خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

چطوری زیست‌شناسی رو برای دوران جمع بندی مطالعه کنیم؟

سلام
      از دوستانی که زیست شناسی رو تو کنکور خوب زدن(۷۰به بالا دیگه)
      این سوالو داشتم ، تو دوران جمع بندی چ سبکی کتابو مطالعه کنیم؟
      زیاد تو مصاحبه‌ی رتبه برترا خوندم ک خط به خط کتابو حفظ بودن(خصوصا ۸۰به بالا)
      ولی هرچی تلاش کردم نتونستم این مدلی کتابو حفظ کنم ، حتی فصل‌هایی که مسلط بودمو
      با این روش مطالعه کردم نتیجه عکس داد! حس میکردم چیزایی که یادم بود هم نظمش تو ذهنم دارع به هم میریزه
      خلاصه آخر به نتیجه ای نرسیم ، گفتم یه مشورت ازتون بگیرم
      من زیستم متوسطه ، حدود هفتاد میزنم قلم چی
      اگه کسی رو میشناسین تگ کنین لطفا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیستت متوسطه اونوقت قلمچی رو هفتاد میزنی! داداش تو باید به بقیه مشاوره بدی نه بقیه به تو :/

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoSeiN.MD نمایش پست ها
      سلام
      از دوستانی که زیست شناسی رو تو کنکور خوب زدن(۷۰به بالا دیگه)
      این سوالو داشتم ، تو دوران جمع بندی چ سبکی کتابو مطالعه کنیم؟
      زیاد تو مصاحبه‌ی رتبه برترا خوندم ک خط به خط کتابو حفظ بودن(خصوصا ۸۰به بالا)
      ولی هرچی تلاش کردم نتونستم این مدلی کتابو حفظ کنم ، حتی فصل‌هایی که مسلط بودمو
      با این روش مطالعه کردم نتیجه عکس داد! حس میکردم چیزایی که یادم بود هم نظمش تو ذهنم دارع به هم میریزه
      خلاصه آخر به نتیجه ای نرسیم ، گفتم یه مشورت ازتون بگیرم
      من زیستم متوسطه ، حدود هفتاد میزنم قلم چی
      اگه کسی رو میشناسین تگ کنین لطفا
      داداش تو اول بهم بگو ک چطور تو قلمچی زیست رو 70 بزنم بعدش من بهت میگم که زیست رو چطور منفی بزنی
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست ۷۰ قلمچی ادم متوسطییی نیست تا اونجاییکه میدونم شما همین روند خودتووو ادامه بده وسواس نداشته باش تو کنکورم ۱۰ درصد بیشتر میزنییی حتی بیشتر فقط از کتاب نباید غافل شی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.منم زیست رو50 میزنم..اما الان موندم از کجا جمع بتدی رو شروع کنم!!هر روز دارم یه فصولی رو میخونم!!
      اما این پیشنهاد منه:بیام هر روز از هر فصل15تا تست بزنم( تانک تخته سیاه)واسه اینکه عادت کنم که همه فصول رو یک جا ببینم و بتونم تو سوالا پیاده کنم.
      نظرتون رو بگین
      و اینکه دکتر اسدی رو هم تگ کنید لطفا.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.منم زیست رو50 میزنم..اما الان موندم از کجا جمع بندی رو شروع کنم!!هر روز دارم یه فصولی رو میخونم!!
      اما این پیشنهاد منه:بیام هر روز از هر فصل15تا تست بزنم( تانک تخته سیاه)واسه اینکه عادت کنم که همه فصول رو یک جا ببینم و بتونم تو سوالا پیاده کنم.
      نظرتون رو بگین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام.منم زیست رو50 میزنم..اما الان موندم از کجا جمع بندی رو شروع کنم!!هر روز دارم یه فصولی رو میخونم!!
      نظرتون رو بگین
      روش خوبیه ، اما شاید ۱۵ تا از هر فصل زیاد باشه یا کتاب به کتاب مجموعه ای زدنم میتونه خوب باشه
      درباره شروع کردن ، منم همین دغدغه رو دارم ، موضوعی خوندن رو شنیدم مناسبه (گیاهی ، جانوری ، ژنتیک ، ۳تای اخر پیش ٬ غیره )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام.منم زیست رو50 میزنم..اما الان موندم از کجا جمع بتدی رو شروع کنم!!هر روز دارم یه فصولی رو میخونم!!
      نظرتون رو بگین
      50 تا 50 تا جامع بزن.درصد بگیر .بررسیش کن.هرجا غلط زدی همون فصلو بخون.این طوری هم لکه گیری میکنی هم سرعتت بالا میره.یادت باشی دوران جمع بندی وقت کمه پس دوباره خوانی رو بزار کنار.اگه میتونی هر3 روز یه ازمون جامع بزن لکه گیری کن.درغیر این این صورت شاید همه درسارو بخونی ولی تسلطتت کم میشه.ولی اینطوری هم تسلطتت میره بالا هم کل فصلای هر درسو یه دور میزنی.موفق باشید.
      ?

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن