خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم بهتره؟ ( نظام جدیدیدید) (قابلیت چند گزینه رای هستش

رأی دهندگان
    87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • شیمی میکرو

23 26.44%
    • شیمی مبتکران

60 68.97%
    • فیزیک خیلی سبز

35 40.23%
    • فیزیک الگو

16 18.39%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 173
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

دقیقا . یه لحن مسخره طور داره بخصوص اون کاریکاتورا و دورنگی بودن کتاب ادم احساس میکنه مجله میخونه ! و متن بار علمی نداره و فقط مولف میخواد کتاب رو تحلیل کنه و به سخره بگیره . جالبه خود بهمن بازرگانی هم جز کتاب خودش حتی رفرنس های شیمی رو هم نمیپسنده و میری یه کامنت میزاری تو اینستاش از صدتا فوش بدتر بارت میکنه .

از جهت درسنامه بنظرم فار شیمی بهترین درسنامه رو داره و درجه بعد خیلی سبز .
      کنکور 99 که بدجوری پشمای همه رو ریخت تو شیمی به نظرم سطح تستهای میکرو خیلی نزیدک تر بود به کنکور99 امسال هم کتابها همسنگ با کنکور99 ویرایش شدن در میکرو ولی خیلی سبز همون چاپ های 98 رو تجدید چاپ کرده و ویرایش نکرده مبتکران هم فعلا در حال ویرایشه من دیگه نمیتونم صبر کنم فکر کنم همون میکرو رو بگیرم با تک جلدی های سال قبل میتکران و دوازدهم 1400 مبتکران

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوبی مبتکران اینه موقع خوندنش خسته نمیشی ولی گاهی اوقات میبینی خیلی سبز توی 1 صفحه خیلی بهتر از مبتکران که توی 3 صفحه هست توضیح داده به نظر من خیلی سبز بگیرید با مسایلش کافیه

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      خوبی مبتکران اینه موقع خوندنش خسته نمیشی ولی گاهی اوقات میبینی خیلی سبز توی 1 صفحه خیلی بهتر از مبتکران که توی 3 صفحه هست توضیح داده به نظر من خیلی سبز بگیرید با مسایلش کافیه
      امروز زنگ زدم مبتکران گفتن شیمی دوزادهم دوجلدش مخصوص 1400 موجوده دهمش12 روز دیگه میاد بازار یازدهمش یه ماه دیگهصبر نمیکنم همینارو میگیرم

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      امروز زنگ زدم مبتکران گفتن شیمی دوزادهم دوجلدش مخصوص 1400 موجوده دهمش12 روز دیگه میاد بازار یازدهمش یه ماه دیگهصبر نمیکنم همینارو میگیرم
      به سلامتی

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اکثر انتشارات تجدید چاپ کردن و کتاباشون همونه . الان الگو بیشتر کتابای شیمیش همون چاپ اولا که تجدید چاپ میشن و خود سایتم میگه تغییر نکرده . اینکه میان یه مهر 1400 میزنن فقط بخاطر فروش کتابه

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      اکثر انتشارات تجدید چاپ کردن و کتاباشون همونه . الان الگو بیشتر کتابای شیمیش همون چاپ اولا که تجدید چاپ میشن و خود سایتم میگه تغییر نکرده . اینکه میان یه مهر 1400 میزنن فقط بخاطر فروش کتابه
      بله همینطوره متاسفانه
      فک کنم گردن کلفت شدن میدونن هر جوری باشه کتاباشون فروش میکنه به خاطر همین نمیخوان هزینه کنن یه جورایی خیالشون راحته از فروش

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کنکور 99 که بدجوری پشمای همه رو ریخت تو شیمی به نظرم سطح تستهای میکرو خیلی نزیدک تر بود به کنکور99 امسال هم کتابها همسنگ با کنکور99 ویرایش شدن در میکرو ولی خیلی سبز همون چاپ های 98 رو تجدید چاپ کرده و ویرایش نکرده مبتکران هم فعلا در حال ویرایشه من دیگه نمیتونم صبر کنم فکر کنم همون میکرو رو بگیرم با تک جلدی های سال قبل میتکران و دوازدهم 1400 مبتکران

زیاد فرقی ندارن . در هرخصوص خیلی سبز بگیری و در کنارش موج یا مبحثی مسعود جعفری رو بزنی شاید از سطحی که مبتکران بهت میداد هم بالاتر بری
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #68
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام فیزیک میکرو نقره ای به نظرم خیلی بهتر از خیلی سبزه.هم از لحاظ درسنامع هم تست هم پاسخنامه.اخره تستای هر بخش هم تستای سراسری ۱۴ ساله اخیر رو اورده.
      شیمی مبتکران از لحاظ درسنامه بهترینه قشنگ کاری میکنه کامل بفهمی متن کتابو.تستاشم خوبن سطحشون متوسطه و پاسخنامش عالیه.ولی خیلی حجیمه و برای دانش اموزی که سال دهمه تک جلدیش رو با زبونی لرزون پیشنهاد میکنم چون ممکنه بازم نتونه تموم کنه.
      شیمی میکرو درسنامش عالی و کاربردیه.تستاشم من خودم هنو ندیدم (تازه شروع کردم شیمیو)ولی شنیدم میگن سخته تستاش.

9. Top | #69
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله همینطوره متاسفانه
      فک کنم گردن کلفت شدن میدونن هر جوری باشه کتاباشون فروش میکنه به خاطر همین نمیخوان هزینه کنن یه جورایی خیالشون راحته از فروش
      سلام شرمنده مجبورم اینجا بپرسم سوالمو.
      تو نظرت درمورد اینکه درسارو تا عید تموم کنم چیع؟
      یا اینکه تا اردیبهشت بخونم و از خرداد جمع بندی کنم؟

10. Top | #70
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها

سلام شرمنده مجبورم اینجا بپرسم سوالمو.
      تو نظرت درمورد اینکه درسارو تا عید تموم کنم چیع؟
      یا اینکه تا اردیبهشت بخونم و از خرداد جمع بندی کنم؟
      درسارو تا عید تموم کنید؟؟ خیلی خوبه و عالی
      تا اردیبهشت بخونید و جمع بندی کنید از خرداد؟؟ بازم عالی
      ولی از الآن به اینا فکر نکنید شما تمام تلاشتون این باشه درس ها رو خیلی خوب یاد بگیرید تا عید مخصوصا اختصاصی ها حالا از یکی دو درس عمومی اگه عقب موندید(توجه کنید عقب مونیدید نه اینکه آکبند بزارید بمونه بعضی درسها)عیب نداره میرسونید
      ولی آیا میشه از الآن تا عید تموم کرد؟؟ بله میشه به نظرم ولی ساعت مطالعه با لا میخواد

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رفقا یه سوال
      من شیمی جامع خیلی سبز به همراه مسایل خیلی سبز دارم و کار میکنم
      منتهی تقریبا تستای هردو واسم اسونه و توی حل کردنشون به هیچ چالشی برنمیخورم
      از فصل ازمون خیلی سبز هم ازمون میزنم و زیر 80 درصد نداشتم تا حالا واسه هیچکدوم از ازموناش ( دهم رو کامل با یک فصل یازدهم و یک فصل دوازدهم زدم )
      حس میکنم شیمی خیلی سبز کلا اسونه نمیدونم شایدم من سطحم خوبه یه راهنمایی بکنید لطفا
      نمیدونم با همینا پیش برم یا منبع سنگین تر مثل میکرو تهیه کنم

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      رفقا یه سوال
      از فصل ازمون خیلی سبز هم ازمون میزنم و زیر 80 درصد نداشتم تا حالا واسه هیچکدوم از ازموناش ( دهم رو کامل با یک فصل یازدهم و یک فصل دوازدهم زدم )
      حس میکنم شیمی خیلی سبز کلا اسونه نمیدونم شایدم من سطحم خوبه یه راهنمایی بکنید لطفا

من پارسال واسه شیمی خیلی سبز کار کردم امسال میکرو
      سطح سوالای میکرو بالاتره
      آزمونای گاج هم سطح سوالات شیمی اش بالاست تستاشو حتما حل کنید

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

13. Top | #73
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      رفقا یه سوال
      کتاب اصلی به نظرم این موقع سال عوض نکن با همون خیلی سبز پیش برو
      کتاب موج آزمون رو بگیر کنار خیلی سبز به صورت آزمونی بزن دام های جالبی تو تستاش داره و برای مرور حفظی ها و مفاهیم به خصوص عالیه
      مسائل نشر الگو سطح بالایی داره و آخر هر فصل مسائل سطح دوم و مسائل ترکیبی هم داره که میتونه چالش بیشتری ایجاد کنه براتون

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقایان اگر سطح شیمی امسال مثل پارسال باشه شماها چاره ای به جز شیمی میکرو ندارین(خیلی سبز و مبتکران ساده هستند به درد نمیخوره!)

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایی احساس نمیکنین که دیگه واقعا برا این بحثا دیره؟
      یعنی چی این سادست اون سادست!

صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن