خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

با این شرایط کنکور 98 یا مطالعه برای 99 ؟

سلام دوستان عزیزم
      روز و شبتون بخیر
      فارغ التحصیل نظام قدیمم
      متاسفانه واسه کنکور 98 نتونستم اونجوری که لازمه بخونم . درواقع کل چیزی که خوندم زیست سال دوم + تست زنیش بود
      به ساعت مطالعه بالا هم عادت ندارم . درواقع فعلا توانم رو 6-7 ساعته و نمیخوام با برنامه های 17-18 ساعتی الکی سر خودم رو کلاه بذارم
      با این شرایطی که عرض کردم ، شما جای من باشین این 70 روز رو واسه 98 میخونین یا بصورت حساب شده و منظم استارت 99 رو میزنین ؟
      چون بهرحال مطمئنم امسال اون رشته ای میخوام نمیارم و مجبورم بمونم واسه 99 . فقط دو دلم که ایا از همین الان واسه برنامه تابستون قلمچی خودم رو اماده کنم یا تند تند درسا رو بخونم واسه 98 ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      روز و شبتون بخیر
      فارغ التحصیل نظام قدیمم
      متاسفانه واسه کنکور 98 نتونستم اونجوری که لازمه بخونم . درواقع کل چیزی که خوندم زیست سال دوم + تست زنیش بود
      به ساعت مطالعه بالا هم عادت ندارم . درواقع فعلا توانم رو 6-7 ساعته و نمیخوام با برنامه های 17-18 ساعتی الکی سر خودم رو کلاه بذارم
      با این شرایطی که عرض کردم ، شما جای من باشین این 70 روز رو واسه 98 میخونین یا بصورت حساب شده و منظم استارت 99 رو میزنین ؟
      چون بهرحال مطمئنم امسال اون رشته ای میخوام نمیارم و مجبورم بمونم واسه 99 . فقط دو دلم که ایا از همین الان واسه برنامه تابستون قلمچی خودم رو اماده کنم یا تند تند درسا رو بخونم واسه 98 ؟
      سلام
      اگه تصمیم گرفتی بخونی برای سال بعد بیا تو تاپیک من
      خوشحال میشم
      منم از ساعت پایین دارم شروع میکنم
      ای عشق
      بزن اسم مرا خط ز کتابت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزمروز و شبتون بخیرفارغ التحصیل نظام قدیمممتاسفانه واسه کنکور 98 نتونستم اونجوری که لازمه بخونم . درواقع کل چیزی که خوندم زیست سال دوم + تست زنیش بودبه ساعت مطالعه بالا هم عادت ندارم . درواقع فعلا توانم رو 6-7 ساعته و نمیخوام با برنامه های 17-18 ساعتی الکی سر خودم رو کلاه بذارمبا این شرایطی که عرض کردم ، شما جای من باشین این 70 روز رو واسه 98 میخونین یا بصورت حساب شده و منظم استارت 99 رو میزنین ؟چون بهرحال مطمئنم امسال اون رشته ای میخوام نمیارم و مجبورم بمونم واسه 99 . فقط دو دلم که ایا از همین الان واسه برنامه تابستون قلمچی خودم رو اماده کنم یا تند تند درسا رو بخونم واسه 98 ؟
      سلام.به نظر من برا امسال بخونید و واقعا مایه بذارین ،چون اگه از الان بی خیال این روزای باقی مونده بشی بعیده بتونه از تابستون یا حای الان استارت99بزنی...اینو شما؛من و همه ما میدونیم که اگه الان نخایم نخونیم اون موقع هم ننمی خونیماما بدونین سخته و تلاش زیادی میخاد.منم دارم تمام سعی و تلاشمو میکنم..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​از الان 7 8ساعت بخون برای 99
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بخون واس 99 اما جوری بخون ک همون سوالارو بری توی کنکور 98 هم بتونی ج بدی
      یعنی از همین فردا استارت بزن واس خوندن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از همین الان شروع کن واسه 99 اما پشت گوش ننداز که بگی وق زیاد دارم حالا تابستون میخونم شروع کن از همین الان
      دقیقا همین الان نه فردا صبح نه یه ساعت دیگه
      سال دوم رو تا کنکور 98 بخون و روی نقاط ضعفت کار کن که دیگه تو یکسالی که وقت داری دنبال ضعفت نری و سردرگم شی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      99
      منم از سراسری یه رشته ی بوووقی انصراف دادم
      میخواستم 98 هم کنکور بدم دیدم واقعا با این حجم نمیشه فقط استرس میگیرم کمتر میخونم
      موندم برا 99

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم
      روز و شبتون بخیر
      فارغ التحصیل نظام قدیمم
      ی واقعیت اگه بخوای این ۷۰ روز رو نخونی ۷تا ۷۰ روز بعدی هم نمیخونی تمام تلاشتو این ۷۰ روز بکن اگه نشد سال دیگه چیزی از دست ندادی تازه به خودت نشون دادی ارادشو داری

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام تمام سعیت رو برای ۹۸ بزار چون اینجوری هم برا ۹۸خوندی هم برا۹۹
      اینجوری هیچی رو از دست ندادی تا کنکور ۹۸ دو ماه دیگ هست کلی وقته میتونی ازش استفاده کنی
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      99

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن