خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

☼آزمون جامع، قلمچی سنجش گاج یا گزینه دو؟☼

سلام سلام

من دیروز آزمون جامع سنجشو شرکت کردم و به نظرم یجور افتضاح بود. تقلبات خیلی گسترده تر، سوالات اشتباه، و کارنامه ی عجیب غریب!

خودم به سرم زده برم گاج رو ثبت نام کنم، لکن همچنان شک دارم. گفتم یه نظرسنجی اینجا بذاریم ببینم نظر شما چیه؟ کدومش استاندارد تر و به درد بخور تره؟ چون من امسال هیچ آزمونی نرفتم و برام مهمه که آزمون جامعایی که میخوام بدم استاندارد تر از بقیه باشه.

واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من از اول سال با برنامه قلمچی اومدم جلو ازمون هم همون قلمچی رو شرکت میکنم
      پارسال سنجش دادم خوشم نیومد امسال یدونه هم ثبت نام نمیکنم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام من گاج شرکت میکنم و واقعا سوالاتش همه دروس به غیر ریاضی در سطح کنکوره فقط ریاضیش یکم سخت بوده بقیه اش عالیه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ویکی یه کمک کوچک به من میکنی در این زمینه؟
      WickedSick @WickedSick
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعن سنجش دور ریختن پول بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      سلام سلام

من دیروز آزمون جامع سنجشو شرکت کردم و به نظرم یجور افتضاح بود. تقلبات خیلی گسترده تر، سوالات اشتباه، و کارنامه ی عجیب غریب!

خودم به سرم زده برم گاج رو ثبت نام کنم، لکن همچنان شک دارم. گفتم یه نظرسنجی اینجا بذاریم ببینم نظر شما چیه؟ کدومش استاندارد تر و به درد بخور تره؟ چون من امسال هیچ آزمونی نرفتم و برام مهمه که آزمون جامعایی که میخوام بدم استاندارد تر از بقیه باشه.

به نظرم جامع های همه ازمونا خوبن! همشون یه محاسن و معایبی دارن ولی من خودم 2-3 تا قلمچی میرم و 2 تای اخر سنجش ، گاج و گزینه خوبن برای بررسی سوالات ولی خب جامعه اماری کمی دارن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام عزیز.
      راستش اگه از من میشنوی..باا توحه به سوظنت نسبت به سنجش در حالی که اینحورم نیس، ولی ۳ تا قلم چی برو و ۲ تا سنجش!
      میتونی هم ۲ تا قلم چی بری و ۲ تا سنجش و یکی از قلم چی هارو توی خونه، مطابق با شرایط ازمون بزنی(توی دوران جمع بندیت، تو تاپیکمم هست)
      ولی اگه از من میشنوی اولا گاج نیازی نیس بری. و اقلا ۲ تا سنجشو برو! ۲ تای اخر یا دوتای اول فرق خاصی نمیکنن.
      ولی وسطی رو حتمااا برو. درسته ازمون اولشه این! بعدیا اوکی ترن
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من سوالا قلمچى خيلي بهترن اگه ازمون قبل سنجش كه جامع پايه محسوب ميشد رو بررسي كنيد ميبينيد كه تو شيمى چقدر غلط وجود داشت و مسئله هاش حتى از سوالات امتحان نهايي هم ساده تر بود كه معمولا كنكور سراسرى اينجورى نيست يا مثلا تو شيمى سوختن پروپان كه بخار اب توليد ميكنه رو پايخنامش فاز اب رو مايع گرفته بود كه سوتى بديه در هر حال من ازموناى قلمچى رو كه تا الان پيش اومدم جلو ميرم اما چون سنجش هم پول دادم ميرم سوالاشم بررسي ميكنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن