خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      در کل که به هیچ کسی که تو ابتدای مسیر فرار داره شرکت تو هیچ آزمونی رو توصیه نمیکنم
      خداروشکر ابتدای مسیر نیستم بلکه نزدیک خط پایانم که خسته اونجا افتادم و کافیه که یه نفری منو هل بده تا از خط پایان رد شم.حالا با این تفاسیر چه پیشنهادی بهم میکنین؟
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      برای هر کدوم یکی دوتا آزمونشو ثبت نام کنید , ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید!
      این امکانش وجود نداره چون نمیشه آزمون ها رو تک تکی ثبت نام کرد!مگه اینکه سوالای گاج رو از یه جایی گیر بیارم که اونم اصلا تو نت پیدا نمیشه
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

3. Top | #33
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.دوستان من میخوام تو کنکور 99 تجربی(نظام قدیم)انشا... شرکت کنم به همین خاطر از همین تابستون میخوام برم آزمون آزمایشی اما واقعا بین گاج و قلم چی موندم!حالا چرا بین این دو گیر کردم؟راستش برنامه گاج برای فارغ التحصیل ها فوق العادست یعنی گاج درسا رو تا آخر اسفند تموم میکنه و بعد اون فقط دوره میکنه و این برای من خیلی عالیه اما عیبی که گاج داره کم بودن جامعه ی آماریشه!اما قلم چی درسا رو آخر اردیبهشت تموم میکنه و تعداد دفعاتی که درسا رو دوره میکنه خیلی کمتراز گاجه و اینطوری امکان فراموشی مطالب زیاده و علت اصلی که من میخوام برم گاج همین مرورهای کمه قلمچی هست!همچنین یکی از مزیت های قلم چی بالا بودن جامعه ی آماریشه.حالا بنظرشما برنامه قوی گاج رو در نظربگیرم یا جامعه ی آماری قلمچی رو؟همچنین از دوستان میخوام بدون هیچ تعصبی هر نظری که درباره ی این دو آزمون آزمایشی دارن رو بگن تا من و دیگر دوستان بتونیم بهترین انتخابمون رو داشته باشیم.و در آخر سر از دوستانی که گاجی هستن میخوام لطفا نظرشون رو درباره ی سطح سوالات گاج(بدون هیچ تعصبی)بگن.پیشاپیش ممنون از نظرات ارزشمندتون

اینم بگم که هنگام نظردادناتون گرون بودن قلمچی رو لحاظ نکنین چون از لحاظ مالی مشکلی ندارم

یه چیز خیلی جالب هست که کسی متوجهش نمیشه! اولش قلمچی رو نیگا میکنی میگی woOow چقد مرووور! چقد باحال بشم اگه اینارو بخونم
      بعد تو وارد بازی قلمچی که میشی میبینی همه بچه ها یه دور درسارو اوکی و درست و حسابی خوندن (چه سال قبل، چه مدرسه) و الان فقط دارن طبق برنامه، دوباره درسارو میخونن! و تو اصلا نمیرسی به درساش اگه هم برسی همه رو بخونی به تسلط کافی نمیرسی چشم رو هم میزاری وا میکنی ازمونت رسیده مطالبی که خوندی رو تسلط نداری اونایی که نخوندی رو کی باس جبران کنی؟
      رتبه برترا که قلمچی شرکت میکردن میگفتن چهار و پنجشنبه فقط مرور میکردن اینا چطور میرسن این همه درس رو توی ۱۱ روز بخونن؟
      جالبه که اونا محکم خوندن، پایه شون هم قوی بوده خیلی راحت میتازونن
      ولی تویی که قبلا درسارو نصفه خوندی یا که داری از صفر شروع میکنی که امسالو بترکونی باید بگم از برنامه قلمچی جا میمونی!!!!
      مرور که داشت ولی تو ایستگاه های جبرانی اینقده مباحث زیاده که خو به خود مباحث اصلیشم نمیرسی چه برسه به جبرانیاش... مرور زیاد رو ملاک قرار نده!!!
      برای قلمچی کسی که از صفر میخونه باید ۱۲ ساعت روزانه مطالعه کنه تا طبق برنامش پیش بره حالا اول سال میگی میخوام بترکووونم ولی بعد هی یه مشکلی پیش میاد میبینی شنبه که کلا مهمون داشتین نشد بخونی یکشنبه فقط ۸ ساعت خوندی دو شنبه خانوادت رفتن بیرون مجبور شدی بمونی خونه که درس بخونی ولی از تنهایی حوصلت نکشیده بخونی
      یهو به خودت میای میبینی یه هفتش مونده و تو چیزی نخوندییییی!

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      گزینه دو
      تمام

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      من به چند علت نمیخوام برم قلم چی:
      دلیل اول:تعداد دورهاش نسبت به گاج خیلی کمتره
      دلیل دوم:درسا رو خیلی دیر تموم میکنه(آخر اردیبهشت)و اون باعث میشه که آدم دچار استرس بشه که آیا تو مدت اندک باقی مونده آیا میشه درسارو جمع کرد یا خیر اما گاج آخر اسفند تموم میکنه و بعد اون فقط دوره میکنه و این یه اعتماد به نفسی به آدم میده که بتونه بهتر، درسا رو جمع و جور کنه(این موضوع دلیل اصلی من برای انتخاب گاج هست)
      دلیل سوم:واقعا بعضی از سوالات کانون رو مخ هستن و فراتر از حد کنکور طرح میشن یعنی امکان اومدن اون سوالات تو کنکور کم تر از 1% هست و طرح این گونه سوالات دوتا بدی داره===>بدی اول:باعث میشه که روحیه داوطلب تضعیف بشه چون هر کی دوس داره که به اکثر سوالات پاسخ بده.بدی دوم(مهم ترین بدیش):طرح این گونه سوالات سخت داوطلب رو مجاب میکنه که تو خونه سوالات سخت تری رو کار کنه که بتونه این گونه سوالات رو جواب بده به همین خاطر داوطلب وقت طلایشو صرف زدن تست های سختی میکنه که امکان اومدن اون سوالات تو کنکور خیلی خیلی کمه اما همین داوطلب اگه سر جلسه آزمون با سوالاتی در سطح کنکور مواجه میشد دیگه نمیرفت سراغ سوالات سخت بلکه دنبال سوالاتی میگشت که در سطح آزمون آزمایشیش (و سطح کنکورش)باشه و احتمال اومدن این گونه سوالات هم واقعا تو کنکور خیلی زیاده.شاید بگین که سوالات سخت ما رو بیشتر برا کنکور آماده میکنه،منم کاملا با این حرف موافقم اما باید توجه کنیم که زدن تست های سخت زمان بره و وقت زیادی رو از آدم میگیره،به همین موضوع خیلیا توجه نمیکنن و تو خونه سوالات سخت تری رو کار میکنن تا سر آزمون آزمایشی بتونن به سوالا جواب بدن و همین وقت گذاشتن رو سوالات سخت تو خونه باعث میشه که داوطلب برای خودندن بقیه دروس وقت کم بیاره و حتی بعضی دروس رو حذف کنه!یعنی داوطلب بعضی دروسش رو فقط بخاطر زدن سوالایی حذف کرده که امکان طرح شدن اون سوال تو کنکور خیلی خیلی کمه!اما آیا بهتر نیست که ما سوالاتی در سطح کنکور کار کنیم که هم باعث میشه ما بتونیم به اکثر دروسمون برسیم و همچنین امکان اومدن اون سوالات تو کنکور خیلی زیاده؟
      اینا دلایل من مبنی بر انتخاب نکردن قلم بود،حالا ممنون میشم شما هم نظرتون رو درباره ی هر دو آزمون آزمایش بگین.در ضمن بگم که نه قلمچی مال بابامه و نه گاج !که بخوام از یکیشون بد بگم و از یکیشون تعریف کنم،اصلا اینطور نیست،من فقط نظرمو میگم تا دوستان درباره ی درست یا غلط بودن نظرم منو راهنمایی کنن
      اول درباره برنامه بگم که برنامه قلم چی برا کسیه که از دهم باش بیاد و اگه هم نیومده حداقلش اینه که تابستون کنکورش بمونه خونه و آزمون نده و پایه هاشو ببنده و از مهر فقط پایه مرور کنه و دوازدهمشو ببره جلو ولی من نمیدونم گاج چطور برنامه داد که تا قبل عید کل دوازدهم جمع میشه
      واسه ما که دوازدهمیم یه برنامه سنگین به زور تا 13 اردیبهشت همه چی جمع میشه ولی از برنامه فارغ التحصیل ها اطلاعی ندارم
      بعد فرقی نمیکنم که تو بعد عبد ببندی یا قبل عبد
      تو داری میخونی و تو دوران جمع بندی همه مباحث رو جمع بندی میکنی پس جای نگرانی نیست و تو در طول دو هفته زمان زیادی داری که مباحث رو بچلونی
      ولی مورد دوم آره قبول دارم واقعا بعضی تست های کانون رو مخ هستن و 1 دزصد هم احتمال نداره بیاد و از سطح سوالات کنکور خیلی بالاتره
      ولی یه مشکلی هست
      اول اینکه خیلی از رقبا تو قلم چی هستن و تقریبا به این سوالات 1 درصدی پاسخ میدن پس کنکور که آسونه رو میتونن راحت تر ج بدن
      اینو بخوابه تو آب نمک
      دوم اینکه قلم چی چرا سخت میده ؟ سخت میده که بخواد فشار کنکور رو به تو تحمیل کنه و بفهمی چه فشاری داره که از یه سوال سخت رد بشی یا استرس و . . .
      فشاری که سر کنکور هست رو قبول دارم که هیچ جا نمیتونه بده ولی وقتی تو بدونی با سوالات جدید و سختی قراره رو به رو بشی کم کم به این استرسه عادت میکنی و کم رنگ میشه
      ولی گاج ( طبق گفته خودتون ) سوالاتش روتین و در حد کنکوره و تو با کم کیفیت ترین کتاب بدون استرس میری سر جلسه و همرو با خیال راحت میدی و تراز خوب و . . .
      بعدش قلم چی همه سوالاتش که سخت سخت نیست من خودم با آبی که به گفته خیلیا آشغاله میرم و فیزیک 80 و حسابان 80 و درصد قابل قبولی میگیرم بدون حل کردن تست های آن چنان سخت
      و در آخر هم بگم که قلم چی برای کسیه که خودشو میخواد برای شرایط غیر منتظره کنکور اماده کنه ، برای سوالاتش سختش ، فشار و استرسش
      در اخر هم بگم که یه سر به سایت قلم چی بزنید ببینید بیشتر رتبه های زیر 1000 از قلم چیه پس شک نکن این رتبه برتر ها یه چیزی میدونستن که رفتن قلم چی
      و در اخر هم بگم این آزمون ها برای رقابت خودت با خودته
      برای پیشرفت خودت
      هدف اینه هر آزمون بهتر آزمون قبل بشی
      ولی نه به شرطی که همه چی ایده آل باشه
      تو اگه با سخت ترین چیز ها یاد بگیری دیگه آسون ها برات آب خوردنه ولی اگه با اسون ها یاد بگیری ممکنه فشار و . . . نزاره همون آسونو هم بزنی
      روز خوبی داشته باشید
      - قواعد بازی اینه ، میتونی تغییرشون بدی ؟
      - نه
      - پس خفه شو و بازی کن

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا نظام قدیمی ها که برنامه گاج عالیه. منم اولش قلم چی میرفتم ولی بعد تغییر مزخرف برنامه کانون ازمون های گاج رو شرکت کردم از لحاظ سطح سوالات هم واقعا گاج چیزی از قلم کم نداره و البته تقلبشم کمتره.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خواستم از شما که الان تقریبا 8-9 ماه از کنکوری خوندن تون میگذره و دیگه قلق کار دست تون اومده سوالی بپرسم
      (( در حال حاضر )) سوالات گاج به کنکور شباهت بیشتری دارن یا قلمچی ؟

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شینا نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خواستم از شما که الان تقریبا 8-9 ماه از کنکوری خوندن تون میگذره و دیگه قلق کار دست تون اومده سوالی بپرسم
      (( در حال حاضر )) سوالات گاج به کنکور شباهت بیشتری دارن یا قلمچی ؟
      واقعا هیچکدوم،کنکور همیشه چند قدم جلوتره،ضمنا اینو خوب میدونم کسی که مثلا تو قلم چی بدون تقلب بالا میزنه تو کنکورم زیاد به مشکل نمیخوره یعنی اکر سایر شرایط جانبی اوکی باشه موفقه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)