خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صادی نمایش پست ها
      مسخره شو در اوردن اینام ک

2 ماه بندازن عقب دیگه مگه چی میشه

اقا ما ی خونه مون تو شهر سیل زده هس ولی من یه شهر دیگه زندگی میکنم {میتونم سهمیه بگیرم ؟؟؟}در بیابان لنگه کفشی نعمتیست
      اگه در اون شهر ازمون بدین و مدرسه تون اونجا باشه میشه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      حالا بازم برین کمپین بزنین وقتی یه سهنیه خوب به سیل زده ها امسال دادن باز دوباره به ترازا و رتبه ها گند زدن اون موقع بازم دلسوزی الکی کنین سهمیه هم لزوما اینطور نیست که صندلی بدن ممکنه مثلا به ترازشون ضریب بدن
      سهمیه بدن فاجعه میشه

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      حالا بازم برین کمپین بزنین وقتی یه سهمیه خوب به سیل زده ها امسال دادن باز دوباره به ترازا و رتبه ها گند زدن اون موقع بازم دلسوزی الکی کنین سهمیه هم لزوما اینطور نیست که صندلی بدن ممکنه مثلا به ترازشون ضریب بدن
      سهمیه رو قرار مازاد بدن ددش

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

سهمیه بدن فاجعه میشه
      اصلا تا حالا سابقه داشته کنکور عقب بیافته؟
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      اصلا تا حالا سابقه داشته کنکور عقب بیافته؟
      اره فک کنم
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      اره فک کنم
      چ سالی؟؟
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      الان همون اش و همون کاسه؟سهمیه هست؟کنکور و عقب نمیدازن؟من چندجا تو کانالا دیدم که گفته بودن ممکنه تغییر کنه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      چ سالی؟؟
      منم شنیدم نمیدونم
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صادی نمایش پست ها
      مسخره شو در اوردن اینام ک

2 ماه بندازن عقب دیگه مگه چی میشه

اقا ما ی خونه مون تو شهر سیل زده هس ولی من یه شهر دیگه زندگی میکنم {میتونم سهمیه بگیرم ؟؟؟}در بیابان لنگه کفشی نعمتیست
      برو پیگیر شو بگو تعطیلات تو اون شهر بودین کتاباتم برده بودی همه ه زیر آب رفته .......شاید شد دیگه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هی تهش چی میشه یعنی؟
      در کل من فکر نمیکنم عقب بندازن ولی هیچ چیزی غیر ممکن نیست

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خودتون رو درگیر نکنید نه سهمیه میدن نه عقب میفته کنکور.
      ظاهرا توی نمیدونم کدوم کانال بوده که اعلام کردن امسال سهمیه به مناطق سیل زده نمیدن.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بازم میگم امکان اینکه کنکور رو با تاخیر برگزار کنن تقریبا محاله، اونم با این وزیر علوم و این سازمان سنجش!
      پس این تایم باقی مونده رو حسابی ازش استفاده کنید

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

بازم میگم امکان اینکه کنکور رو با تاخیر برگزار کنن تقریبا محاله، اونم با این وزیر علوم و این سازمان سنجش!
      پس این تایم باقی مونده رو حسابی ازش استفاده کنید

خواهیم دید

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تشریح جلسه امروز لاریجانی با خدایی درباره «کنکور»

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست امروز رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان سنجش و جمعی از نمایندگان درباره نحوه برگزاری کنکور سراسری را تشریح کرد.
      به گزارش خبرنگار مهر، میر حمایت میرزاده در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز جمعی از نمایندگان و رئیس سازمان سنجش با علی لاریجانی برای بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری در کشور، گفت: در این جلسه دغدغه‌های مختلف بخش‌هایی چون مجلس، کمیسیون آموزش و تحقیقات، سازمان سنجش و مرکز پژوهش‌های مجلس درباره کنکور سراسری مطرح شد.
      وی افزود: این جلسه صرفاً یک نشست هم‌اندیشی بین دستگاه‌های مذکور جهت بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری بود و قطعاً این جلسات هم‌اندیشی ادامه خواهد داشت تا ما رهنمودهایی را که در این جلسات مطرح می‌شود، در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیگیری کنیم.
      سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد مباحث مطرح شده در این جلسات در نهایت به یک طرح قانونی در مجلس منتهی شود؟ گفت: قطعاً به این زودی چنین طرحی آماده نمی‌شود.
      میرزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در این جلسه درباره تعویق زمان برگزاری کنکور به دلیل وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور، بحثی مطرح شده است؟، گفت: هیچ صحبتی در این باره مطرح نشد و بعید است که چنین اتفاقی بیفتد و در کمیسیون آموزش هم چنین مسئله‌ای تا این لحظه مطرح نشده است.

تشریح جلسه امروز لاریجانی با خدایی درباره «کنکور»

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست امروز رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان سنجش و جمعی از نمایندگان درباره نحوه برگزاری کنکور سراسری را تشریح کرد.
      به گزارش خبرنگار مهر، میر حمایت میرزاده در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز جمعی از نمایندگان و رئیس سازمان سنجش با علی لاریجانی برای بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری در کشور، گفت: در این جلسه دغدغه‌های مختلف بخش‌هایی چون مجلس، کمیسیون آموزش و تحقیقات، سازمان سنجش و مرکز پژوهش‌های مجلس درباره کنکور سراسری مطرح شد.
      وی افزود: این جلسه صرفاً یک نشست هم‌اندیشی بین دستگاه‌های مذکور جهت بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری بود و قطعاً این جلسات هم‌اندیشی ادامه خواهد داشت تا ما رهنمودهایی را که در این جلسات مطرح می‌شود، در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیگیری کنیم.
      سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد مباحث مطرح شده در این جلسات در نهایت به یک طرح قانونی در مجلس منتهی شود؟ گفت: قطعاً به این زودی چنین طرحی آماده نمی‌شود.
      میرزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در این جلسه درباره تعویق زمان برگزاری کنکور به دلیل وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور، بحثی مطرح شده است؟، گفت: هیچ صحبتی در این باره مطرح نشد و بعید است که چنین اتفاقی بیفتد و در کمیسیون آموزش هم چنین مسئله‌ای تا این لحظه مطرح نشده است.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقای عبادی تو اینستا گفته احتمالش هست بندازن عقب

در کل امیدوارم هرچی خیره پیش بیاد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن