خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جواب کسانی که میپرسن تو این مدت باقی مونده قبول میشیم یا نه

سلام
      امیدوارم تا حالا درست درس خونده باشین.اگر هم نخوندین نگرانی نداره چون من یکم با جمع تفریق یه چیزایی رو حساب کردم که ممکنه از بلاتکلیفی در بیاین و از دیگران در مورد قبول شدن یا نشدن و اینکه میشه یا نمیشه سوال نکنین.
      خیلی ساده هست من چیزی رو مینویسم با توجه به سرعت خوندن و فهم خودم تو درک مطالب مختلف ممکنه برای دیگران این اعداد متفاوت باشه .

شما یک درس زبان یا ریاضی یا زیست رو تو چند دقیقه میخونین؟
      اگر هر درس زبان رو (گرامر و لغت) رو تو 1 ساعت
      هر درس دینی رو تو 1 ساعت
      هر درس عربی رو تو 1 ساعت
      هر درس ادبیات رو تو 30 دقیقه بخونین (لغات و تاریخ ادبیاتش رو)
      زمان لازم برای خوندن کامل زبان 14 ساعت +4ساعت برای یادگرفتن تکنیک های ریدینگ+4 ساعت برای یادگرفتن تکنیک های کلوز جمعا میشه 22 ساعت
      زمان لازم برای خوندن دینی جمعا میشه 42 ساعت ( البته با مقداری تست)
      زمان لازم برای خوندن عربی 13 ساعت + 6 ساعت ترجمه و6 ساعت درک مطلب جمعا میشه 25 ساعت
      زمان لازم برای خوندن ادبیات (لغات و تاریخ ) میشه 37 ساعت+18 ساعت قرابت(1800 تست نشر الگو)+4 ساعت کل آرایه (نشرالگو)+12 ساعت کل زبان فارسی(نشر الگو) جمعا میشه 71 ساعت

هر درس زیست 5 ساعت (یک بار خوندن از متن کتاب+یک بار خوندن از کتاب فاگوزیست +تمام تست های سراسری اون درس)
      هر درس ریاضی 6 ساعت با مقداری تست(البته طبق کتاب تخته سیاه که 16 فصل داره)
      هر درس شیمی 6 ساعت( مبتکران+موج آزمون)
      هر درس فیزیک هم 4 ساعت(میکرو گاج)
      خب
      زمان لازم برای مطالعه زیست دوم 40 ساعت +سوم 55 ساعت+پیش55 ساعت میشه 150 ساعت
      زمان لازم برای مطالعه ریاضی 96 ساعت
      زمان لازم برای مطالعه شیمی 72 ساعت
      زمان لازم برای مطالعه فیزیک هم 80 ساعت

خب اگه جمع بزنیم این اعداد رو جمع بزنیم میرسیم به 160 ساعت زمان برای مطالعه عمومی ها و 398 ساعت برای تخصصی ها و جمع این دو میشه 558 ساعت
      حالا اگه فقط 60 روز فرصت داشته باشیم (که بیشتر داریم!) و اگه روزی فقط 9 ساعت و 20 دقیقه تقریبا بخونین میتونین کل منابع کنکور رو بخونین
      اما مگه قراره همه شو بخونین؟؟؟؟
      مگه قراره 9 ساعت بخونین؟؟
      تا الان 1 درس هم نخودین؟؟
      این ساعت ها برای بعضی درس ها یکم بیشتر هم گرفته شده درس 1 زیست دوم 5 ساعت تایم میخواد؟؟یا درس 10و 1 دینی 2 ساعت زمان میخوان؟؟
      البته زمان مرور هم خیلی مهمه
      و مطمئنا کسی نمیاد کل منبع کنکور رو بخونه چون زمان کمی هست و مرور کافی شاید که نشه کرد البته اگه 18 ساعت (پرتلاش)بخونین میتونین دو بار با این زمان این درس ها رو بخونین(تقریبا) و به جای خوندن دوباره مطمئنا مرور واجب تره.

پس با حذف بعضی از دروس وقت گیر و یه استراتژی درست میشه به یه درصد خوب رسید

امیدوارم نتیجه بگیرید که فرصت هست و میشه قبول شد.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هر درس شیمی ۶ ساعت؟؟؟؟؟ هر درس فیزیک چهار ساعت ؟؟؟؟؟؟ بنظرت تو چهار ساعت اصلا میشه از رو سینماتک فقط روخانی کرد ؟؟ یا اسید باز شیمی رو تو ۶ ساعت خوند ؟؟؟ این ۷۰ ۸۰ ساعتی که برای تخصصی ها گذاشتی ، اگه فقط تست هم بزنی باز وقت کم میاد
      ویرایش توسط Amirhossein10 : 08 اردیبهشت 1398 در ساعت 13:07

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اسکل گیر آوردی حاجی؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت امیدی که بهشون میدی
      شاید بشه خوند اما قطعا نمیشه به تسلط رسید
      این نکته هم مهمه که کسی که تو یه سال یا حتی چند سال نتونسته اینا رو بخونه قطعا تو دوماه نمیتونه
      این برنامه ای که گذاشتی بیشتر به درد جمعبندی میخوره

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما مشاورین؟
      دستتون درد نکنه واسه وقتی که گذاشتی
      ولی ما یه سری این کتابا که نوشتیو از اول سال داریم میخونیم تموم نمیشه
      بازم دستتون درد نکنه
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danial_naghavi نمایش پست ها
      سلام
      امیدوارم تا حالا درست درس خونده باشین.اگر هم نخوندین نگرانی نداره چون من یکم با جمع تفریق یه چیزایی رو حساب کردم که ممکنه از بلاتکلیفی در بیاین و از دیگران در مورد قبول شدن یا نشدن و اینکه میشه یا نمیشه سوال نکنین.
      خیلی ساده هست من چیزی رو مینویسم با توجه به سرعت خوندن و فهم خودم تو درک مطالب مختلف ممکنه برای دیگران این اعداد متفاوت باشه .

شما یک درس زبان یا ریاضی یا زیست رو تو چند دقیقه میخونین؟
      اگر هر درس زبان رو (گرامر و لغت) رو تو 1 ساعت
      هر درس دینی رو تو 1 ساعت
      هر درس عربی رو تو 1 ساعت
      هر درس ادبیات رو تو 30 دقیقه بخونین (لغات و تاریخ ادبیاتش رو)
      زمان لازم برای خوندن کامل زبان 14 ساعت +4ساعت برای یادگرفتن تکنیک های ریدینگ+4 ساعت برای یادگرفتن تکنیک های کلوز جمعا میشه 22 ساعت
      زمان لازم برای خوندن دینی جمعا میشه 42 ساعت ( البته با مقداری تست)
      زمان لازم برای خوندن عربی 13 ساعت + 6 ساعت ترجمه و6 ساعت درک مطلب جمعا میشه 25 ساعت
      زمان لازم برای خوندن ادبیات (لغات و تاریخ ) میشه 37 ساعت+18 ساعت قرابت(1800 تست نشر الگو)+4 ساعت کل آرایه (نشرالگو)+12 ساعت کل زبان فارسی(نشر الگو) جمعا میشه 71 ساعت

هر درس زیست 5 ساعت (یک بار خوندن از متن کتاب+یک بار خوندن از کتاب فاگوزیست +تمام تست های سراسری اون درس)
      هر درس ریاضی 6 ساعت با مقداری تست(البته طبق کتاب تخته سیاه که 16 فصل داره)
      هر درس شیمی 6 ساعت( مبتکران+موج آزمون)
      هر درس فیزیک هم 4 ساعت(میکرو گاج)
      خب
      زمان لازم برای مطالعه زیست دوم 40 ساعت +سوم 55 ساعت+پیش55 ساعت میشه 150 ساعت
      زمان لازم برای مطالعه ریاضی 96 ساعت
      زمان لازم برای مطالعه شیمی 72 ساعت
      زمان لازم برای مطالعه فیزیک هم 80 ساعت

خب اگه جمع بزنیم این اعداد رو جمع بزنیم میرسیم به 160 ساعت زمان برای مطالعه عمومی ها و 398 ساعت برای تخصصی ها و جمع این دو میشه 558 ساعت
      حالا اگه فقط 60 روز فرصت داشته باشیم (که بیشتر داریم!) و اگه روزی فقط 9 ساعت و 20 دقیقه تقریبا بخونین میتونین کل منابع کنکور رو بخونین
      اما مگه قراره همه شو بخونین؟؟؟؟
      مگه قراره 9 ساعت بخونین؟؟
      تا الان 1 درس هم نخودین؟؟
      این ساعت ها برای بعضی درس ها یکم بیشتر هم گرفته شده درس 1 زیست دوم 5 ساعت تایم میخواد؟؟یا درس 10و 1 دینی 2 ساعت زمان میخوان؟؟
      البته زمان مرور هم خیلی مهمه
      و مطمئنا کسی نمیاد کل منبع کنکور رو بخونه چون زمان کمی هست و مرور کافی شاید که نشه کرد البته اگه 18 ساعت (پرتلاش)بخونین میتونین دو بار با این زمان این درس ها رو بخونین(تقریبا) و به جای خوندن دوباره مطمئنا مرور واجب تره.

پس با حذف بعضی از دروس وقت گیر و یه استراتژی درست میشه به یه درصد خوب رسید

امیدوارم نتیجه بگیرید که فرصت هست و میشه قبول شد.

نمی خواستم نقل قول بگیرم ولی دیدم خیلی شعر داری میگی
      حال اثبات کل شعر هایی که گفتی رو ندارم فقط بگم اولبرای هر مبحث نباید وقت یکسانی قرار داده بشه زمان مطالعه استوکیومتری وساختار اتم ایا یکسان است
      2الانه وقت خوندن مبتکران شیمی ومیکرو فیزیک و... نیست /فاگوزیست از همان تابستان هم وقت کم میاد /اینقدر تاپیک خوب مبحثی هست که نیازی نمی بینم توضیح بدم
      اینم بگم خواهشا هیچی بلد نیستی لازم نیست بیای شعر بگی /
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان برد با کسیه که روی دروس عمومیش رو ببره بالای ۷۰ که میدونم میشه
      و اختصاصیاشم ببره در حد یه درصد معقول مثلا ۴۰
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطعا نمیشه با این برنامه ای گفتید حتی نصف کتابا رو تموم کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن