خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فیزیک قضاتی فکراموز

سلام روز همگی بخیر ببخشید کسی بوده اینجا از دی وی دی فکراموز استاد قضاتی برای نظام قدیم استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه تکنیک هایی که میگه روی همه سوالات جواب میده؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالب نیست من دیدمش
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      آقا خواهشا دنبال تکنیک نرید که فقط تو تست هایی که خودشون میدن جواب میده اما بازم بعضی هاشون که خیلی کمن جواب میده ولی به نظر من ( فیزیک قلم چی معمولا 60 الی 70 یا 80 میزنم ) بهتره که با کتاب درسی شروع کنید و بعد برید سمت کتاب تست که معمولا تو درسنامه هاش یه سری نکات گفتن که رو همونا مسلط بشید و سرعتتون بره بالا راحت فیزیک رو بالا میزنید
      اگه جایی هم واقعا متوجه نشدید برید سمت آلا که کارتونو تو مفاهیمش راه بندازه بعضی جاها نکته تستی هم میگن البته
      در ضمن منبع من آبی قلم چیه
      - قواعد بازی اینه ، میتونی تغییرشون بدی ؟
      - نه
      - پس خفه شو و بازی کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      جالب نیست من دیدمش
      نظرت در مورد فیزیک نوکنده چیه کلاساش و نکته و تستش؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      ها این خوبه این خودش هم نویسنده هست
      دبیر خوبی هم هست
      نظر بچه های کلاسینو هم در موردش مثبته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up!
      لطفا کسانی که اطلاع دارن و استفاده کردن نظرشون رو بگن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط یه ویژه بگیر خودتو خلاص کن
      فیزیک به اندازه ی ریاضی نیست که کسی واست توضیح بده بفهمی.. فیزیک قدرت تحلیلت باید بالا باشه
      تو اول راه اصلی رو باید بگیر بعدش برو سراغ تکنیک

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      من کلاسینو میرم خوبه بچه ها همه ازش راضی ان من خودم اسم نوشتم ولی از یه جایی نتونستم کلاس ها رو شرکت کنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      من کلاسینو میرم خوبه بچه ها همه ازش راضی ان من خودم اسم نوشتم ولی از یه جایی نتونستم کلاس ها رو شرکت کنم
      بنظرم نکته و تست که فقط تله شده واسه پول به بهانه اینکه از صفر درس میدن 2000 هزار تا دانش اموز جذب میکنن ولی میدونی خب اولا تایم هر درس زیاده مثلا فیزیکش 3 ساعته خب مگه توی این چند ساعت چقدر از حرکت شناسی رو یه نفر ادم میتونه درک کنه :/ بعدشم تازه باید بشینی جزوش رو بخونی و بعدش بری تست بزنی بعدش باز جزوه بخونی بعد بری اون QR CODE که نوکنده رو گفت ببینی انگار اول تابستونه که تازه دانش اموز بخاد اینطوری شروع کنه

دانش اموز یه درسنامه مختر و مفید و کاربری و جامع میخاد که بعدش بره تست بزنه و اشکال یابی حالا سه ساعت از انرژی و تایمت رو بزاری که چی بشه اونم تازه برا فیزیک اگه ریاضی بود یه چیزی :/ ریاضیش بنظرم خوبه اونم سادات
      اریان حیدری ولی تکنیک میزنه بدرد ادم صفر نمیخوره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      بنظرم نکته و تست که فقط تله شده واسه پول به بهانه اینکه از صفر درس میدن 2000 هزار تا دانش اموز جذب میکنن ولی میدونی خب اولا تایم هر درس زیاده مثلا فیزیکش 3 ساعته خب مگه توی این چند ساعت چقدر از حرکت شناسی رو یه نفر ادم میتونه درک کنه :/ بعدشم تازه باید بشینی جزوش رو بخونی و بعدش بری تست بزنی بعدش باز جزوه بخونی بعد بری اون QR CODE که نوکنده رو گفت ببینی انگار اول تابستونه که تازه دانش اموز بخاد اینطوری شروع کنه

دانش اموز یه درسنامه مختر و مفید و کاربری و جامع میخاد که بعدش بره تست بزنه و اشکال یابی حالا سه ساعت از انرژی و تایمت رو بزاری که چی بشه اونم تازه برا فیزیک اگه ریاضی بود یه چیزی :/ ریاضیش بنظرم خوبه اونم سادات
      اریان حیدری ولی تکنیک میزنه بدرد ادم صفر نمیخوره
      \
      من نوکنده ننوشتم ولی ریاضی آریان نوشتم و راضی ام

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      \
      من نوکنده ننوشتم ولی ریاضی آریان نوشتم و راضی ام
      سلام. ببخشید شما که ریاضی اریان حیدری رو شرکت کردین درصد ریاضیتون خوب شد؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      آقا خواهشا دنبال تکنیک نرید که فقط تو تست هایی که خودشون میدن جواب میده اما بازم بعضی هاشون که خیلی کمن جواب میده ولی به نظر من ( فیزیک قلم چی معمولا 60 الی 70 یا 80 میزنم ) بهتره که با کتاب درسی شروع کنید و بعد برید سمت کتاب تست که معمولا تو درسنامه هاش یه سری نکات گفتن که رو همونا مسلط بشید و سرعتتون بره بالا راحت فیزیک رو بالا میزنید
      اگه جایی هم واقعا متوجه نشدید برید سمت آلا که کارتونو تو مفاهیمش راه بندازه بعضی جاها نکته تستی هم میگن البته
      در ضمن منبع من آبی قلم چیه
      سلام من خیلی شک دارم که برم کلاس کی و مفهوم هم خیلی برام مهمه
      از مجموعه الا اقای موقاری رو میشناسم که بنظرم فوق العاده درس میدن لطفا اگر استاد خوب فیزیک توی الا میشناسین معرفی کنین یا حتی اگه خارج از الا باشه خودم بین یحیوی و ذهبی شک دارم ولی عجله هم دارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن