خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه رتبه ای میتونم بیارم

رأی دهندگان
    5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 13 تا 15 هزار

3 60.00%
    • 15-16 هزار

2 40.00%
    • 16-17 هزار

0 0%
    • 17-18 هزار

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      bik
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اگه از الان شروع کنم میشه ؟

سلام من کاملا داغون و بی کس درمونده اومدم اینجا .من صفر صفرم و رتبه پارسال من شوت شوت بوده و تا الان نخونم میدونم نمیتونم سه تا رشته اول بیارم ولی ایا نمیشه یه رتبه مثل 13-14 هزار منطقه دو در این دوماه و نیم هم اورد ؟
      راهی هست که تو دوماه و نیم بشه به این رتبه رسید؟
      تروخدا کمک کنید بخدا زده به سرم شاید بلا سر خودم بیارم .شاید براتون مسخره باشه ولی زندگی من این طوری هست که اگه به این رتبه نرسم همه چی برام تموم میشه واقعا دارم جدی میگم
      اگه نمیشه که هیچی یه بلایی سر خودم بیارم ولی اگه میشه کمک کنید بهم یه برنامه بدین راهنمایی کنید چون حاضرم هرکاری بکنم که بشه
      نمیدونم اصولی باید هر درس رو با توجه به سختیش در کنکور و جامعه اماری و مباحثش روی چه درصدی سرمایه گذاری کنم و از چه منابعی استفاده کنم و هر درس کدوم مباحث رو شروع کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه ادمین هم دیوونه شده بدون ارفاق اخراجــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

حالا بلا سر خودش نیاره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منو راهنمایی کنید لطفاچی بخونم از چه منبعی تجربی قدیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bik نمایش پست ها
      سلام من کاملا داغون و بی کس درمونده اومدم اینجا .من صفر صفرم و رتبه پارسال من شوت شوت بوده و تا الان نخونم میدونم نمیتونم سه تا رشته اول بیارم ولی ایا نمیشه یه رتبه مثل 13-14 هزار منطقه دو در این دوماه و نیم هم اورد ؟
      راهی هست که تو دوماه و نیم بشه به این رتبه رسید؟
      تروخدا کمک کنید بخدا زده به سرم شاید بلا سر خودم بیارم .شاید براتون مسخره باشه ولی زندگی من این طوری هست که اگه به این رتبه نرسم همه چی برام تموم میشه واقعا دارم جدی میگم
      اگه نمیشه که هیچی یه بلایی سر خودم بیارم ولی اگه میشه کمک کنید بهم یه برنامه بدین راهنمایی کنید چون حاضرم هرکاری بکنم که بشه
      نمیدونم اصولی باید هر درس رو با توجه به سختیش در کنکور و جامعه اماری و مباحثش روی چه درصدی سرمایه گذاری کنم و از چه منابعی استفاده کنم و هر درس کدوم مباحث رو شروع کنم
      سلام
      اگه ماها بگیم نمیشه نمیخونید؟ یا میخونید؟ اگر بگیم نمیشه و بخونید که میشه اگر بگیم نمیشه و نخونید کلا درس خوندنو کنار بذارید چون شما درس بخون نیستید
      تصمیم با خودتونه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینو که میشه یا نه واقعا نمیدونم حتی خود شماهم نمیدونی .... ولی یه چیزو میدونم اگه از الن شروع نکنی قطعا نمیشه ..... پاشو ومحکم شرو کن ... بدرخشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممكنه بشه ممكنه نشه...همه چي به شما بستگي داره
      به قول يه مشاوري از رتبه يك تا صدهزار و بالاتر از الان ممكنه همه چي بستگي به شما داره
      ممكنه حتي برخلاف تفكر و تصور خودتون اتفاقا شما توانايي خيلي خوبي در خوندن و جمع بندي مطالب داشته باشيد و بتونيد يه نتيجه خارق العاده رقم بزنيد توي همين مدت
      حتيييي اگر تا پيش از شما كسي نبوده كه اين كارو كرده باشه(كه البته كه بوده) شما اولين نفر باش
      ايرادش چيه؟؟فقط شجاعت ميخواد و البته تلاش فراوان و اميد زياااد
      منم مثل شما بار ها به اين فكر كردم كه اي كاش بميرم و اين حرفا اما باااور كنيد درس و كنكور همه چيز نيست و زندگي زيبايي هاي خودشو داره فارغ از درس و كنكور
      در مورد كمك سوالي داريد بپرسيد كمكتون كنيم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی ب پایه ت داره
      منابع ک استفاده میکنی
      بنظرم اگ میخای شروع کنی کاری ب رتبه و درصد نداشته باش
      ی برنامه بنویس ک عمومیارو تا اخر اردیبهشت تموم کنی
      اختصاصی هم بستگی ب پایه ت داره
      برای هر پایه تقریبا ی ماه وقت لازم داری ک ب تسلط برسی
      ببین اگ قبول شدی (احتمالش هست اگ بتونی خوب بخونی) ک هیچی اگه عیبی نداره برای 99 مطمئن باش نتیجه میگیری چون ی پایه متوسط ب بالا داری + تجربه
      اگ پسری و نگران سربازی هستی برو عیرانتفاعی یا ازاد ثبت نام کن بعد برا کنکور بخون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن