خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دی وی دی عربی نژاد علی چطوره؟

سلام دوستان

بی زحمت اگه استفاده کردین نظرتون رو بگید
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      سلام دوستان

سلام.من خودم نگرفتم یکی از آشناهامون دی وی دیاشو خرید میگه توضیحاتش خوب و قابل قبوله ولی متاسفانه پیگیریش خوب نیست،مثلا میگفت ی هفته طول داد تا برام فرستاد بعد رمز گذاری شده بوده بهش رمز اشتباه دادن،بعد باید برنامه مخصوص نصب کنی تا بتونی استفاده کنی میگفت جواب تلفن نمیدن و فقط تلگرام جواب میده اونم خیلی دیر.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      سلام.من خودم نگرفتم یکی از آشناهامون دی وی دیاشو خرید میگه توضیحاتش خوب و قابل قبوله ولی متاسفانه پیگیریش خوب نیست،مثلا میگفت ی هفته طول داد تا برام فرستاد بعد رمز گذاری شده بوده بهش رمز اشتباه دادن،بعد باید برنامه مخصوص نصب کنی تا بتونی استفاده کنی میگفت جواب تلفن نمیدن و فقط تلگرام جواب میده اونم خیلی دیر.
      پس بهتره واعظی بگیرم از کلاسینو چون تا پولو پرداخت کنم هزینه پست و چیزی نداره فقط باید انلاین کلاساشو ببینم کلا ۱۷ جلسه هم هست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس بهتره واعظی بگیرم از کلاسینو چون تا پولو پرداخت کنم هزینه پست و چیزی نداره فقط باید انلاین کلاساشو ببینم کلا ۱۷ جلسه هم هست
      واعظی هم دبیر خوبیه،اگه بشینی بعضی قسمتارو ببینی میفهمی فرق چندانی ندارن واعظی پر انرژی درس میده بعضیا با سرو صدا کردناش و جو دادناش راحت نیستن ولی بنظر من از نژاد علی بهتره البته هردوتاشون اگه بعد تدریسش مرور و تست نداشته باشی بیست درصدم نمیشه زد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

مهران خان تو خودت اعتبار انجمن ما باید سوال کنیم ...

عربی رو من شنیدم فلاح خوبه ... اون بسته عربی اکملش

واعظی هم فقط ترجمش

دیگه خود دانی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها
      مهران خان تو خودت اعتبار انجمن ما باید سوال کنیم ...

عربی رو من شنیدم فلاح خوبه ... اون بسته عربی اکملش

واعظی هم فقط ترجمش

دیگه خود دانی
      شکست نفسی میکنی
      اومدم کتاب عربی کامل گاج رو باز کردم ثلاثی مزید و مجرد رو خوندم رفتم یه تست بزنم دیدم از 10 تا 10تاش هم غلط بود
      واعظی بنظرم واسه الان خوبه حتی کلاس جامعش توی کلاسینو,چرا؟!چون اولا تایم هر جلسش حدود 1.30/2 ساعت هست که من خودمم بخوام اصولی عربی بخونم چنین تایمی ازم میگیره بعدش کل جلساتش حدود 17-18 جلسس
      بعدشم دیگه امتحانش رو پس داد و دیگه اون پوریا مزخرف که توی حرف اخر بود نیستش جلس اولشم در مورد ترجمه بود دیدم خوب درس میداد توی کلاسینو

بعدشم فلاح کامل پخش شده توی تلگرام ولی جزواتش کامل پخش نشده یکی رو میخوام که سریع با یه جزوه ببنده بره پی کارش نه بخوام از صفر جزوه نویسی کنم
      ویرایش توسط MehranWilson : 28 فروردین 1398 در ساعت 21:48

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شکست نفسی میکنی
      اومدم کتاب عربی کامل گاج رو باز کردم ثلاثی مزید و مجرد رو خوندم رفتم یه تست بزنم دیدم از 10 تا 10تاش هم غلط بود
      واعظی بنظرم واسه الان خوبه حتی کلاس جامعش توی کلاسینو,چرا؟!چون اولا تایم هر جلسش حدود 1.30/2 ساعت هست که من خودمم بخوام اصولی عربی بخونم چنین تایمی ازم میگیره بعدش کل جلساتش حدود 17-18 جلسس
      بعدشم دیگه امتحانش رو پس داد و دیگه اون پوریا مزخرف که توی حرف اخر بود نیستش جلس اولشم در مورد ترجمه بود دیدم خوب درس میداد توی کلاسینو

بعدشم فلاح کامل پخش شده توی تلگرام ولی جزواتش کامل پخش نشده یکی رو میخوام که سریع با یه جزوه ببنده بره پی کارش نه بخوام از صفر جزوه نویسی کنم
      سلام
      راستش خودم ندیدم چطوره ولی دوستم بعد عید شروع کرد فقط همین فیلمای نژاد علی رو دید 50وخورده ای زد . میگفت حتی تست هم واسه عربی نزدم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیدی واعظیو؟ راضی بودی؟ الان نژاد علی یه چی داده یبیرون عربی در 3ساعت نمیدونم خوبه یا ن
      نمدونم بهتره واعظیه یا ن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      بنده خدا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اوه اوه حالم از واعظی بهم میخوره اینقد داد میزنه و قاطی پاتی درس میده کاش پولم رو ریخته بودم تو جوب
      یعنی افتضاح :/

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوه اوه حالم از واعظی بهم میخوره اینقد داد میزنه و قاطی پاتی درس میده کاش پولم رو ریخته بودم تو جوب
      یعنی افتضاح :/
      کلاس نکته تستم با آقای فلاح تمام شد محشر بود بنظرم کسی جز آقای فلاح نیست در جهان که عربی رو بهت بفهمونه

دی وی دی های ایشون رو بخر شک نکن که نتیجه میگیری شدیدا

نژاد مژاد و واعظی و آزاده و احمدی رو بریز دور ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن