خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اشتباهات ویرانگر

سلام دوستان

داوطلبین پشت کنکوری عزیزی که قبلا یک یا چند بار در کنکور شرکت کردند لطف کنند بیان و بگن که در روز کنکور و روز قبل کنکور مرتکب چه اشتباهی شدن که اگه دوباره کنکور بدن اون اشتباهو دوباره تکرار نمیکنن
      و همچنین در دوران جمع بندی چه اشتباهاتی کردید که بهتون ضربه زده و اگه دوباره برگردید تکرارشون نمیکنن

من خودم قبلا کنکور دادم منتهی تقریبا اشتباهی مرتکب نشدم ولی این پست برای تجربه بیشتر دوستان و آگاهی بیشتر است که با حداقل اشتباه دوران نزدیک به کنکور و روز کنکور رو پشت سر بذارن.
      ویرایش توسط Saboor Zed : 30 فروردین 1399 در ساعت 21:55

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1_ شب کنکور قبل خواب حدود نیم ساعت اهنگ گوش کردم ، سر جلسه ریتم اهنگه مدام تو ذهن بود ، خیلی بده ...اهنگشم حیف 2 سامان جلیلی بود

2_ محل ازمون کنکورم جای مدلینگ و مخ زدن و ... اینا نیست ، سعی کنید با راحت ترین لباس هاتون برید ، من خودم کنکور اول لباسام جذب بود ، محل ازمونم گرم ، خیلی داغون شدم ، پسرا با تیشرت و صندل، بدون جوراب برنسر جلسه راحت ترین حالت ممکنه

3_تا شب قبلم تا اخرین لحظه درس بخونید ، من کنکور قبلم از ساعت 6 بعدازظهر تا 11 شب فقط دینی مرور کردم ، شاید باورتون نشه ولی حداقل 20، 30 درصد منو بالابرد ،درصدم 70 شد ، وا البته تنها درسی که بالای 40 زدم ! مخصوصا صحبتم با بچه هاییه که دیر شروع کردن و یا زیاد نخوندن
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...
      ویرایش توسط am3213 : 06 اردیبهشت 1398 در ساعت 15:30

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      1_ شب کنکور قبل خواب حدود نیم ساعت اهنگ گوش کردم ، سر جلسه ریتم اهنگه مدام تو ذهن بود ، خیلی بده ...اهنگشم حیف 2 سامان جلیلی بود

2_ محل ازمون کنکورم جای مدلینگ و مخ زدن و ... اینا نیست ، سعی کنید با راحت ترین لباس هاتون برید ، من خودم کنکور اول لباسام جذب بود ، محل ازمونم گرم ، خیلی داغون شدم ، پسرا با تیشرت و صندل، بدون جوراب برنسر جلسه راحت ترین حالت ممکنه

3_تا شب قبلم تا اخرین لحظه درس بخونید ، من کنکور قبلم از ساعت 6 بعدازظهر تا 11 شب فقط دینی مرور کردم ، شاید باورتون نشه ولی حداقل 20، 30 درصد منو بالابرد ،درصدم 70 شد ، وا البته تنها درسی که بالای 40 زدم ! مخصوصا صحبتم با بچه هاییه که دیر شروع کردن و یا زیاد نخوندن
      حیف دوست داشتم حیف عاشقشم حیف
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سال اول یه اشتباهی که کردم این بود:
      اگه دیدین سوالا سخته هول نشید و ناامید نشید که بدبخت شدم رفت و ... چون قرار نیست همه سوالارو حل کنید اگه سوالا سخت باشه برا همه سخته. خونسردی تونو حفظ کنید و با آرامش سوالارو بررسی کنید.
      قبلش هم یه دمنوش آرام بخش بخورید بد نیست من سال دوم تا ساعت 5 صبح خوابم نمیبرد از شدت استرس... خیلی خوراکی زیاد نبرید که نمیشه خورد فقط چنتا شکلات و خرما ... آب معدنی هم معمولا میدن ...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1-شب قبل کنکور واسه شام یا صبح کنکور واسه صبحانه چیزای عجیب و جدید تجربه نکنید
      2-مطالعه روز قبل کنکور کاملا به روحیه خو
      دتون بستگی داره بعضیا میگن نخونید استرس میگیرید ولی واسه خود من بر عکس بود اگه نمیخوندم بیشتر استرس میگرفتم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سعی کنین اگرر خلاصهه نویسی نمیکنید از الان شروع کنید ممکنههه هر چی نزدیک میشید به کنکور استرس نابجااا و افکار بی خود که مثلا یادتون رفته مطلب بگیرید ولی اگر برگه های خلاصه نویسی داشته باشید و دو روز قبل کنکور نگاهش کنیددد اطمینان خاطررر خوبیییی به ادم میده واقعا اینووو تووو ازمون های ازمایشی هم میشهه درک کرد ولی کمم ولی برا کنکور محشره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ....

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اهان من بدترین اشتباهی که کردم این بود
      شب کنکورم ترتیب زدن تست هامو عوض کردم
      همیشه اول ادبیات میزدم تو عمومی تو کنکور اول عربی زدم
      هیچی دیگه اصن تایمام بهم خورد خیلی بد شد
      خلاصه شب کنکور خلاقیت به خرج ندین
      مرسی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      همه میگن روز قبل نکور مطالعه نکنید
      این ب نظر من اشتباهه
      ب نظرم اونایی ک همیشه شب امتحانین مطالعه داشته باشن
      من سال کنکور خودم چن سال پیش البته
      این کارو انجام دادم مفید بود واقعا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHINER نمایش پست ها
      همه میگن روز قبل نکور مطالعه نکنید
      این ب نظر من اشتباهه
      ب نظرم اونایی ک همیشه شب امتحانین مطالعه داشته باشن
      من سال کنکور خودم چن سال پیش البته
      این کارو انجام دادم مفید بود واقعا
      تورق سریع داشتی یا فقط تست جمع بندی کار کردی؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      تورق سریع داشتی یا فقط تست جمع بندی کار کردی؟
      یه سری نکات قبلا نوشته بودم توو طول سال اونا رو مرور کردم خیلی ب دردم خورد واقعا :-)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سری نکات قبلا نوشته بودم توو طول سال اونا رو مرور کردم خیلی ب دردم خورد واقعا :-)
      جمع بندی رو از چه روزی شروع کردی؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      جمع بندی رو از چه روزی شروع کردی؟
      اصل جمع بندی رو از عید
      تست کنکور های سال های اخیر رو از خرداد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصل جمع بندی رو از عید
      تست کنکور های سال های اخیر رو از خرداد
      راجع به روش جمع بندیت یه توضیحی بده اینکه به چه صورت بوده و ایا نتیجه بخش بوده یا نه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      راجع به روش جمع بندیت یه توضیحی بده اینکه به چه صورت بوده و ایا نتیجه بخش بوده یا نه
      ببنید من یه مدت زمستون کم کاری کرده بودم برا همون جمع بندی مجبور شدم خیلی ب خودم سخت بگیرم
      جمع بندی زمان من کتاب های مهر و ماه مد بود از رو اونا کار میکردم
      اولش اونارو میخوندم بعدش هر چ قد وقت داشتم تست میزدم ( اولش سراسری بعدش سنجش بعدش ازاد بعدش گزینه 2 بعدش تالیفی )
      بعدشم من اون موقع کلاس کنکور میرفتم خب استادامون برا جمع بندی جزوه اینا میدادن کارم راحت بود یه جورایی
      از خرداد هم ک اصلا تست تالیفی اینا نمیزدم ب جزبخش هایی ک تا حالا توو کنکور نیومده بود و احتمال داشت بیاد

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن