خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

انصراف از تحصیل و کنکور مجدد ( چه آزمون آزمایشی،چه جوری برگردم تو جو درس و کنکور)

سلام؛

دوستان نیاز به راهنمایی شما دارم.
      سال 89 کنکور دادم و دانشگاه قبول شدم. به دلیل مشکل پزشکی که برام پیش اومد در انتخاب واحد و پاس کردن درس ها به مشکل برخوردم و در نهایت مجبور به انصراف از تحصیل شدم.
      در حال حاضر میخوام مجددا کنکور بدم و مشکلی با نظام وظیفه و سازمان سنجش وجود نداره، اما مدت زیادی میشه که از جو بچه های کنکوری و دبیرستانی ها دور بودم و تو باغ نیستم.
      میخواستم در مورد این که در چه آزمون آزمایشی شرکت کنم، آیا آموزشگاه ثبت نام کنم یا نه؟ و این که چه جوری برگردم تو جو درس و کنکور ازتون راهنمایی بگیرم.

شرایط و وضعیت خودم هم میگم که بتونید راحت تر راهنمایی کنید.
      سال 89 رتبه 3200 اوردم و مهندسی عمران دانشگاه دولتی در تهران قبول شدم.
      معدل دیپلم هم 18.5 بود.
      به دلیل این که میخوام مجددا کنکور بدم و شاغل هم نیستم وقتم کاملا آزاده.
      انتظار یک رتبه خوب هم از خودم دارم، ولی باید تو جو درس برگردم، لطفا راهنمایی کنید.
      ویرایش توسط Parniya : 16 خرداد 1393 در ساعت 13:22 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.شرکت کردن تو ازمونا که خیلی مفیده به نظرم.چون باعث میشه بابرنامه درس بخونین و کم کاری نکنین.چون میدونین که باید درسایی که تو ازمون میاد رو تو مدت معین باید بخونین.ولی بستگی به خودتونم داره.کم کم شرو کنین به درس خوندن.مخصوصا درسایی که بشون علاقه دارین رو اول بخونین .و بعد بتدریج ساعت درسیتون رو زیاد کنین.موفق باشین

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام.بنظرم بهتره شما یه مدت با چند نفر از دوستا و آشناها که کنکوری هستن درارتباط باشین.اینجوری با فضای کنکور امسال آشنا میشین.
      آزمون هم کانون(قلمچی) بهتره.چون تعداد آزموناش بیشتره و شما رو زودتر با فضا آشنا میکنه.
      حتما مشاور هم داشته باشین.اهمیتش برای شما دوچندانه.
      موفق باشید.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همه موسسات براي آزمون ها ثبت نام ميكنن از خداشونه كه يكي بياد چندصد هزار تومن بده بهشون ! فقط در انتخاب كتاب هاي تست حتما از تاپيك هاي فروم و پست هاي بچه ها مشورت بگيرين. با توجه به اينكه قبلا رتببه چهاررقمي خوب آوردين الان ميتونين رتبه سه رقمي خيلي خوب هم بيارين يعني استعدادش رو دارين.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون

یک مشکل دیگه هم برای من وجود داره، هیچ کتاب و جزوه ای ندارم!! سه سال از قبولیم میگذره و هیچی از دوران دبیرستان نگه نداشتم.
      عملا وارد یک فضایی شدم که هیچ راهنما و خط مشی یی توش ندارم، نه کتاب درسی یا کمک درسی نه جزوه!
      این مشکل رو چی کار کنم؟ باید برم آموزشگاه؟ (درس ها رو بلدم، حتی بهتر از قبل)

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      همه موسسات براي آزمون ها ثبت نام ميكنن از خداشونه كه يكي بياد چندصد هزار تومن بده بهشون ! فقط در انتخاب كتاب هاي تست حتما از تاپيك هاي فروم و پست هاي بچه ها مشورت بگيرين. با توجه به اينكه قبلا رتببه چهاررقمي خوب آوردين الان ميتونين رتبه سه رقمي خيلي خوب هم بيارين يعني استعدادش رو دارين.
      اگر رتبه ام بهتر بشه که خیلی خوبه، ولی معمولا بدتر میشه! امیدوارم بدتر از ۱۰ هزار نشه!

من سال ۸۹ که میخواستم کنکور بدم، هم گزینه ۲ ثبت نام کرده بودم هم قلمچی، گزینه ۲ هر سه هفته یک بار برگزار میشد، قلمچی هر دو هفته یکبار، در مضرب های ۶ که تداخل پیدا میکرد گزینه ۲ رو امتحان میدادم.
      ولی از آموزشگاه ها هیچی نمیدونم. اصلا به درد میخورن؟

Math & Physics are fun

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      سلام؛

دوستان نیاز به راهنمایی شما دارم.
      سال 89 کنکور دادم و دانشگاه قبول شدم. به دلیل مشکل پزشکی که برام پیش اومد در انتخاب واحد و پاس کردن درس ها به مشکل برخوردم و در نهایت مجبور به انصراف از تحصیل شدم.
      در حال حاضر میخوام مجددا کنکور بدم و مشکلی با نظام وظیفه و سازمان سنجش وجود نداره، اما مدت زیادی میشه که از جو بچه های کنکوری و دبیرستانی ها دور بودم و تو باغ نیستم.
      میخواستم در مورد این که در چه آزمون آزمایشی شرکت کنم، آیا آموزشگاه ثبت نام کنم یا نه؟ و این که چه جوری برگردم تو جو درس و کنکور ازتون راهنمایی بگیرم.

شرایط و وضعیت خودم هم میگم که بتونید راحت تر راهنمایی کنید.
      سال 89 رتبه 3200 اوردم و مهندسی عمران دانشگاه دولتی در تهران قبول شدم.
      معدل دیپلم هم 18.5 بود.
      به دلیل این که میخوام مجددا کنکور بدم و شاغل هم نیستم وقتم کاملا آزاده.
      انتظار یک رتبه خوب هم از خودم دارم، ولی باید تو جو درس برگردم، لطفا راهنمایی کنید.
      سلام شما حتما موفق میشید.راهنماییهای لازم رو دوستان گفتن...آموزشگاه و دبیر خوب خوبه تو انتخابتون دقت کنید کاملا
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون

یک مشکل دیگه هم برای من وجود داره، هیچ کتاب و جزوه ای ندارم!! سه سال از قبولیم میگذره و هیچی از دوران دبیرستان نگه نداشتم.
      عملا وارد یک فضایی شدم که هیچ راهنما و خط مشی یی توش ندارم، نه کتاب درسی یا کمک درسی نه جزوه!
      این مشکل رو چی کار کنم؟ باید برم آموزشگاه؟ (درس ها رو بلدم، حتی بهتر از قبل)

بچه ها توی انجمن بهترین کتابارو معرفی کردن.(امیدوارم سردرگم نشین!!)
      واسه اموزشگاه هم بنظرم 2تا درس که بیشترین مشکل رو توش دارین کلاس برید.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نتایجی که تا الان گرفتم:
      ۱- آزمون ثبت نام کنم.
      ۲- انجمن رو بگردم و کتاب های مناسب رو پیدا کنم. امیدوارم گیج نشم، چون توی هر پست هر کس یه چیزی میگه و کسی یه لیست جامع برای هر رشته درست نکرده!
      ۳- اگر درسی مشکل داشتم معلم بگیرم.

آموزشگاه رو نفهمیدم. مثلا آموزشگاه علوی (طرح فرهیخته و اینجور چیزا) خوب نیست؟ همه چی خودشون میدن.

تابستون هم از دست رفته.

Math & Physics are fun

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نتایجی که تا الان گرفتم:
      ۱- آزمون ثبت نام کنم.
      ۲- انجمن رو بگردم و کتاب های مناسب رو پیدا کنم. امیدوارم گیج نشم، چون توی هر پست هر کس یه چیزی میگه و کسی یه لیست جامع برای هر رشته درست نکرده!
      ۳- اگر درسی مشکل داشتم معلم بگیرم.

آموزشگاه رو نفهمیدم. مثلا آموزشگاه علوی (طرح فرهیخته و اینجور چیزا) خوب نیست؟ همه چی خودشون میدن.

تابستون هم از دست رفته.

سلام
      با تشکر از امیر و مریم
      برای آزمون اکثر سال چندمی ها تو قلم میرن.
      برای کتب درسی هم موضوعی که هست بهتره به جای گشت در انجمن از یکی دو نفر آدم اینکاره بپرسی(تا سر در گم نشی)
      برای آموزشگاه فقط آموزشگاه هدف رو توصیه میکنم.(واقعا نتیجه میده)
      بهتره کلاس بری. البته یه سری نکته تو همین کلاس رفتن هم هست که بچه ها گفتن: جو گیر نشو همه رو بنویسی!!(سریعتر آموزشگاه رو اقدام کن.)
      درسته که خیلیا سال دوم یا چندم بدتر میشن ولی دلیل نمیشه شما با این ذهنیت پا به این عرصه بذارید.
      فکر میکنی تابستون بقیه ترکوندن!!!!!!!!!!!!!!!!
      تهرانی؟؟؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      سلام
      با تشکر از امیر و مریم
      برای آزمون اکثر سال چندمی ها تو قلم میرن.
      برای کتب درسی هم موضوعی که هست بهتره به جای گشت در انجمن از یکی دو نفر آدم اینکاره بپرسی(تا سر در گم نشی)
      برای آموزشگاه فقط آموزشگاه هدف رو توصیه میکنم.(واقعا نتیجه میده)
      بهتره کلاس بری. البته یه سری نکته تو همین کلاس رفتن هم هست که بچه ها گفتن: جو گیر نشو همه رو بنویسی!!(سریعتر آموزشگاه رو اقدام کن.)
      درسته که خیلیا سال دوم یا چندم بدتر میشن ولی دلیل نمیشه شما با این ذهنیت پا به این عرصه بذارید.
      فکر میکنی تابستون بقیه ترکوندن!!!!!!!!!!!!!!!!
      تهرانی؟؟؟
      راستش آدم این کاره سراغ ندارم که ازش در مورد کتاب بپرسم. تمام دوستان و اطرافیان من سال دیگه فارغ التحصیل میشن!! فعلا فقط این انجمن رو دارم.

پس آموزشگاه برم؟
      تعریف هدف رو خیلی شنیدم، پولش حدودا چند در میاد؟

والا میگن تابستون درس های پایه رو دوره کنید! تازه این رو به کسایی میگن که تازه امتحان نهایی دادن و داغِ داغن! من که هیچی از درس های پایه یادم نمیاد باید جدی تر میگرفتم.

بله تهرانم.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش آدم این کاره سراغ ندارم که ازش در مورد کتاب بپرسم. تمام دوستان و اطرافیان من سال دیگه فارغ التحصیل میشن!! فعلا فقط این انجمن رو دارم.

پس آموزشگاه برم؟
      تعریف هدف رو خیلی شنیدم، پولش حدودا چند در میاد؟

والا میگن تابستون درس های پایه رو دوره کنید! تازه این رو به کسایی میگن که تازه امتحان نهایی دادن و داغِ داغن! من که هیچی از درس های پایه یادم نمیاد باید جدی تر میگرفتم.

بله تهرانم.
      داداش این چیزا جو ه...
      خودت دیگه ککور دادی مسیر فرسایشی لزوما کسی که خوب شروع کنه خوب تموم نمیکنه.
      آموزشگاه هزینش زیاده ولی اگه قدرش رو بدونی جواب میگیری.
      برای اختصاصی ها 1 تومن تا 1.5 برای عمومیها حدود 500 تا 600
      به نظرم اینا رو برو:
      ***دیف»رضوی
      گسسته و تحلیلی: معلم خیلی خوب نداره ولی یا خطیببی یا مشفق
      ***فیزیک:میرحسینی
      شیمی:بابایی
      ***دینی(نکته و تست):کریمی
      عربی خودت واقعا میتونی......آسونه اگه بخوای
      زبان بعید میدونم نیاز داشته باشی ولی:مفتون
      ادبیات:شاهین زاد یا سبطی
      *دارها رو پیشنهاد میکنم...

کلا میشه 3تومن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تعریف دی وی دی 100 رو شنیدم تحقیق کن شاید به دردت بخوره.در ضمن من خودم فارغ تحصیلم هفته پیش کل کتابای درسی رو خریدم چاپ جدید.برو بپرس شاید هنوزم باشه چون اولین چیزی که نیاز داری همین کتاب درسیه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولا که شما یک سر وگردن از بقیه کنکوری ها بالاترین
      چون تو محیط دانشگاه بودین

درمورد دوری از درس ها هم پیشنهاد میکنم ترجیحا دروس اختصاصی که ضعیفین حتما کلاس های حضوری برین

الان اقدام کنید میتونید کلاس مناسب انتخاب کنید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر سوالی هم در مورد دی وی دی های آموزشی داشتین بپرسین

اما چون تهران هستی بازم میگم کلاس حضوری

ماشالا محیط دانشگاهم تحربه کردی پس بیخود به این جوهایی که موسسات دی وی دی فروش کنکوری میدن اصلا توجه نکن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)