خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دی وی دی شیمی استارات جدید

سلام روز همگی بخیر امیدوارم همگی خوب باشید
      من فارغ التحصیل تجربی هستم و کنکوری 98 در کل شیمی رو خوب نخوندم ولی قسمت مسائل شیمی رو خیلی خوب و زود تر یاد میگیرم سال قبل شیمی پرواز رو گرفتم سومش رو با بیشتر از جمع بندی راه اندیشه میشه بین این دو تا منبع بگید کدومش بهتره؟ فقط در مورد این دو تا منبع نظر بدید لطفا میدونم مبتکران و خیلی سبز عالیه شیروانی هم خوب درس میده ولی من نمیفهمم اقاجانی هم عالیه ولی کل ترمودینامکش زمانش مساوی کل سوم پرواز هست در ضمن پرواز کل سوم رو در 11 ساعت و راه اندیشه هم بین 8 تا 9 ساعت جمع کرده .
      ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      !!!!!!!!!! Up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین توصیه:
      خودتون بشینید بخونید. کسی با dvd جمع بندی این موسسات به جایی نرسیده
      اگه یه منبع خیلی خوب و رایگان واسه شیمی می خوای، یه سر به کمولوژی بزن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقاي مهدي صالحي راد، سالهاست استاد فرزانگان يك تهران هستن با n تا درصد عالي شيمي، از طرفي مشهد و آمل هم چندساله ميرن و پرفورمنسشون نشون ميده كه واقعا تاپ هستن نسبت به آقاي فرزانه كه مدت هاست در آموزشگاه راه انديشه تدريس مي كنن و تو تبريز هم درصد خيلي خوب داشتن اما نتايج آقاي صالحي راد بهتر بوده..

با توجه به شناختي كه از هر دو استاد دارم، ميگم پرواز آقاي صالحي راد رو انتخاب كنيد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن