خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      پس عینه قلم چیه
      قبلا ماهی یبار بود
      يه زنگ بزن نمایندگی تهران گزینه 2 بگو برنامه نظام قدیم ها رو کی ميدين

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یکی از خوبیای گاج پاسخ تشریحیش خیلی خوبه و بلافاصله بعد از ازمون در اختیارت قرار میگیره!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.دوستان من میخوام تو کنکور 99 تجربی(نظام قدیم)انشا... شرکت کنم به همین خاطر از همین تابستون میخوام برم آزمون آزمایشی اما واقعا بین گاج و قلم چی موندم!حالا چرا بین این دو گیر کردم؟راستش برنامه گاج برای فارغ التحصیل ها فوق العادست یعنی گاج درسا رو تا آخر اسفند تموم میکنه و بعد اون فقط دوره میکنه و این برای من خیلی عالیه اما عیبی که گاج داره کم بودن جامعه ی آماریشه!اما قلم چی درسا رو آخر اردیبهشت تموم میکنه و تعداد دفعاتی که درسا رو دوره میکنه خیلی کمتراز گاجه و اینطوری امکان فراموشی مطالب زیاده و علت اصلی که من میخوام برم گاج همین مرورهای کمه قلمچی هست!همچنین یکی از مزیت های قلم چی بالا بودن جامعه ی آماریشه.حالا بنظرشما برنامه قوی گاج رو در نظربگیرم یا جامعه ی آماری قلمچی رو؟همچنین از دوستان میخوام بدون هیچ تعصبی هر نظری که درباره ی این دو آزمون آزمایشی دارن رو بگن تا من و دیگر دوستان بتونیم بهترین انتخابمون رو داشته باشیم.و در آخر سر از دوستانی که گاجی هستن میخوام لطفا نظرشون رو درباره ی سطح سوالات گاج(بدون هیچ تعصبی)بگن.پیشاپیش ممنون از نظرات ارزشمندتون

اینم بگم که هنگام نظردادناتون گرون بودن قلمچی رو لحاظ نکنین چون از لحاظ مالی مشکلی ندارم
      گاج بخاطر دلایلی که خودتون گفتین و... و اما چرا قلم چی نه : چون شما بخاطر جامعه آماری میخواین تو قلم شرکت کنین اما وقتی این آزمون سوالاش لو میرن یا فروخته میشن و یا توش تقلب هست ترازها درست و واقعی نیستن
      خودم مورد زیاد دیدم که میگفتن ما درصدامونو خیلی خوب میزنیم اما نمیدونیم چرا تراز قلممون بالا نمیاد و نامتناسبه
      خود منم پشت کنکوریم و میخوام از مهر برم گاج
      گزینه دو رو هم چون آزمون هاش 3 هفته یکباره و این باعث میشه دانش آموز بخاطر فرصت زیاد برای هر آزمون تنبلی کنه و بنظرم فاصله برای بین دو آزمون زیاده حذفش کردم واسه خودم
      موفق باشید
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اگر یه مقایسه ی اصولی و درست میخواین بین قلم چی و گاج تو گوگل سرچ بزنین کلبه ی مشاوره تو وبلاگ سرچ بزنین قلم چی یا گاج مقایسه بین دو آزمونو میاره مشاور این وبلاگم آقای جدیدی هستن بنظرم خوب مقایسه کردن
      خودم لینک نذاشتم چون ترسیدم یه وقت خلاف قوانین باشه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به آزمون ها از دید تراز نگاه نکنید اگه هم نگاه میکنید به چشم یک ابزار برای پیشرفت نگاه کنید و ازش روحیه بگیرید ولی درباره آزمون ها باید بگم که قلم چی سطح سوالاتش واقعا بالاس ولی یادمون نره که افرادی که تو قلم چی هستن تونستن به این سوالات سخت پاسخ بدن پس شک نکنید کنکور رو هم عالی تر میدن پس نگید قلم چی سخت من نمیتونم
      وقتی بقیه میتونن تو هم باید بتونی تا تو کورس رقابت جا نمونی
      - قواعد بازی اینه ، میتونی تغییرشون بدی ؟
      - نه
      - پس خفه شو و بازی کن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      گزینه دو وسلام
      من امسال هم گزینه بودم هم قلمچی یعنی دیگه ترفتم قلمچی ...از نظر هزینه خب دو تا ازمون تو یکسال واقعا زیاد شد ولی کاری درستی کردم گزینه شرکت کردم.سوالاش معرکس و مزایا دیگم داره که اگه خواستید میتونم بعدا توضیح بدم...
      اگه زحمتی نیست میشه لطفا اون مزایای دیگه رم بگین
      ممنون میشم

#کافکا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      به آزمون ها از دید تراز نگاه نکنید اگه هم نگاه میکنید به چشم یک ابزار برای پیشرفت نگاه کنید و ازش روحیه بگیرید ولی درباره آزمون ها باید بگم که قلم چی سطح سوالاتش واقعا بالاس ولی یادمون نره که افرادی که تو قلم چی هستن تونستن به این سوالات سخت پاسخ بدن پس شک نکنید کنکور رو هم عالی تر میدن پس نگید قلم چی سخت من نمیتونم
      وقتی بقیه میتونن تو هم باید بتونی تا تو کورس رقابت جا نمونی
      ولی نباید اینم یادمون بره که حدود 70%سوالات کنکور(وشایدم بیشتر)مشابه سال های قبله و قلم چی یکی از بدی هاش اینه ک به این موضوع خیلی کم اهمیته و سوالایی گاها طرح میکنه که واقعا اومدنش تو کنکور کمتر از 1% هستش پس عقل حکم میکنه ک ابتدا سوالاتی رو حل کنیم که احتمال اومدنشون بالای 50% هست
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      اگه زحمتی نیست میشه لطفا اون مزایای دیگه رم بگین
      ممنون میشم
      ببین عزیزم.برنامش متعادل تره و صرفا خرید سوالات کمتر چون تو شایت تراز نمیزنن که خیلی ها بخاطر اینچیزا سوالارو بخرن سوالاشو الکی سخت نمیده که کتاب بفروشه.جامعه آماریشم خوبه برعکس تصورات افراد.واسه من خیلی مهمه که حتی حوزه چجوری باشه در این حد.خب چون خیلی خداروشکر شلوغ الکی نیست حوزه هاشم عالین‌ کلا....

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.من خودم میخوام از تابستون آزمون ثبت نام کنم.اطلاعی هم از کیفیت ومزیت ومعایب آزمون ها ندارم چون آخرین باری آزمون دادم کنکور ۹۶بود که قلمچی شرکت میکردم.ولی قلمچی امتحان خودشو پس داده.به شخصه ریسک موسسات دیگه رو قبول نمیکنم و قلمچی ثبت نام میکنم.هرچی باشه بدتر از گزینه ۲ وگاج و...نیست.اکثر رتبه های زیر ۱۰۰۰هم قلمچی بودن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      ولی نباید اینم یادمون بره که حدود 70%سوالات کنکور(وشایدم بیشتر)مشابه سال های قبله و قلم چی یکی از بدی هاش اینه ک به این موضوع خیلی کم اهمیته و سوالایی گاها طرح میکنه که واقعا اومدنش تو کنکور کمتر از 1% هستش پس عقل حکم میکنه ک ابتدا سوالاتی رو حل کنیم که احتمال اومدنشون بالای 50% هست
      صد در صد با حرفت موافقم شک نکن
      من نمیگم قلم چی بریم و دیگه هیچ
      من میگم برای شروع و تا نزدیکای کنکور قلم چی چون سطح بالای سوالات باعث میشه فشار کنکور تحمیل بشه و به این فضا آشنا بشه دانش آموز ولی وقتی رسید نزدیک کنکور کم کم باید دل از آزمون بکشید و بچشبید به کنکور ها
      - قواعد بازی اینه ، میتونی تغییرشون بدی ؟
      - نه
      - پس خفه شو و بازی کن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای هر کدوم یکی دوتا آزمونشو ثبت نام کنید , ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید!

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      گاج اصلا آزمون هاش از لحاظ کیفیت سوال خوب نیستن. قلمچی هم معایب زیادی نداره ولی قطعا فایده ش از گاج بیشتره

13. Top | #28
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      در کل که به هیچ کسی که تو ابتدای مسیر فرار داره شرکت تو هیچ آزمونی رو توصیه نمیکنم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      ببین عزیزم.برنامش متعادل تره و صرفا خرید سوالات کمتر چون تو شایت تراز نمیزنن که خیلی ها بخاطر اینچیزا سوالارو بخرن سوالاشو الکی سخت نمیده که کتاب بفروشه.جامعه آماریشم خوبه برعکس تصورات افراد.واسه من خیلی مهمه که حتی حوزه چجوری باشه در این حد.خب چون خیلی خداروشکر شلوغ الکی نیست حوزه هاشم عالین‌ کلا....
      ممنون عزیزم موفق باشی

#کافکا

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      صد در صد با حرفت موافقم شک نکن
      من نمیگم قلم چی بریم و دیگه هیچ
      من میگم برای شروع و تا نزدیکای کنکور قلم چی چون سطح بالای سوالات باعث میشه فشار کنکور تحمیل بشه و به این فضا آشنا بشه دانش آموز ولی وقتی رسید نزدیک کنکور کم کم باید دل از آزمون بکشید و بچشبید به کنکور ها
      من به چند علت نمیخوام برم قلم چی:
      دلیل اول:تعداد دورهاش نسبت به گاج خیلی کمتره
      دلیل دوم:درسا رو خیلی دیر تموم میکنه(آخر اردیبهشت)و اون باعث میشه که آدم دچار استرس بشه که آیا تو مدت اندک باقی مونده آیا میشه درسارو جمع کرد یا خیر اما گاج آخر اسفند تموم میکنه و بعد اون فقط دوره میکنه و این یه اعتماد به نفسی به آدم میده که بتونه بهتر، درسا رو جمع و جور کنه(این موضوع دلیل اصلی من برای انتخاب گاج هست)
      دلیل سوم:واقعا بعضی از سوالات کانون رو مخ هستن و فراتر از حد کنکور طرح میشن یعنی امکان اومدن اون سوالات تو کنکور کم تر از 1% هست و طرح این گونه سوالات دوتا بدی داره===>بدی اول:باعث میشه که روحیه داوطلب تضعیف بشه چون هر کی دوس داره که به اکثر سوالات پاسخ بده.بدی دوم(مهم ترین بدیش):طرح این گونه سوالات سخت داوطلب رو مجاب میکنه که تو خونه سوالات سخت تری رو کار کنه که بتونه این گونه سوالات رو جواب بده به همین خاطر داوطلب وقت طلایشو صرف زدن تست های سختی میکنه که امکان اومدن اون سوالات تو کنکور خیلی خیلی کمه اما همین داوطلب اگه سر جلسه آزمون با سوالاتی در سطح کنکور مواجه میشد دیگه نمیرفت سراغ سوالات سخت بلکه دنبال سوالاتی میگشت که در سطح آزمون آزمایشیش (و سطح کنکورش)باشه و احتمال اومدن این گونه سوالات هم واقعا تو کنکور خیلی زیاده.شاید بگین که سوالات سخت ما رو بیشتر برا کنکور آماده میکنه،منم کاملا با این حرف موافقم اما باید توجه کنیم که زدن تست های سخت زمان بره و وقت زیادی رو از آدم میگیره،به همین موضوع خیلیا توجه نمیکنن و تو خونه سوالات سخت تری رو کار میکنن تا سر آزمون آزمایشی بتونن به سوالا جواب بدن و همین وقت گذاشتن رو سوالات سخت تو خونه باعث میشه که داوطلب برای خودندن بقیه دروس وقت کم بیاره و حتی بعضی دروس رو حذف کنه!یعنی داوطلب بعضی دروسش رو فقط بخاطر زدن سوالایی حذف کرده که امکان طرح شدن اون سوال تو کنکور خیلی خیلی کمه!اما آیا بهتر نیست که ما سوالاتی در سطح کنکور کار کنیم که هم باعث میشه ما بتونیم به اکثر دروسمون برسیم و همچنین امکان اومدن اون سوالات تو کنکور خیلی زیاده؟
      اینا دلایل من مبنی بر انتخاب نکردن قلم بود،حالا ممنون میشم شما هم نظرتون رو درباره ی هر دو آزمون آزمایش بگین.در ضمن بگم که نه قلمچی مال بابامه و نه گاج !که بخوام از یکیشون بد بگم و از یکیشون تعریف کنم،اصلا اینطور نیست،من فقط نظرمو میگم تا دوستان درباره ی درست یا غلط بودن نظرم منو راهنمایی کنن
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)