خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

وزیر علوم: درخواست تعویق کنکور مشکوک است!

خبرگزاری فارس: کمپین درخواست تعویق کنکور سراسری سال ۹۸ در مدت سه روز بیش از ۱۰۰۰۰ امضا جمع کرده است و مردم کشورمان از طریق سامانه فارس من، خواستار تعویق زمان کنکور سراسری سال ۹۸ به دلیل وقوع سیل در برخی استان‌های کشور شدند.

امضاکنندگان این نامه تنها هدفشان را هم‌دردی و کاهش آلام داوطلبان مناطق سیل‌زده عنوان و اعلام کرده‌اند: «ما امضاکنندگان این نامه بر آن شدیم تا در راستای حمایت از داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۸ که ساکن مناطق سیل‌زده هستند و برای جلوگیری از بی ثمر ماندن تلاش‌ها و رعایت عدالت آموزشی و کاهش آلام این عزیزان و برای آن‌که امیدشان به نا امیدی تبدیل نشود، از وزیر علوم درخواست کنیم نسبت به تعویق کنکور سراسری اقدام کنند.»

"منصور غلامی وزیر علوم نیز در پستی در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به این درخواست مردم نوشت: مراقب باشید عده‌ای با طرح موضوع تعویق زمان کنکور، شما را خام و سرگرم نکنند تا در روند برنامه مطالعه شما سستی و خلل وارد شود. این کار آنها حتماً به ضرر شما و به نفع رقیب‌های شماست! از زمان وقوع سیل تا کنکور سراسری بیش از دو ماه فاصله وجود دارد. در حالی که آزمون کارشناسی ارشد در ابتدای اردیبهشت بود. پس قابل مقایسه نیستند.

غلامی عنوان کرد: بررسی‌های ما نشان می‌دهد برخی افراد که این موضوع را مطرح می‌کنند اصلاً داوطلب کنکور نیستند! البته در حال پیگیری هستیم تا مشخص شود هویت اصلی آنها چیست و به چه دلیل و منظوری دارند موجب نگرانی داوطلبان عزیز می‌شوند."

منبع: برترین ها، وزیر علوم: درخواست تعویق کنکور مشکوک است!
      ویرایش توسط banafsheh : 29 فروردین 1398 در ساعت 16:54

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تئوري توطئه، مناسب ترين توجيه ممكن از سمت وزارت علوم، زماني كه پاي نهادي قوي تر به نام كميسيون آموزش مجلس به ماجرا باز ميشه!!!
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره لابد میخان امنیت ملی رو ب خطر بندازن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این کمپین ب تعویق انداختن کنکور بحثش واس قبل سیل
      و درخواست عده ای از نظام جدیدا بود

ک یک فاصله بین امتحانات نهایی سال دوازدهم تا کنکور باش تا بتونن مطالعه کنن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

آدم خندش میگیره از دست اینا در این بین تئوری توطئه مطرح میکنه در اون بین هم یه عده مشغول عقده گشایی هستن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

آدم خندش میگیره از دست اینا در این بین تئوری توطئه مطرح میکنه در اون بین هم یه عده مشغول عقده گشایی هستن

دلم واسه این بنده خداها مییسوزه یه پسره بود سرباز بود کلی میخوند که سال بعد کنکور بده از سربازی سریع میومد کتابخونه میخوند زیست دهم یازدهم الگو رو خونده بود شیمی مبتکران به اون حجیمی رو کار کرده بود بعد اعلام کردن مجدد نظام قدیمه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      يادتون رفته ٩٧ قرار بود اخرين كنكور نظام قديم باشه!؟
      اين مملكت هيچي توش قابل پيش بيني نيست

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

دلم واسه این بنده خداها مییسوزه یه پسره بود سرباز بود کلی میخوند که سال بعد کنکور بده از سربازی سریع میومد کتابخونه میخوند زیست دهم یازدهم الگو رو خونده بود شیمی مبتکران به اون حجیمی رو کار کرده بود بعد اعلام کردن مجدد نظام قدیمه
      99 انتخابی میشه قطعا
      در غیر اینصورت با پدیده جالبناک پس گردنی انتخابی خواهد شد
      اون شخص هم به حقش خواهد رسید
      کلا اینجا مادون جنگله، باید برای احقاق حقت بجنگی و الا حقت رو که میخورن هیچ تازه تیکه پارت هم میکنن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توطئه؟!!!!!
      مگ انتخاباتی جنگی یا همچین چیزیه؟!
      یه آزمونه ک

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      99 انتخابی میشه قطعا
      در غیر اینصورت با پدیده جالبناک پس گردنی انتخابی خواهد شد
      اون شخص هم به حقش خواهد رسید
      کلا اینجا مادون جنگله، باید برای احقاق حقت بجنگی و الا حقت رو که میخورن هیچ تازه تیکه پارت هم میکنن
      اره باو پسر کتبایه نظام جدیدو گرفته بدون غر زدنو کمپین زدن داره میخونه کاری با حاشیه نداره ولی کلا درمورد سیل زده ها اگه قرار به کمک باشه منظقیش سهمیس که امیدواردم ندن بهشون یا اگه میخوان سهمیه بدن نهایتش دانشگاهایه شهرخودشونو ظرفیت اضافیکنن واسشون
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن