خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب اگه امسال قبول شی رشتتو با وجود کم کاریات حقیقتا خفن بوده کارت*.* نشی ام هیچ‌عیبی نداره.زندگی ادامه داره...ووو میتونیم کلی حرف بزنیم راجبش(((: واقعا بهترین ارزویی که واسم کردی همین بود....امیدوارم تو هم به ایده آل هات برسی*.*

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAAAAMIM نمایش پست ها
      من انقدر این سوال و از خودم پرسیدم که اذیت شدم.خواه یا ناخواه دیگه برنمیگردم عقب دیگه ۱۷ سالم نمیشه .هنوز یک ماه از ۱۸ سالگیم نگدشته اصلا باورم نمیشه چقدر سریع تموم شد مدرسه و...راستش و بگم اصلا ناراحت نیستم سر اینکه چرا به قولی خییییلی درس نخوندم ناراحتیام و همرو داشتم‌تا به این نقطه رسیدم !فقط الان یک چیز و میبینم قبولی کنکورم سال ۹۹.همین .مصمم تر از قبل.اگاه تر از قبل.و صد البته هوشمنداته تر از قبل.بنظرم انقدر درگیر گذشته نباشید اذیت میشید فقط ازش درس بگیرید...همین!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      با چند ماه چیزی برای من عوض نمیشد زندگیم پر از اشتباه بوده و حتی یک قدمم به هدف و آرزوهام نزدیک نشدم شاید اگر با همین معلومات برگردم به چندسال قبل میشد به هدفام برسم.ولی دیگه گذشت تنها امیدم کنکور بود که نتونستم از پسش بربیام کمال گرایی همه چیو ازم گرفت خیلی سخته بدونی چ کارهایی میشد انجام بدی ولی انجام ندادی و زمانتو از دست بدی و از اون سخت تر اینه که میدونی زندگی هنوز ادامه داره هنوزم میشه ولی انقد تو سیاهی گذشته فرو رفتی که هیچ حسی به موفقیت و آینده نداری اهدافت گم شدن و جوونی و کودکیت بدون اینکه جوونی کرده باشی یا کودکی تموم شده و داری به میان سالی نزدیک میشی و هیچ قدم مثبتی تو زندگیت نداری و حتی نمیدونی چجوری باید تو این وضعیت خودتو پیدا کنی
      اگه برگردی به 17 سالگیت چی کار می کنی ؟
      من 17 سالمه.. 99 کنکور دارم..
      طوری باهام حرف بزن که انگار داری با خود 17 ساله ت حرف میزنی...
      ویرایش توسط liaa : 29 فروردین 1398 در ساعت 02:10

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      اگه برگردی به 17 سالگیت چی کار می کنی ؟
      من 17 سالمه.. 99 کنکور دارم..
      طوری باهام حرف بزن که انگار داری با خود 17 ساله ت حرف میزنی...
      الن
      الان هرجور برات بگم گیج کننده بنظر میاد،چیزیکه مهمه اینه که ۵ سال دیگه همین جایی نباشی که الان هستی چیزی که مهمه اگه ده تا هدف برای ده سال ایندت داری ده سال دیگه نگی چرا هیچکاری نکردم چ زود گذشت چیزی که مهمه اینه که تو اگه ۷ساعت بخوابی بدونی ۱۷ساعت باقی مونده روزت چجوری گذشته الزاما منظورم کنکور نیست،سعی کن لذت ببری و بدون لذت بردن تو یادگیریه وقتی بلد باشی اعتماد بنفستم بالاست وقتی بلد باشی از ته تل از خودت راضی هستی و این ینی لذت بردن از زندگی،میشینی ی فیلم میبینی الکی اون دوساعتو تلف نکن ازش یاد بگیر ببین اصلا هدف نویسندش چیه؟مثلا بازیگرای مشهورش کیا هستن چجوری به اونجا رسیدن،مثلا موسیقی دوست داری ولی از طرفیم مجبوری برای کنکور بخونی اول وظیفت که کنکوری خوندنه رو انجام بده بعد نشین فقط ی موسیقی بزار که هیچی ازش نفهمی ببین سبکش چیه و از این جور کارا وقتی سبک زندگیت اینجوری میشه دیگه وقت تلفی درکار نیست.شاید در ظاهر یادگرفتن بعضی چیزا الکی بنظر بیاد ولی اولا ذهنت قوی میشه دوما مطمئن باش ی روزی اون اطلاعات بدرد نخور ***** میاد،اول خودتو بشناس ببین میخوای ۵ سال دیگه کجا باشی چیکاره باشی چکارهایی انجام بدی بعد طبق اون اولویتارو مشخص کن،تا جایی که میتونی از فضای مجازی کنترل شده استفاده کن حجم اطلاعات مجازی خیلی خیلی بالاس برای ی هدف خاص ازش استفاده کن تو نمیتونی همزمان هم رتبه برتر کنکور بشی هم متخصص کامپیوتر هم قهرمان ی رشته ورزشی ولی میتونی رتبه برتر کنکور بشی در حد معمولی ورزش کنی و کامپیوترم بلد باشی،الکی سر خودتم شیره نمال من دوساله دارم وانمود میکنم درس میخونم هنوز ی ورق نخوندم،به همه دروغ گفتم و همه ازم انتظار دارن امسال رتبه عالی بیارم خودمم تو کار خودم تو این سن و سال موندم،من این دوسال رو تو فضای مجازی از دست دادم فیلم دیدم فوتبال دیدم و نظر مردم و خوندم،اینهمه که من متنای مختلف و نگاه کردم اگه کتاب میخوندم الان ده دور خونده بودم پس ب سمت کاهدون نشونه نگیر نمیگم کلا زندگیتو ببند برای کنکور تو الان فرصت داری پس زندگی کن و لذت ببر ولی اولویتت علاقت باشه ولی اگه شرایط جوریه که مثلا علاقه ای به خوندن نداری ولی مجبوری پس بخون ولی ب عنوان اجبار نگاش نکن به عنوان ی پله برای رسیدن به علاقت نگاش کن،من پارسال همش دنبال زلزله و ..بودم امسالم دنبال تحریم و امریکا و سیل ببین درسته ی کم اطلاعات عمومیم بهتر شده ولی من به کاهدون زدم چون ۶ ساعت میخوابم ۱۸ساعت تو اینستا گرام و تلگرام و باقی سایتا میچرخم،من اگه جو گیر نبودم اگه برای زمانم احترام قائل بودم الان پزشکیم تموم شده بود شاید چون ی کم به سیاست علاقه دارم الان درک عمیقی داشتم ازش مطالعه داشتم،ولی هیچکاری نکردم فقط در حد ی اخبار گرفتن و دیدن نظرات مردم زندگی و زمانمو سوزندم،پس نشونه گیریتو درست انجام بده وگرنه ده سال دیگه مثل من و خیلیای دیگه تکلیفت با خودت و زندگیت روشن نیست،خیلی مهمه که بتونی مسئولیت پذیر باشی و در عین حال از زندگیت لذت ببری،سبک درست زندگی رو پیش ببر که شامل مطالعه میشه شامل ورزش میشه شامل خونواده میشه شامل تفریح میشه و همه اینارو تو این زندگی باسد اولویت بندی کرد تا بتونی به همش برسی وگرنه اگه بخوای همزمان همه رو دنبال کنی مثل اینه که تو ی جنگل دور خودت بچرخی هربار میای سر جای اولت
      با آرزوی موفقیت

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ها شاید الان رو ببینن ولی مهم نیست الان به آرزوت رسیده باشی مهم اینه که راه رسیدن به اونو الان فهمیده باشی
      منابعت مشخص باشه
      حاشیه نداشته باشی
      این دو تا هشتاد درصد راهه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      کمتر از ۸۰روز مونده
      چقدر از خودتون راضی هستین؟
      چند قدم به هدفتون نزدیک شدین؟
      اگه برمیگشتین به چند ماه گذشته چه کاراییو انجام‌نمیدادین؟!
      فقط از هدفم دور شدم...
      ميشستم عين ادم درس ميخوندم
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      کمتر از ۸۰روز مونده
      چقدر از خودتون راضی هستین؟
      چند قدم به هدفتون نزدیک شدین؟
      اگه برمیگشتین به چند ماه گذشته چه کاراییو انجام‌نمیدادین؟!
      77 روز مونده و این یعنی 77 روز فاصله بین من و هدفم
      راضیم خوب خوندم ببینیم خدا چی میخواد
      اگه به عقب برمیگشتم اصلا با اینترنت و فضای مجازی کار نمیکردم
      لامصب دقیقا یکسال و هفت ماهم رو بدون هیچ سودی سوزوند

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      77 روز مونده و این یعنی 77 روز فاصله بین من و هدفم
      راضیم خوب خوندم ببینیم خدا چی میخواد
      اگه به عقب برمیگشتم اصلا با اینترنت و فضای مجازی کار نمیکردم
      لامصب دقیقا یکسال و هفت ماهم رو بدون هیچ سودی سوزوند
      موفق باشي قهرمان
      پايان نزديكه،چيزي كم نزار

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      الن
      الان هرجور برات بگم گیج کننده بنظر میاد،چیزیکه مهمه اینه که ۵ سال دیگه همین جایی نباشی که الان هستی چیزی که مهمه اگه ده تا هدف برای ده سال ایندت داری ده سال دیگه نگی چرا هیچکاری نکردم چ زود گذشت چیزی که مهمه اینه که تو اگه ۷ساعت بخوابی بدونی ۱۷ساعت باقی مونده روزت چجوری گذشته الزاما منظورم کنکور نیست،سعی کن لذت ببری و بدون لذت بردن تو یادگیریه وقتی بلد باشی اعتماد بنفستم بالاست وقتی بلد باشی از ته تل از خودت راضی هستی و این ینی لذت بردن از زندگی،میشینی ی فیلم میبینی الکی اون دوساعتو تلف نکن ازش یاد بگیر ببین اصلا هدف نویسندش چیه؟مثلا بازیگرای مشهورش کیا هستن چجوری به اونجا رسیدن،مثلا موسیقی دوست داری ولی از طرفیم مجبوری برای کنکور بخونی اول وظیفت که کنکوری خوندنه رو انجام بده بعد نشین فقط ی موسیقی بزار که هیچی ازش نفهمی ببین سبکش چیه و از این جور کارا وقتی سبک زندگیت اینجوری میشه دیگه وقت تلفی درکار نیست.شاید در ظاهر یادگرفتن بعضی چیزا الکی بنظر بیاد ولی اولا ذهنت قوی میشه دوما مطمئن باش ی روزی اون اطلاعات بدرد نخور ***** میاد،اول خودتو بشناس ببین میخوای ۵ سال دیگه کجا باشی چیکاره باشی چکارهایی انجام بدی بعد طبق اون اولویتارو مشخص کن،تا جایی که میتونی از فضای مجازی کنترل شده استفاده کن حجم اطلاعات مجازی خیلی خیلی بالاس برای ی هدف خاص ازش استفاده کن تو نمیتونی همزمان هم رتبه برتر کنکور بشی هم متخصص کامپیوتر هم قهرمان ی رشته ورزشی ولی میتونی رتبه برتر کنکور بشی در حد معمولی ورزش کنی و کامپیوترم بلد باشی،الکی سر خودتم شیره نمال من دوساله دارم وانمود میکنم درس میخونم هنوز ی ورق نخوندم،به همه دروغ گفتم و همه ازم انتظار دارن امسال رتبه عالی بیارم خودمم تو کار خودم تو این سن و سال موندم،من این دوسال رو تو فضای مجازی از دست دادم فیلم دیدم فوتبال دیدم و نظر مردم و خوندم،اینهمه که من متنای مختلف و نگاه کردم اگه کتاب میخوندم الان ده دور خونده بودم پس ب سمت کاهدون نشونه نگیر نمیگم کلا زندگیتو ببند برای کنکور تو الان فرصت داری پس زندگی کن و لذت ببر ولی اولویتت علاقت باشه ولی اگه شرایط جوریه که مثلا علاقه ای به خوندن نداری ولی مجبوری پس بخون ولی ب عنوان اجبار نگاش نکن به عنوان ی پله برای رسیدن به علاقت نگاش کن،من پارسال همش دنبال زلزله و ..بودم امسالم دنبال تحریم و امریکا و سیل ببین درسته ی کم اطلاعات عمومیم بهتر شده ولی من به کاهدون زدم چون ۶ ساعت میخوابم ۱۸ساعت تو اینستا گرام و تلگرام و باقی سایتا میچرخم،من اگه جو گیر نبودم اگه برای زمانم احترام قائل بودم الان پزشکیم تموم شده بود شاید چون ی کم به سیاست علاقه دارم الان درک عمیقی داشتم ازش مطالعه داشتم،ولی هیچکاری نکردم فقط در حد ی اخبار گرفتن و دیدن نظرات مردم زندگی و زمانمو سوزندم،پس نشونه گیریتو درست انجام بده وگرنه ده سال دیگه مثل من و خیلیای دیگه تکلیفت با خودت و زندگیت روشن نیست،خیلی مهمه که بتونی مسئولیت پذیر باشی و در عین حال از زندگیت لذت ببری،سبک درست زندگی رو پیش ببر که شامل مطالعه میشه شامل ورزش میشه شامل خونواده میشه شامل تفریح میشه و همه اینارو تو این زندگی باسد اولویت بندی کرد تا بتونی به همش برسی وگرنه اگه بخوای همزمان همه رو دنبال کنی مثل اینه که تو ی جنگل دور خودت بچرخی هربار میای سر جای اولت
      با آرزوی موفقیت
      شاید باورت نشه.. اما من متنت رو یادداشت کردم.. توی یه دفترچه که همیشه همراهمه.. و تقریبا هر روز کاغذاشو ورق میزنم .. ممنون

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودمو درس جای شماها حس میکنم عذاب وجدان شدیدی سراغم اومده که مبادا سال بعد کنکور برسه ومن0باشم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ساعت مطالعم ک خیلی کم شده نسبت ب سال های دهم و یازدهم‌
      و هی نقشم تو رسیدن به آرزوهام داره کمتر میشه و میدونم نتیجه کارمو ک امسال کنکور رو چطوری میدم
      ولی توکل ب خدا
      راضیم ب رضای خودش
      میدونم در آینده ب چیزی ک میخوام میرسم
      البته اگه خودم بخوام

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که رشتم ریاضی بود اونقدری انگیزه ندارم که کنکور تجربی شرکت کنم وبهدفم که زمانی پزشکی بود برسم .میشه بگین شما چطوری تونستین ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن