خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

فارغ التحصیلان خواهان کنکور99 تجربی

سلام خوبین؟خسته نباشین. امیدوارم دوستانی ک امسال کنکور میدن موفق باشن و با دست پر آزمون رو ترک کنن(آمین) اما دوستانی هم که بنا بر دلایلی(مثل محرومیت و ...)نمیتونن تو کنکور امسال شرکت کنند و میخوان تو کنکور 99 شرکت کنن انشا... اونا هم با قدرت برن جلو و موفق باشن.دوستان اولش بگم ک حرف من با دوستان فارغ التحصیل تجربی خواهان کنکور 99 هست.خب حالا میرم سراغ اصل مطلب،دوستان من به علت محرومیت نمیتونم تو کنکور 98 شرکت کنم و میخوام تو کنکور 99 شرکت کنم و به همین خاطر میخوام از تابستونم نهایت استفاده رو ببرم و به بقیه ی دوستانی ک شرایط منو دارن هم پیشنهاد میکنم ک از تابستونشون نهایت استفاده رو ببرن حالا میخوام یه پیشنهادی بهتون بدم،هرکی موافق بود لطفا اعلام کنه:

من پیشنهاد میدم که آخر هر هفته یه آزمونی تو این انجمن قرار داده بشه و بعد آزمون هم بیاییم رفع اشکال کنیم

ببینین دوستان من فقط یه پیشنهادی دادم که بتونیم هممون ازش استفاده کنیم پس لطفا این تایپکو ب حاشیه نکشین.همچنین از دوستانی ک برای کنکور امسال زحمت میکشن خواهش میکنم ک این تایپکو نادیده بگیرن،هدف من منحرف کردن ذهن شما نیست بلکه فقط استفاده از وقت خودمه.
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره
      ویرایش توسط Y.3.R : 28 فروردین 1398 در ساعت 23:54

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تا 98 که خیلی وقت هست هنوز
      محرومیت چرا؟
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      تا 98 که خیلی وقت هست هنوز
      منم گفتم ک از کنکور 98 محرومم!
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      لطفا تایپکو ب حاشیه نکشین و اگ نظری ندارین از کنار این تایپک بگذرین
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      سلام خوبین؟خسته نباشین. امیدوارم دوستانی ک امسال کنکور میدن موفق باشن و با دست پر آزمون رو ترک کنن(آمین) اما دوستانی هم که بنا بر دلایلی(مثل محرومیت و ...)نمیتونن تو کنکور امسال شرکت کنند و میخوان تو کنکور 99 شرکت کنن انشا... اونا هم با قدرت برن جلو و موفق باشن.دوستان اولش بگم ک حرف من با دوستان فارغ التحصیل تجربی خواهان کنکور 99 هست.خب حالا میرم سراغ اصل مطلب،دوستان من به علت محرومیت نمیتونم تو کنکور 98 شرکت کنم و میخوام تو کنکور 99 شرکت کنم و به همین خاطر میخوام از تابستونم نهایت استفاده رو ببرم و به بقیه ی دوستانی ک شرایط منو دارن هم پیشنهاد میکنم ک از تابستونشون نهایت استفاده رو ببرن حالا میخوام یه پیشنهادی بهتون بدم،هرکی موافق بود لطفا اعلام کنه:

من پیشنهاد میدم که آخر هر هفته یه آزمونی تو این انجمن قرار داده بشه و بعد آزمون هم بیاییم رفع اشکال کنیم

ببینین دوستان من فقط یه پیشنهادی دادم که بتونیم هممون ازش استفاده کنیم پس لطفا این تایپکو ب حاشیه نکشین.همچنین از دوستانی ک برای کنکور امسال زحمت میکشن خواهش میکنم ک این تایپکو نادیده بگیرن،هدف من منحرف کردن ذهن شما نیست بلکه فقط استفاده از وقت خودمه.
      اون آزمون رو کی باید طراحی کنه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      اون آزمون رو کی باید طراحی کنه؟
      هر درس رو یه نفر طرح میکنه و طراح هم هر هفته عوض میشه مثلا تو هفته ی اول من فیزیک رو طرح میکنم و شما زیست رو و... و تو هفته ی دوم هم کسای دیگه ایی فیزیک و زیست و.... رو طرح میکنن
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موافقم ایده جالبیه.

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم خیلی وقت گیر میشه اینجوری !
      تعداد بچه های گنکور 99 توی انجمن زیاد نیست .. بیشتر یا دانشجو هستن و سال های قبل کنکور دادن ولی با این حال بازم به انجمن سر می زنن.. یا فارغ التحصیل هستن و برای چندمین بار می خوان کنکور بدن..
      چون اونجوری که من اطلاع دارم حتی تعداد دوزادهمی های کنکور 98 هم خیلی کمه اینجا..
      بنابراین از بین این تعداد کم فکر نمی کنم پیدا بشن کسایی که بتونن مسئولیت طراحی آزمون رو هم به عهده بگیرن..
      به جز این مسئله ، نطر من اینه که این کار خودش وقت زیادی می طلبه.. و خودش تقریبا یه جور حاشیست ..
      در ضمن چون آزمون آنلاینی هیچ تصمینی نیست که بچه ها واقعا متعهد باشن بهش و مثل یه آزمون واقعی اجراش کنن و سر آزمون کتاب رو باز نکنن تا جواب درست رو چک کنن !
      که اگه این اتفاق بیوفته .. اونوقت کسی که آزمون رو جدی گرففته و شرایط آزمون رو تماما بازسازی کرده و نتونسته درصد خوبی از یک درس بگیره ، وقتی درصدای بقیه رو ببینه ممکنه دلسرد بشه ..
      غافل از این که اگر اونا هم مثل ایشون آزمون رو جدی می گرفتن و تقلب نمی کردن حتی نصف درصدی که ایشون گرفته رو هم کسب نمی کردن..
      پیشنهاد من اینه که اگر همه قصد داریم قلمچی آزمون بدیم .. در واقع نیازی به این آزمون نداریم.. به جاش میتونیم هر دو هفته یک بار آن بشیم و اون آزمونی که دادیم رو تحلیل کنیم.. درصدها و ترازامون رو به اشتراک بزاریم و رفع اشکال کنیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن