خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظرت با بیشترین تلاش و وضعیتم تا چند منطقه میشه امد؟

رأی دهندگان
    14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • زیر ۳۰ هزار

0 0%
    • زیر ۲۰ هزار

1 7.14%
    • زیر ۱۰ هزار

4 28.57%
    • زیر ۵ هزار

0 0%
    • زیر ۳ هزار

3 21.43%
    • زیر هزار

6 42.86%
    نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb تروخدا کمک کنین.مخصوصا پشت کنکوری ها

سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.واقعا میخوام خلاصه وار و بدون پرحرفی چکیده ای از خودم و مشکلم بگم.من پشت کنکوری هستم و کنکور ۹۸ دومین کنکورم هست .سال پیش ۳۵ هزار منطقه ۳ شدم هرچند اصلا توقع نداشتم.ترازم تو کانون به ۵ نرسید ولی تا مرزش رفت.اخرین ازمون ها سنجش رفتم و رتبم ۷هزار منطقه ۳ و ۳۰هزار کشور شد.اما امسال از ۵۱۵۰ شروع کردم و تا ۵۴۸۰ رفتم‌.بعد امدیم شهرخودمون و جابجا شدیم.اما بعد دوهفته به خاطر مشکل تب داداشم و بیحالیش دکترا مشکوک شدن و فرستاندش مشهد.همه بهم گفتن کم خونه اما سرطان خون داشت و بعد یک ماه که امد فهمیدم و واقعا شوکه شدم.ازمون قبل برای اولین بار امدم زیر ۵ هزار و دیروز هم ۵۱۵۰ شدم اما واقعا هیچ کس با این جور ترازا قرار نیست جای خوبی قبول بشه مخصوصا تجربی.الان چه کار کنم؟؟داشتم تحلیل ازمون میکردم با دقت زیاد و برای اولین بار و دنبال ضعف هام هستم. و واقعا ازمون بعد میخوام باور کنم ۶هزار شدن شدنی هست و توی کنکور هم زیر ۳ هزار منطقه شدن خواب و خیال نیست.تروخدا هرکس تجربه ای پیشنهادی حرفی حدیثی داره دریغ نکنه.واقعا میگم خیلی الان نیاز دارم.اصلا مثل قبل نیستم و داداشمم خیلی خوبه ولی خب وضعیت کنکوریم الان بیشتر تو چشم هست و اذیت کننده.ارادمند تک تک شما ها و با امید جبران محبت هاتون.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به رتبه فکر نکن و فقط درس بخون(:
      امیدوارم حال داداشت بهتر بشه ....
      به ترازای کانون هم خیلی اعتمادی نیست!چه بسا عملکرد کنکور تو از یکی که ۶۰۰۰ هستش بهتر بشه((:

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام،باورت میشه من الان بعد مدت ها اومدم اینجا تا ی پست در حد همین حرفا بگم...تا همین هفته ی قبل هم به خودمم میگفتم تقصیر شرایط بوده اما ی چیزی دیدم اونم وضعیت شما نمیدونم بعد اینکه از اینجا برم شروع میکنم ی نه...حتی نمیتونم به خودم قول بدم چون خییلی بدقولی کردم..فقط ی چیزی رو خوب میدونم من اگه ی ماه مونده به کنکور هم شروع کنم رتبه خوبی در حد پزشکی میارم...چون همه ی کتابارو خوندم .....!!!!!!!!
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.اره میفهمم.شرایط من رو شاید کلا از هر ۱۰۰۰نفری یک نفر درک کنه.انصافا خیلیا نمیخونن دلیلش فقط و فقط بی توجهی خودشون هست ولی من درگیر خودم و کارام نیستم درگیر داداش و خیلی مسائل دیگه شدم که تا الانم شاید یکی جای من بود هرکاری میکرد جز درس خوندن ولی من بدون شک از فردا بدون ترمز میخونم
      از خدام میخوام تک تک دوستان و هرکسی که به دلیل مشکل داره کمک کنه.انشاالله موفق باشین

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط تا اخر بخووون به تراااز اصلا فک نکن تا روز اخر کنکور و توکل خدا باشههه هر چی قسمت باشههه همون اتفاق میافتهه ..تلاش کن لااقل نگیی به خودت من چون تلاش نکردم و...نتونستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۱۰۰ البته توکل به خدا و با سرعت میریم جلو.دقیقا الانم ترسم اینه فردا نگم چرا درگیر حواشی شدم و الکی الکی دیگه نخوندم.از فردا طبق معمول میریم باز تا روز ازمون یعنی ۲۷ اردیبهشت.انشاالله ازمون بعدی بترکونیمش

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من زیر 1000 منطقه 3 شدنی است و زیر 3000 منطقه 3 بسیار بسیار شدنی. با توجه به اینکه صفر کیلومتر نیستی ، این 2.5 ماه رو هم خوب بخون هر هفته کافیه فقط 4 5 درصد تو هر درس پیشرفت کنی ، زیر 3000 منطقه 3 کاملا شدنیه. برو و تا بعد کنکور تو اینترنت و انجمن و اینستا تلگرامو... نچرخ. برای 2.5 ماه تعطیلش کن. برو دیگه.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      به نظر من زیر 1000 منطقه 3 شدنی است و زیر 3000 منطقه 3 بسیار بسیار شدنی. با توجه به اینکه صفر کیلومتر نیستی ، این 2.5 ماه رو هم خوب بخون هر هفته کافیه فقط 4 5 درصد تو هر درس پیشرفت کنی ، زیر 3000 منطقه 3 کاملا شدنیه. برو و تا بعد کنکور تو اینترنت و انجمن و اینستا تلگرامو... نچرخ. برای 2.5 ماه تعطیلش کن. برو دیگه.
      سلام من اگه تا الان کم بودم فقط دلیلش بقیه بودن نه خودم اینستا از مهر دی اکیتو گوشیم خاموش تفریح ها تقریبا کم و الانم دوماهی میشه باتوجه با شرایط میرم کتابخونه.انشاالله با تمام قدرت میریم برای بهترین شدن.ممنونم از انرژی مثبتت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      فقط اینو بگم که الان هم اگر از دست بدی مطمئنا میاد تایمی که میگی وای و ای وای که من همون موقع هم اوضاعم بد نبود و میشد ای کاش دو ماه پیش بود
      هر روزت فقط به اون روز فکر کن و اون ساعت و درستو بخون
      بقیه هم بنظرم نمیتونن برا شما رتبه مشخص کنن هرکی بیشتر با توجه به توانایی و تصورات خودش ی رتبه ای میگه درست یا غلط شما وظیفه ات چیز دیگه ای هست و اون چیزی جز درس خوندن نیست
      برای داداش عزیزت هم آرزوی سلامتی دارم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکورو الکی بزرگ کردن من سال قبل لای ادبیات رو باز نکرده بودم مدت ها هفته قبل کنکور ادب خوندم تو کنکور بالای ۵۰ زدم
      ناامید نباش ادمی میشناسم با ۵۸۰۰ قلم چی پزشکی اورد

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      کنکورو الکی بزرگ کردن من سال قبل لای ادبیات رو باز نکرده بودم مدت ها هفته قبل کنکور ادب خوندم تو کنکور بالای ۵۰ زدم
      ناامید نباش ادمی میشناسم با ۵۸۰۰ قلم چی پزشکی اورد
      قبول دارم وبه شدت باهاتون موافقم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تجربه............

با بی خوابی مقابله کن تا برنامه هات اجرا بشن........

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      دوست عزیز پروسه ایی شدنی دارد
      از الان تا یکم خرداد ماه فقط و فقط مطالعه ودر زمینه مسائل شیمی و فیزیک و ریاضی تست بزنید
      چون عقبتر از سایرین هستید باید جمع بندی را اندکی زودتر از سایرین آغاز نمایید
      با سپاس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن