خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نیازمند تجربه و پیشنهادات شما برای درس خواندن غیر حضوری

سلام دوستان هر جا هستید حالتون خوب باشه انشالله
      دوستان من تو یه مدرسه دولتی توی رشت در پایه دهم تحصیل میکنم و کلا مدرسه جالبی نیست البته تو دولتی ها جز بهترین هاس ولی خب شرایط مسخره و سخت گیری بیخود اعم از اجباری بودن کلاس تقویتی پنجشنبه ها برای 4 تا سوال که بدرد نمیخوره
      خب بگذریم
      شرایط کلی من اینطوریه
      من منابعی که انتخاب کردم طبق مصاحبه رتبه های برتره از همین انجمن و مشکل منابع ندارم
      خلاصه من ساعت 5:00 صبح تا 7:00 صبح درس میخونم بعدش از ساعت 7:00 تا 14:00 بعد از ظهر مدرسه هستم و تا برسم خونه ساعت میشه 15:00 بعدش ناهار و یک استراحت کوتاه از ساعت 16:30 میتونم شروع کنم تا ساعت 23:00 که به طور کلی در روز میتونم مفید ساعت بخونم و حدود 6 ساعت الی 7 ساعت خواب داشته باشم در روز و مشکل دیگه ای که دارم اینه که مدرسه ما از شنبه تا پنجشنبه هست و یک هفته در میون هم آزمون قلم چی
      و در هفته دو روز ( شنبه و چهارشنبه ) کلاس زبان میرم و تا ساعت 19:00 وقتم میره برای این دو روز
      این بود از شرایط من حالا با توجه به شرایطم پیشنهادات و نظراتون رو مطرح کنید با تشکر
      چند تا سوال اصلی دارم که مطرح میکنم
      1 - اصلا میشه خوند برای نظام جدید ؟
      2 - نظر کلی شما ؟
      3 - شرایط ثبت نامش چیه ؟ هزینه و مثلا چطور امتحان میدیم ؟
      ویرایش توسط Dr.MMTm10 : 04 اردیبهشت 1398 در ساعت 15:55

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدرسه ما جوری بود ک سال اخر نمیشد غیر حضوری برداشت
      ولی برای همه جواب نمیده غیر حضوری
      چون درسای پیش اگ کلاس خارج مدرسه نری و غیر حضوری بر داری فکر نمیکنم بتونی برسونی
      اگ کلاس خارج مدرسه میری شاید خوب باشه
      ولی اگ ن بنظرم بری مدرسه بهتره
      چون مدرسه ما غیر حضوری نداش برا امتحان و این مسائل نمیدونم چجوری میشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مدرسه ما خیلی مزخرف بود و تا الانم مارو میشکونه-.-غیرانتفاعی هم هست جالبه!!!اگه اوکی نیستی نرو!راجبه کلاس و اینام بهت بگم کلاس نری خیلی ضربه نمیخوری!فیلم های آلا رو ببین و تست بزن!به همین راحتی((: تازه مجبور نیستی واسه تاریخ و دفاعی و هویت و بهداشت و محیط زیست و این مزخرفات وقت بذاری وای ما این درسارو امتحان ماهیانه داشتیم-.-نمیگذرم از باعث و بانیشش-.-

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      دوستان من تو یه مدرسه دولتی توی رشت در پایه دهم تحصیل میکنم و کلا مدرسه جالبی نیست البته تو دولتی ها جز بهترین هاس ولی خب شرایط مسخره و سخت گیری بیخود اعم از اجباری بودن کلاس تقویتی پنجشنبه ها برای 4 تا سوال که بدرد نمیخوره
      خب بگذریم
      شرایط کلی من اینطوریه
      من منابعی که انتخاب کردم طبق مصاحبه رتبه های برتره از همین انجمن و مشکل منابع ندارم
      خلاصه من ساعت 5:00 صبح تا 7:00 صبح درس میخونم بعدش از ساعت 7:00 تا 14:00 بعد از ظهر مدرسه هستم و تا برسم خونه ساعت میشه 15:00 بعدش ناهار و یک استراحت کوتاه از ساعت 16:30 میتونم شروع کنم تا ساعت 23:00 که به طور کلی در روز میتونم مفید ساعت بخونم و حدود 6 ساعت الی 7 ساعت خواب داشته باشم در روز و مشکل دیگه ای که دارم اینه که مدرسه ما از شنبه تا پنجشنبه هست و یک هفته در میون هم آزمون قلم چی
      و در هفته دو روز ( شنبه و چهارشنبه ) کلاس زبان میرم و تا ساعت 19:00 وقتم میره برای این دو روز
      این بود از شرایط من حالا با توجه به شرایطم پیشنهادات و نظراتون رو مطرح کنید با تشکر
      2 - نظر کلی شما ؟
      شما هنوز پایه دهم هستی
      آهسته و پیوسته با مدرسه برو جلو
      نیاز نیست خودتو خسته کنی و از پا بندازی چون هنوز اول راهی
      از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدن است
      اگه همین الان به اندازه یه کنکوری بخونی قطعا برای سالهای بعد انرژیت تموم میشه
      سعی کن درس بخونی و لذت ببری
      من خودم وقتی مدرسه بودم اصلا پنجشنبه تعطیل ندیدم با اینکه دوستام تعطیل بود
      ولی باز میرسیدم
      سعی کن خودتو هماهنگ کنی
      به جای اینکه فکر کنی پنج شنبه ها بدرد نخوره سوالاتی که بلد نیستی بپرس
      کلاس زبانم برو ولی رسید دوازدهم دیگه نرو چون وقت گیره
      به ترازهای قلم چی هم توجه نکن چون هنوز دهم هستی
      بازم میگم بخون اما نه در حدی که خسته‌ت کنه
      با معلمات هم راه بیا که توش منفعته نه ضرر
      حتی بدترین معلما هم از تو بیشتر بلدن اینو مطمئن باش

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      شما هنوز پایه دهم هستی
      آهسته و پیوسته با مدرسه برو جلو
      نیاز نیست خودتو خسته کنی و از پا بندازی چون هنوز اول راهی
      از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدن است
      اگه همین الان به اندازه یه کنکوری بخونی قطعا برای سالهای بعد انرژیت تموم میشه
      سعی کن درس بخونی و لذت ببری
      من خودم وقتی مدرسه بودم اصلا پنجشنبه تعطیل ندیدم با اینکه دوستام تعطیل بود
      ولی باز میرسیدم
      سعی کن خودتو هماهنگ کنی
      به جای اینکه فکر کنی پنج شنبه ها بدرد نخوره سوالاتی که بلد نیستی بپرس
      کلاس زبانم برو ولی رسید دوازدهم دیگه نرو چون وقت گیره
      به ترازهای قلم چی هم توجه نکن چون هنوز دهم هستی
      بازم میگم بخون اما نه در حدی که خسته‌ت کنه
      با معلمات هم راه بیا که توش منفعته نه ضرر
      حتی بدترین معلما هم از تو بیشتر بلدن اینو مطمئن باش
      قبول ندارم حرفتو چونکه کتاب تستها و فیلم های آلا واقعا خوبه.ببین من منطقه دو ام.مدرسمم غیرانتفاعی ولی واقعا معلمامون به جز شیمی و زیست و عربی بیخود بودن....که بعدا فیلم‌ های شیمی گزینه دو و که دیدم فهمیدم شیمی مام بیخود بوده....واقعا معدود معلم هایی هستن که سرکلاس نشستنشون از خودت خوندن بازده بیشتری داشته باشه...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      قبول ندارم حرفتو چونکه کتاب تستها و فیلم های آلا واقعا خوبه.ببین من منطقه دو ام.مدرسمم غیرانتفاعی ولی واقعا معلمامون به جز شیمی و زیست و عربی بیخود بودن....که بعدا فیلم‌ های شیمی گزینه دو و که دیدم فهمیدم شیمی مام بیخود بوده....واقعا معدود معلم هایی هستن که سرکلاس نشستنشون از خودت خوندن بازده بیشتری داشته باشه...
      طرز استفاده از معلم به خودت بستگی داره
      اینجا ایرانه و حقوق معلما کم پس باید خودت ازشون کار بکشی
      بعضی معلم ها واقعا باسوادن اما انتقال مفاهیم به دانش آموز رو خوب بلد نیستن
      تو باید خودت پیش خوانی کنی از رو کتاب درسی و واقعا هم ساده توضیح داده و تو کلاس رفع اشکال کنی
      منتظر معلم نباید بمونی
      همزمان با کلاس میشه از فیلم ها هم استفاده کرد اما وقتی یه معلم در اختیارته که تحصیلات دانشگاهی داشته و مطالب بیشتری بلده باید اون مطالبو ازش بخوای
      معلم مثل معدن اطلاعاته و باید اطلاعاتو ازش استخراج کنی
      من اشتباهم این بود که شیمی دوم دبیرستان(نظام قدیم) اصلا نمیفهمیدم و همه هم میگفتن معلم بد تدریس میکنه
      بعد ها که خودم خوندم فهمیدم اون بنده خدا چی میگفت
      تو دانشگاهم همینطور بود
      یادمه ریاضی 1 دانشگاه یه استاد سختگیر داشتیم که هیچکس نمیفهمید چی میگه و همه هم از دستش گله داشتن
      من یاد شیم دبیرستانم افتادم
      خودم خوندم و سر کلاس با استاد سوال حل میکرپم و رفع اشکال میکردم
      اون ترم بالاترین نمره کل تاریخ اون استادو گرفتم و چیزی حدود ۸۰ درصد کلاس قبول نشد درحالی که من از خیلی از بچه ها کمتر خوندم
      سعی کن قلق هرمعلم دستت بیاد اونوقته که میتونی همه رو راحت بفهمی

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      طرز استفاده از معلم به خودت بستگی داره
      اینجا ایرانه و حقوق معلما کم پس باید خودت ازشون کار بکشی
      بعضی معلم ها واقعا باسوادن اما انتقال مفاهیم به دانش آموز رو خوب بلد نیستن
      تو باید خودت پیش خوانی کنی از رو کتاب درسی و واقعا هم ساده توضیح داده و تو کلاس رفع اشکال کنی
      منتظر معلم نباید بمونی
      همزمان با کلاس میشه از فیلم ها هم استفاده کرد اما وقتی یه معلم در اختیارته که تحصیلات دانشگاهی داشته و مطالب بیشتری بلده باید اون مطالبو ازش بخوای
      معلم مثل معدن اطلاعاته و باید اطلاعاتو ازش استخراج کنی
      من اشتباهم این بود که شیمی دوم دبیرستان(نظام قدیم) اصلا نمیفهمیدم و همه هم میگفتن معلم بد تدریس میکنه
      بعد ها که خودم خوندم فهمیدم اون بنده خدا چی میگفت
      تو دانشگاهم همینطور بود
      یادمه ریاضی 1 دانشگاه یه استاد سختگیر داشتیم که هیچکس نمیفهمید چی میگه و همه هم از دستش گله داشتن
      من یاد شیم دبیرستانم افتادم
      خودم خوندم و سر کلاس با استاد سوال حل میکرپم و رفع اشکال میکردم
      اون ترم بالاترین نمره کل تاریخ اون استادو گرفتم و چیزی حدود ۸۰ درصد کلاس قبول نشد درحالی که من از خیلی از بچه ها کمتر خوندم
      سعی کن قلق هرمعلم دستت بیاد اونوقته که میتونی همه رو راحت بفهمی
      عزیزم این در صورتیه که معلم درس بده.من که دبیرستانم تموم شد ولی چیزی که بود معلمامون پا میشدن داستان تعریف میکردن خیلی هاشون.همین ریاضی یه ربع اخر شروع میکرد درس دادن منم از اون تهی دانشی که داشت استفاده میکردم گوش میدادم سر کلاس ...اما اگه همون تایمو خودم میخوندم بازدهیم بیشتر بود کسی نبود داستان تعریف کنه...حقوق معلما کمه ولی وجدان باید داشته باشن و درس بدن.معلم زیستمون واقعا خوب درس میداد درحالیکه همون ریاضی حتی پا نمیشد از جاش ....!تو هوا ریاضی و میگفت...!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یازدهم رو برو مدرسه ولی غیبت کن هرچدر میخوای ولی دوازدهم اگه مدرست غیرانتفاعی توپ یا تیزهوشانایه برتر نیست بزرگترین اشتباهه زندگیتو میکنی اگه بری مدرسه حتی اگه یه درس یا دو سه درس بهترین معلم مدرسه هم بزارن جلوت فایدهنداره چون باقی زنگا وقتتو مسوزونن نظرم بهتره نری مدرسه ال دوازدهم درسایه مشکل دار رو بیرون بنویسی ولی سال یازدهم برو همراهش غیبت هم بکن من دوتا دوست داشتم خداشاهده این از تابستون دهم خودکشی کردن انقدر خوندن تاهمین چندوقت پیش جفتشون بریدن ولی بریدن که چه عرض کنم الان پایه تحصیلی واسه خودشون درست کردن که نخونده میرن تراز 6000بالا میارن که ارزویه خیلیاس با برنامه و خیلی ملو مثلا روزایه مرسه 4 5 اعت روز تعطیلات هم 8ساعت بخون نتیجه میگیری امسال همه تفریحات هم انجام بده نمیگم کلا تو تفریح باش ولی کنکوری نرو سال دوازدهم که سال کنکورت سختت میشه کنکوری رفتار کنیچی گفتم اصلا این اخریو
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      خب بگذریم
      شرایط کلی من اینطوریه
      2 - نظر کلی شما ؟
      سلام.به نظرمن غیر حضوری گرفتن بخصوص برای سال یازدهم اشتباه هست.
      یک مثال جالب اینکه خیلی ها وقتی پیش دانشگاهی هستن فکر میکنن مشکل وقت دارن واگه پشت بمونن میترکونن در حالی که در سال دوم شرایطشون بدتر میشه که اغلب به دلیل نبودن در جو مدرسه ورقابت هست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن