خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

+++آیا این خبر درسته...؟+++

سلام من دانشجوی انصرافی هستم و مهلت یکسال معافیتی که بعد از انصراف داشتم تا شهریور 98 یعنی امسال هست ولی یه خبری رو داخل سایت خوندم و برام جالب بود و میخواستم ببینم حقیقت داره؟ یعنی مثلا من میتونم دوباره معافیت بگیرم برای شرکت در کنکور؟
      لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید ممنون...
      .................................................. ......................

سردار کمالی به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛
      فراهم شدن امکان تعیین زمان اعزام به خدمت سربازی توسط مشمولان

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان تعیین تاریخ اعزام به خدمت توسط خود مشمولان خبر داد.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلحدر گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛از فراهم شدن امکان تعیین تاریخ اعزام به خدمت توسط خود مشمولان خبر داد.
      وی گفت: مشمولان وظیفه حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل فرصت دارند که تکلیف سربازی خود را روشن کنند. عده ای از عزیزان سرباز چون قصد دارند برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر خودشان را آماده کنند یا امریه یا پروژه تحقیقاتی بگیرند، با تاخیر برای تعیین تکلیف سربازی اقدام می کنند.
      سردار کمالی با بیان اینکه مشمولان به علت اینکه می خواهند از تمام مدت این یکسال استفاده کنند، برگه اعزام را دیر دریافت می کنند افزود: بعضاً مشاهده شده مشمولان با گرفتن برگه اعزام با مشکل مواجه شده و حتی مرتکب غیبت می شوند.
      وی با اشاره به فراهم شدن امکان تعیین تاریخ اعزام توسط مشمولان اظهار داشت: برابر تصمیمات اتخاذ شده مشمولان می توانند در همان ابتدای مهلت یک ساله برگه اعزام به خدمت بگیرند، ولی زمان اعزام را خودشان تعیین کنند.
      رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه تاریخ اعزام تعیین شده توسط مشمولان حتما باید در مدت همین یکسال تعیین شود، افزود: این کار چند حُسن دارد، به طور مثال مشمولان اگر قصد شرکت در مراسم اربعین در عراق را دارند، می توانند به راحتی مجوز خروج بگیرند.
      وی ادامه داد: همچنین مشمولان می توانند به راحتی پروژه تحقیقاتی انتخاب کنند یا به دنبال گرفتن امریه بروند. آنها می توانند بدون دغدغه برای شرکت در کنکور بعدی خودشان را آماده کنند و یا اگر ادعای معافیت دارند، با فرصت بیشتر به تقاضای آنها رسیدگی می شود.
      انتهای پیام/

ویرایش توسط KAVEH.MZ : 01 اردیبهشت 1398 در ساعت 23:30

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سلام من دانشجوی انصرافی هستم و مهلت یکسال معافیتی که بعد از انصراف داشتم تا شهریور 98 یعنی امسال هست ولی یه خبری رو داخل سایت خوندم و برام جالب بود و میخواستم ببینم حقیقت داره؟ یعنی مثلا من میتونم دوباره معافیت بگیرم برای شرکت در کنکور؟

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان تعیین تاریخ اعزام به خدمت توسط خود مشمولان خبر داد.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلحدر گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛از فراهم شدن امکان تعیین تاریخ اعزام به خدمت توسط خود مشمولان خبر داد.
      وی گفت: مشمولان وظیفه حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل فرصت دارند که تکلیف سربازی خود را روشن کنند. عده ای از عزیزان سرباز چون قصد دارند برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر خودشان را آماده کنند یا امریه یا پروژه تحقیقاتی بگیرند، با تاخیر برای تعیین تکلیف سربازی اقدام می کنند.
      سردار کمالی با بیان اینکه مشمولان به علت اینکه می خواهند از تمام مدت این یکسال استفاده کنند، برگه اعزام را دیر دریافت می کنند افزود: بعضاً مشاهده شده مشمولان با گرفتن برگه اعزام با مشکل مواجه شده و حتی مرتکب غیبت می شوند.
      وی با اشاره به فراهم شدن امکان تعیین تاریخ اعزام توسط مشمولان اظهار داشت: برابر تصمیمات اتخاذ شده مشمولان می توانند در همان ابتدای مهلت یک ساله برگه اعزام به خدمت بگیرند، ولی زمان اعزام را خودشان تعیین کنند.
      رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه تاریخ اعزام تعیین شده توسط مشمولان حتما باید در مدت همین یکسال تعیین شود، افزود: این کار چند حُسن دارد، به طور مثال مشمولان اگر قصد شرکت در مراسم اربعین در عراق را دارند، می توانند به راحتی مجوز خروج بگیرند.
      وی ادامه داد: همچنین مشمولان می توانند به راحتی پروژه تحقیقاتی انتخاب کنند یا به دنبال گرفتن امریه بروند. آنها می توانند بدون دغدغه برای شرکت در کنکور بعدی خودشان را آماده کنند و یا اگر ادعای معافیت دارند، با فرصت بیشتر به تقاضای آنها رسیدگی می شود.
      انتهای پیام/

قبل از این هم تاریخ پیشنهادی اعزام به خدمت بوده ولی تائید ان وتا چه مدت می توانی به عقب بیندازی مدت اعزام رو باید بری نظام وظیفه بپرسی
      سازمان وظیفه عمومی ناجا
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

انتهای پیام/

این بیشتر برای اوناییه که مدرک کارشناسی و بالاتر دارن و میخوان برای ارشد یا دکتری شرکت کنن
      برای کنکوری سراسری بعید میدونم بشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      این بیشتر برای اوناییه که مدرک کارشناسی و بالاتر دارن و میخوان برای ارشد یا دکتری شرکت کنن
      برای کنکوری سراسری بعید میدونم بشه

ولی داخل سایت نوشته که مزیت این کار برای کسایی هست که میخوان برن کربلا یا کسایی که میخوان در ازمون سرارسری شرکت کنن...
      اگهچند خط اخر رو بخونید معلومه........

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی داخل سایت نوشته که مزیت این کار برای کسایی هست که میخوان برن کربلا یا کسایی که میخوان در ازمون سرارسری شرکت کنن...
      اگهچند خط اخر رو بخونید معلومه........
      ببینید اشاره نکرده سراسری فقط گفته کنکور و احتمالا منظورش کنکور ارشد و دکتری باشه
      دلیلشم اینه که کسایی که انصراف میدن تاریخ انصرافشون دست خودشونه و میتونن عقب و جلو کنن ولی کسی که فارغ التحصیل شده همین که ترم آخرش تموم بشه مهلت یکساله ش شروع میشه و ممکنه تو دی ماه فارغالتحصیل بشه و قبلا ورودی نیمسال دوم بوده باشه و نتونه خودشو برای اردیبهشت آماده کنه پس میتونه از دی ماه سال آینده بندازه واسه بعد از جواب کنکور سال بعد
      توجه کنید که عقب انداختنش کار راحتی نیست و باید اثبات بشه
      به هر حال میتونید بپرسید اما برداشت من از متن اینه و اینکه تا به حال ندیدم و نشنیدم کسی تونسته باشه خودش تاریخو اعلام کنه برای اعزام

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن