خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بازم مبحث تکراری این اسونه اون سخته تا حالا فکر کردین چه افرادی میگن این سخته یا اسونه؟؟ کسایی که یا توی درس هاشون ضعیف هستن و می خوان این شکلی ضعیف بودن خودشون رو بپوشونن یا کسایی که فقط قصد دارن با این حرف های پوچ و غلط ذهن نظام قدیم ها رو ختشه دار کنن و يه جورایی کاری کنن که يه نظام قدیم که تا الان شک و تردید داشته شک و تردیدش بیشتر شه و کلا درس بذاره کنار و از رقابت کنکور خارج شه تا بلکه همون قضیه هر چه کمتر بهتر پیش بیاد بس کنید به خدا به خدا اينجوري که شما می گيد نیست هر درسی برای هر نظام سختی ها و آسونی های خودش رو داره اينجوري نیست که يه نظام خیلی سختر یا آسون تر از نظام ديگه باشه نکنید از این کار ها دودش تو چشم خودتون میره خود دانید خیلی ها که مثل شما هستن دارن الان جمع بندی می کنن و بدون این حاشیه ها قطعا از شما جلو تر خواهند بود به این طرف قضیه هم توجه کنید بعد یه دو دو تا چهار تا کنید ببینید ارزش داره بازم بگید فلان نظام آسونه یا سخته؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      هر سالی شرایط سخت خودش رو داره ما امسال امتحان نهایی داریم و سال دوازدهم رو کلا باید بریم مدرسه تا آخر اردیبهشت
      سلامت و هویت هم ک قصش جداست کلا
      من آرزو داشتم نظام قدیم بودم خیلی جالبه
      خب عزیزم مام نهایی دادیم سال اخر سال سومم دادیم میخاین بگین شما همه رو نهایی میدین ؟ مام فقط چند تا درسو نهایی ندادیم سال اخر که مهمش تحلیلی و گسسته بود

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکور نمایش پست ها
      خب عزیزم مام نهایی دادیم سال اخر سال سومم دادیم میخاین بگین شما همه رو نهایی میدین ؟ مام فقط چند تا درسو نهایی ندادیم سال اخر که مهمش تحلیلی و گسسته بود
      #شما شرابط مارو ندارین همین ک ما روزی ۷ساعت میریم مدرسه سختی شرایط رو توضیح میده همین ج قانع کنندس

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله حرفتون متین .ولی کتاباشونو دیدین اخه ؟من اغراق نمیکنم حتی دبیرا هم اینو میگن قصد توجیح کردنم ندارم
      اول یه ذره بررسی کنین تفاوت هاشونو بعد بگین حاشیه است یانه
      بله دیدم
      ولی تو آزمون سنجش جامع فیزیک رو 65 زدم(رشته م ریاضیه) شدم 10 کشوری تو فیزیم درحالی که سال 96 همین رو زدم شدم 500 خب معلومه که با وجود راحتی یه مشکلاتی هم هست براشون
      من که برام مهم نیست کدوم راحتتره و کدوم سختتر چون دونستنش فایده ای نداره
      شما هم خواستی جواب کسیو بدی نقل قول بگیر از همونجایی که نوشته پاسخ با نقل قول تا متوجه بشیم جواب کیو میدی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا نظام جدیدا ناراحت نشن ،ولی کتابای نظام جدید خیلییی سبکتر از کتابای نظام قدیمن ، حذفیاتشونم بیاریم رو درساشون دیگه چه مبحث بغرنج (از نظر خودشون البته) میمونه براشون؟
      مام باید با اینا کنکور بدیییم؟ای خدااااااااااا
      کلا بنظرم عاقلانس و ارزششو داره بریم دیپلم نظام جدید بگیریم

گفتما نظام جدیدامون ناراحت نشن از ای پست
      کتاب ۴ دوره کنکور ۹۷ رو داشتم میخوندم اونقد حرص خوردم که چرا من نظام جدید نشدم خودشم این سال!:troll (16):
      کتابای نظام جدید در ظاهر آسون هست ولی اگر دقیق بشی وبررسی کنی متوجه میشی در کل خیلی فرقی ندارن.
      اصلا فرض کنیم که نظام جدید کتاب هاشون سبک تره ...آیا نمیشه از مباحثی که دارن سوال سخت طرح کرد؟!

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      بازم مبحث تکراری این اسونه اون سخته تا حالا فکر کردین چه افرادی میگن این سخته یا اسونه؟؟ کسایی که یا توی درس هاشون ضعیف هستن و می خوان این شکلی ضعیف بودن خودشون رو بپوشونن یا کسایی که فقط قصد دارن با این حرف های پوچ و غلط ذهن نظام قدیم ها رو ختشه دار کنن و يه جورایی کاری کنن که يه نظام قدیم که تا الان شک و تردید داشته شک و تردیدش بیشتر شه و کلا درس بذاره کنار و از رقابت کنکور خارج شه تا بلکه همون قضیه هر چه کمتر بهتر پیش بیاد بس کنید به خدا به خدا اينجوري که شما می گيد نیست هر درسی برای هر نظام سختی ها و آسونی های خودش رو داره اينجوري نیست که يه نظام خیلی سختر یا آسون تر از نظام ديگه باشه نکنید از این کار ها دودش تو چشم خودتون میره خود دانید خیلی ها که مثل شما هستن دارن الان جمع بندی می کنن و بدون این حاشیه ها قطعا از شما جلو تر خواهند بود به این طرف قضیه هم توجه کنید بعد یه دو دو تا چهار تا کنید ببینید ارزش داره بازم بگید فلان نظام آسونه یا سخته؟؟؟؟
      خوشحالم که به این نتیجه رسیدید
      البته خودتونم یه تاپیک جنجالی زدید که بماند

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از فامبلامون معلم زیست کنکوره بعد میگفت من خودم نمیدونم از زیست دوازدهم چه سبک سوال طرح کنم امتحان بگیرم در این حد نا مفهمومه بهم میکفت خداتو شکر کن کنکور نظام قدیم میدی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      خوشحالم که به این نتیجه رسیدید
      البته خودتونم یه تاپیک جنجالی زدید که بماند
      اره ولی بعدش فهمیدم اشتباه می کردم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ول کنین اصلا ....نخواستیم

کسایی که تونستن خودشون وفق بدن با شرایط نظام جدید و قدیم مرحبا دارن ولی وقتی کسی با دلیل حرفشو میگه نباید بهش وصله ی ضعف چسبوند و یا حاشیه پرداز ! چیزی که بیان شد حاشیه نبود فقط نظر بجای خیلی هاست که نمیشه کاریش کرد
      با آرزوی موفقیت برا همه چه نظام جدید چه نظام قدیم .

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسایی که تونستن خودشون وفق بدن با شرایط نظام جدید و قدیم مرحبا دارن ولی وقتی کسی با دلیل حرفشو میگه نباید بهش وصله ی ضعف چسبوند و یا حاشیه پرداز ! چیزی که بیان شد حاشیه نبود فقط نظر بجای خیلی هاست که نمیشه کاریش کرد
      با آرزوی موفقیت برا همه چه نظام جدید چه نظام قدیم .
      گاهی وقت ها باید به يه نفر شوک بدی تا بفهمه کارش اشتباهه اینم حکم همون داره

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بخاطر همین بحثا رو تاپیک زدم نظام قدیما دختر خاله خودمن نظام جدیده ولی حتی با وجود حذفیاتم بازم قانع نمیشه که کتاباشونو سبکتر کردن
      میدونی چرا؟ چون کتاب های تست توی نظام جدید تیپ های تستی رو روی همین مباحث باقی مونده افزایش دادن نظام قدیم تنوع تست هاشون محدود تر ولی مباحث متنوع تر بود و همین حتی باعث قطورتر شدن کتاب های تست و کمک آموزشی تو نظام جدید شده شما فقط خوده کتاب درسی دیدی و کتاب های تست رو ندیدی مثال واست بزنم؟ شیمی بازرگانی دو نظام - ادبیات موضوعی دو نظام - ریاضی خیلی سبز دو نظام رو مقایسه بکن(فقط تعداد تست ها و صفحاتشون رو که ببینی متوجه میشی چی میگم)

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      لطفا نظام جدیدا ناراحت نشن ،ولی کتابای نظام جدید خیلییی سبکتر از کتابای نظام قدیمن ، حذفیاتشونم بیاریم رو درساشون دیگه چه مبحث بغرنج (از نظر خودشون البته) میمونه براشون؟
      مام باید با اینا کنکور بدیییم؟ای خدااااااااااا
      کلا بنظرم عاقلانس و ارزششو داره بریم دیپلم نظام جدید بگیریم

گفتما نظام جدیدامون ناراحت نشن از ای پست
      کتاب ۴ دوره کنکور ۹۷ رو داشتم میخوندم اونقد حرص خوردم که چرا من نظام جدید نشدم خودشم این سال!:troll (16):
      عههههههههه میدونیم سبکتره !!
      وقتی چیزی قابل تغییر نیست با دادن انرژی منفی و بازی کردن با اعصاب بقیه چیو میخوای ثابت کنی؟
      برای
      خورد کردن اعصاب نظام قدیما نا امید کردنشون و ایجاد حاشیه ی بیخودی روش کاملاپیشو پا افتاده ای بود خانوم!!!!
      اره حتما از الان سه سال زندگیشونو حروم کنن !!! دیپلم نظام جدید بگیرن

شما همون نبودی تاپیک زدی صفرم از الان تا کنکور 98 چه شکلی بخونم ؟
      برا 98 و 99 ناامید شدی برا 1400 برنامه میخوای بریزی؟

بعد شما دنبال معلم واسه نظام قدیمی های تبریز نبودی ؟
      حواس بقیه رو پرت نکن سالم رقابت کن
      آفرین
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      وقتی چیزی قابل تغییر نیست با دادن انرژی منفی وخورد کردن اعصاب بقیه چیو میخوای ثابت کنی؟
      برای
      خورد کردن اعصاب نظام قدیما نا امید کردنشون و ایجاد حاشیه ی بیخودی روش کاملاپیشو پا افتاده ای بود خانوم!!!!

شما همون بنودی تاپیک زدی صفرم از الان تا کنکور 98 چه شکلی بخونم ؟

افرین
      what?

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      وقتی چیزی قابل تغییر نیست با دادن انرژی منفی وخورد کردن اعصاب بقیه چیو میخوای ثابت کنی؟
      برای

شما همون بنودی تاپیک زدی صفرم از الان تا کنکور 98 چه شکلی بخونم ؟

آفرین
      دقیقا اینا ديگه قدیمی شده نظام قدیم ها بیدی نیستن که با این باد ها بلرزن طرف صحبتم استارتر تاپیکه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرف اخرمو نخوندی نه ؟ برو اونم بخون خانوم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن