خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از پویش حمایت کردید؟ (صرفا جهت up شدن تاپیک)

رأی دهندگان
    37. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله، حمایت کردم

29 78.38%
    • خیر، حمایت نکردم

8 21.62%
    صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 221
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عجبا.... همینو کم داشتیم .... کنکور 99.... حداقل بذارید 98 بگذره بعد......همین حاشیه هاست که نمیذاره درستون روو بخونید.....اصلا کی بحرفتون گوش کرده تا این دومیش باشه .....اینهمه امسال درخواست تعویق کنکور دادن اخرش
      هیچ.... وله کن..... بشینید درستونو بخونید ..... اعوذ بالله من الکنکور الرجیم..... من الحاشیة الکثیر
      .

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      چرا از تاثیر قظعی میترسید؟ یه نگاه بکنید به سراسری 94 که قطعی بود ببینیذ چقدر معدل میتونست کمک بکنه!من که موافق قطعی هستم اگه کمپین هم میزنید فشار بیارید اموزش پرورش سوالات اکتحان نهایی رو عین کنکور مطمعن و بدون لورفتن پخش کنه تنها بدی قضیه همین تقلباته
      چون یه معلم خرافاتی ادبیات با انواع و اقسام دلیل های خنده دار صبح تا شب از معایب تاثیر قطعی میگه و شاهدش هم سازمان بی کفایت سنجشه که همیشه دنبال اسون ترین راهه

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      چرا از تاثیر قظعی میترسید؟ یه نگاه بکنید به سراسری 94 که قطعی بود ببینیذ چقدر معدل میتونست کمک بکنه!من که موافق قطعی هستم اگه کمپین هم میزنید فشار بیارید اموزش پرورش سوالات اکتحان نهایی رو عین کنکور مطمعن و بدون لورفتن پخش کنه تنها بدی قضیه همین تقلباته
      شما معدلت 20عه؟
      جهت اطلاع اگه 19.98 هم باشی
      سالی حداقل 2000 تا معدل 20 داریم
      یعنی اگه 18 باشی قبل شروع کنکور از شاید 20 هزار تا از رقیبات عقبی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      چون یه معلم خرافاتی ادبیات با انواع و اقسام دلیل های خنده دار صبح تا شب از معایب تاثیر قطعی میگه و شاهدش هم سازمان بی کفایت سنجشه که همیشه دنبال اسون ترین راهه
      سلام.
      برادر مثل اینکه شما اخبار رو دنبال نمیکنی یا اگر میکنی درست دنبال نمیکنی.خود آقای خدایی تو جلسه کمیسیون آموزش با مدرک ثابت کرد که تاثیر قطعی معدل بیشترین ضرر رو به مناطق محروم میزنه و این حرف شما که میگید یه "معلم خرافاتی" همچین حرفی زده رو میزارم پای عدم درک شما از شرایط و عدم مصلحت اندیشیتون نسبت به وضع آموزشی کشور.

بطور خلاصه میگم:

1.امنیت سوالات امتحانات نهایی هرچقدر هم بالا بره باز به پای کنکور نمیرسه

2.آموزش دانش آموز منطقه محروم با دانش آموز بهترین مدارس منطقه 1 کشور قابل قیاس نیست و دبیرهای با کیفیتی ندارند.

3.یکی از اقوام درجه یک خودم سال 93 اگر تاثیر معدل مثبت بود رتبش میشد 1000 اما با تاثیر قطعی شد 3000.

4.اگر بنا بر تاثیر قطعی هم باشه باید کل سوابق تحصیلی ملاک قرار بگیره نه فقط سال سوم چون ممکنه یه دانش آموزی به هر دلیلی نتونه اون سال امتحانات رو خوب بده و از طرفی چون فاصله امتحانات نهایی تا کنکور فقط یک ماهه فرصت ترمیم هم نداره.

از طرفی دیپلمه های قبل از 84 هم هستن که برای اونا تاثیر معدل اعمال نمیشه و خود همین کارنامه های کنکور رو زمین تا آسون تحت تاثیر بد قرار میده

و دلایل کارشناسی دیگه که

امیدوارم با نظرات با پایه و اساس و به دور از خودخواهی به عدالت آموزشی کمک کنیم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هنوزم کسی هست که عیب های تاثیر قطعی نبینه ؟

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hafsharmehr نمایش پست ها
      سلام.
      برادر مثل اینکه شما اخبار رو دنبال نمیکنی یا اگر میکنی درست دنبال نمیکنی.خود آقای خدایی تو جلسه کمیسیون آموزش با مدرک ثابت کرد که تاثیر قطعی معدل بیشترین ضرر رو به مناطق محروم میزنه و این حرف شما که میگید یه "معلم خرافاتی" همچین حرفی زده رو میزارم پای عدم درک شما از شرایط و عدم مصلحت اندیشیتون نسبت به وضع آموزشی کشور.

بطور خلاصه میگم:

1.امنیت سوالات امتحانات نهایی هرچقدر هم بالا بره باز به پای کنکور نمیرسه

2.آموزش دانش آموز منطقه محروم با دانش آموز بهترین مدارس منطقه 1 کشور قابل قیاس نیست و دبیرهای با کیفیتی ندارند.

3.یکی از اقوام درجه یک خودم سال 93 اگر تاثیر معدل مثبت بود رتبش میشد 1000 اما با تاثیر قطعی شد 3000.

4.اگر بنا بر تاثیر قطعی هم باشه باید کل سوابق تحصیلی ملاک قرار بگیره نه فقط سال سوم چون ممکنه یه دانش آموزی به هر دلیلی نتونه اون سال امتحانات رو خوب بده و از طرفی چون فاصله امتحانات نهایی تا کنکور فقط یک ماهه فرصت ترمیم هم نداره.

از طرفی دیپلمه های قبل از 84 هم هستن که برای اونا تاثیر معدل اعمال نمیشه و خود همین کارنامه های کنکور رو زمین تا آسون تحت تاثیر بد قرار میده

و دلایل کارشناسی دیگه که

امیدوارم با نظرات با پایه و اساس و به دور از خودخواهی به عدالت آموزشی کمک کنیم
      ول کن برادر قبلا به اندازه کافی بحث شده حوصله جر و بحث دیگه ندارم

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      معلم خرافاتی الان استاد هامون سبطیه اینجا ؟
      کاری به درس دادنش ندارم ولی تلاششون در راستای کمپین ستودنی بود واقعا
      دستشون درد نکنه
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب الان سال ۹۹ تاثیر معدل مثبته مثل سالای قبل؟
      چه جدید چه قدیم دیگه؟

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونایی که میگن سبطی داره دانش اموزا از کنکور دور میکنه و تاثیر قطعی خوبه یه سوال ازشون دارم
      چرا مرکز پژوهش های مجلس هم تایید کرده که تاثیر قطعی بده؟
      نکنه مرکز پژوهش های مجلس هم با سبطی هم دسته؟
      در ضمن من اصلا جز کمپینش نیستم
      اصلا تلگرام ندارم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      داداش سجاد عزیز دست گلت درد نکنه لطف کردی که خبر دادی .
      دوستان عزیز به جای دعوا و لفظ منفی به دوستانمون کمک کنیم و حمایت کنیم !

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      خخ همین چند ماه پیش صبح تا شب دنبال معدل بودن میگفتن 98 مثبت بشه قبولیم از الان باز به فکر 99 ان تاریخ داره تکرار میشه
      خخخخخخ
      شما که هنوز خودت موندی چرا خودتو می گیری برادر من اول ببین قبول میشی امسال بعدا بیا حرف مفت بزن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

دوستان، عزیزان
      اولا لطفا کل کل کردن رو متوقف کنید
      ثانیا باید قبول کنیم که دوره بی تفاوتی دیگه گذشته، نه تنها در این موضوع بلکه در سایر موارد و موضوعات و ...
      اگر من و تو هموطن و ما از همدیگر حمایت نکنیم و پشت هم نباشیم، کی قراره ازمون حمایت و پشتیبانی کنه؟
      شاید اصلا این موضوع به من ربطی نداشته باشه، بله این موضوع به من هیچ ارتباطی نداره
      ولی اگر قرار بر سرد و بی تفاوت بودن باشه و از همدیگر حمایت نکنیم چه در این موضوع چه در موضوعات دیگر، شک نکنید که تر و خشک با هم میسوزند و طبعات و فجایع اون وبال گردن همه اعضای جامعه خواهد شد
      #نه_به_بی_تفاوتی

پ.ن : دوستان و عزیزان صرفا حمایت کردن کافی نیست، هر حمایت کننده باید لینک پویش رو برای حداقل یک دوست خود ارسال کنه و در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام و توییتر و تلگرام و ... نشر بده تا سایر دوستانتان زودتر به نتیجه دلخواهشون برسند، اینکار فقط 2 3 دقیقه از شما زمان خواهد گرفت و نه بیشتر

سلام
      حرفهای کاملا درست و منطقی زده شده ! نه به بی تفاوتی + شعور !

داداش سجاد یه گروه بود برای همین موضوع که برای حق انتخاب کنکور 99 ! گروه تلگرامی اون لینکش کار نمی کنه ! میشه لینک جدید بدید ! یا یه گروه تلگرامی بزنیم برای همین کمپین معدل و انتخابی بودن کنکور !؟

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها

سلام
      حرفهای کاملا درست و منطقی زده شده ! نه به بی تفاوتی + شعور !

داداش سجاد یه گروه بود برای همین موضوع که برای حق انتخاب کنکور 99 ! گروه تلگرامی اون لینکش کار نمی کنه ! میشه لینک جدید بدید ! یا یه گروه تلگرامی بزنیم برای همین کمپین معدل و انتخابی بودن کنکور !؟
      سلام
      پیشنهاد خوبیه ولی اجازه بدید همین پویش کار خودش رو با قدرت ادامه بده
      اگر این پویش به نتیجه نرسید که قطعا میرسه، اون وقت میتونید از طریق تلگرام گروه بزنید هرچند همین الانش هم جناب سبطی و امرایی پیگیری این موضوعات هستند
      اولویت مهم فعلا همین پویش هستش که باید هر چه زودتر به 10k حمایت برسه
      ویرایش توسط saj8jad : 03 اردیبهشت 1398 در ساعت 14:02

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      پیشنهاد خوبیه ولی اجازه بدید همین پویش کار خودش رو با قدرت ادامه بده
      اگر این پویش به نتیجه نرسید که قطعا میرسه، اون وقت میتونید از طریق تلگرام گروه بزنید هرچند همین الانش هم جناب سبطی و امرایی پیگیری این موضوعات هستند
      اولویت مهم فعلا همین پویش هستش که باید هر چه زودتر به 10k حمایت برسه

سجاد جان حرفت درسته ! ولی با گروه های تلگرامی و ... این طوری بچه ها رو از همین الان جمع می کنیم برای هم حرکت دهی بهترو سریع تر به این پویش و هم برای حرکتهای بعدی مثل ترند و رجوع به آی دی های تلگرامی و اینستاگرامی و... ! حالا هر جور فکر میکنی به صلاح و به نفع هست همون کار رو بکنیم !

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من فعلا با دوتا سیمکارت زدم
      البته سیمکارتای بعدیمم در راه است

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن