خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام داداش
      بعضی تصمیما می تونه کلا زندگی آدم رو عوض کنه این تصمیم شما هم همینجوریه.
      ببین اول یچیزی رو واسه خودت مشخص کن و اون اینه از زندگی چی می خوای آیا یه زندگی باز و راحت مثل خیلی مردم و جوونای دیگه می خوای یعنی دوس داری هرکار عشقت کشید کنی با هرکی خواستی باشی و... به نظرم نظام بدردت نمی خوره اما اگه دلت نمی خواد مثل خیلی از آدمای دیگه باشی و می خوای راه خودت رو بری به نظرم نظام بهترین گزینه می تونه باشه از چند جهت از شغل هایی مثل معلمی و پرستاری و... بالاتره :
      1-اولین برتری بخاطر شان اجتماعی نسبی هست که داره
      2-شما در نظام جای پیشرفت داری و می تونه حتی تا سرتیپی هم پیش بری و همینطور حقوقت هم بالا بره اما در معلمی خبری از اینا نیست در پرستاری هم به همین صورته شما نهایت بتونی سوپروایزر بشی
      و... خیلی جهات دیگه...

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      داداش اگه دقت کنید نوشتم طبق کنکور 97
      این بودجه بندی دقیق هست و حاصل تحلیل تک تک تست های کنکور 97 هست و حتی تست های کاملاً ترکیبی اصلاً لحاظ نشده!
      فصل های 3 و 4 و 6 و 7 به گفته دانش آموزان و دبیران جزو آسان ترین فصل های زیست به حساب میاد و هیچ کس از حفظ کردن مطالب این فصل ها ناراضی نبوده و در ضمن حجم صفحات یک فصل به هیچ عنوان نباید باعث بشه گول سختی یا آسونی مطالب رو بخوریم!! خودتون هم گفتید با این که فصل 6 سال دوم حدود 20 صفحه بیشتر نیست ولی بشدت پر حجم و پر نکته هست که البته این رو هم قبول ندارم چون ما فریب جزوه ها و نکاتی رو میخوریم که هرگز مورد نظر طراحان تست نبوده و طراح کنکور 97 هم واسه اثبات این حرف پارسال حدود 22 تست مستقیم از متن کتاب درسی طراحی کرد.
      داداش به نظرت خواندن یک سری مطالب حفظی با ارزش ضریب تست بالا در کنکور 97 حماقته؟؟
      این تست های آسان و گلابی از فصل های 3 و 4 و 6 و 7 پیش طراحی شدن در کنکور 97یک تست هم به صورت ترکیبی بین فصل 5 و 6 بود)
      فایل پیوست 86889
      فایل پیوست 86890
      فایل پیوست 86891
      فایل پیوست 86892
      فایل پیوست 86893
      و در مورد فصل 8 سال دوم که میگید نهایت یکی دو تست!! دوست دارم 5 تستی که یا به صورت مستقیم و یا به صورت غیرمستقیم در کنکور 97 با این فصل لعنتی درگیر بودند رو نشونتون بدم و به این مطلب اشاره کنم که نخوندن فصل 8 یعنی پریدن 3 تا 5 تست در کنکور 97!!
      فایل پیوست 86894
      فایل پیوست 86895
      فایل پیوست 86896
      فایل پیوست 86897
      فایل پیوست 86898
      بله فصل ژنتیک بشدت سخت هست ولی به هر حال به عنوان مبحثی که طراحان 97 زیاد علاقه نشون دادن باید در این لیست قرار می گرفت به ویژه این که فصل ژنتیک جمعیت بر خلاف فصل ژنتیک مندلی اصلاً سخت نیست و تست های مناسبی در کنکور مطرح میشه!!!

ممنون از شما
      من ترجیح میدم بحثی رو ادامه ندم چون باعث به حاشیه رفتن تاپیک میشه و صاحب تاپیک و مقامداران ممکنه گلایه کنن اما یک نکته بگم ، قرار نیست بودجه بندی و سوالات کنکور 97 عینا در کنکور 98 تکرار بشه ، بودجه بندی 5 -6 سال اخیر پشت سر هم ملاک هست نه فقط سال قبل ، طراحان و سازمان سنجش انقدر ساده لوح نیستن که بودجه بندی پارسال رو تکرار کنن برای سال بعد اون هم دقیقا از مباحث مشابه.
      درمورد مباحثیم که گفتی پراز نکته هست بله درسته پراز نکته های ریز و درشت هست پیش دانشگاهی اما اینکه سوال ازش طرح بشه یا نشه و مورد توجه قرار بگیره یا نگیر رو من یا شما تعیین نمیکنیم ، پس من و هر کسی که میخواد کنکور بده چه طراحان از اون قسمت سوال بدن چه ندن مجبور هست تک تک نکته هاشو بخوانه و خوب یاد بگیره ، مثلا فصل یک و حتی دو سال دوم دبیرستان ازش سوالی نمیاد ( حالا هر چند سال یکبار ممکنه فصل 2 ازش یه سوال بیاد ) ولی خب شما اگر نخونیش خیلی چیزا رو نمیفهمی...
      یا کلا فصل 5-6-7 هر سه فصل رو شما باید مطالعه کنی اونم واس 1 تست و اگر بخوای تنها فصل 8 سوم رو بخوانی وفصول قبلشو نخوانی پس مقدمه ژنتیک رو نمیفهمی ... به هرحال زیست شناسی به هم متصل هست و جوری نیست که شما به دلخواه چیزیو نخوانی و بگی خب طراح حتما ازش سوال نمیاد.
      مثلا شما نمیتونی داخل فصل گوارش ، بگی من صفحه اولشو نمیخوانم چون طراحان از گوارش انسان خوششون میاد و کاری به وال کوژ پشت ندارن ، یا اینکه من فقط دستگاه گوارش گنجشک و ملخ و کرم خاکی رو میخونم و دیگه نشخوارها رو نمیخونم ، بالاخره سوال ترکیبی میاد و بخاطر شباهت گزینه ها به هم ممکنه گزینه غلط رو انتخاب کنید. دیگه اگر هر شخص میدونست طراحان از کجا قراره سوال بدن که 50 درصد کل کتابو راحت حذف میکرد...
      حتی اگر شما هم داری طبق یک کاناال خاصی پیش میری ، طبق برنامه ای ک صرفا بر اساس کنکور 97 ریخته شده ، بنظرم یکم تغییر جهت بده چون اینایی که شما گفتی هم از نظر بودجه بندی تعداد سوال هم از لحاظ حجم فصول یکم نا منظم بود
      به نظرم از عکس زیر استفاده کنید بهتره:
      0002-768x1253-min.jpg
      به هرحال مرسی واس راهنمایی صاحب تاپیک و امیدوارم دلخورنشده باشی از من

" God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط داوینچی فلورانس نمایش پست ها
      بچه ها من خیلی شرایط بدی دارم دیگه کشش درس ندارم
      میخوام وارد دانشگاه افسری بشم چون حداقل کارش تضمین شدس انصافا هر چی از مصاحبه وازمونش و
      موقعیت شغلیش می دونین بهم بگین و آیا جای پیشرفت داره یا نه
      دمتون گرم.
      سلام.در همچین شغلی مهم ترین عامل موفقیت علاقه هست.اگر علاقه داری و میتونی با سختی هاش کنار بیای واردش شو.
      در مورد جای پیشرفت هم دقیق اطلاعی ندارم ولی بعد از مدتی خدمت میتونی برای دانشگاه دافوس اقدام کنی.

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط داوینچی فلورانس نمایش پست ها
      بچه ها من خیلی شرایط بدی دارم دیگه کشش درس ندارم
      میخوام وارد دانشگاه افسری بشم چون حداقل کارش تضمین شدس انصافا هر چی از مصاحبه وازمونش و
      موقعیت شغلیش می دونین بهم بگین و آیا جای پیشرفت داره یا نه
      دمتون گرم.
      تو مخی های نظام جوریه که تا آخر عمرت روزی صدبار میگی کاشکی برگردم عقب درس بخونم، سرباز و کادر و درجه دار همه تو مخی دارن فرقی نداره

درباره استخدام شرایط بدنی باید اوکی باشه، مثل شماره چشم و قد و قوس کمر و شرایط عمومی بدن و ...صد البته مساءل عقیدتی_سیاسی

هیچوقت جای ثابتی نداری هر لحظه امکان داره بفرستنت جایی که عرب نی بندازه، در کل قبلش ی مشورت با آشناهایی که رفتن استخدام نظام بکن، حتما منصرفت میکنن

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 05 اردیبهشت 1398 در ساعت 04:29

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداشم اولین مشکلت اینه که دنبال حد اقلی پس هیچ وقت پیشرفت نمیکنی حالا اگه قدرت انتقال خوبی داری و خوب حرف میزنی فرهنگیان خوبه چون یه درآمد پایه داره ولی سقفش نامحدوده چون دبیر داریم با خصوصی و موسسه کار کردن ماهی چند صد میلیون درآمد داره مخصوصا تو دروس تخصصی فکرم نکن که کنکور برداشته میشه و اینا کارشونو از دست میدن تا دنیا هست معلم خصوصی کار داره اگه درس خونی برو پیرا پزشکی و پرستاری اگرم میتونی پاچه خوار باشی و سرت به تنت زیادی کرده برو نظامولی پیشرفت تو نظام به تلاش و لیاقت زیاد بستگی نداره باید از امثال خودشون باشی

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین داداش من
      نمیدونم کدوم نیرو میخوای عضو شی با این حال این حرفی که میزنم کلیه شاید یکم شدتش تو سپاه کمتر باشه
      من خودم دو سال سرباز دژبان مرکز تشریفات بودم و ماموریت دانشگاه افسری زیاد میرفتیم و چیزی که دیدم جز خواری و بدبختی نبود که اونجا رفیقم برگشت گفت حاضرم تو مترو دستفروشی کنم ولی تو نظام نرم یعنی اونموقع که سرباز تشریفات بودم و بدترین جا خدمت میکردم گفتم خدایا شکرت جای اینا نیستم ۳۰ سال باید از بالاسریت حرف بشنوی و هیچ رفاقتی هم بینشون نیست و همیشه باید حواست باشه زیرابتو نزنن تو کت من که نمیره تازه اگه درجه داری بری که دیگه اوضات افتضاحه اینایی که گفتم همه تو ارتش بود
      اگه واقعا هیچ کار دیگه ای از دستت برنمیاد (که میدونم میاد) بسم ا...
      ولی امیدوارم یه روز پشیمون نشی که چرا درس نخوندی یا سر یه کار دیگه نرفتی
      ویرایش توسط AmirAsghari : 05 اردیبهشت 1398 در ساعت 12:43

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=AmirAsghari;1464825]ببین داداش من
      نمیدونم کدوم نیرو میخوای عضو شی با این حال این حرفی که میزنم کلیه شاید یکم شدتش تو سپاه کمتر باشه
      من خودم دو سال سرباز دژبان مرکز تشریفات بودم و ماموریت دانشگاه افسری زیاد میرفتیم و چیزی که دیدم جز خواری و بدبختی نبود که اونجا رفیقم برگشت گفت حاضرم تو مترو دستفروشی کنم ولی تو نظام نرم یعنی اونموقع که سرباز تشریفات بودم و بدترین جا خدمت میکردم گفتم خدایا شکرت جای اینا نیستم ۳۰ سال باید از بالاسریت حرف بشنوی و هیچ رفاقتی هم بینشون نیست و همیشه باید حواست باشه زیرابتو نزنن تو کت من که نمیره تازه اگه درجه داری بری که دیگه اوضات افتضاحه اینایی که گفتم همه تو ارتش بود
      اگه واقعا هیچ کار دیگه ای از دستت برنمیاد (که میدونم میاد) بسم ا...
      ولی امیدوارم یه روز پشیمون نشی که چرا درس نخوندی یا سر یه کار دیگه نرفتی[/QUOTE
      اقا ممنونم

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه نمیخوای درس بخونی افسری گزینه خوبیه ...البته حتما افسری باشه ک جای پیشرفت داشته باشی و بت اجازه بدن ادامه تحصیل تو تخصص نظامیت بدی ...اگه درجه داری بری بدبخت میشی
      اگه بسیج فعال داری و اشنا هم داری افسری سپاه رو تو الویت بزار ...در گزینه های بعدی ارتش و نیروی انتظامی

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن