خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تست زيست عمارلو يا الگو؟!

سلام دوستان
      براي زيست توي اين بازه از سال،به نظرتون بعد از بررسي تست هاي كنكور و سنجش و آزمون هاي آزمايشي كه چند صفحه آخر هر فصل الگو هستن، برم تست هاي كتاب عمارلو رو بزنم بهتره يا تاليفي هاي الگو رو يه تعداد كار كنم؟؟چون همشو كه احتمالا نمي رسم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مثل اینه که بوگاتی (عمارلو) رو با لکسوز ( اشکان هاشمی)مقایسه کنی معلومه که بوگاتی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      شما هر دو رو بررسی کردین که نظرتون اینه؟ من به نظرم بین آقای عمارلو و کتاب آقای اشکان هاشمی بوگاتی و لکسوز رو اشتباه تشخیص دادین! هرچند کتاب الگو چند تا اشکال فنی هم داره که مهمه ولی فرسنگ ها بهتر از همه کتاب های دیگه ای هست که برای زیست نظام قدیم چاپ شده و این که تدریس آقای عمارلو سر کلاسشون خوب یا هست یا بد ارتباط زیادی به این که کتاب ها و جزوه هاشون چه جوریه نداره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      براي زيست توي اين بازه از سال،به نظرتون بعد از بررسي تست هاي كنكور و سنجش و آزمون هاي آزمايشي كه چند صفحه آخر هر فصل الگو هستن، برم تست هاي كتاب عمارلو رو بزنم بهتره يا تاليفي هاي الگو رو يه تعداد كار كنم؟؟چون همشو كه احتمالا نمي رسم
      سلام.کتابای عمارلو با فاصله زیادی بهترین تست های تالیفی رو نسبت به بقیه کتابا داره.
      کافیه یک فصل از تست های عمارلو رو با تالیفی های الگو مقایسه کنی خودت متوجه میشی.
      ویرایش توسط reza2018 : 30 فروردین 1398 در ساعت 14:48

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من الگو. اون مثال بوگاتی و لکسوس هم خیلی خوب بود کلی خندیدم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      مثل اینه که بوگاتی (عمارلو) رو با لکسوز ( اشکان هاشمی)مقایسه کنی معلومه که بوگاتی
      موافقم به شدتتتت
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا از بوگاتی و لکسوز بگذریم ..!
      اولا که الگو دیگه الان تستاش واسه این موقع سال بدرد نمیخوره مطمعن باش دیگه تستای نشر الگو خیلی جزئی هستن
      دوما خودم مثلا دارم زیستم رو از عمارلو میخونم درسنامش فوق العاده عالیه نه چیز اضافی گفته نه چیز کمی و متعادل کنکور گفته تستاشم به همین رویه هستن
      بعدشم متن کتاب رو همراهش داره

نمیدونم چجوری بگم زیست عمارلو اومده از جان مطلب تست داده یعنی دانش اموز باید اون فصل رو مسلط باشه تا جوابشون بده ولی خب الگو باید اون فصل رو مبحثی بلد باشی مثلا دفاع غیر اختصاصی جدا دفاع اختصاصی جدا
      و همسنگ سوالات کنکور سوال داده

نه مثل اشکان هاشمی که اومده به یدونه "چرا"گیر داده
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 30 فروردین 1398 در ساعت 15:22

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن