خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فارغالتحصیلم با چه برنامه ای از صفر بخونم تا کنکور ۹۸؟

میدونم دیره اما میخوام اگه خدا بخواند بمونم واسه ۹۹ ولی باید تا کنکور ۹۸ یه برنامه توپ داشته باشم که بقولی قبل شروع اصلیم مباحثو ‌یه بار ببندم. توانجمن با برنامه ای که گفته بودن از ۱۵ فروردین شروع کرده و روزی ۱۶ ساعت دبیر ریاضی ش براش برنامه ریخته بود آشناشدم منم دنبال یه همچین برنامه ایم اما تو اون برنامه درس ها و مباحث هر روز معلوم نبود ، اگه بمن باشه یه هفته دینامیک میخونم برا همین اگه همچین برنامه سراغ دارین بگین لطفا
      درضمن تو تاپیک های قبلی گفتم شرایطمو ۹۸ کنکور دوممه و دیپلم ریاضی دارم و قصد شرکت تو کنکور تجربی رو دارم اگه برنامه ای حجمی سراغ دارین بگین لطفا

فوری فوری فوری

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جواب نمیدین؟(30):

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دینامیک توی یک هفته از الان؟!
      داداش دیگه اگه بخوای شروع کنی دینامیک رو باید توی 4 روز تموم کنی اول مهر نیستیم که
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گفتم اگه بخودم باشه یه دینامیک تا اون حد طول میکشه . دنبال برنامه ایم که مثلا بگه جلسه اول تا فلان جا خونده بشه ، جلسه دوم تا یه جای دیگه ی دینامیک ؛ میخام شبیه زمان مدرسه بخونم اما نمیدونم چطوری (دینامیک مثال بود البته)
      ویرایش توسط mstt : 11 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:02

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین اینکه برنامه میخای تو این شرایط کار اصلا درستی نیست
      باید ببینی هرکدوم واسه خودت چقد زمان برن!
      تو ی برگه بنویس تعداد روزایی ک لازم دارنو بنویس و بر اساس تست خیز بودن فصل شرو کن
      وقت اووردی همرو بخون، نیووردیم حدقل تست خیزارو خوندی
      باید ببینی خودت چجوریه شرایطت، اینجا یکی میگه دینامیک تو ۱۰ روز یکی میگه تو ۳ روز چون واسه اونا انقد طول میکشه
      من خودم حرکت شناسیو تو دوروز میتونم بخونم با تست ببندمش کامل ولی ی فصلی مثه گرما یا فشار ی هفته وقت میگیرن ازم
      بر اساس خودت باید برنامه بریزی!
      Lost in DayDream

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itsmahi نمایش پست ها
      تو ی برگه بنویس تعداد روزایی ک لازم دارنو بنویس و بر اساس تست خیز بودن فصل شرو کن
      باید ببینی خودت چجوریه شرایطت، اینجا یکی میگه دینامیک تو ۱۰ روز یکی میگه تو ۳ روز چون واسه اونا انقد طول میکشه
      من خودم حرکت شناسیو تو دوروز میتونم بخونم با تست ببندمش کامل ولی ی فصلی مثه گرما یا فشار ی هفته وقت میگیرن ازم
      یعنی میگین مثل موقعی که امتحان دارم بخونم ؟ مثلا ۲ روز کلا اسید باز بخونم و ببندمش و بعدا تست کار کنم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itsmahi نمایش پست ها
      اگه خدا بخواد ۹۹ کنکور اصلیمه اما باید قبل این کنکور یه بار مباحثو جمع کنم ؛ با اینکه انگیزم کمه اما باید اینکارو بکنم
      ویرایش توسط mstt : 11 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:29

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات

خدا شاهده سرم سوت کشید
      یکم زیادی واسه 98 ریلکسی
      واسه 99 هم زیادی زوده
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین اصن فلن فک کن ۹۹ نیست -_-
      تو ببین تو این چن وقت دقیقا چیکاره ای بعدش ی فکری واسه ۹۹ وردار
      من با بقچه ای خوندن موافق نیستم چون خودم ب شدت خسته میشم اگه ۲ روز تکراری ی درسو بخونم! البته من!
      بقچه ای خوندن خیلی توصیه ام نمیشه
      من اون دوروزو اکه واسه خودم بخام برنامه بریزم
      ایمنیو میذارم ک دوروزه بخونمش، شیمی مثلا اتم ب دوتا ۱۴ صفه ای با تستای وی آی تیه مبتکران و فیزیک اتمی یا هسته ای با تستای ستاره دار گاج!
      Lost in DayDream

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقتی شما میگید هدفت کنکور 99 هست چرا میخوای شروعت با فشار حداکثر باشه که کلا از دروس خسته بشی؟
      خب یه برنامه یک ساله بریز و برای 99 بخوان حالا بر اساس نوع دیپلمت چون 99 دوتا کنکور هست.
      واس شروع روزانه 16 ساعت درس خواندن اصلا جالب نیست و هفته ی دوم ، قید کنکور که هیچ قید زندگی رو هم میزنی.
      اگر برنامه راهبردی بلند میخوادی ، اول سال با گزینه 2 یا گاج شروع کن ( گزینه 2 بهتره - البته قلم چی هم یه زمان خوب بود ولی شخصا بهش اعتمادی ندارم ، به آزموناش ندارم ولی برنامه راهبردیش خوبه)
      اگر هم خودت میخوای برنامه بنیوسی ، همون برنامه یک ساله رو به صورت هفتگی بنویس.
      کنکور 99 با 98 متفاوت هست اگر برنامه فشرده میخوای که توی 2 ماه باقی مونده واس 98 ، اولا باید ثبت نام کرده باشی کنکورشو که زمانشم تموم شده دوما چون شما پیش زمینه قبلی نداری رتبه ات ممکنه بالای 40 هزار بشه ، و انقدر زور زدن و تلاش کردن اونم واس چنین رتبه ای ، من باشم قید کنکورو میزنم دیگه
      به هرحال موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا کنکور ۹۸ درس نخون برا ۹۹م درس نخون به فکر آینده باش واسه ۱۴۰۰ برنامه ریزی کن ۱۴۰۰ اومد اونموقع یه فکری میکنیم
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اوکی
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      برا کنکور ۹۸ درس نخون برا ۹۹م درس نخون به فکر آینده باش واسه ۱۴۰۰ برنامه ریزی کن ۱۴۰۰ اومد اونموقع یه فکری میکنیم
      موش نخوردتت بامزه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      واقعا که

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا اگه بعضیا جواب مناسب ندارن هرزنامه ندن و مرسی از همه
      ویرایش توسط mstt : 11 اردیبهشت 1398 در ساعت 14:03

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن