خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

اقا من چیکار کنم؟تروقران کمک کنید فقط امشب وقت دارم

من میخوام 18 هزار منطقه دو بیارم تا رشته ای که تو قلم جی دیدم رو بیارم که برای شرایط زندگی که دارم همون رشته متوسط خیلی برام خوبه
      واقعا هم میخوام بخونم چون نمیخوام برم سر عملگی و همین رشته برام خیلی خوبه ولی همین دو ماه میتونم بخونم .
      تروخدا بگین چیکار کنم چیا رو بخونم .هیچکس نگفته به قران میخوام بدونم ولی نمیدونم از کجا بخونم نمیدونم چطور بخونم این رتبه رو بیارم

بییاین از رو تخمین رتبه قلم چی درصد بگین و بگین چطور بهش برسم یه توضیخ یه خطی برای هر درس که کدوم مباخث رو بخونم .یه درصدی بگین که واقعا با عقل جور در بیاد و بشه رسید و روی هوا نگین مثلا نمیشه به 30 ریاضی و فیزیک و 60 زیست و شیمی با هم رسید و عمومی ها رو هم 70 زد یه چیزی بگین بشه در این مدت جمع و جور کرد
      تخمین رتبه کنکور

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب عزیز من شما یه کم از شرایط خودت بگو شرایط زندگیت چجوریه شرایط خوندنت چجوریه منابعت رو تهیه کردی؟وضعیت درسیت چجوریه؟

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      خب عزیز من شما یه کم از شرایط خودت بگو شرایط زندگیت چجوریه شرایط خوندنت چجوریه منابعت رو تهیه کردی؟وضعیت درسیت چجوریه؟
      منابع رو کامل از یکی گرفتم تازه از خدمت اومدم بعد دوسال هیچی یادم نیست خیلی کم یاد م هست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
      منابع رو کامل از یکی گرفتم تازه از خدمت اومدم بعد دوسال هیچی یادم نیست خیلی کم یاد م هست
      راستش بنظرم شما بیش از اندازه بهتون استرس وارد شده الان اون یکی تاپیکتون رو خوندم،چقد در روز میتونید برای خوندن زمان بزارید؟

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رشته ی مورد نظرتون چیه ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      برادر : اول عنوان تاپیکت رو عوض کن ( قسم رو از توش بردار) چرا که همین امشب ( وقت تعیین کردی برای صحبت و مشورت که یعنی نهایتا تا ساعت 12 امشب و بعد اون باید تاپیک رو قفل کرد ) .
      پس امشب مثل رسیدن به فرودگاه برای پرواز نیست !

این ها رو هم گفتم تا کمی آرامش داشته باشی و قشنگ تعریف کن ببینیم چی به چی هست !
      نگران نباش ! این جا دوستان خوب و با صفا اگر زیاد هم نباشه ولی بعضی ها هستند که واقعا ً مرام دارن و تا بتونن و بدونن کمکت می کنند :

پایه درسیت همون دو سال قبل چه طور بود ؟
      معدلت چه طور بود ؟
      درس های که گفتی چه نمره های میگرفتی ؟
      دانشگاه مورد نظرت چی هست و چه رشته ای مد نظرت هست ؟

و یه نکنه رو همین الان بهت بگم لزوماً این طوری نیست که کسی تحیصلات دانشگاهی نداشته باشه عمله یا عمله گری کنه ولی چون رفتی سربازی الان ارزش وقت رو بهتر میدونی و من هم حساب رو همین میزارم که علاقه به درس و تحصیل داری ! و از همین الان باید مشخص کنی که شاید با داشتن مدرک رشته مورد نظر همچنان کار گیرت نیاد ! این طور نشه که بعد 4 5 سال بزنی تو سر خودت بگی من این همه درس خوندم که مثلا فلان شغل که پرستیژ داره رو داشته باشه و گرنه می رفتم فلان کار رو می کردم که وضعم بهتر باشه !
      اگر دو سال خدمت بودی از طرح بدون کنکور خبر داری ؟ ( اون رشته رو در اون دفترچه رفتی دیدی ؟ شاید همین الان داشته باشدشهاا ) .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب بگيد چه كمك درسي هايي داريد؟ آيا كتابي معرفي كنيم مي تونيد بخريد يا نه
      براي شيمي سال دوم از بقيه پايه ها زودبازده تر و آسون تر هست
      سعي كنيد وقت بذاريد و هر پنج فصل سال دوم رو بخونيد،براي تست شيمي از روي كتابي كه داريد مولف معمولا يه سري تستا رو علامت دار كرده براي اونايي كه وقتشون كمه.اونا رو بزنيد و بررسي و تحليل كنيد دونه به دونه تست بزنيد و تحليل كنيد.نكات جديد ديديد توي تستي كه بلد نبوديد وارد كتاب كنيدنكته اش رو.تستايي كه اشتباه زديد علامت دارشون كنيد كه بعدا مثلا خرداد دوباره مرورشون كنيد.
      درمورد شيمي خوندن چند باره و عالي متن كتاب درسي فراموش نشه
      محسابات و حل مسئلتون چطور بوده؟؟اگه در يه حد معمولي بوده فصل اول و دوم پيش بنظرم روون تر هستند كه البته نياز داره يه چيز حداقلي از استوكيومتري بدونيد.فصل دوم سال سوم هم باز بنظرم خوبه و نسبتا روون تر هست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      براي فيزيك اول اينكه اگه فصلي بوده كه قبلا خوب خونديد يا دوسش داشتيد مي تونيد توي الويت بذاريد
      الويت اولتون دو فصل آخر سال اول كه نور هستش و كل پيش ٢ بخصوص فيزيك اتمي و هسته اي.اگر وقت نداريد و خيلي ضعيف هستيد ميتونيد فقط تستاي كنكورو بزنيد اما چند بار و خوب يادشون بگيريد اگه بيشتر ميخوايد تست بزنيد و گاج نقره اي داريد تستاي ستاره دارش رو بزنيد
      رياضي تركيبيات و احتمال رو حتما بخونيد باز هم تست هاي كنكور رو چند بار حل كنيد.معادله و نامعادله و تعيين علامت،توابع نمايي و لگاريتمي،آمار فصل هاي آسون تري هستند.
      زيست هر چي بيشتر وقت بذاريد و بخونيد بهتره.سال دوم رو كامل بخونيد.از پيش فصل اول و فصل هشتم رو حتما بخونيد.اگه فصل هشت براتون دشواره بخش بخشش كنيد و در كنار مطالعه سال دوم هر روز مقداري از اون هم بخونيد. از سال سوم فصل آخرش خيلي مهمه.فصل اول تا چهارمش هم نسبت به باقي فصل ها آسونتر.اگه الگو داريد الويت براي تست زني چند صفحه آخر كه سوالات كنكور و آزمون هاي آزمايشي هست رو بزنيد دونه دونه و تحليل كنيد.و نكاتش رو وارد كتاب كنيد. بهتره در كنار كتاب يه درسنامه هم داشته باشيد كه نكات تكميلي رو از اون ياد بگيريد ولي اولويت با كتاب درسي
      عمومي ها رو واقعا زمان داريد كه همه يا حجم زيادي رو بخونيد.
      هر شب ده تست آرايه و قرابت بزنيد.خود قرابت تعداد سوالاتش زياده.آرايه رو اگه واقعا مشكل داريد حذف كنيد اگر نه بخونيد
      برنامه ريزي كنيد و شبي يا يك شب درميون چند درس ادبيات رو لغات و تاريخ ادبياتش رو بخونيد.و مرور حتما داشته باشيد
      براي ديني هم باز برنامه بريزيد يك شب در ميون مثلا دو درس ديني
      عربي حتما اول ترجمه مسلط شيد نزديك سي درصد هست و نسبتا روون و پر بازده
      زبان قواعد رو از كمك درسي بخونيد تستاي كنكورش رو بزنيد.زدن شبي يه ريدينگ و كلوز كمك خيلي زيادي بهتون ميكنه
      اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم
      ویرایش توسط fta445 : 04 اردیبهشت 1398 در ساعت 00:39

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      راستش بنظرم شما بیش از اندازه بهتون استرس وارد شده الان اون یکی تاپیکتون رو خوندم،چقد در روز میتونید برای خوندن زمان بزارید؟
      زیاد هرجقدر که لازم بشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما که سربازی تونو رفتید میشه یکم راجب این محدودیت وقتت توضیح بدی ؟ در ضمن نگفتی چه رشته ای میخوایی قبول شی

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      شما که سربازی تونو رفتید میشه یکم راجب این محدودیت وقتت توضیح بدی ؟ در ضمن نگفتی چه رشته ای میخوایی قبول شی
      وضعیت مالی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
      وضعیت مالی
      چه رشته ای میخوای قبول شی ؟ من پیشنهاد میکنم اگه واقعا هدفت رو قبول داری توی این دوماه تمام تلاشت رو بکن اما اگر به نتیجه نرسیدی برای سال بعد تلاش کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن