خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد خرید منابع

سلام .
      با توجه به اینکه الان نمایشگاه کتاب تخفیف های 40 تا 50 درصدی داره و قیمت کتاب معلوم نیست در سال آینده چقدر قراره گرون بشه ، به نظر شما الان که یازدهم هستم اگه کتاب های دوازدهم رو از حالا بخرم کار غلطیه؟ کتاب های سال دوازدهم چقدر قراره تغییر کنند؟ معلم هامون گفتند اگه رویکرد سوالات کنکور 98 عوض بشه کتاب های دوازدهم به کل عوض میشن و تستهاشون عوض میشه .
      لطفاً راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه خرید نکن, بازم تخفیف میذارن
      به طورمثال توی فارسی یازدهم چند تا درس و روانخوانی و شعر. حذف شدن برای کنکور 99

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اشتباه منو انجام نده . برای 30 هزار تومن تخفیف یه کتاب ارزشش رو ندراه . منم دینی یازدهم گرفتم قبل از اینکه دهم رو تموم کنم . گاج تخفیف 70 درصدی گزاشته بود (جشنواره بزرگ گاجمارکت) و بعد اومدم یازدهم دیدم از بیخ تغییر کرده کتابا .

ضمنا الان که بخری کم کمش تو هر کتاب چندتا غلط علمی هستش حتی تو کتاب های درسی هم بوده و تا که شما برسی دوازدهم تو چاپ های بعدی و جدید تر رفع اشکال کردند . اصلا عجله نکن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آخه اگه الان بخرم همشونو میشه 300 تومن سال بعد قطعا باید بالای یک میلیون تومن هزینه کنم . هر بسته کاغذ a4 شده نزدیک 50 هزار تومن! نمیشه تغییراتشو برم از بچه ها کپی بگیرم؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      داداش منم یازدهمم
      اما میکرو طلایی دینی و عربی و ادبیات موضوعی های الگو(به جز لغت و املا)و زبان جامع مبتکران رو خریدم
      دلایلم برای خرید عربی و دینی این بود که تو این درس ها قرار نیست عین اون چیزی که خوندی رو جواب بدی مثلا تو ترجمه عربی تکنیک برخورد با سوالا بیاد دستت تمومه دیگه یا دینی یا بگیری چطور با آیات برخورد کنی حله!فقط باید از کتاب درسی خودت بخونی
      ادبیات هم که آرایه ها تغییر نمیکنه و دستور هم همینطور تازه حذفیات کنکور هم داشته قرابت هم که نون شب تقریبا هیچ ارتباطی با کتاب درسی نداره فقط مونده لغت که تغییر داره و منم نخریدم
      زبان هم گرامر هیچ تغییری نداشته فقط میمونه یه سری لغات که تو یه پی دی اف دانلود میکنی(اونایی که اضافه شدن به کتاب)
      البته اینایی که گفتم ‌تنها نظر من بوده و ممکنه که اصلا درست نباشه
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام قطعا کلیات عوض نمیشه
      من خودم دوازدهمم کتاب بچه های سال دهم و یازدهم رو دیدم حجمشون کم شده ولی مطالب تغییری نکرده
      موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام قطعا کلیات عوض نمیشه
      من خودم دوازدهمم کتاب بچه های سال دهم و یازدهم رو دیدم حجمشون کم شده ولی مطالب تغییری نکرده
      موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بستگی به وسواس فکری خودت داره چون قطعا تابستون که کتابای جدید بیاد میگن ویرایش جدید و تغییرات داره ترفند هر ساله موسسات هست ولی چون کتابای نظام جدید زیاد اصلاح میشه صبر کنی بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)