من خدمت بودم دو سال و همین قدر از درس فاصله گرفتم ولی نمی تونم تا کنکور سال دیگه صبر کنم یا باید قبول شم یا مجبورم برم دنبال کار

زیر 10 هزار کشور هم نمیخوام چون میدونم نمیتونم .ولی بین 20-30 هزار کشور باشم دیگه نهایتا 34-35 هزار تا اونجایی که تو قلم چی دیدم و بهم گفتن میتونم برسم به ته مه های اون رشته
رتبه رو هم کشوری میگم که اون هایی که منطقه شون فرق میکنه بدونن چه حدودایی منظورم هست

اگه من از الان برای کنکور از صفر شروع کنم به نظرتون در این دو ماه و نیم باقی مونده میتونم چیکار کنم وبه چه رتبه ای برسم ؟

حالا دقیقا منم نه ها یکی مثل من دیگه یعنی کلی در نظر بگیرین دیگه

دوماه و نیم میخوام همه تلاشم رو بگذارم ولی میخوام ببینم به نظرتون تهش چی میشه .بعدش هم نمیدونم باید دقیقا چیکار کنم یعنی زیست که الان بهم گفتن اینهمه ترکیبیه رو در زمان کم چییکارش کنم.
بعدش من ریاضی و فیزیکم ضعیفه به نسبت بقیه اگه اینا رو هر کدوم رو چون وقت کمه برسونم به 10 درصد مثلا از ریاضی مثلا امار و احتمال بخونم خب باید بقیه درصد هام چقدر باشه تا به 30 هزار کشور برسم؟
میدونید تو قلم چی نگاه کردم اینطور چیزی پیدا کردم بخاطر همین میگم درصد هاش رو بهم بگین که با 10 درصد زدن این دوتا درصد های دیگم باید چطور باشه.