خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasool724 نمایش پست ها
      عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد تعویق کنکور سراسری طرحی آماده و ارائه شده که در حال بررسی است.
      به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در پی درخواست تعداد زیادی از داوطلبین کنکور سراسری 98 برای به تعویق افتادن تاریخ برگزاری این آزمون و نیز ثبت این مطالبه در سامانه «فارس من» که تاکنون با امضای 18 هزار و 997 نفر از داوطلبین این آزمون همراه بوده، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به این مطالبه اینگونه واکنش نشان داد:
      تعداد زیادی از عزیزان دانش‌آموز در پیام‌های جداگانه در مورد تعویق کنکور سراسری 98 درخواست‌هایی داشتند که بر مبنای گفته‌های این عزیزان باید توضیحاتی را ارائه کنم.
      در مورد تعویق کنکور سراسری طرحی آماده و ارائه شده که در حال بررسی است، مطلبی که باید به آن توجه کنیم عزیزانی هستند که در استان‌های سیل‌زده با مشکلات مواجه هستند که این مشکلات بر مبنای برخی پیام‌های ارسالی این عزیزان بسیار سخت و طاقت‌فرسا است.
      عده‌ای به‌طور کل در جریان سیل کتاب و دفتر و جزوه و غیره را از دست داده‌اند، علاوه بر آن مکانی برای درس خواندن در حال حاضر ندارند، ضمناً با توجه به نیاز به کمک به خانواده اصلاً فرصت و زمان درس خواندن تا مدتی نیز برای آن‌ها فراهم نیست.
      در هر صورت باید این شرایط خاص و بحرانی این دانش‌آموزان در نظر گرفته شود چراکه واقعاً در صورت عدم اتخاذ تصمیم درست، حق زحمات و تلاش‌های این عزیزان تضییع شده و این کم‌لطفی در برابر صبر این عزیزان است.
      خخخخخخ واسشون سهمیه میزارن
      سهمیه مناطق سیل زده (جایی نیومده ولی ممکنه بزارن واسشون)
      خیالت راحت نهایت خیلی اینور اونور کنن یه هفتس که اونم بعید میدونم چون کل برنامه ها بهم میریزن
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من موندم دقیقا چی بهم میریزه؟!
      ظرفیت هارو بگن دانشگاها الان تعیین کنن و از الان آماده داشته باشن
      واس مصاحبه ها یکم نیور رو بیشتر کنن در ازاش روزها کمتر بشه
      واس سربازی فوقش یکم فرآیند کاغذ بازی هارو سریعتر انجام بدن
      واس رتبه ها یکم سریعتر دست بکار بشن...همین ک آدما روز قبل کنکور با رابط جوابا پیدا میکنن میتونن راحت خودشون بذارن سایت
      سایتشونو از الان اماده و تجهیز کنن کارای اولیه رو
      دانشگاه ها یک هفته دیرتر برگذار بشه مثلا ترم اول هرسال از روز اول مداوم سر کلاسه؟
      در کل دست به دست هم بدن میتونن بدون مشکل درست کنن شرایطو

اگر هم نمیخوان هر روز یه تز جدید ندن و قاطع بگن نمیشه پروندشو ببندن نه اینک هربار یه دلقکی بندازن وسط ک اعصاب روان آدمو بهم بزنه
      یه مسئله ی به این مهمی و سادگی رو انقد دست دست کردن واسه چیه دو روز دیرتر بخوابن نمیمیرن ک برن حل و فصلش کنن
      ماشاالله هر سازمان واس خودش ساز مجزا میزنه و انگار اینمدلی شاختر میبینه خودشو ک همکاری نکنه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      من موندم دقیقا چی بهم میریزه؟!
      ظرفیت هارو بگن دانشگاها الان تعیین کنن و از الان آماده داشته باشن
      واس مصاحبه ها یکم نیور رو بیشتر کنن در ازاش روزها کمتر بشه
      واس سربازی فوقش یکم فرآیند کاغذ بازی هارو سریعتر انجام بدن
      واس رتبه ها یکم سریعتر دست بکار بشن...همین ک آدما روز قبل کنکور با رابط جوابا پیدا میکنن میتونن راحت خودشون بذارن سایت
      سایتشونو از الان اماده و تجهیز کنن کارای اولیه رو
      دانشگاه ها یک هفته دیرتر برگذار بشه مثلا ترم اول هرسال از روز اول مداوم سر کلاسه؟
      در کل دست به دست هم بدن میتونن بدون مشکل درست کنن شرایطو

اگر هم نمیخوان هر روز یه تز جدید ندن و قاطع بگن نمیشه پروندشو ببندن نه اینک هربار یه دلقکی بندازن وسط ک اعصاب روان آدمو بهم بزنه
      یه مسئله ی به این مهمی و سادگی رو انقد دست دست کردن واسه چیه دو روز دیرتر بخوابن نمیمیرن ک برن حل و فصلش کنن
      ماشاالله هر سازمان واس خودش ساز مجزا میزنه و انگار اینمدلی شاختر میبینه خودشو ک همکاری نکنه
      ببین خود نفس کار حقیقتا اسونه واقعا هم کاری نداره براشون ولی درنظر بگیر ما توی ایران زندگی میکنیم! با مسئولایی حقیقتا بی لیاقت!انتطار نداشته باش اینهمه بخان کار بکنن برای دانش اموزا: )

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چشمم اب نمیخوره...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن