال رو هم خیلی سخت داده بودن بیاید مقایسه رو بذاریم کنار و رو اهدافمون فکر کنیم...
      خواهش میکنم بی انصافی نکنید
      مشکل نبود کتاب برای نظام قدیمیا هم بود امسال
      خود من نصف بیشتر کتابایی که میخواستم نبودن واقعا چون امسال 90 درصد کتابا یا دیگه چاپ نشدن یا بدون ویرایش و اضافه شدن سوالات کنکور 97 و حتی 96 چاپ شده بودن
      حتی یه سری کتابا دست دومش که چاپ قدیمی هم بود سخت پیدا میشد و بعضی کتابا همونم نبود خدا شاهده که از خودم در نمیارم
      واقعا شرایط برای هر دو نظام سخته
      بازم میگم نباید طرف یه نظامو گرفت هر دو نظام مشکلات خودشونو داشتن
      موفق باشید
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      اوکی شما سال چهارم رو کامل مدرسه رفتین
      سلامت و هویت و هزاران درس پر از غلط و ناقص و تدریس نشده رو خوندین
      کنکور ما در سطح سوالای کتابه ما همههه چی برامون آسونه تازه کلی کتاب کمک درسی تست شده هم داریم
      موفق باشین
      اولا بله رفتیم شما جای ما بودید مگه؟
      دوما یه سلامت و هویتو بولد کردین هی تکرار میکنین چرا اسمی از مباحث حذف شده نمیارین؟ خب این به اون در
      درضمن خوبه خودم گفتم شما هم سختی های خودتونو دارین خوبه خودم گفتم شما نمونه سوال سراسری ندارین و سوالاتون جدیده!!!
      خوبه خودم گفتم نمیشه گفت کدوم سختی هاش بیشتره
      تعصب رو شما رد کردین
      یکم منطق و انصاف هم خوب چیزیه واقعا

#کافکا

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها خیالتون راحت نظام قدیم حالا حالا ها هس
      با این مقایسه ها هم فقط وقت و ذهنتون رو مشغول میکنید

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر کردین طراح کنکور ، طراح ازمونای قلمچی یا طراح ازمونای گاجه یا از تیم گروه مازه و یا ... ؟؟؟؟
      عزیران دل ، طراح سنجش میتونه از فصول هندسه ۱ یا انتگرال یا اینه ها که نظام جدیدا ندارن ولی ما قدیما داریم ، یه تست فوق اسون بده که هرکی فقط یه دوره فصل خونده تست زده ، به تستا بخنده ، در مقابل از بحث مشترکی مثل مشتق مدار حرکت شناسی که بین دو نظام مشترکه ، یه تست مفهومی عمیق بده ، اشک قدیم و جدید و در بیاره.
      شیمی جدید اسونه و بیشتر حفظی محوره تا مسئله محور. حالا فکر میکنین طراح سنجش ، از فصل اسید وباز یا سنتیک میاد یه تست سخت میده ، نه عزیزان دو سه تا تست از این فصل میده حفظی. ( برای مثال )
      طراح سنجش یه خورده حرفه ای و با وجدان باشه ، مثل ترازو میتونه بین قدیم و جدید سوال در یک سطح طرح کنه و کاملا متعادل
      ویرایش توسط reza333 : 12 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:41

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد از نتایج امسال مشخص میشه نظام قدیم ضرر زیادی می کنه یا نه.
      الان هر چی هم بگی کسی گوش نمیکنه.
      به نظرم علاوه بر حذف خیلی از مطالب از نظام قدیم برای زمان مرور هم کار نظام جدیدی ها راحت تر هست چون حجم مطالب کمتر هست. در صورتی که نظام قدیم باید وقتی رو برای مرور قسمتهای حذف شده هدر بده.

اونایی که خوب خوندن علاقه دارن نظام قدیم آزمون بدن.
      اونایی که میخوان استارت بزنن علاقه دارن نظام جدید آزمون بدن چون حجم مطالب کمتره.

اینکه نظام جدیدی ها دوست ندارن نظام قدیمی ها بیان نظام جدید کنکور بدن طبیعیه. طبیعت انسان هست که به فکر خودش باشه شما هم بودی احتمالا همینکارو می کردی.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اصلا سخته یا اسونه به شما چه اخه چه فرقی میکنه (نظام قدیمم)

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      اولا بله رفتیم شما جای ما بودید مگه؟
      دوما یه سلامت و هویتو بولد کردین هی تکرار میکنین چرا اسمی از مباحث حذف شده نمیارین؟ خب این به اون در
      درضمن خوبه خودم گفتم شما هم سختی های خودتونو دارین خوبه خودم گفتم شما نمونه سوال سراسری ندارین و سوالاتون جدیده!!!
      خوبه خودم گفتم نمیشه گفت کدوم سختی هاش بیشتره
      تعصب رو شما رد کردین
      یکم منطق و انصاف هم خوب چیزیه واقعا

انقد حرص نخور
      شماها ی پیرهن بیشتر پاره کردین اگ میگین آسونه پس آسونه

خوب شد؟
      چقد خوبه ما درسامون آسونه خیلی خوشحال شدم
      ولی عزیز بقول شما هر چی سختی خودشو داره پس شما هم نمیتونین نظر درستی بدین طبق گفته خودتون

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن