خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

برای زبان 50 درصد کجاهاشو بخونم

دوستان من این مدت وقت نکردم زبات رو بخونم برای حداقل 50 درصد توی این درس باید کجاهارو بخونم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط opera77 نمایش پست ها
      دوستان من این مدت وقت نکردم زبات رو بخونم برای حداقل 50 درصد توی این درس باید کجاهارو بخونم
      لغت و گرامر

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام ... لغت وگرامر رو بخونید ... سر جمع 12 سوال داره که دقیقا 48 درصد میشه ... لغاتو به نظرم از رو جیبی شهاب اناری بخون ... زود جمع میشه ولی مرورم داشته باش زبان به شددددت فراره
      ویرایش توسط devious : 05 اردیبهشت 1398 در ساعت 09:46

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برا 50بخونی اگر هنر کنی30درصد بزنی اونم لغت و گرامر بخون

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط opera77 نمایش پست ها
      سلام
      اول از همه لغات
      سال دوم و سال سوم و پیش دانشگاهی درس ب درس بخونیددو تست های کنکور مربوط به ان درسو بزنید
      قسمت کلوز تست هم از همون لغت هاست پس میتونید جواب بدید فقط با تمرین و زدن هرشب حداقل 1 یا 2 کلوز تست
      بعدش گرامر که میتونید از روی کتاب های جمع بندی بخونید و بعد با زدن تست های کنکور اشتباهات و نکات استخراجی خودتون رو توی یه برگه یا دفترچه بنویسید و روزهای منتهی به کنکور اونهارو مرور کنید
      موفق باشید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      50 ک کمه میتونی حداقل 70 80 بزنی
      اگه میخای 50 بزنی لغات 1200 و 1201 رو بخون حدود 8 تا تست داره میشه 32 + کلوز تست 5 تا سوال ک2 3 تاش لغته بقیه ش مربوط ب گرامره
      گرامر هم 20 25 درصد کنکور میتونی کتاب لقمه بگیری یا فیلمای محمودی دان کنی
      اگ میخای بالا 60 70 بزنی کتاب درک مطلب شهاب اناری بگیر روزی 2 تا ریدینگ و 1 کلوز تست بزنی کافیه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی همگیتون

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      برا 50بخونی اگر هنر کنی30درصد بزنی اونم لغت و گرامر بخون
      چرا یعنی تا این حد سخته ؟نا امید شدم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      چرا یعنی تا این حد سخته ؟نا امید شدم
      ن اینطوری نیس عمومی راحته میشه چرا سخت میگیرید مگ ریاضی فیزیک که 50 درصد مطالب بخونی اخرش هم 10 20 درصد بزنی
      حتما لغتات اخر کتاب یا لغات کنکور چند سال پیش حفظ کنید (کتاب لقمه بگیر همرو داره)حفط کنید در کنارش گرامر کار کنید(فیلم محمودی حرف اخر دانلود کن توی تلگرام میتونی پیدا کنی --کتاب گرامر لقمه هم بدک نیس)
      اگ میخای زیر 70 نزنی شبی یکی دوتا ریدینگ + 1 کلوز تست حل کنید(من کتاب شهاب اناری استفاده میکنم کتاب خوبیه یه دی وی دی هم همراه کتابه ک تکنیک هارو اموزش میده چنتا تست هم میزنه ) تا دستت راه بیافته اولش یکم سخته شاید دیر جواب بدی یا جوابت غلط باشه ولی بعد یه مدت میبینی ک تغییر کردی
      70 روز مونده تا اون موقع راه میافتی این ک درس اختصاصی نیس ک سوال سخت بدن نتونی حل کنی
      مطمئن باش صفر صفر هم باشی روزی 1.2 ساعت وقت بزاری تا کنکور کلی پیشرفت میکنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه تو زبان پایه خوبی داری و ضعیف نیستی اول لغات رو بخون وقتی لغات رو خوندی و تستاشو زدی کم کم راه میوفتی برا ترجمه متن بعد میتونی روزی ۲ تا کلوز و ریدینگ کار کنی ک تا کنکور مسلط بشی .گرامر تعداد سوال کمی داره بنظرم بهتره گزینه بعدیت باشه ولی اگه توی درسای دیگه وضعیت خوبی داری میتونی گرامر رو هم برسونی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی همین کارو میکنم امیدوارم بتونم 40درصد بزنم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      https://moshavergroup.com ›

اینم بخونید .. احتملا کمک کنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن