خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

استفاده از کتاب های المپیاد شیمی برای کنکور

سلام دوستان..
      حقیقتا از اونجایی که یه چندسالی هست که سطح سوالات شیمی کنکور به طرز عجیبی بالا رفته ، یه مدتی هست که دارم فکر میکنم برای مطالعه شیمی کنکور از کتاب های المپیاد استفاده کنم ( کنکوری 99 هستم).. منتهی نمیدونم تصمیم درستیه یا نه ؟ ریسکش چقدر زیاده؟ میتونه نتیجه بخش باشه ؟ یا فقط وقت گیره و متضمن درصد بالا نخواهد بود ؟ من با المپیاد شیمی و کتابهاش آشنایی ندارم و سطحم توی درس شیمی متوسطه رو به بالاست..
      ضمن اینکه آقای امیرحسین رضایی هم چون المپیادی بودن ، فقط با 20 روز خوندن شیمی تونستن درصد بالای 70 بیارن (فکر می کنم کنکور سال 96 ).
      ممنون میشم نظرتون رو در این مورد بگید و همچنین اگه کتاب خیلی خوب المپیادی هم سراغ دارید معرفی کنید..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی اطلاعی ندارم. احتمالا جواب میده ولی قطعا خیلی وقت گیر خواهد بود..
      شما اول باید ببینید دلیل کم شدن درصد شیمی بچه ها تو کنکور پارسال دقیقا چی بوده! سختی سوالات یا وقت گیر بودن یا ترکیب های جدید یا...
      و در آخر اینکه اگر یه کتاب خوب آموزشی سطح بالا( در سطح کنکور) یافتید حتما به بنده خبر بدید. ممنون

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تست های المپیاد زدن وقت گیره
      البته بعضیها با زدنش نتیجه هم گرفتن
      دوستم کل تابستونش رو تست های المپیاد شیمی کار کرد
      الآن ب راحتی تو قلم چی صد میزنه
      ولی کل تابستونو روزی ۱۰ساعت کار میکرد سوالا رو

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      تست های المپیاد زدن وقت گیره
      البته بعضیها با زدنش نتیجه هم گرفتن
      دوستم کل تابستونش رو تست های المپیاد شیمی کار کرد
      الآن ب راحتی تو قلم چی صد میزنه
      ولی کل تابستونو روزی ۱۰ساعت کار میکرد سوالا رو
      کل تابستون فقط شیمی خوندن ؟ پس بقیه درسا چی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یه بار تو ذهنم بود اینکارو بکنم اما بدون معلم نمیشه درست پیش رفت با تدریس دبیر ادم سریعتر راه میفته

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کار خوب اما به قول دوستان وقت گیری هست
      و فکر میکنم فقط برای درس شیمی جواب بده نه درسای دیگه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      سلام دوستان..
      حقیقتا از اونجایی که یه چندسالی هست که سطح سوالات شیمی کنکور به طرز عجیبی بالا رفته ، یه مدتی هست که دارم فکر میکنم برای مطالعه شیمی کنکور از کتاب های المپیاد استفاده کنم ( کنکوری 99 هستم).. منتهی نمیدونم تصمیم درستیه یا نه ؟ ریسکش چقدر زیاده؟ میتونه نتیجه بخش باشه ؟ یا فقط وقت گیره و متضمن درصد بالا نخواهد بود ؟ من با المپیاد شیمی و کتابهاش آشنایی ندارم و سطحم توی درس شیمی متوسطه رو به بالاست..
      ضمن اینکه آقای امیرحسین رضایی هم چون المپیادی بودن ، فقط با 20 روز خوندن شیمی تونستن درصد بالای 70 بیارن (فکر می کنم کنکور سال 96 ).
      ممنون میشم نظرتون رو در این مورد بگید و همچنین اگه کتاب خیلی خوب المپیادی هم سراغ دارید معرفی کنید..
      یازدهمی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان..
      اصلا چنین کاری لازم نیس.شما اگه شیمی مبتکران جلد اول +جلد تکمیلیش+کنکورهای گذشته(بخصوص سوالات کنکور ریاضی) رو چندین و چندبار کار کنین من بهتون امضا میدم که شیمی رو پایین 70% نمیزنین
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      کل تابستون فقط شیمی خوندن ؟ پس بقیه درسا چی
      فقط شیمی کار کردن تابستونو

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان..
      سلام ،
      هر کتاب المپیادی به درد شما نمیخوره ، سوالات مرحله ۱ و بعضی از مرحله دو های سال های گذشته خوبه اگ بزنی
      ولی خیلی سخت گیرانس ، اگ شیمیت قویه باید اینکارو کنی دوما اینکه اگه سوال سخت کنکوری میخوای iq بزن.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فارو بزن اگه دنبال چالشی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      اصلا چنین کاری لازم نیس.شما اگه شیمی مبتکران جلد اول +جلد تکمیلیش+کنکورهای گذشته(بخصوص سوالات کنکور ریاضی) رو چندین و چندبار کار کنین من بهتون امضا میدم که شیمی رو پایین 70% نمیزنین
      من نظام جدیدم.. فکر میکنم منظورتون از مبتکران کتاب های نظام قدیمه آقای بازرگانه

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکور نمایش پست ها
      یازدهمی؟
      بله

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما که می خوای وقت بذاری اینکارو بکونی بجاش برو شیمی دهم و یازدهم مبتکران بهمن بازرگانی رو بخر و اگه تستاشو نگاه کنی می فهمی که بعضی جاها از سطح کنکورم بالاتر رفته. اگه این چهارتا جلد رو کامل کار کنی بسته به کیفیت کارت 100 هم می تونی بزنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب های علمداری ( فار ) رو هم نگا بنداز تو نظام قدیم خیلیا می گفتن زده جاده خاکی و سطح سوالاتش بالاست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن