خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد رتبه کشوری چی هست؟ بقیه رو هم بنویسید

رأی دهندگان
    8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بیست تا بیست و پنج هزار

6 75.00%
    • بیست و پنج تا سی هزار

1 12.50%
    • سی تا سی و پنج هزار

0 0%
    • سی و پنج تا چهل هزار

1 12.50%
    صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 70
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      والا راستشو بخای نمیدونم میشه یا نمیشه
      هیچکس نمیتونه بگه اره بخون صد درصد میاری یا اگه کسی بگه نمیشه شما بیخیال خوندن میشی?
      فک میکنم رنج اختصاصی 40 و عمومی رنج 50 بزنی همون 30 هزار کشور بشی
      من پارسال با این درصدا شدم 4 هزار منطقه و حدود 9 هزار کشور
      ادبیات عربی دینی 70 زبان 20
      ریاضی 30 فیزیک 40 زیست 60 شیمی 60
      درصدای غیر قابل دسترسی هم نیستن
      میخای شروع کنی نهایت تا هفته دوم یا سوم خرداد تست بزن و بکوب بخون بعدش یکم چیزایی ک خوندی رو جمع و جور کن
      موفق باشی

2. Top | #17

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      هیچکس نمیتونه بگه اره بخون صد درصد میاری یا اگه کسی بگه نمیشه شما بیخیال خوندن میشی?
      میخای شروع کنی نهایت تا هفته دوم یا سوم خرداد تست بزن و بکوب بخون بعدش یکم چیزایی ک خوندی رو جمع و جور کن
      موفق باشی
      به درصد هایی که خودت زدی غیر قابل دسترس نیستن؟

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      توی تاپیک بغلی ک واس افسری هست گفتم همشو
      چطور میگی بهتر هم میشه؟
      الان من در تخمین رتبه کانون میرسم به 55 هزار کشور با درصد هایی که میگذارم 26 هزار منطقه دو میشه
      بدبخت شدم درصد ها چرا اینطور زیاد شدن دوسال پیش اینطور نبود
      چه خاکی به سرم کنم؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
      چطور میگی بهتر هم میشه؟
      الان من در تخمین رتبه کانون میرسم به 55 هزار کشور با درصد هایی که میگذارم 26 هزار منطقه دو میشه
      بدبخت شدم درصد ها چرا اینطور زیاد شدن دوسال پیش اینطور نبود
      چه خاکی به سرم کنم؟
      تو نخونده چطور انقد دقیق نظر میدی؟
      اینجور ک تو ناامیدی یکسال هم وقت داشته باشی از دستش میدادی
      تو بخون میشه

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      تو نخونده چطور انقد دقیق نظر میدی؟
      اینجور ک تو ناامیدی یکسال هم وقت داشته باشی از دستش میدادی
      تو بخون میشه
      م فکر میکردم کهمیشه بهتر هم میشه ولی وقتی رفتم تخمین رتبه دیدم درصد ها خیلی رفته بالا
      بخدا میخوام بشه ولی این درصد ها رو چطور کنم 17 هزار
      capture.png
      الان من 29 هزارم روی همینا چطور بشم 17 هزار؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من پیام زیرو از یه سایت کپی کردم برای شما هم میزارم شاید به دردتون خورد

مگه پیش تک تک اونایی بوده ک پزشکی دندون و دارو قبول شدن ک ببینه کی شرو کردن ؟بوده ببینه شاید خیلی بیشتر ازاونی ک زودتر شرو کرده سختی کشیده ؟جسارت نباشه من نمیدونم بعضیا از همه جا بیخبرن چرا دارن زر الکی میزنن .واقعا که
      اتفاقا میشه .خوبم میشه .من خودم دانش اموزام هشتاد درصدشون از این دسته ن . که این آخرا میخونن .خداروشکر همه شونم رشته های عالی قبول شدن .پزشکی دندون دارو فیزیو و…
      من نمیدونم چرا این ریسکو قبول نمیکنین ؟چرا ی بار امتحان نمیکنین ؟ برای ی بارم شده به خودتون اعتماد کنین و برین جلو . حتما ب ی نتیجه ای میرسن .
      صدف خانم میخوام ی چیز در مورد ترازت بگم .عمل کن ایشالا حتما پیشرفت میکنی .
      مباحث رو ب اندازه ی پنج شش روز جدا کن و بخون .تست بزن مرور کن و تو روز ششم یا هفتم آزمون سراسری کار کن جوری بخون ک بتونی اون مباحثو جواب بدی .با عشق و علاقه مطالعه کن .
      تا اولین آزمون جامع قلم چی ی ۶-۷ هفته ای مونده .پس اگه بخونی خوب میتونی ترازتو بالا ببری .
      هر بار ک آزمون میزنی درصداتو یادداشت کن . اما مرتب باید بخونی .تا قبل جامع اول تو باید یه هفت تا آزمون کار کرده باشی .مثلا برا ریاضی میشه یه پنج مبحثی رو کامل خوند و مسلط شد .ینی حداقل حدود سی چهل درصد مباحث آسون ‌ بقیه درسا هم همینطور .اختصاصیا تا پنجاه درصد مباحثشون رو میشه خوند (البته ب جز زیست).عمومی هم همینطور . خوب بخون .بدون افکار منفی و چرت .تست بزن .درست مطالعه کن .تراز اولین آزمونت میره بالای ۵۰۰۰ . بعد همین روندو ادامه بده .همینطور مبحث بخون و خودتو بسنج .درگیر تراز چهار هزاریت نباش .اتفاقا خیلی خوب میتونی بالا بیاریش .
      من هر سال این مدل برنامه رو ب دانش آموزام پیشنهاد میکنم (حالا ی چیزی شبیه جمع بندی شناور یا روش سه روز یک باره اما دقیق تر)و خدارو شکر نتیجه هم میگیرن .حالا هر کسی در حد مطالعه و کیفیتش ب نتیجه مطلوبش میرسه .باید زیاد خستگی زیادی رو تحمل کنی .
      درگیر ترازت نباش .متاسفانه تا کسی میگه تراز چهار هزار همه میکوبن تو سرش .کسی نیس ی راهکار به این دسته بده . خوب درکت میکنمممم .
      دوست من این طوری برو جلو خوب و درست بخون .درست و ب موقع تست بزن .با انگیزه و هدف مشخص برو جلو .به خدا توکل کن .ایمان داشته باش که پیشرفت میکنی .
      اگه تراز آخرین آزمون قلم چیت کمتر از ۶۰۰۰ شد بیا هر چی خواستی ب من بگو باشه ؟اما عمل کن .از مجازی دور شو .فقط خوندنه ک ب دادت میرسه و وضعیتتو تغییر میده .

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      م فکر میکردم کهمیشه بهتر هم میشه ولی وقتی رفتم تخمین رتبه دیدم درصد ها خیلی رفته بالا
      بخدا میخوام بشه ولی این درصد ها رو چطور کنم 17 هزار
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 232
حجم: 24.0 کیلو بایت
      الان من 29 هزارم روی همینا چطور بشم 17 هزار؟
      عمومیا کار کن با زرد عمومی قشنگ 30-40 درصد میای بالاتر و میشه

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام داداش.هدفت چیه؟چی میخوای قبول بشی؟

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      عمومیا کار کن با زرد عمومی قشنگ 30-40 درصد میای بالاتر و میشه
      این درصد هایی هست که پیش بینی کردم میتونم بهش برسم نه اینکه الان میزنم گفتم خدمت بودم از اول متوجه این بودی اون حرف ها ر گفتی؟

10. Top | #25

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezamh نمایش پست ها
      سلام داداش.هدفت چیه؟چی میخوای قبول بشی؟
      داداش 18 هزار منطقه دو میخوام

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      موفق باشی
      شما نمیدونی اگه همه درصدا ۵۰ باشه رتبه منطقه چند میشه؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش 18 هزار منطقه دو میخوام

اگه هدفت 18 هزار منطقه دو هست تو این مدت دیگه باید بتونی به این درصدا برسی:

kar2.png

ریاضی و فیزیکش حدودا ده درصد هست
      واسه سامورایی همه جا ژاپنه
      ویرایش توسط amirosein : 04 اردیبهشت 1398 در ساعت 01:08

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      screenshot_2019-04-23-14-04-27.jpg
      تاثیر سهمیه 25 درصدو ببین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخونی از دستت رفته نخونی هم از دستت میره اخرش
      پس چه بهتره که بخونی که اخرش شرمنده خودت نشی
      دیگه ته تهش بگی خب اره من تلاشمو کردم و نشد
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 04 اردیبهشت 1398 در ساعت 01:34

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      سلام
      من پیام زیرو از یه سایت کپی کردم برای شما هم میزارم شاید به دردتون خورد

مگه پیش تک تک اونایی بوده ک پزشکی دندون و دارو قبول شدن ک ببینه کی شرو کردن ؟بوده ببینه شاید خیلی بیشتر ازاونی ک زودتر شرو کرده سختی کشیده ؟جسارت نباشه من نمیدونم بعضیا از همه جا بیخبرن چرا دارن زر الکی میزنن .واقعا که
      اتفاقا میشه .خوبم میشه .من خودم دانش اموزام هشتاد درصدشون از این دسته ن . که این آخرا میخونن .خداروشکر همه شونم رشته های عالی قبول شدن .پزشکی دندون دارو فیزیو و…
      من نمیدونم چرا این ریسکو قبول نمیکنین ؟چرا ی بار امتحان نمیکنین ؟ برای ی بارم شده به خودتون اعتماد کنین و برین جلو . حتما ب ی نتیجه ای میرسن .
      صدف خانم میخوام ی چیز در مورد ترازت بگم .عمل کن ایشالا حتما پیشرفت میکنی .
      مباحث رو ب اندازه ی پنج شش روز جدا کن و بخون .تست بزن مرور کن و تو روز ششم یا هفتم آزمون سراسری کار کن جوری بخون ک بتونی اون مباحثو جواب بدی .با عشق و علاقه مطالعه کن .
      تا اولین آزمون جامع قلم چی ی ۶-۷ هفته ای مونده .پس اگه بخونی خوب میتونی ترازتو بالا ببری .
      هر بار ک آزمون میزنی درصداتو یادداشت کن . اما مرتب باید بخونی .تا قبل جامع اول تو باید یه هفت تا آزمون کار کرده باشی .مثلا برا ریاضی میشه یه پنج مبحثی رو کامل خوند و مسلط شد .ینی حداقل حدود سی چهل درصد مباحث آسون ‌ بقیه درسا هم همینطور .اختصاصیا تا پنجاه درصد مباحثشون رو میشه خوند (البته ب جز زیست).عمومی هم همینطور . خوب بخون .بدون افکار منفی و چرت .تست بزن .درست مطالعه کن .تراز اولین آزمونت میره بالای ۵۰۰۰ . بعد همین روندو ادامه بده .همینطور مبحث بخون و خودتو بسنج .درگیر تراز چهار هزاریت نباش .اتفاقا خیلی خوب میتونی بالا بیاریش .
      من هر سال این مدل برنامه رو ب دانش آموزام پیشنهاد میکنم (حالا ی چیزی شبیه جمع بندی شناور یا روش سه روز یک باره اما دقیق تر)و خدارو شکر نتیجه هم میگیرن .حالا هر کسی در حد مطالعه و کیفیتش ب نتیجه مطلوبش میرسه .باید زیاد خستگی زیادی رو تحمل کنی .
      درگیر ترازت نباش .متاسفانه تا کسی میگه تراز چهار هزار همه میکوبن تو سرش .کسی نیس ی راهکار به این دسته بده . خوب درکت میکنمممم .
      دوست من این طوری برو جلو خوب و درست بخون .درست و ب موقع تست بزن .با انگیزه و هدف مشخص برو جلو .به خدا توکل کن .ایمان داشته باش که پیشرفت میکنی .
      اگه تراز آخرین آزمون قلم چیت کمتر از ۶۰۰۰ شد بیا هر چی خواستی ب من بگو باشه ؟اما عمل کن .از مجازی دور شو .فقط خوندنه ک ب دادت میرسه و وضعیتتو تغییر میده .
      ميشه بگيد كدوم سايت؟؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن