خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

مشکل از کجاست؟

سلام خسته نباشین دوستان.من یه نظام قدیمی ام که میخوام تو کنکور 99 شرکت کنم(البته اگه خدا بخواد) و چون من اکثر کتابا رو قبلا حداقل یه بار خوندم حالا وقتی میخوام دوباره بخونمشون یه جور بی حوصلگی و خستگی بهم دست میده و بعداز دو روز از درس خوندن یه جورایی خسته میشم.به نظرتون مشکل از کجاست؟آیا برا کسی هم چنین مشکلی افتاده؟چه راه حلی براش پیشنهاد میکنین؟
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک میکنی که اینجوریه یه جمله صحیح غلط از همون متن کتابا بهت بدن دستپاچه میشی
      توهم یادگیری داری که اینطور نیست فک میکنی تا 99 همه چی یادت میمونه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      فک میکنی که اینجوریه یه جمله صحیح غلط از همون متن کتابا بهت بدن دستپاچه میشی
      توهم یادگیری داری که اینطور نیست فک میکنی تا 99 همه چی یادت میمونه
      اصلن متوجه نشدم ک چی گفتین!
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام داداش.منم مث خودتم.چاره ای نیست.این ۱۴ ۱۵ ماه روهم دندون رو جیگر بذار وتلاش کن تا تموم بشه بره.به هدفت فکر کن.۹۹ دیگه آخرین شانسه نظام قدیمی هاست که میخوان کنکور نظام قدیم بدن.وقت دیگه واسه این حرفا نیست.موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خاطر اینه که ناخودآگاه اینطور فکر میکنی که زمان زیادی وقت داری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من هم یه همچین مشکلی داشتم ، مثلا وقتی یه درسی رو خوب میخوندم چند وقت بعد دوباره میخواستم بخونمش اصلا حوصلم نمی اومد ، حتی دفه اول خوندن که هیچی بلد نبودم راحت تر بود تا دفه ی دوم ، میدونی بعد از یه بار خوندن ، یکم مطالب برای آدم کسل کننده میشن ، جز این یکی دیگه از علت های عدم علاقه اینه که فک میکنی همه مطالب رو خوب بلدی .من چندتا پیشنهاد دارم ، اول از همه باید تست و سوال کار کنی ، اینجوری متوجه میشی که درس رو خوب نخودی یا یه چیزایی رو یادت رفته ، این باعث با انگیزه بیشتری برای بار چندم کتاب رو بخونی دوم این که تو حتی اگه یه بار یه کتاب رو بخونی و همش رو متوجه بشی حتی همه تست هاش رو هم بزنی باید باز هم هر یه مدت مرور کنی چون بعد یه مدت مطالب یادت میره و اخر اینم که بهتره به حست توجه نکنی و هر چقدر هم برات سخته ادامه بدی بعد یه مدت عادی میشه برات

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تست بزن
      [IMG][/IMG]

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط زوم نکن رو درس ... پروسه زمان بریه باید با برنامه پیش رفت همههههههههههه مثل خودتن همه! با تست درگیر شو بیشتر...ورزش حتما بذار تو برنامت و اینکه تایمه روزتو محدود کن مثلا تا 5 یا 6 عصر اجرا شده باشه برنامه اون روزت...ساعتاتم تخیلی نباشه و در اخر اینکه خودتو موظف کن حساب پس بدی به خودت حداقل.
      پیروز باشی

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      من هم یه همچین مشکلی داشتم ، مثلا وقتی یه درسی رو خوب میخوندم چند وقت بعد دوباره میخواستم بخونمش اصلا حوصلم نمی اومد ، حتی دفه اول خوندن که هیچی بلد نبودم راحت تر بود تا دفه ی دوم ، میدونی بعد از یه بار خوندن ، یکم مطالب برای آدم کسل کننده میشن ، جز این یکی دیگه از علت های عدم علاقه اینه که فک میکنی همه مطالب رو خوب بلدی .من چندتا پیشنهاد دارم ، اول از همه باید تست و سوال کار کنی ، اینجوری متوجه میشی که درس رو خوب نخودی یا یه چیزایی رو یادت رفته ، این باعث با انگیزه بیشتری برای بار چندم کتاب رو بخونی دوم این که تو حتی اگه یه بار یه کتاب رو بخونی و همش رو متوجه بشی حتی همه تست هاش رو هم بزنی باید باز هم هر یه مدت مرور کنی چون بعد یه مدت مطالب یادت میره و اخر اینم که بهتره به حست توجه نکنی و هر چقدر هم برات سخته ادامه بدی بعد یه مدت عادی میشه برات
      mad hatter : )))))))))

ر.ا :
      در مورد مشکلتون حقیقتا خیلی اطلاع ندارم و چون تجربه نکردم نمی تونم نظر بدم.. ولی خب فکر کنم یکی دوبار تو مصاحبه افرادی که بعد از چندسال به موفقیت رسیده بودن خوندم که اونا هم اوایل داشتن همچین مشکلیو .. و برای رفعش منابعشونو عوض کردن و کتابای نو خریدن تا یکم از این حس کم کنن.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یدور تست قلمچی بزنی میبینی هیچی بلد نیستی و اوکی میشی

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین دوستان.من یه نظام قدیمی ام که میخوام تو کنکور 99 شرکت کنم(البته اگه خدا بخواد) و چون من اکثر کتابا رو قبلا حداقل یه بار خوندم حالا وقتی میخوام دوباره بخونمشون یه جور بی حوصلگی و خستگی بهم دست میده و بعداز دو روز از درس خوندن یه جورایی خسته میشم.به نظرتون مشکل از کجاست؟آیا برا کسی هم چنین مشکلی افتاده؟چه راه حلی براش پیشنهاد میکنین؟
      برا هر فصلی این حسو داشتی مثلا اگه زیست بود ای کیو یا سه سطحی برو نگاه تست هاشو کاملا میفهمی که چقدررررر نیاز داری بیشتر بخونی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1- در مورد هدفت بیشتر تحقیق کن ببین دقیقا می خوای به کجا برسی و همیشه با خودت هدفتو مرور کن (روشن شدن راهی که میخوای درش قدم برداری میتونه ایجاد علاقه کنه و بهت انگیزه مضاعف بده)
      2- ساعت درسهات رو تغییر بده تا بفهمی در چه ساعتی علاقه داری چه درسی بخونی
      3-با درسها و مباحث درسی که بیشتر بهشون علاقه داری شروع کن
      4- تنوع داشته باش تو کارهات. یه وقت میبینی حس درس خوندن نداری کتابی مثل ادبیاتو بگیر راه برو لغت بخون تاریخ ادبیات بخون و یا هر چیزی که علاقه داری و بدرد کنکورت میخوره.
      5- استارتتو با درس دینی نزن چون همش به تناقض می رسی حوصلت سر میره
      ...
      هر کاری می کنی فقط وقت تلف نکن یک عمل ارزشش بیشتر از صدها حرف و برنامه هست
      ویرایش توسط 4u4u : 08 اردیبهشت 1398 در ساعت 23:01

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر این بی حوصلگی به خاطر اینه که اون درس هارو بلدی برو تست بزن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن