خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از پویش حمایت کردید؟ (صرفا جهت up شدن تاپیک)

رأی دهندگان
    37. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله، حمایت کردم

29 78.38%
    • خیر، حمایت نکردم

8 21.62%
    صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 221
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      اول اینکه نود درصد این چند نفری که میگن حق انتخاب هیچ کتاب نظام جدید تهیه نکردن یا اگه هم تهیه کردن فقط برای تخفیف چند تا موسسه بوده دوم اینکه این افراد از یه طرف میگن ای شورای سنجش حواست باشه تاثیر قطعی تصویب کنی ما کمپین میزنیم و از طریق نماینده ها لغوش میکنیم ولی یه مصوبه قبلا داشتین یه قسمتیش خیلی دوست داشتیم اونم یه کنکوره شدن 99 و بلادرنگ به این قسمت مصوبه احترام گذاشتیم و اون وحی منزل دونستیم و خلاف بقیه که به ناحق معترض بودن سریع کتاب گرفتیم و صبح تا شب نظام جدید خوندیم و به مصوبه شما احترام گذاشتیم !!!!
      حق انتخابی شدن کنکور دقیقن چه مشکلی برای شما پیش میاره که اینقدر مخالفش هستین؟؟؟ لطفن یه دلیل محکم بگید

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      اولا بابت زحمت هایی که اقا سجاد میکشن واقعا تشکر میکنم ، تو این چند سالی که اینجا بودم ایشون همیشه همین روحیه رو داشتن

اما اینم بگم دوستان من خودم فردی هستم که وقتی درگیر چیزی بشم یا وارد حاشیه ای بشم دیگه نمیتونم ازش دربیام ، کلا منو قورت میده ، تمام فکرو ذهنم و جذب خودش میکنه
      با این اوصاف دوستانی ته مثل من هستن اصلا وارد اینجور حواشی و .. نشن چون قطعا ضرر میکنن
      و اینم بهتون بگم اینا تا بخوان تصمیم بگیرن و فلان و فلان چندیدن ماه از وقتتون رو میگیره طمین باشید به همین سادگیا اینا قانونشون و عوض نمیکنن مخصوصا با اون ابطحی !
      دوستانی که به تاثیر قطعی مخالفن و حق هم دارند ، احتمالا میدونن که چیزی وجود داره به نام ترمیم معدل ! حتی اون دوستانی که قبلا هم شرکت کردند بازهم میتونن در ترمیم معدل شرکت کنند ، ودقیقا شما از همین نقطه میتونین استفاده کنید و درس های نهایی که اسون هم هستند رو برید امتحان بدید شما برای کنکورت بخون یک شب قبل ازمون سوالات نهایی 10 سال پیش رو کار کن مطمین باش بالای 19 میگیری مخصوصا الان که نظام عوض شده دیگه طراح نمیاد برای نظام قدیم سوالات سخت و چالشی طرح کنه ،
      من خودم سال 96 ترمیم شرکت کردم هر درسی 6 هزار تومن بود البته شهرم بجنورد بود ، دیگه حالا شما که اینقدم هزینه میکنید نهایتا 100 تومن برا نهاییتون بزارید کنار

اگرچه اگر بخوایم منطقی فک کنیم تاثیر قطعی نباید برای نظام قدیم ها باشه ، چون موقع امتحان نهایی ما تاثیر مثبت بود ، ولی منطق ؟! شوخی نکن دیگه !

درمورد انتخابی شدن هم باید بگم دوستان اینقد زیاده خواه نباشید لطفا !
      این که دیگه واضحه هرکسی باید کنکور نظامیو بده که توش تحصیل کرده ، دیدم تو این انجمن گفتن که رفتن کتابای نظام جدید و تهییه کردن ، حتی چتند ماهم شروع کرده به خوندن ! خب چرا ؟ چرا پیش سر خود میرید کاری و انجام میدید بعد باز باید چندیدن ماهم زحمت بکشید از این نماینده به اون نماینده که براتون انتخابی کنن کنکورو ! واقعا غیر منطقیه
      وقتی سازمان سنجش زحمت میکشه برای سال 99 هم کنکور نظام قدیمو برگزار میکنه ، انتظار داره هرکی تو نظام خودش کنکور بده دیگه !

پ.ن :اگه خودتون توگود هستین یعنی قراره کنکور بدین وارد این جور حواشی نشین ، ولی اگر بیرون از گود هستین کمک کنید
      من خودم انشالله سال بعد هر چیزی که قبول شم ، حکما برای تاثیر مثبت تلاشم رو میکنم ، ولی بازم میگم اگر قراره خودتون 99 کنکور بدید وارد این جور حواشی نشید ، عاقل باشید و گوش کنید
      شاید من نظام قدیمی نمیتونم کتابای خودم رو بخونم و دوست دارم جدید کار کنم بنا به دلایلی که دارم انتخابی شدن دقیقن چه مشکلی داره؟؟؟ کسایی که میگن این کار سنجش رو دچار مشکل میکنه بدونن سنجش هر سال اینهمه سهمیه کوفت و زهر ماری رو داره به بهترین شکل ممکن و دقیق سازماندهی میکنه و فکر نمی‌کنم انتخابی شدن کنکور سنجش رو دچار مشکل بکنه

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      1400؟ اینا که آفتاب لب بومن عزیزم؟ من به هفته ی بعدشون هم شک دارم
      من دیگه خیلی خوشبینم.بدبینانه تا 60 روز دیگه مملکت میره هوا
      ?

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سعی کنید قبل شروع تابستان و شهریور بتونید به نتیجه برسید مخصوصا چون پارسال گفتن امسال اخرین سال نظام قدیمه میونید شکایت کنید که شما بر اساس اون مصوبه کتابتون رو خریدید چون چندین بار قطعی گفتن عوض نمیشه این حرف فقط 99 یک نظامه
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

5. Top | #155
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

احمدی لاشکی: تصمیمات خلق الساعه در زمینه برگزاری کنکور تنها باعث نابودی متقاضیان می‌شود

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که باید مشکل کنکور به صورت ریشه‌ای حل شود گفت: این که پارسال می‌گویند دیپلمه‌های نظام قدیم باید براساس نظام جدید کنکور دهند و امسال نظر خود را تغییر می‌دهند تنها نتیجه اش نابود کردن متقاضیان کنکوری است که فی نفسه استرس‌زا است.

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به تصمیم اخیر برای برگزاری کنکور دیپلم‌های نظام قدیم گفت: باید در موضوع کنکور تصمیمی اساسی گرفته شود. کنکور همچون شلنگی با درزهای متعدد است که هر جای این درز را می‌گیریم باز هم آب بیرون می‌زند. باید کنکور به صورت ریشه‌ای حل شود؛ وگرنه هر چند وقت یک بار شاهد موضوعات این چنینی هستیم.

وی ادامه داد: فردی که ۱۲ سال در سیستم نظام قدیم درس خوانده به او می‌گویند که باید در سیستم نظام جدید کنکور دهد؛ آن فرد قانونمند بوده و کتب نظام جدید می‌خرد و شروع به آماده شدن برای کنکور می‌کند اما به یک باره تصمیمشان را عوض می‌کنند و می‌گویند باید این افراد براساس نظام قدیم کنکور دهند. چرا این گونه با عجله تصمیم می‌گیرید که بعد بخواهید آن را تغییر دهید و یک ضرب الاجل تعیین کنید؟

لاشکی در عین حال گفت: البته بنده معتقدم کسی که ۱۲ سال از عمرش را در نظام قدیم درس خوانده باید در همان اساس کنکور دهد. این کار درستی نیست، اگر بنا بر تصمیم گیری باشد تصمیمات باید حداقل سه ساله بوده تا طرف خود را آماده کند. تصمیمات خلق الساعه تنها متقاضیان کنکور را نابود می‌کند. کنکوری که به اندازه کافی استرس‌زا است و این که مدام محتوای آزمون را تغییر دهیم تنها شرایط را بدتر خواهد کرد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: قرار است دانش آموزان آینده کشور را بسازند. نباید به آنها استرس وارد کنیم. ما اخیراً جلسه‌ای با آقای لاریجانی درباره کنکور داشتیم که تکلیف کنکور را تا سال ۱۴۰۰ مشخص کنیم.

انتهای پیام
      خبرنگار منیرسادات سیدرضا
      دبیر محمد نوراللهی

6. Top | #156
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عدالت آموزشی forwarded from
      با سلام و احترام
      روز گذشته بحث کنکور سراسری در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی مطرح و در این جلسه به دو موضوع پرداخته شد
      اول اینکه طرح تعویق کنکور سراسری به پیشنهاد یکی از نمایندگان مجلس مطرح شد و پس از چند دقیقه بحث، کمیسیون آموزش با تعویق کنکور سراسری کاملا مخالفت و این طرح را مسکوت اعلام کرد و به گفته ی آقای عبادی نماینده ی مردم بیرجند، اگر بخواهند بحث تعویق را مجدد بررسی کنند باید در جلسه ی شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح کنند و شما هم خوب میدانید که شورای عالی انقلاب فرهنگی نزدیک به 4 ماه هست که تشکیل جلسه نداده است و همچنین افراد خاصی عضو این نهاد یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی هستند که دسترسی و رایزنی با آنها قطعا در حد و توان یک دانش آموز کنکوری نیست!
      پس موضوع تعویق کنکور سراسری در کمیسیون آموزش مجلس را تمام شده اعلام میکنیم و خواهش میکنم که دانش آموزان عزیز بیش از این وقت گرانبهایتان را از دست ندهید و از کمپین های تعویق کنکور سراسری هم می خواهم که بیش از این وقت کنکوری ها را نگیرند و آرامش خاصی به این عزیزان کنکوری بدهند و حرف واقعیت را برایشان بازگو کنند...
      مورد دوم این که با توجه به نطق آقای لاشکی در مورد حق انتخاب در کنکور 99 انشالله به زودی بتوانیم این موضوع را حل و فصل کنیم و حق انتخاب به این عزیزان داده شود
      ضمناً شما عزیزان کنکور 99 فعالیت های گسترده ی خود را هر چه سریعتر شروع کنید و این طرح مهم و حیاتی را به گوش مسئولین برسانید تا در اولین جلسه ی شورای سنجش و پذیرش حل و فصل شود
      با تشکر از شما ـ امرایی
      #تعویق_برگزاری_کنکور_سراسری
      #حق_انتخاب_در_کنکور_99
      #کانال_عدالت_آموزشی
      konkoorsahm@

7. Top | #157
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستم منابع کنکور 99 نظام قدیم میخواست از عزیزان کسی داره عکس هاش بزاره رشته تجربی

8. Top | #158
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sokot1356 نمایش پست ها
      دوستم منابع کنکور 99 نظام قدیم میخواست از عزیزان کسی داره عکس هاش بزاره رشته تجربی
      شما به سایت سنجش مراجعه کن. اونجا منابع کنکور قدیم و گذاشته. برای ۹۹ مثل ۹۸.
      اینم لینکش :
      http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=5815
      کتابا رو هم میتونی از این سایت دانلود کنی :

http://chap.sch.ir
      ویرایش توسط reza333 : 16 اردیبهشت 1398 در ساعت 22:32

9. Top | #159
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

10. Top | #160
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

لینک پویش » https://my.farsnews.com/c/6465

لینک پویش » https://my.farsnews.com/c/6465

تــوجــه » نحوه شرکت در پویش، حمایت و ثبت امضا
      ـــ روی لینک https://my.farsnews.com/c/6465 کلیک کنید
      ـــ روی عبارت «حمایت می کنم» کلیک کنید
      ـــ شماره «تلفن همراه» خود و «عدد سه رقمی امنیتی» را وارد کنید
      ـــ سپس کد پیامک شده را وارد کادر مربوطه کنید
      ـــ امضاء شما با موفقیت ثبت شد
      تــوجــه » هر سیم کارت = 1 حمایت (رأی)

11. Top | #161
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سجادبه کجا رسید؟به نظرت ممکنه این مغزفندقی هارای بدن به حق انتخاب؟؟؟
      بخدااونقدرحالم بده که نمیتونم هیچیییییی بخونم

12. Top | #162
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سجادبه کجا رسید؟به نظرت ممکنه این مغزفندقی هارای بدن به حق انتخاب؟؟؟
      بخدااونقدرحالم بده که نمیتونم هیچیییییی بخونم
      سلام
      بچه ها پیگیرن دیگه
      هروز دارن فعالیت میکنن، امروز ظاهرا به بازرسی وزارت علوم بصورت رگباری پیام فرستادن تا موضوع بررسی و زودتر حل و فصل بشه
      من امیدوارم حقی از کسی ضایع نشه و در نهایت حق انتخاب بدن بهتون

پ.ن 1 : برای پیگیری حق انتخاب و تاثیر مثبت کنکور 99 به گروه تلگرامی زیر مراجعه کنین
      https://t.me/join
      -chat/NYjCLRJbhpffdl6bSUzW9Q
      پ.ن 2 : مدیران فهمیده و باشعور هم لطفا لینک رو حذف نکنند چون تبلیغات نیستش و گروه عام المنفعه هستش و در راستای عدالت آموزشی فعالیت میکنه

13. Top | #163
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      این پویش افرادی ایجاد کردن که تا همین چند وقت پیش تمام تلاش خودشون کردن تا 99 دو کنکور نشه حالا با اوردن یک موضوع غیر عملی به اسم حق انتخاب کنار تاثیر معدل دارن طوری القا میکنن که قراره تاثیر قطعی بشه در صورتیکه تاثیر سال 99 هم مثبته
      چقدر دلم واست تنگ شده بود...

14. Top | #164
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا اینقدر حق انتخاب حق انتخاب کنید تا کلا بگن اقا اصن همون یه نمونه سوال نظام جدید همه هم باید کنکور نظام جدید بدن
      میرید کنکور 98 میبینید سطح سوالای نظام قدیم به علت حجم مطالب بیشتر اسون تره و پشیمون میشید

15. Top | #165
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ?

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن