خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از پویش حمایت کردید؟ (صرفا جهت up شدن تاپیک)

رأی دهندگان
    37. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله، حمایت کردم

29 78.38%
    • خیر، حمایت نکردم

8 21.62%
    صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 221 از 221
    1. Top | #211
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      کدوم منطقی به اینا اجازه میده یه نفر رو مجبور کنن تو‌ازمونی شرکت کنه که اگه توش قبول نشد سال بعدش باید تو اون یکی ازمون شرکت کنه ؟؟
      منطق خدایی مغزفندقی

پ.ن: تواین خراب شده هیچکس به فکرمن وشمانیست برادر...

2. Top | #212
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام لیست دقیق کتابایی نظام جدید که ازشون سوال میاد کدومان؟الان نگارش 1 و فارسی 1 هر دو ازشون سوال میاد؟ یا ازمایشگاه زیست(خود کتاب زیست نه) مرسی
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

3. Top | #213
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تعاونی سنجش در حال حاضر داره آزمون نظام قدیم برگزار میکنه چطور میگن ۹۹ فقط نظام جدیده؟

بودجه‌بندي منابع آزمون‌هاي آزمايشي تابستانه سنجش سال تحصيلي ۹۹-۹۸

الان من دقیقا نمیدونم نظام قدیما دوس دارن نظام جدید بدن؟ اگه دوس ندارن چرا مدام میگن نظام جدید اسونه

الان شما مخالفین فقط نظام جدید برگزار شه؟

4. Top | #214
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsn75 نمایش پست ها
      تعاونی سنجش در حال حاضر داره آزمون نظام قدیم برگزار میکنه چطور میگن ۹۹ فقط نظام جدیده؟

بودجه‌بندي منابع آزمون‌هاي آزمايشي تابستانه سنجش سال تحصيلي ۹۹-۹۸

الان من دقیقا نمیدونم نظام قدیما دوس دارن نظام جدید بدن؟ اگه دوس ندارن چرا مدام میگن نظام جدید اسونه

الان شما مخالفین فقط نظام جدید برگزار شه؟
      برادرشمادرجریان نیستی! قراره دونوع کنکوردرسال 99برگزاربشه وماهم هیچ مخالفتی نداریم اما واقعا سنجش بایدحق انتخاب قائل بشه یعنی اینکه داوطلب خودش نوع ازمونشوانتخاب کنه چون قراربوددرسال 99فقط نظام جدیدبرگزاربشه بچه ها اسفندماه امسال باکمپینی که راه انداختن به زووورسازمان سنجشومتقاعدکردن که 99هم دوتاکنکوربرگزاربشه ! اینجوری یکی مثل من ضررکردم چرا؟؟ چونکه من ازکنکور98محروم بودم وطبق اطلاعیه قبلی سنجش که 99فقط نظام جدیدبرگزاربشه رفتم کتابای نظام جدیدروخوندم اما حالا سنجش میگه چون تودیپلم نظام قدیمی بایدبه اجباردرکنکورقدیم شرکت کنی!
      واقعا من یکی توانایی خریددوباره منابع روندارم ازطرفی کلی زحمت کشیدم واین کتابای جدیدروخوندم دیگه واقعااانمیتونم دوباره برگردم قدیم
      پس ماخواستارحق انتخابیم اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب
      ویرایش توسط SARA_J : 25 تیر 1398 در ساعت 17:12

5. Top | #215
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      برادرشمادرجریان نیستی! قراره دونوع کنکوردرسال 99برگزاربشه وماهم هیچ مخالفتی نداریم اما واقعا سنجش بایدحق انتخاب قائل بشه یعنی اینکه داوطلب خودش نوع ازمونشوانتخاب کنه چون قراربوددرسال 99فقط نظام جدیدبرگزاربشه بچه ها اسفندماه امسال باکمپینی که راه انداختن به زووورسازمان سنجشومتقاعدکردن که 99هم دوتاکنکوربرگزاربشه ! اینجوری یکی مثل من ضررکردم چرا؟؟ چونکه من ازکنکور98محروم بودم وطبق اطلاعیه قبلی سنجش که 99فقط نظام جدیدبرگزاربشه رفتم کتابای نظام جدیدروخوندم اما حالا سنجش میگه چون تودیپلم نظام قدیمی بایددایره اجباردرکنکورقدیم شرکت کنی!
      واقعا من یکی توانایی خریددوباره منابع روندارم ازطرفی کلی زحمت کشیدم واین کتابای جدیدروخوندم دیگه واقعااانمیتونم دوباره برگردم قدیم
      پس ماخواستارحق انتخابیم اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب
      اخه دیدم یه جا نوشته دانش آموزان نظام قدیم اجبارا نظام جدید باید بدن

شرایط شما قابل درکه و حق دارید.ولی سوالم سایر دوستانه که نظام قدیم هستند . ارزش داره یه کنکوری نظام قدیمی منابع تهییه کنه و نظام جدید بده؟

راستی تاثیر معدل برای نظام قدیم 99 مثبته ؟

6. Top | #216
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsn75 نمایش پست ها
      اخه دیدم یه جا نوشته دانش آموزان نظام قدیم اجبارا نظام جدید باید بدن

شرایط شما قابل درکه و حق دارید.ولی سوالم سایر دوستانه که نظام قدیم هستند . ارزش داره یه کنکوری نظام قدیمی منابع تهییه کنه و نظام جدید بده؟

راستی تاثیر معدل برای نظام قدیم 99 مثبته ؟
      خب گویادرکنکور98 طبق اطلاعیه خودسنجش قراره هم نظام جدیدهم نظام قدیم تویه گروه باترازمشترک سنجیده بشن باوجوداینکه حجم مباحث قدیم بیشتروسختتره !! خب بدیهیه که این به ضررنظام قدیم میشه اگر اینطوربشه ازنظرمن بله ارزش داره که یه نظام قدیم کنکورنظام جدیدشرکت کنه چونکه واقعا حجم مباحث کمتر وساده تره و خوندن نظام جدیدبرای یه کسی که قدیم خونده راحته
      دررابطه باتاثیرمعدلم نگران نباشیدان شاءالله مثبت لحاظ خواهدشد اگر قصدکنکوردادن دارین به معدل و...فکرنکنید درستونوبخونید ...موفق باشید.

7. Top | #217
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اگر نجنبید و شمار امضاهای کمپین به 10k حمایت نرسه
      هیچ خبری از تاثیر مثبت و حق انتخاب در کنکور 99 نیست، خوددانید!

1536 امضاء

https://my.farsnews.com/c/6465

دوستان عضو سامانه فارس من شوید، پویش را امضاء بزنید و بصورت گسترده امضاء جمع آوری کنید
      تــوجــه » نحوه شرکت در پویش، حمایت و ثبت امضا
      ـــ روی لینک https://my.farsnews.com/c/6465 کلیک کنید
      ـــ روی عبارت «حمایت می کنم» کلیک کنید
      ـــ شماره «تلفن همراه» خود و «عدد سه رقمی امنیتی» را وارد کنید
      ـــ سپس کد پیامک شده را وارد کادر مربوطه کنید
      ـــ امضاء شما با موفقیت ثبت شد
      ـــ هر سیم کارت = 1 امضاء و حمایت
      ـــ برای حمایت با سیم کارت دیگر ابتدا از سامانه فارس من خارج شوید، سپس مراحل را از ابتدا طی کنید
      ـــ پویش را امضاء بزنید و امضاء جمع آوری کنید

8. Top | #218
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

اگر نجنبید و شمار امضاهای کمپین به 10k حمایت نرسه
      هیچ خبری از تاثیر مثبت و حق انتخاب در کنکور 99 نیست، خوددانید!

1536 امضاء

دوستان عضو سامانه فارس من شوید، پویش را امضاء بزنید و بصورت گسترده امضاء جمع آوری کنید
      تــوجــه » نحوه شرکت در پویش، حمایت و ثبت امضا
      ـــ روی لینک https://my.farsnews.com/c/6465 کلیک کنید
      ـــ روی عبارت «حمایت می کنم» کلیک کنید
      ـــ شماره «تلفن همراه» خود و «عدد سه رقمی امنیتی» را وارد کنید
      ـــ سپس کد پیامک شده را وارد کادر مربوطه کنید
      ـــ امضاء شما با موفقیت ثبت شد
      ـــ هر سیم کارت = 1 امضاء و حمایت
      ـــ برای حمایت با سیم کارت دیگر ابتدا از سامانه فارس من خارج شوید، سپس مراحل را از ابتدا طی کنید
      ـــ پویش را امضاء بزنید و امضاء جمع آوری کنید
      سجاد جان من که امسال دومین و آخرین کنکورم بود...
      میخوام به بچه های مظلوم نظام قدیم کمک کنم اما وقتی شماره موبایل میزنم هیچ کدی واسم ارسال نمیشه...چیکار کنم ب نظرت؟

9. Top | #219
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arosak_E_Ostad نمایش پست ها

سجاد جان من که امسال دومین و آخرین کنکورم بود...
      میخوام به بچه های مظلوم نظام قدیم کمک کنم اما وقتی شماره موبایل میزنم هیچ کدی واسم ارسال نمیشه...چیکار کنم ب نظرت؟
      خیلیم عالی
      میدونم بعضی وقتا این سامانه فارس من اینطوری میشه، بعد از مدت کوتاهی دوباره امتحان کن درست میشه عزیز

10. Top | #220
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم 1541مین حامی شما دوستان... ول مطمعنم حرکت درست شما(خودم دوست دارم بشه ولی الان کشوراونقدر غرق مشکلو انتخابات دوستان هست ک شانسی برا این حرکت نیس) ب جایی نمیرسه ..بیشتر باید رو موده یکان سازی سختی سوالا باشیم قصیه اصلی همینه

11. Top | #221
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هفته سرنوشت ساز جاری؛
      چند دستور کار ویژه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در هفته آینده

شورای سنجش و پذیرش دانشجو به منظور بررسی نحوه پذیرش دانشجوی گروه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد تشکیل جلسه می دهد.
      به گزارش خبرنگار مهر، سال گذشته پس از برگزاری آزمون سراسری و اتمام فرآیند انتخاب رشته در اعلام پذیرش دانشجویان گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشکلاتی بوجود آمد و با وجود اعلام اسامی پذیرفته شدگان، اعلام شد که مشکل سیستمی بوجود آمده و به دلیل نقص فنی و خطای انسانی، پذیرش برخی از افراد در این رشته ها لغو شد.
      شورای سنجش و پذیرش دانشجو در هفته آینده به منظور بررسی فرآیندهای پذیرش در کنکور سراسری ۹۸ تشکیل جلسه می دهد و به طور ویژه به موضوع نحوه پذیرش دانشجوی گروه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد می پردازد.
      دکتر باقر لاریجانی - معاون آموزشی وزارت بهداشت در این باره به خبرنگار مهر گفت: تمام تلاش این است که مسائلی که سال گذشته در سنجش دانشجویان پزشکی در دانشگاه آزاد رخ داد امسال بوجود نیاید و از همین رو شورای سنجش و پذیرش به زودی برگزار می شود و درباره پذیرش دانشجو در این دانشگاه تصمیم گیری می شود.

همچنین دکتر ابراهیم خدایی - رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری شورای سنجش و پذیرش دانشجو در هفته آینده به مهر گفت: این جلسه چند دستور دارد که یکی از آنها به موضوع نحوه پذیرش در گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد بر می گردد.
      وی افزود: پس از تصمیم گیری در این جلسه اطلاع رسانی لازم در مورد سایر دستورکارهای جلسه صورت می گیرد.

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن