خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عبادی: طرح «تعویق کنکور سراسری» آماده شد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد تعویق کنکور سراسری طرحی آماده و ارائه شده که در حال بررسی است.
      به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در پی درخواست تعداد زیادی از داوطلبین کنکور سراسری 98 برای به تعویق افتادن تاریخ برگزاری این آزمون و نیز ثبت این مطالبه در سامانه «فارس من» که تاکنون با امضای 18 هزار و 997 نفر از داوطلبین این آزمون همراه بوده، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به این مطالبه اینگونه واکنش نشان داد:
      تعداد زیادی از عزیزان دانش‌آموز در پیام‌های جداگانه در مورد تعویق کنکور سراسری 98 درخواست‌هایی داشتند که بر مبنای گفته‌های این عزیزان باید توضیحاتی را ارائه کنم.
      در مورد تعویق کنکور سراسری طرحی آماده و ارائه شده که در حال بررسی است، مطلبی که باید به آن توجه کنیم عزیزانی هستند که در استان‌های سیل‌زده با مشکلات مواجه هستند که این مشکلات بر مبنای برخی پیام‌های ارسالی این عزیزان بسیار سخت و طاقت‌فرسا است.
      عده‌ای به‌طور کل در جریان سیل کتاب و دفتر و جزوه و غیره را از دست داده‌اند، علاوه بر آن مکانی برای درس خواندن در حال حاضر ندارند، ضمناً با توجه به نیاز به کمک به خانواده اصلاً فرصت و زمان درس خواندن تا مدتی نیز برای آن‌ها فراهم نیست.
      در هر صورت باید این شرایط خاص و بحرانی این دانش‌آموزان در نظر گرفته شود چراکه واقعاً در صورت عدم اتخاذ تصمیم درست، حق زحمات و تلاش‌های این عزیزان تضییع شده و این کم‌لطفی در برابر صبر این عزیزان است.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از یکی شنیدم احتمالا به سیل زده‌های پسر یکسال معافیت اضافی سربازی بدن نهایتا !!

منکه بعید میدونم کاظم و دوستان بزارن یک ثانیه عقب بیفته !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      من از یکی شنیدم احتمالا به سیل زده‌های پسر یکسال معافیت اضافی سربازی بدن نهایتا !!

منکه بعید میدونم کاظم و دوستان بزارن یک ثانیه عقب بیفته !
      ببخشید میشه بگین ضررش برای قلمچی و... چیه؟ منم زیاد میخونم که اونا نمیخوان. اما خودم فکر میکنم تعویق باید برای موسسات آزمون خوب باشه، چون برنامه ریزی برای زمان اضافه شده، مستلزم اینه که اونا ۱-۳ مرحله آزمون اضافه کنن که چون نزدیک کنکوره همه شرکت میکنن. از اون طرف هم آزمون های تابستونی رو فشرده تر میکنن و مهر به بعدم که سر جاشه. پس ضررش به چیه؟

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      معلوم نیست چرا اینقدر موضوع به این مهمی لفت میدن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دروغه تغییر نمیکنه امکان پذیر نیست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      معلوم نیست چرا اینقدر موضوع به این مهمی لفت میدن
      چه لفت دادنی اونا که گفتن تغییر نمیکنه دیگه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      دروغه تغییر نمیکنه امکان پذیر نیست
      برای کنکور ارشد هم سازمان سنجش قاطعانه بیانیه داد که تغییر نمیکنه ولی دیدید که 7 هفته تعویق افتاد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      ببخشید میشه بگین ضررش برای قلمچی و... چیه؟ منم زیاد میخونم که اونا نمیخوان. اما خودم فکر میکنم تعویق باید برای موسسات آزمون خوب باشه، چون برنامه ریزی برای زمان اضافه شده، مستلزم اینه که اونا ۱-۳ مرحله آزمون اضافه کنن که چون نزدیک کنکوره همه شرکت میکنن. از اون طرف هم آزمون های تابستونی رو فشرده تر میکنن و مهر به بعدم که سر جاشه. پس ضررش به چیه؟
      ضررش اینه قلم چی باید چند تا ازمون بزاره که دیگه رایگان میشه
      و کی حاضره ضرر بکنه
      اگر سر تایم برگزار بشه اونا برای کنکوریای 99برنامه و ازمون میذارن دیگه بحث پوله و گرنه برای هیچکس قبولی دیگری مهم نیست

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasool724 نمایش پست ها
      برای کنکور ارشد هم سازمان سنجش قاطعانه بیانیه داد که تغییر نمیکنه ولی دیدید که 7 هفته تعویق افتاد
      اخه خود مجلس گفت امکانش نیست چون یه ترم عقب میوفتن و ......

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      والا منم نمیدونم اما حدس من فراتر از تغییر برنامه های تابستون و اضافه کردن چندتا آزمونه ... قطعا مسائل دیگری هست کنکور خیلی پیچیده شده این چندساله پر حدف و حدیثه !

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      چه لفت دادنی اونا که گفتن تغییر نمیکنه دیگه
      دو حالت داره یا تعویق یا سهمیه . سهمیه باعث تکرار فاجعه کنکور 97 میشه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      دو حالت داره یا تعویق یا سهمیه . سهمیه باعث تکرار فاجعه کنکور 97 میشه
      سهمیه حقشونه چون نمیتونن بخونن
      سهمیه رو باید از اونایی گرفت که حقشون نیست ۲۵ درصدی ها و ۵ درصدی ها و هزار تا سهمیه عجیب غریب که تو آسایش نشستن و سهمیه هم دارن
      خدا رو شکر استانمونم سیل زده نیست که بگم واسه خودم میخوام
      کسی که خونه شو آب برده با سهمیه حق شما رو نمیخوره نترس

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      سهمیه رو باید از اونایی گرفت که حقشون نیست ۲۵ درصدی ها و ۵ درصدی ها و هزار تا سهمیه عجیب غریب که تو آسایش نشستن و سهمیه هم دارن
      سهمیه بصورت مازاد شوخی بیش نیست اما ضریب دادن به ترازا ممکنه همونطور که یک نماینده هم پیشنهادش داده بود

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      قراره به سیل زده ها کمک بشه اما خداییش دیگ در حق عادی ها ظلم نباید بشه
      سهمیه بدن اوضاع افتضاح میشه حداقل کاش یکی از سهمیه های دیگ رو حذف یا لااقل ادغام کنن ک وضعیت بدتر نشه با اضافه شدن سهمیه ی جدید

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ینی واقعا مزخرف ترین مزخرفتریییین حالته!!!بندازن عقب بهتره...!سهمیه حقشون هست ولی خب چرا سیخ و کباب و باهم میسوزونن؟خیلی منطقیه که:ظرفیتارو زیاد کنن واسه اینا کاری نداره که وقتی هر سال کلی آدم از خارج میان!!!از خارج نگیرن دیگه...!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن