خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس کنکور در تبریز برای نظام قدیمی ها

دبیر کنکور خوب الان تو تبریز سراغ دارین؟رفتنم به کلاس کنکور بخاطر این نیست که صفره صفرم تو درسا" بجز زیست البته "
      واسه اینه که عادت کردم همه چی رو تو کلاس درس یاد بگیرم و جو درسی بهم واقعا انگیزه میده اما الان که پشت موندم و همش تو خونم افسرده و تنبل شدم اصلا جدا شدم از درس .
      برخلاف خیلی از دوستان من عاشق مدرسه بودم یاد گرفتنم فقط تو کلاس درس بود ؛ البته چون زیاد قبلا هزینه کردم نمیخوام دیگه هزینه این کلاسا هم خیلی زیاد بشه
      اگه بحث مشاور رو بگین من تو تبریز مشاور خوب سراغ ندارم
      تو نت هم با سینا تهرانی آشنا شدم روشش رو نفهمیدم ولی از مصاحبه هاش مطمئن شدم خیلیی مشاور خوبی و کارش اصولیه ولی اول بخاطر هزینع اش که میگن خیلی زیاده دومم اینکه تهرانه و برام غیر قابل دسترسه
      اگرم یه مشاور تو مایه های سینا تهرانی سراغ دارین تو تبریز لطفا بگین و همچنین یه معلم زیست خوب که از صفره صفر درس بده چون من رشتم ریاضی بوده
      کلا یکی رو میخام جدی و پیگیر درسم باشه اشکالاتمو ازش بپرسم تو جو کنکور باشه ومنم تو اون جو قرار بده
      شرمنده طولانی شد
      لطفا راهنماییم کنین که بتونم از تجربیاتتون هم استفاده کنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی نیست از تبریز معلم یا مشاور خوب معرفی کنه؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لازم نیست مشاور یا معلم داشته باشی يه کمک آموزشی خوب بگیر و خودت بخون

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکور نمایش پست ها
      دبیر کنکور خوب الان تو تبریز سراغ دارین؟رفتنم به کلاس کنکور بخاطر این نیست که صفره صفرم تو درسا" بجز زیست البته "
      واسه اینه که عادت کردم همه چی رو تو کلاس درس یاد بگیرم و جو درسی بهم واقعا انگیزه میده اما الان که پشت موندم و همش تو خونم افسرده و تنبل شدم اصلا جدا شدم از درس .
      برخلاف خیلی از دوستان من عاشق مدرسه بودم یاد گرفتنم فقط تو کلاس درس بود ؛ البته چون زیاد قبلا هزینه کردم نمیخوام دیگه هزینه این کلاسا هم خیلی زیاد بشه
      اگه بحث مشاور رو بگین من تو تبریز مشاور خوب سراغ ندارم
      تو نت هم با سینا تهرانی آشنا شدم روشش رو نفهمیدم ولی از مصاحبه هاش مطمئن شدم خیلیی مشاور خوبی و کارش اصولیه ولی اول بخاطر هزینع اش که میگن خیلی زیاده دومم اینکه تهرانه و برام غیر قابل دسترسه
      اگرم یه مشاور تو مایه های سینا تهرانی سراغ دارین تو تبریز لطفا بگین و همچنین یه معلم زیست خوب که از صفره صفر درس بده چون من رشتم ریاضی بوده
      کلا یکی رو میخام جدی و پیگیر درسم باشه اشکالاتمو ازش بپرسم تو جو کنکور باشه ومنم تو اون جو قرار بده
      شرمنده طولانی شد
      لطفا راهنماییم کنین که بتونم از تجربیاتتون هم استفاده کنم
      نیاز به این کارها نیست عزيز چون بازم درس نمی خونی باید خودت تنهایی این مسله حل کنی يه کمک آموزشی خوب بگیر و برنامه قلم چی بذار جلوي خودت عین همون برو جلو

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

نیاز به این کارها نیست عزيز چون بازم درس نمی خونی باید خودت تنهایی این مسله حل کنی يه کمک آموزشی خوب بگیر و برنامه قلم چی بذار جلوي خودت عین همون برو جلو
      بله کمک آموزشی خوبه ولی نه به اندازه تدریس یه دبیر خوب.خیلی وقتا نمیشه اشکالتو از کمک آموزشی رفع کنی و مطلب کامل بهت تفهیم نمیشه با کتاب . وقتی کمک اموزشی با تدریس همراه باشه خیلی بهتر میشه
      بخاطر راهنماییتون ممنون

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من خیلی موافق کلاس نیستم.اصلا موافق کلاس رفتن نیستم.من هم سالهای پایه کلاس رفتم ولی وقتی ادم خودش بخونه بازدهیش قطعا خیلی بیشتره...اما شما که میگید صفرید و اینا بازم میگم کلاس خوب نیست بازم پیشنهادم فیلم های آلا و سایر هست...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودمو میشناسم تا یکی ازم امتحان نگیره و درس نخواد و نگه چی کار کنم من تنبل میشم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست فتحی یا حکیمی برو شیمی باروقی ریاضی موسوی فیزیک سپهری یا موسوی موسوی ها فرق دارن
      مشاور هم نیست واقعیتش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_800 نمایش پست ها
      زیست فتحی یا حکیمی برو شیمی باروقی ریاضی موسوی فیزیک سپهری یا موسوی موسوی ها فرق دارن
      مشاور هم نیست واقعیتش
      آقای حکیمی و باروقی نظام قدیم میگن؟ کدوم آموزشگاه تدریس میکنن؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی طالبی یا کریمی رو میشناسه؟ معلم شیمین

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا از تبریز کسی تو انجمن نیست؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی طالبی یا کریمی رو میشناسه؟ معلم شیمین
      کریمی فوق العاده س. قدرت مسائل شیمی ت رو انقد میبره بالا ک دیگ هیچ مشکلی تو حل مسائل واست پیش نمیاد . طالبی هم دبیر خوبیه . ولی مسائل رو اونجوری ک کریمی باهات کار میکنه نمیتونه کار کنه . طالبی یه مدت سوم دبیرستان میومد مدرسه مون ولی کریمی رو رفتم کلاس جمع بندیش (اردیبهشت و خرداد) .

برای زیست هم خادم حرف اولو میزنه تو تبریز ، نه جعفری ن فتحی ن قاسمی ن ...
      البته کرامت هم میاد تبریز . ایشونم دبیر خیلی خوبیه

ریاضی و فیزیکم باید خودت بخونی ، کلاس رفتن فایده نداره واسش . ولی اگ تونستی فصلایی مث حرکت و مدار و الکتریسیته و دینامیک رو با حاتم خانی بخون . قشنگ جا میندازه واست

کلاسم نرفتی ، نرفتی ! من پارسال هرکلاسی ک بگی رفتم . هرروز درحال چرخش تو آبرسان و ولیعصر بودم . آخرش چی شد ؟
      تست زدن ده برابر کلاس مفیدتره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ellie.79 نمایش پست ها
      کریمی فوق العاده س. قدرت مسائل شیمی ت رو انقد میبره بالا ک دیگ هیچ مشکلی تو حل مسائل واست پیش نمیاد . طالبی هم دبیر خوبیه . ولی مسائل رو اونجوری ک کریمی باهات کار میکنه نمیتونه کار کنه . طالبی یه مدت سوم دبیرستان میومد مدرسه مون ولی کریمی رو رفتم کلاس جمع بندیش (اردیبهشت و خرداد) .

برای زیست هم خادم حرف اولو میزنه تو تبریز ، نه جعفری ن فتحی ن قاسمی ن ...
      البته کرامت هم میاد تبریز . ایشونم دبیر خیلی خوبیه

ریاضی و فیزیکم باید خودت بخونی ، کلاس رفتن فایده نداره واسش . ولی اگ تونستی فصلایی مث حرکت و مدار و الکتریسیته و دینامیک رو با حاتم خانی بخون . قشنگ جا میندازه واست

کلاسم نرفتی ، نرفتی ! من پارسال هرکلاسی ک بگی رفتم . هرروز درحال چرخش تو آبرسان و ولیعصر بودم . آخرش چی شد ؟
      تست زدن ده برابر کلاس مفیدتره
      ممنون که کامل توضیح دادین ؛مرسی فقط آدرس و یا اسم آموزشگاه های این دبیرها رو هم میدونین؟ من فقط از علامه اطلاع دارم که تو ابرسانه و گفتن دبیرای زیستمون اقای فتحی هست و یه خانم دیگه که اسمش یادم نیست
      بقیه کدوم آموزشگاه درس میدن واینکه نظام قدیم هم میگن ؟ ؟
      باتشکر

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون که کامل توضیح دادین ؛مرسی فقط آدرس و یا اسم آموزشگاه های این دبیرها رو هم میدونین؟ من فقط از علامه اطلاع دارم که تو ابرسانه و گفتن دبیرای زیستمون اقای فتحی هست و یه خانم دیگه که اسمش یادم نیست
      بقیه کدوم آموزشگاه درس میدن واینکه نظام قدیم هم میگن ؟ ؟
      باتشکر
      اقای خادم و حاتم خانی پژوهش هستن ، اونم تو آبرسانه
      کریمی هم آبرسان ، خیابان مهرگان هشتم ، دفتر شیمی خودش رو داره و آموزشگاه نیست . (کنار دفترش کتابخونه مداد هست )

بله خب قطعا نظام قدیم هم میگن

خواهش میکنم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      الان دی وی دی هایی ک هس
      با کتاب تست
      ب نظر من مفید تر از کلاسه
      من خودم چن سال پیش کلاس رفته ام
      خودت بخونی بهتره
      فامیل ما دارو درومده جزوه کلاساش دسته منه
      واقعا کتابا جامع ترن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن