خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

اون های که زیست رو ازمون ها و کنکور خیلی خوب میزنن بیان داخل چالش اطلاعاتون

سلام دوستان انجمنی
      دوستان اگه زیست رو بالا میزنید و به تمام زوایای اون آشنا هستین به سوالات جواب بدین چون در اینده من تاثیر گذار هست
      1-فصل 8 پیش دانشگاهی رو نخونم و فقط از روی یه درسنامه ترکیبی مثل خط ویژه حفظ کنم که کدوم nadh , انزیم روییسکو و اینا داره کافی هست تا سوال ها فصل 9-11 رو جواب بدم ؟اخه شنیدم خیلی ترکیب میشه با این سه فصل و همه فصل های دیگه لطفا توضیح بدین
      2-برای فصل 11 سوم هم شنیدم فصل 6و7 سوم لازم هست این ها رو هم اگه فقط کلیتی از مراحل رو از رو از همون درسنامه فصل 11 از درسنامه خط ویژه بخونم و به نوعی حفظظ باشم کافیه یا باید تمام مفاهیم این دو فصل رو بخونم ؟

من میخوام 16 درصد بزنم ولی با صحبت هایی که کردم کمی امیدوار تر شدم و میخوام اگه بشه 24 درصد بزنم .
      1- این از نظر شما در این زمان دو ماه و 150 ساعت مطالعه امکان داره؟روزانه 2 ساعت تا کنکور
      منابع خط ویژه - حرف اخر
      2- اگر نمیشه به نظرتون میشه به چه درصدی رسید؟

.با توجه به درصدی که شما فکر میکنید میشه زد ، وقتی که دارم ،تعداد سوالات، مباحث ترکیبی و سخت اسون بودنشون مثلا همین سخت بودن مفاهیم 5و 8 یا نیاز به مرور چند باره مطالب سه فصل اخر

1- شما کدوم فصل ها رو پیشنهاد میکنین ؟ مثلا فقط انسانی و جانوری دوم و سوم یا سه فصل اخر با یسری فصل دیگه انتخابی که صلاح میدونین
      مثلا من فکر میکنم دوم و سوم بهتره بخاطر تعداد سوالش و از طرفی نمیشه از 3 فصل اخر پیش گذشت ولی وقت نمیکنم هر دوش رو کنار هم بخونم چون زیست ماهیت حفظی هم داره

2- بعد پیشنهاد خودتون این باکس ها رو چطور اولویت بندی میکنین؟ یعنی من با اولیت بخونم و بعد از تموم شدن برم سراغ بعدی و بدونم اول کدوم رو بخونم و بعد کدوما

باکس اول (9-11پیش ) باکس دوم (5 تا 8 پیش) باکس سوم(1-4 سوم) باکس چهارم (11 سوم و پیش نیازها اگه سوال دوم بگید ک در چه حد نیاز هست ) باکس پنجم(4و5 دوم)
      باکس ششم (فصل 6 دوم ) و باس هفتم (7و8 دوم)
      مطمعنا من نمیتونم همش رو بخونم بخاطر همین میگم که شما اولویت بندی کنیدو لطفا عدد باکس ها رو به ترتیب فارسی بگید تا متوجه بشم
      3- این ترتیب رو من بر اساس صحبت های شما گذاشتم شما لطف کنید بنا به مواردی که میدونید ومن گفتم یعنی زمان و سوال و ترکیب و سوالات مستقل و سطح سوال و مفاهیم اصلاح کنید جاهایی که اشتباه کردم و اگه توضیحی هست بفرمایید
      باکس اول -باکس ششم- باکس سوم - -باکس چهام -باکس پنجم -باکس هفتم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      همه مطالب کتاب رو از رو خط ویژه بخون
      و تست های سراسری 10 سال اخیر رو یه دور بزن تا مسلط بشی بهترم میزنی
      حرف آخر اگه جمع بندیه 60 ساعته نگاه کن به درد میخوره
      ولی صفر تا صد دیگه سمتشون نرو
      یاداشت برداری نکن برات وقت گیره
      سوالاتشم دوست داشتی نزن
      میتونی از الگو ها اسکرین بگیری هفته آخر مرور کنی
      در ضمن میتونی جزوشو تهیه کنی که راحت تره ولی به خاطر وقت کم شما تستا رو مرور نکن
      2 ساعت خیلی کمه حداقل بکن 3 ساعت با همین کارا قول میدم بالای 40 بزنی فقط هیچ فصلی رو حذف نکن
      تستای 10 سال اخیر خیلی مهمن روزی نیم ساعت وقت بزاری و خوب تحلیلشون کنی از فرش به عرشت میبره
      معمولا سوالای کنکور راحت دو گزینه حذف میشن با همون نکات سال های قبل چالش اصلی اون گزینه غلط اندازه بتونی اونو تشخیص بدی
      ضمنا زیست یکم بد قلقه _یعنی همیشه طراح ی چیزی میتونی رو کنه که حتی نفر اول المپیاد زیستم با مشکل رو به رو کنه _ ولی درس جذابیه زود ناامید نشی
      خوندن کل خط ویژه فکر کنم 60 ساعت لازم داشته باشه
      منبع اصلیت خط ویژه باشه تا حرف آخر
      حرف آخر رو فقط جهت رفع اشکال ببین باسرعت 1.5 تا زمان کم تباری
      تست سراسری فراموش نشه

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      همه مطالب کتاب رو از رو خط ویژه بخون
      و تست های سراسری 10 سال اخیر رو یه دور بزن تا مسلط بشی بهترم میزنی
      حرف آخر اگه جمع بندیه 60 ساعته نگاه کن به درد میخوره
      ولی صفر تا صد دیگه سمتشون نرو
      یاداشت برداری نکن برات وقت گیره
      سوالاتشم دوست داشتی نزن
      میتونی از الگو ها اسکرین بگیری هفته آخر مرور کنی
      در ضمن میتونی جزوشو تهیه کنی که راحت تره ولی به خاطر وقت کم شما تستا رو مرور نکن
      2 ساعت خیلی کمه حداقل بکن 3 ساعت با همین کارا قول میدم بالای 40 بزنی فقط هیچ فصلی رو حذف نکن
      تستای 10 سال اخیر خیلی مهمن روزی نیم ساعت وقت بزاری و خوب تحلیلشون کنی از فرش به عرشت میبره
      معمولا سوالای کنکور راحت دو گزینه حذف میشن با همون نکات سال های قبل چالش اصلی اون گزینه غلط اندازه بتونی اونو تشخیص بدی
      ضمنا زیست یکم بد قلقه _یعنی همیشه طراح ی چیزی میتونی رو کنه که حتی نفر اول المپیاد زیستم با مشکل رو به رو کنه _ ولی درس جذابیه زود ناامید نشی
      خوندن کل خط ویژه فکر کنم 60 ساعت لازم داشته باشه
      منبع اصلیت خط ویژه باشه تا حرف آخر
      حرف آخر رو فقط جهت رفع اشکال ببین باسرعت 1.5 تا زمان کم تباری
      تست سراسری فراموش نشه
      ببخشید شما زیست رو چند میزنین؟
      بعد چطور میگید خوندن کل خط ویژه 60 ساعت زمان میخواد؟منظورتون هردوتا خط ویژه پیش و پایه است؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من نظرم رو ایناس عزیزم به ترتیب
      پیش دو 5تا11
      گیاهی سوم 9 و 10
      11 سوم
      قلب و گوارش و حرکت

خط ویژه خوبه اما کتاب بهتره
      کتاب خیلی مهمه خیلی
      بعدش فقط تست
      تست
      تست

تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم واسه فوتو حتما متن کتابم یه دور بخون وقت میشه

دومو همشو میشه خوند چون انچنان سنگین نیست

از سوم ببین با کدوما ارتباط برقرار میکنی ولی به نظرم فصول قبل از ژنتیکو حتما بخون اگه خواستی گیاهی و ژنتیکو حذف کن ولی فقط درصورتی که ناچار بودی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرتون بررسی تست های کنکور و سنجش از ۹۰ تا ۹۷ برای این دو ماه برای دروس اختصاصی و به خصوص زیست کافی هست؟؟زیست تست تالیفی تو این دو ماه کار نشه و فقط کنکورها حل بشه درصد ارتقا میده؟؟؟
      ویرایش توسط Neda98 : 07 اردیبهشت 1398 در ساعت 20:37

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​زیست دوم و 3فصل اخر زیشت پیش و 12 سال چهارم
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      سلام دوستان انجمنی
      دوستان اگه زیست رو بالا میزنید و به تمام زوایای اون آشنا هستین به سوالات جواب بدین چون در اینده من تاثیر گذار هست
      1-فصل 8 پیش دانشگاهی رو نخونم و فقط از روی یه درسنامه ترکیبی مثل خط ویژه حفظ کنم که کدوم nadh , انزیم روییسکو و اینا داره کافی هست تا سوال ها فصل 9-11 رو جواب بدم ؟اخه شنیدم خیلی ترکیب میشه با این سه فصل و همه فصل های دیگه لطفا توضیح بدین
      2-برای فصل 11 سوم هم شنیدم فصل 6و7 سوم لازم هست این ها رو هم اگه فقط کلیتی از مراحل رو از رو از همون درسنامه فصل 11 از درسنامه خط ویژه بخونم و به نوعی حفظظ باشم کافیه یا باید تمام مفاهیم این دو فصل رو بخونم ؟

من میخوام 16 درصد بزنم ولی با صحبت هایی که کردم کمی امیدوار تر شدم و میخوام اگه بشه 24 درصد بزنم .
      1- این از نظر شما در این زمان دو ماه و 150 ساعت مطالعه امکان داره؟روزانه 2 ساعت تا کنکور
      منابع خط ویژه - حرف اخر
      2- اگر نمیشه به نظرتون میشه به چه درصدی رسید؟

.با توجه به درصدی که شما فکر میکنید میشه زد ، وقتی که دارم ،تعداد سوالات، مباحث ترکیبی و سخت اسون بودنشون مثلا همین سخت بودن مفاهیم 5و 8 یا نیاز به مرور چند باره مطالب سه فصل اخر

1- شما کدوم فصل ها رو پیشنهاد میکنین ؟ مثلا فقط انسانی و جانوری دوم و سوم یا سه فصل اخر با یسری فصل دیگه انتخابی که صلاح میدونین
      مثلا من فکر میکنم دوم و سوم بهتره بخاطر تعداد سوالش و از طرفی نمیشه از 3 فصل اخر پیش گذشت ولی وقت نمیکنم هر دوش رو کنار هم بخونم چون زیست ماهیت حفظی هم داره

2- بعد پیشنهاد خودتون این باکس ها رو چطور اولویت بندی میکنین؟ یعنی من با اولیت بخونم و بعد از تموم شدن برم سراغ بعدی و بدونم اول کدوم رو بخونم و بعد کدوما

باکس اول (9-11پیش ) باکس دوم (5 تا 8 پیش) باکس سوم(1-4 سوم) باکس چهارم (11 سوم و پیش نیازها اگه سوال دوم بگید ک در چه حد نیاز هست ) باکس پنجم(4و5 دوم)
      باکس ششم (فصل 6 دوم ) و باس هفتم (7و8 دوم)
      مطمعنا من نمیتونم همش رو بخونم بخاطر همین میگم که شما اولویت بندی کنیدو لطفا عدد باکس ها رو به ترتیب فارسی بگید تا متوجه بشم
      3- این ترتیب رو من بر اساس صحبت های شما گذاشتم شما لطف کنید بنا به مواردی که میدونید ومن گفتم یعنی زمان و سوال و ترکیب و سوالات مستقل و سطح سوال و مفاهیم اصلاح کنید جاهایی که اشتباه کردم و اگه توضیحی هست بفرمایید
      باکس اول -باکس ششم- باکس سوم - -باکس چهام -باکس پنجم -باکس هفتم
      یه سوال.چرا میخوای 16 بزنی ؟ ببین ناراحت نشی ها.قاصدک مسخره کردن نیست.واقعا میخوام بدونم 16 رو برای چی انتخاب کردی؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تو کانون معمولا بالا 70 میزنم
      نمیدونم خودم نخوندم
      ولی باز میگم منبع اول رو خط ویژه بگیر همین خط ویژه رو هم بخونی کلی برد کردی
      من چند فصلشو خوندم عالیه
      و بیشتر از هر چیزی تست کمک کنندست
      البته چون من نسبت له شما مسلط ترم شاید سریع ترم
      ولی از نظر خودم حلزونی پیش میرم
      خلاصه این نظر منه
      هر چی عشقته انجام بده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      تو کانون معمولا بالا 70 میزنم
      نمیدونم خودم نخوندم
      ولی باز میگم منبع اول رو خط ویژه بگیر همین خط ویژه رو هم بخونی کلی برد کردی
      من چند فصلشو خوندم عالیه
      و بیشتر از هر چیزی تست کمک کنندست
      البته چون من نسبت له شما مسلط ترم شاید سریع ترم
      ولی از نظر خودم حلزونی پیش میرم
      خلاصه این نظر منه
      هر چی عشقته انجام بده
      سلام.ببخشید مولف خط ویژه نظام قدیم کیه؟نظام جدید خط ویژه دوازدهم رو دکتر زارع نوشته ولی پایه رو کس دیگه ای نولفش هست.میخوام بدونم پایه هم کتاب خوبیه یا دری وریه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نمیدونم
      حالا چون دکتر زارع معروفن دلیل نمیشه که معلم خوب نداریم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن