خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

Question روانشناسی از طریق رشته انسانی

سلام دوستان من دانش آموز ۱۲ تجربی هستم اما علاقه ی به رشته ام ندارم در واقع روحیات من با تجربی سازگار نیست با وجود تلاش زیادم ترقی نکردم برا همین میخواستم سال بعد کنکور انسانی بدهم و رشته دلخواهم روانشناسی قبول شم بنظرتون میتونم برای سال بعد درس های انسانی رو جمع کنم باید بیش تر تمرکزم رو روی چی بزارم ؟ و میانگین درصد قبولی دانشگاه تهران و فردوسی مشهد (خودم ساکن مشهدم) چقدر هست یا هر راهنمایی دیگری که میتونه بهم کمک کنه مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.از رشته تجربی هم میشه روان شناسی قبول شد وحتی فکر میکنم راحت تراز انسانی باشه.
      از رشته تجربی پارسال با رتبه 4600 منطقه 2 دانشگاه تهران قبول شدن ، همچنین با 8800 دانشگاه فردوسی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام.از رشته تجربی هم میشه روان شناسی قبول شد وحتی فکر میکنم راحت تراز انسانی باشه.
      از رشته تجربی پارسال با رتبه 4600 منطقه 2 دانشگاه تهران قبول شدن ، همچنین با 8800 دانشگاه فردوسی.
      من منطقه یکم فردوسی ۴۰۰۰ میخواد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کسی نظری یا راهنمایی نداره ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ، در این زمینه میتونید از یه مشاور تحصیلی خوب مشورت بگیرید چون شرایطتون باید سنجیده بشه ، ممکنه تجربی موندن براتون بهتر باشه یا شیوه ی مطالعه تون صحیح نبوده که نتایج دلخواهتون نشده ، برای دیدن میانگین درصدا به سایت قلمچی برین ، کارنامه ی افرادی که توی رشته های مختلف طی کنکور چند سال اخیر قبول شدن رو کامل گذاشته.
      stars can't shine without darkness

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن