خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها

متاسفانه الان تعداد روانشناسای خوب و واقعی کم شده خصوصا شهرای کوچیکتر
      درکت میکنم چون منم شرایط مشابهت رو تجربه کردم و خب خیلی وقتا درک نمیشم ، حتی گاهی حس سرافکندگی و خستگی شدید بهم دست میده اما دارم سعی میکنم خودمو توی کورس نگه دارم ، تسلیم شدن هیچ فایده ای نداره ، میفهمم که میگی سعی میکنی شاد باشی اما بازم اوضاع بر وفق مراد پیش نمیره و حالت بد میشه برای منم بارها پیش اومده ، نباید حس کنی باختی یا تسلیم شدی ، خودتو فعال نگه دار ، به خودت اجازه نده کل روز رو توی رخت خواب یا با حال بد سپری کنی چون من اینجوری بودم ، شده یه فعالیت غیردرسی انجام بده که راه بیوفتی ، من باشگاه میرم و همیشه زودتر از همه سر تمرین میرفتم اینقدر کار کردم که در عرض چندماه پیشرفتای خیلی خوبی داشتم همین هم باعث شد که حس کنم اگه بخوام میتونم و توانمندم ، به قول الکس فرگوسن هرکسی اگه یه مدت کاری نکنه یا کنار بکشه از شغلش یا هر چیز دیگه طبیعیه که به توانمندیهاش شک کنه و حس کنه کارش تمومه اما تو سعی کن که خودتو نبازی چون اینجوری اوضاع داغونتر میشه .
      ممنون که درکم میکنین باورم نمیشد امسالم اینطوری شه :: حرفاتون واقعا مفید بود
      ویرایش توسط mstt : 10 اردیبهشت 1398 در ساعت 18:04 دلیل: ناقص بود

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامه ی طولانی مدت نریز
      برای هر روز، روز قبلش انتخاب کن که چیارو قراره بخونی
      حالتتو درک میکنم
      ی زمانی خودم هم بد مبتلا شده بودم
      جوری که بیست دقیقه مداوم نمیتونستم پای کتاب بشینم
      اما اینو بدون همین که بیست دقیقه بخونی، ربع ساعت استراحت کنی و دوباره بخونی باز هممم از نخوندن و کنار گذاشتنش بهتره
      بنظر من تو درس میخونی اما چون ایده آل گرایی و با گذشته خودت رو مقایسه میکنی اصلا از خودت راضی نیستی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sharllot نمایش پست ها
      برنامه ی طولانی مدت نریز
      برای هر روز، روز قبلش انتخاب کن که چیارو قراره بخونی
      حالتتو درک میکنم
      ی زمانی خودم هم بد مبتلا شده بودم
      جوری که بیست دقیقه مداوم نمیتونستم پای کتاب بشینم
      اما اینو بدون همین که بیست دقیقه بخونی، ربع ساعت استراحت کنی و دوباره بخونی باز هممم از نخوندن و کنار گذاشتنش بهتره
      بنظر من تو درس میخونی اما چون ایده آل گرایی و با گذشته خودت رو مقایسه میکنی اصلا از خودت راضی نیستی
      بله حرفاتون کاملا درسته من تو این مدت تو گذشته ها دنبال خودم بودم کمال گرام هستم زیااادها . ولی ازتجربه های امسالم خیلی چیزا یاد گرفتم
      خیلی ممنون بابت راهنمایی خوبتون

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من کل خوندن فقط رو شروعش میچرخه
      منم یه زمان هایی صب پا میشم حوصله ندارم از دور کتاب رو ببینم
      اما همین که نیم ساعت یا یک ساعت خودمو مجبور کنم بشینم پشت کتاب و به هدف بزرگی که پیشرومه فکر کنم باعت میشه بعد همون یک ساعت
      فقط یک ساعت تشنه درس بشم و تا شب برم
      یه جوریایی بعد یه ساعت موتور روشن میشه
      فقط اون یک ساعت رو تحمل کن هر جوری شده
      - قواعد بازی اینه ، میتونی تغییرشون بدی ؟
      - نه
      - پس خفه شو و بازی کن

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها

متاسفانه الان تعداد روانشناسای خوب و واقعی کم شده خصوصا شهرای کوچیکتر
      درکت میکنم چون منم شرایط مشابهت رو تجربه کردم و خب خیلی وقتا درک نمیشم ، حتی گاهی حس سرافکندگی و خستگی شدید بهم دست میده اما دارم سعی میکنم خودمو توی کورس نگه دارم ، تسلیم شدن هیچ فایده ای نداره ، میفهمم که میگی سعی میکنی شاد باشی اما بازم اوضاع بر وفق مراد پیش نمیره و حالت بد میشه برای منم بارها پیش اومده ، نباید حس کنی باختی یا تسلیم شدی ، خودتو فعال نگه دار ، به خودت اجازه نده کل روز رو توی رخت خواب یا با حال بد سپری کنی چون من اینجوری بودم ، شده یه فعالیت غیردرسی انجام بده که راه بیوفتی ، من باشگاه میرم و همیشه زودتر از همه سر تمرین میرفتم اینقدر کار کردم که در عرض چندماه پیشرفتای خیلی خوبی داشتم همین هم باعث شد که حس کنم اگه بخوام میتونم و توانمندم ، به قول الکس فرگوسن هرکسی اگه یه مدت کاری نکنه یا کنار بکشه از شغلش یا هر چیز دیگه طبیعیه که به توانمندیهاش شک کنه و حس کنه کارش تمومه اما تو سعی کن که خودتو نبازی چون اینجوری اوضاع داغونتر میشه .
      عالی بود ممنون امیدوارم همیشه پراز شادی و انگیزه باشین

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکور نمایش پست ها
      من پشت کنکوری نظام قدیمم دیپلم ریاضی دارم اما قصد شرکت تو کنکور تجربی رو دارم ؛ زمان مدرسه عالیی بودم وپر از انگیزه. کلا همه چی روتو کلاس یاد میگرفتم و خونه فقط برا امتحانا میخوندم اما الان انگیزمو بکلی از دست دادم و برا امسال _۹۸_ که کنکور دومم هست هیچی نخوندم اصلا انگار نه انگار که کنکور دارم اصلا دور شدم از جو درس و کنکور
      لطفا راهنمایی کنین
      یه سوال ؟تمام لحظه های بعدی زندگیت چقدر حسرت این روزات رو میخوری؟ چند بار دیگه تو این سن و سال هستی؟ چند بار دیگه توانایی های الانت رو داری؟ و اخرین و اساسی ترین سوال اینکه چه شغلی بهتر از رشته های تاپ تجربی میتونه ایندت رو تضمین کنه؟ فقط کاری کن حسرت نخوری که هیچی جبرانش نمیکنه. یه تصمیم واقعی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)