خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خبرگزاری فارس وابسته به سپاه هست خیلی موثره تو این راه حتما برید رای بدید.
      ?

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید عقب بیفته
      کنکور 95 رو 25 تیر برگزار کردن
      قطعا میتونین 15 مرداد برگزار کنن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من فکرمیکنم که به تعویق انداختن کنکور راه حل مناسبی نیست بخاطر اینکه اکثر سیل زدگان کتاب هاشونو از دست دادن و الآن بخاطر خسارت هایی که دیدن امکان دوباره خریدن هم خیلیاشون ندارن جدا از اینکه کتاب های نظام قدیم هم چاپ نمیشه و سخته پیدا کردنشون و اینکه یک سری از خانواده ها هنوز نتونستن خودشونو کاملا جمع و جور کنن و داوطلبان هم باید کمک کنن به احیای خونه زندگیشون هم اینکه خیلیاشون ناامید هستن و خب اینا یعنی اکثرا چه زمان اضافه بشه چه نشه احتمالا نمیتونن بخونن
      در نتیجه به نظر من (که ممکنه هم غلط باشه) درست تر اینه که یه سهمیه ای برای سیل زدگان اعمال بشه که هم اون هایی که میتونن ادامه بدن و بخونن انگیزه بگیرن هم اون هایی که واقعا با توجه به مشکلاتی که گفتم واسه شون فرقی نداره عقب افتادن کنکور و نمیتونن بخونن یه سهمیه ای هرچند کوچیک داشته باشن تا اونهایی که قبل از سیل خونده بودن و قطعا نمیرن صفر منفی بزنن یکمی از خساراتشون جبران شه
      و اینکه خوب میشد اگر دولت از مردم میخواست که هرکسی کتاب تست و کمک درسی و حتی درسی اضافه داره (که کم نیستن این افراد) اگر مایله کتاباشو اهدا کنه به سیل زدگان و هم اینکه دولت کتاب هایی رو تامین بکنه براشون
      فکرمیکنم اینطوری بهتر میشد
      بهرحال امیدوارم بهترین تصمیم ممکن گرفته بشه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      سلام
      من فکرمیکنم که به تعویق انداختن کنکور راه حل مناسبی نیست بخاطر اینکه اکثر سیل زدگان کتاب هاشونو از دست دادن و الآن بخاطر خسارت هایی که دیدن امکان دوباره خریدن هم خیلیاشون ندارن جدا از اینکه کتاب های نظام قدیم هم چاپ نمیشه و سخته پیدا کردنشون و اینکه یک سری از خانواده ها هنوز نتونستن خودشونو کاملا جمع و جور کنن و داوطلبان هم باید کمک کنن به احیای خونه زندگیشون هم اینکه خیلیاشون ناامید هستن و خب اینا یعنی اکثرا چه زمان اضافه بشه چه نشه احتمالا نمیتونن بخونن
      در نتیجه به نظر من (که ممکنه هم غلط باشه) درست تر اینه که یه سهمیه ای برای سیل زدگان اعمال بشه که هم اون هایی که میتونن ادامه بدن و بخونن انگیزه بگیرن هم اون هایی که واقعا با توجه به مشکلاتی که گفتم واسه شون فرقی نداره عقب افتادن کنکور و نمیتونن بخونن یه سهمیه ای هرچند کوچیک داشته باشن تا اونهایی که قبل از سیل خونده بودن و قطعا نمیرن صفر منفی بزنن یکمی از خساراتشون جبران شه
      و اینکه خوب میشد اگر دولت از مردم میخواست که هرکسی کتاب تست و کمک درسی و حتی درسی اضافه داره (که کم نیستن این افراد) اگر مایله کتاباشو اهدا کنه به سیل زدگان و هم اینکه دولت کتاب هایی رو تامین بکنه براشون
      این اهدای کتاب ک میگید هستا
      کتابخونه ها و نهاد های رسمی و بنیاد ها مشغول جمع آوری و فرستادن هستن

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیش از 7 هزار نفر رای دادن
      مشاور

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      این اهدای کتاب ک میگید هستا
      کتابخونه ها و نهاد های رسمی و بنیاد ها مشغول جمع آوری و فرستادن هستن
      ممنون که گفتین
      من نشنیده بودم خبرشو
      اگر واقعا انجام بدن و کافی باشه کتاب ها خیلی خوب میشه دستشونم دردنکنه
      ان شاءالله که خسارات جبران بشه
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان چیزی نمونده امضا ها به 10000تا برسه واسه ارشد 6000تا بود کلا به حرفشون رسیدگی شد الانم حتما رسیدگی میکنن بعدشم این سهمیه همش کشکه پارسال ما زلزله زده بودیم سهمیه دادن کم بود که هیچ الانم نفهمیدیم کیا قبول شدن اینم بگم که یه تعهد دو برابر طول تحصیلم داشت ما کلا 8شهرستان بودیم ولی الان بیشتر از 5 استان درگیر سیل هستن

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      چه سهمیه ای؟سهمیههه فقط ۲۵ به بالا تو ایران حرف اول میزنههه در کل سهمیه ها بیشتر مفت و الکین خصوصا پنجیاا که خیلیا با پارتی راحت میگیرن بگذریم ...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      چه سهمیه ای؟سهمیههه فقط ۲۵ به بالا تو ایران حرف اول میزنههه در کل سهمیه ها بیشتر مفت و الکین خصوصا پنجیاا که خیلیا با پارتی راحت میگیرن بگذریم ...
      خونسرد باشین حالا چرا داااد میزنین!!!
      از نظر من 25% سهمیه نیست فوق سهمیه ست
      درواقع به نظرم سهمیه ای که کسی که صفره رشته خوب قبول شه سهمیه نیست فرم ثبت نام دانشگاست!
      اون سهمیه ای هم که من میگم درسته که طبق گفته ی شما ناچیزه اما فکرمیکنم برای اونایی که قبل از سیل درس خونده بودن تاثیر خودشو داشته باشه و دقیقا اونان که حقشون نیست این بحران
      و اینکه من برای این نطر دلایل خودمو داشتم
      بهرحال من از همه ی قوانین و میزان تاثیرات سهمیه ها و... با خبر نیستم من باتوجه به دانسته های محدود خودم نظر دادم
      (تو پست قبلی هم گفتم این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه نظر شما هم محترمه و اینکه جدا از نظر خودم امیدوارم مسئولین درست ترین و عادلانه تصمیم رو بگیرن چه مخالف و چه موافق نظر من)

#کافکا

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ?

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اینم پاسخ نیاسر به کمپین.واقعا ابلهن .
      ?

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خونسرد باشین حالا چرا داااد میزنین!!!
      از نظر من 25% سهمیه نیست فوق سهمیه ست
      درواقع به نظرم سهمیه ای که کسی که صفره رشته خوب قبول شه سهمیه نیست فرم ثبت نام دانشگاست!
      اون سهمیه ای هم که من میگم درسته که طبق گفته ی شما ناچیزه اما فکرمیکنم برای اونایی که قبل از سیل درس خونده بودن تاثیر خودشو داشته باشه و دقیقا اونان که حقشون نیست این بحران
      و اینکه من برای این نطر دلایل خودمو داشتم
      بهرحال من از همه ی قوانین و میزان تاثیرات سهمیه ها و... با خبر نیستم من باتوجه به دانسته های محدود خودم نظر دادم
      (تو پست قبلی هم گفتم این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه نظر شما هم محترمه و اینکه جدا از نظر خودم امیدوارم مسئولین درست ترین و عادلانه تصمیم رو بگیرن چه مخالف و چه موافق نظر من)
      خخخخخ نه این داد نیستت عادت نوشتنمههه..

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اینم پاسخ نیاسر به کمپین.واقعا ابلهن .
      حتی نگفته که مثلا ما درخواست ها ر‌و بررسی کردیم و به نظرمون معقول نبود. فقط گفته « کنکور همون تاریخه، یه سری هم کمپین زدن»

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رئیس سازمان سنجش: زمان کنکور سراسری قابل جابه جایی نیست/ این کار نظام آموزش عالی را با اختلال مواجه می‌کند/ در صورتی که مجلس یا شورایعالی انقلاب فرهنگی تصویب کنند می‌توان سهمیه‌ای به این مناطق اختصاص داد
      !!!

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir5119 نمایش پست ها
      ������رئیس سازمان سنجش: زمان کنکور سراسری قابل جابه جایی نیست/ این کار نظام آموزش عالی را با اختلال مواجه می‌کند/ در صورتی که مجلس یا شورایعالی انقلاب فرهنگی تصویب کنند می‌توان سهمیه‌ای به این مناطق اختصاص داد
      !!!

آره آره اختلال ایجاد میکنه )))))))))

کمپین ارشد با 6 هزار نفر موفق شد ولی ما 11 هزار نفر تیرچه بلوکیم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن