خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad1379 نمایش پست ها
      سلام با احترام به عقیده مذهبی تون باید بگم پشیزی برام اون دنیا مهم نیست پس لطفا فارغ از گفتن اسپم و کشاندن تاپیک به حاشیه فقط کافی بود همان پاراگراف اول را میگفتید!
      من هم پاراگراف دوم شمارا ادامه نمیدهم تا بحث فه حاشیه نره و مشکل من حل شه بفهمم الان چند چندم یکی میگه هست یکی میگه نیست !!؟!؟!؟
      اگر به صورت داوطلبانه بوده ، شاملتون میشه اما اگر سربازی بوده چون سربازی اجباری هست ، جز سهمیه رزمندگان محسوب نمیشه ، طبق قانون کنکور
      سهمیه رزمندگان به رزمندگان بسیجی ، جهادگران جهاد كشاورزی و رزمندگان ستاد كل نیروهای مسلح که حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های دفاع مقدس از سال 1359 تا 1368 را داشته باشند .
      حد نصاب قبولی افرادی که سهمیه رزمندگان دارن هم ، بدست آوردن 75 درصد نمره ی آخرین نفر قبولی آزاد ( ینی کسی که سهمیه نداره ) در اون رشته هست

باز هم برای اطلاعات بیشتر میتوانید با سازمان سنجش تماس بگیرید.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      75درصد مدت سربازیه وظیفه اگر از 6ماه بیشتر شه داوطلبانه حساب میشه و سهمیه تعلق میگیره.الان این استارتر 24ضربدر 75صدم میشه18ماه .پس تعلق میگیره تو کادر مربوطه این مدت باید زده شه
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      اگر به صورت داوطلبانه بوده ، شاملتون میشه اما اگر سربازی بوده چون سربازی اجباری هست ، جز سهمیه رزمندگان محسوب نمیشه ، طبق قانون کنکور
      سهمیه رزمندگان به رزمندگان بسیجی ، جهادگران جهاد كشاورزی و رزمندگان ستاد كل نیروهای مسلح که حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های دفاع مقدس از سال 1359 تا 1368 را داشته باشند .
      حد نصاب قبولی افرادی که سهمیه رزمندگان دارن هم ، بدست آوردن 75 درصد نمره ی آخرین نفر قبولی آزاد ( ینی کسی که سهمیه نداره ) در اون رشته هست

باز هم برای اطلاعات بیشتر میتوانید با سازمان سنجش تماس بگیرید.
      ?

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      75درصد مدت سربازیه وظیفه اگر از 6ماه بیشتر شه داوطلبانه حساب میشه و سهمیه تعلق میگیره.الان این استارتر 24ضربدر 75صدم میشه18ماه .پس تعلق میگیره تو کادر مربوطه این مدت باید زده شه
      در صورتی حساب میشه که به صورت داوطلبانه از طرف بسیج یا جهادگران جهاد کشاورزی یا سپاه یا ارگان های مربوطه ، ثبت نام کرده باشه و رفته باشه ، اگر مدت حضور درجبهه برای سربازی باشه جز سهمیه حساب نمیشه، ایشون هم تایپ کرده و نوشته که 24 ماه سربازیش ، ننوشته حضور داوطلبانه یا اینکه بابام بعداز سربازیش ، وقتی تموم شده مجدد 6 ماه به صورت داوطلب توسط ارگان خاصی رفته جبهه. اگر خارج از سربازی 6 ماه حداقل رفته باشه سهمیه محسوب میشه اما خودسربازی یا جز سربازی خیر.
      ضمنا 75 درصد ، مربوط به کسب نمره هست ربطی به بحث سهمیه سربازی یا جبهه نداره مثال اگر شخصی در رشته ی آبیاری گیاهان دریایی رتبه 10 هزار آورده و آخرین نفری بوده که با این رتبه قبول شده ، اون شخصی که سهمیه رزمندگان داره باید حداقل بشه رتبه ی 12500 تا قبول بشه یعنی 25 درصد میتوانه کمتراز اون باشه.
      موفق باشید
      |

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در صورتی حساب میشه که به صورت داوطلبانه از طرف بسیج یا جهادگران جهاد کشاورزی یا سپاه یا ارگان های مربوطه ، ثبت نام کرده باشه و رفته باشه ، اگر مدت حضور درجبهه برای سربازی باشه جز سهمیه حساب نمیشه، ایشون هم تایپ کرده و نوشته که 24 ماه سربازیش ، ننوشته حضور داوطلبانه یا اینکه بابام بعداز سربازیش ، وقتی تموم شده مجدد 6 ماه به صورت داوطلب توسط ارگان خاصی رفته جبهه. اگر خارج از سربازی 6 ماه حداقل رفته باشه سهمیه محسوب میشه اما خودسربازی یا جز سربازی خیر.
      ضمنا 75 درصد ، مربوط به کسب نمره هست ربطی به بحث سهمیه سربازی یا جبهه نداره مثال اگر شخصی در رشته ی آبیاری گیاهان دریایی رتبه 10 هزار آورده و آخرین نفری بوده که با این رتبه قبول شده ، اون شخصی که سهمیه رزمندگان داره باید حداقل بشه رتبه ی 12500 تا قبول بشه یعنی 25 درصد میتوانه کمتراز اون باشه.
      موفق باشید
      نه برادر من.سه چهارم دوره سربازی وظیفه اگر بالای 6ماه باشه داوطلبانه حساب میشه.قانون 96 هست.که نیروهای مسلح تصویب کرد.
      ?

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      نه برادر من.سه چهارم دوره سربازی وظیفه اگر بالای 6ماه باشه داوطلبانه حساب میشه.قانون 96 هست.که نیروهای مسلح تصویب کرد.
      دیگه من در این حد نمیدونم حتما شما بهتر میدونید.
      |

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad1379 نمایش پست ها
      سلام ..
      چند تا سوال دارم ؟!
      سوال دوم :من بابام اعزامی از ارتشه و ۲۴ ماه تو جبهه بوده (همون سربازیش ) ایا میتونم از سهمیه ۵ درصد ایثارگران استفاده کنم ؟
      سوال دوم : اگه میتونم استفاده کنم باید تو قسمت ثبت نام اول گزینه جارسال از جهاد کشاورزی رو میزدم بعد گزینه ارتش رو ؟ ( تو بخش وارد کردن منطقه یا سهمیه نوشته بود اعزامی از سپاه و گزینه دیگه اعزامی از جهاد کشاورزی که تو جهاد کشاورزی زیر گزینه داشت به نام اعزامی از ارتش !!)
      سوال سوم : زدم تو سایت که کد ایثارگری بگیرم به کد داد که اول کد مای بابام ۳۲ اضافه شده بود ایا درست بود ؟؟
      بنظر شما الان من سهمیه رو شاملمیشم یا سازمان سنجش منو منطقه ۲ حساب میکنه ( استانم مازندرانه )!!
      تورو خدا اگه میدونید بگید خیلی استرس گرفتم
      بله با 24 خدمت سربازی تو ارتش شما هم میتونی از سهمیه 5 درصد استفاده کنی. اصلا هم ربطی به داوطلبانه یا اجباری بودنش نداره! یک کد 12 رقمی هست که سایت ارتش با وارد کردن کد ملی پدرت بهت میده. همونطور که خودت هم گفتی اولش 32 هست. هنگام ثبت نام هم یه گزینه داره نوشته رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح. اون رو باید انتخاب کنید (ربطی به جهاد کشاورزی نداره که ) اگر دوباره فرصت ویرایش بدن فکر کنم بتونی وارد کنی
      واسه سامورایی همه جا ژاپنه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirosein نمایش پست ها
      بله با 24 خدمت سربازی تو ارتش شما هم میتونی از سهمیه 5 درصد استفاده کنی. اصلا هم ربطی به داوطلبانه یا اجباری بودنش نداره! یک کد 12 رقمی هست که سایت ارتش با وارد کردن کد ملی پدرت بهت میده. همونطور که خودت هم گفتی اولش 32 هست. هنگام ثبت نام هم یه گزینه داره نوشته رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح. اون رو باید انتخاب کنید (ربطی به جهاد کشاورزی نداره که ) اگر دوباره فرصت ویرایش بدن فکر کنم بتونی وارد کنی
      خیلی ممنون از شما و بقیه که پاسخ دادن ..
      الان یه راهی نیست من بتونم ویرایش کنم ؟ به سازمان سنجش درخواست بدم ..؟
      و ایا کسی میدونه قبل کنکور مهل ویرایش میدن یا نه ؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سهمیه 5 درصد رزمندگان فقط شامل افراد اعزامی داوطلبانه به جبهه میشه و شامل اشخاصی که به صورت وظیفه سربازی بوده نمیشه تا جایی که من اطلاع دارم.
      شما هم گفتی پدرمحترمتون دوره سربازیش جبهه بوده پس خداروشکر سهمیه ندارید.
      دلیل خداروشکر گفتن هم از حسادت نیست از این هست که دونه دونه افراد سهمیه ای باید اون دنیا جواب تنبلیاشون رو بدن که حق دونه دونه افراید رو خوردن و روی صندلی های افرادی نشستن که حق اونا بوده ولی سهمیه نداشتن
      خدا لعنت کنه باعث و بانی کسی که برای علم ، سهمیه های غیرعلمی قرار داد.
      موفق باشید یاحق.
      75 درصد جبهه که به خاطر سربازی هست داوطلبانه محسوب میشه . یعنی ایشون سهمیه دارن .
      وقتی کارت ورود به جلسه میاد بروسهمیه رو ویرایش کن فقط رو کارت جلسه مینویسه منطه وقتی رتبه ها میان با سهمیه برات حساب میکنن مال خودم هم پارسال اینجوری شد پدرم هم اعزامی ارتش بود اول کد ملی هم یه 32 میاد درسته .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن