خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تجربیات من از پشت کنکور ماندن !

دوستان دهمی یازدهمی

درسته شماها خیلی وقت داری ولی هیچ وقت گول اینوقت زیاد رو نخور .یه نگاه به بچه های همین انجمن بنداز خیلیاشون پشت کنکورین حتی تا چند سال ... و خیلیاشونم بازم امسال متاسفانه نتیجشون رو نمیگرن
      من خودمم دقیقا یادم میاد وقتی هم سن شما بودم از الان برای تابستونم برنامه ریزی میکردم حتی منابعمو از تو نت سرچ میکردم، کلی ایده خووب برای درس خوندن برای خودم داشتم ولی همش در حد حرف و شعار بود ولی به عمل که میرسید نمیتونستم
      الان یه جوری گزشت که دوساله پشت کنکورم ! بقران نمیدونم چطور این 2.3 سال گذشت و من لامصب هیچ کاری نکردم . به خدا این متنو دارم مینویسم دارم گریه میکنم

همین مهر بود که باز برنامه ریزی کردم و ... جدی بشینم بخونم ولی بازم از دست دارم وقتمو ونمیدونم چجوری رسیدیم به اردیبهشت و من متاسفانه تقریبا کار خاصی نکردم
      جان عزیزت .جان هرکسی که دوسش داری این حرفای منو گوش کن ، خدانکنه خدانکنه بخوای به سرنوشت امثال ما (که زیادم هستیم ) دچار بشی ولی اگر گرفتاار شدی اون وقت حال منو میتونی درک کنی
      من به معنای واقعی شکت خوردم ، خودمو تباه کردم ، باور کن دیگه تو آیینه هم نمیتونم به خودم نگاه کنم خجالت میکشم از خودم
      دیگه رفتار پدرو مادرم با من خوب نیست ، متوجه فضای سنگین این خونه شدم ، دیگه مث قبلا نیست
      رفیقام همه دانشگان حالا خوب یا بد بالخره الان دانشگان ولی من هنوز تو این اتاق لعنتی گرفتارم کاشکی اخر این سوز بهاری هم باشد که متاسفانه نیست

جان مادراتون بشینین درس بخونین شما وقتشو دارین ، موقعیتشو دارین ، بگیرین بخونین ، درگیر حاشیه ها نشید
      و از فقط سعی کنید با برنام کانون یا ازمون های دیگه درس بخونید . من خودم هروقت از کانون عقب میفتادم دیگه نمیخوندم براش و شروع میکردم خودم برنامه ریزی کردن ! و بعدش ده ها بار برناممو عوض میکردم اخرشم هیچی به هیچی . تورو خدا
      همون مسیری که همه رتبه برترا میرن شما هم همون مسیر رو برید و مطمین باشید موفق میشید
      و ازهمه مهمترا گول زمان رو نخورید که بد بازی میده ، بد کلک میزنه ،

کاش میشد حال الانمو یه جوری بهتون منتقل میکردم تا بفهمین عصر یه روزی بهاری هوای خوب من با کلی خاطرات بد نشستم تو اتاق لعنتیم دارم وقتمو میگزرونم تا تموم بشه . دوساله وضع من اینه .
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...
      ویرایش توسط am3213 : 03 اردیبهشت 1398 در ساعت 12:54 دلیل: عنوان نامناسب !!!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      دوستان دهمی یازدهمی

درسته شماها خیلی وقت داری ولی هیچ وقت گول اینوقت زیاد رو نخور .یه نگاه به بچه های همین انجمن بنداز خیلیاشون پشت کنکورین حتی تا چند سال ... و خیلیاشونم بازم امسال متاسفانه نتیجشون رو نمیگرن
      من خودمم دقیقا یادم میاد وقتی هم سن شما بودم از الان برای تابستونم برنامه ریزی میکردم حتی منابعمو از تو نت سرچ میکردم، کلی ایده خووب برای درس خوندن برای خودم داشتم ولی همش در حد حرف و شعار بود ولی به عمل که میرسید نمیتونستم
      الان یه جوری گزشت که دوساله پشت کنکورم ! بقران نمیدونم چطور این 2.3 سال گذشت و من لامصب هیچ کاری نکردم . به خدا این متنو دارم مینویسم دارم گریه میکنم

همین مهر بود که باز برنامه ریزی کردم و ... جدی بشینم بخونم ولی بازم از دست دارم وقتمو ونمیدونم چجوری رسیدیم به اردیبهشت و من متاسفانه تقریبا کار خاصی نکردم
      جان عزیزت .جان هرکسی که دوسش داری این حرفای منو گوش کن ، خدانکنه خدانکنه بخوای به سرنوشت امثال ما (که زیادم هستیم ) دچار بشی ولی اگر گرفتاار شدی اون وقت حال منو میتونی درک کنی
      من به معنای واقعی شکت خوردم ، خودمو تباه کردم ، باور کن دیگه تو آیینه هم نمیتونم به خودم نگاه کنم خجالت میکشم از خودم
      دیگه رفتار پدرو مادرم با من خوب نیست ، متوجه فضای سنگین این خونه شدم ، دیگه مث قبلا نیست
      رفیقام همه دانشگان حالا خوب یا بد بالخره الان دانشگان ولی من هنوز تو این اتاق لعنتی گرفتارم کاشکی اخر این سوز بهاری هم باشد که متاسفانه نیست

جان مادراتون بشینین درس بخونین شما وقتشو دارین ، موقعیتشو دارین ، بگیرین بخونین ، درگیر حاشیه ها نشید
      و از فقط سعی کنید با برنام کانون یا ازمون های دیگه درس بخونید . من خودم هروقت از کانون عقب میفتادم دیگه نمیخوندم براش و شروع میکردم خودم برنامه ریزی کردن ! و بعدش ده ها بار برناممو عوض میکردم اخرشم هیچی به هیچی . تورو خدا
      همون مسیری که همه رتبه برترا میرن شما هم همون مسیر رو برید و مطمین باشید موفق میشید
      و ازهمه مهمتر تورو خدا گول زمان رو نخورید که بد بازی میده ، بد کلک میزنه ،

کاش میشد حال الانمو یه جوری بهتون منتقل میکردم تا بفهمین عصر یه روزی بهاری هوای خوب من با کلی خاطرات بد نشستم تو اتاق لعنتیم دارم وقتمو میگزرونم تا تموم بشه . دوساله وضع من اینه . من خیلی احمقم من بدختم .خیلی بدختم
      رفیقمون کاملا درس میگه البته شما ها درک نمیکنید چون اکثر ادما تا تجربه نکنن جدی نمیگیرن
      ولی یبارم شده بشینین بخونین از تجربه ها استفاده کنید
      ممنون استارتر

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      دوستان دهمی یازدهمی

و ازهمه مهمتر تورو خدا گول زمان رو نخورید که بد بازی میده ، بد کلک میزنه ،

کاش میشد حال الانمو یه جوری بهتون منتقل میکردم تا بفهمین عصر یه روزی بهاری هوای خوب من با کلی خاطرات بد نشستم تو اتاق لعنتیم دارم وقتمو میگزرونم تا تموم بشه . دوساله وضع من اینه . من خیلی احمقم من بدختم .خیلی بدختم
      درود
      خب حالا که چی؟!
      الان دیگه خیلی بدبخت و ذلیل و بیچاره ای؟!
      هیچ وقت برای تغییر تو زندگی دیر نیست، ببین شعارم نمیدم، حالمم از شعارهای خالی از شعور که بیعضیا میدن بهم میخوره، اما واقعیت همینه هیچ وقت دیر نیست
      گذشته رو فراموش کن، گذشته رو فراموش کن،
      گذشته رو فراموش کن هر چقدر هم که بد و جهنمی و دردناک بوده
      بچسب به الان (حال) و ازش بهترین استفاده رو ببر و مقدمات و بسترسازی های لازم رو تدارک ببین برای یک زندگی موفق و شاد برای رسیدن به تک تک آرزوهات و رویاهات
      فکر میکنی فقط تو هستی که این شرایط رو داری؟! خود من هم شرایطم بدتر از شما نباشه چندان بهترم نیست ، هزاران نفر بخاطر این سیستم جهنمی حاکم بر این کشور تباه شده، این شرایط رو دارن
      فکر کردی دانشگاه رفتن کار شاخی هستش؟! مهم برآیند و خروجی کار هستش که بعد از کلی تحصیل میبینی تف هم کف دستت نیست، اینطور بلانسبت دانشگاه رفتن بدرد هیچی نمیخوره و هیچ عایدی برات نداره
      به حرف دیگران کمترین اهمیت رو بده، کاری رو بکن که فکر و عقلت میگه درسته، البته از تجربه دیگران نهایت استفاده رو ببر
      کاری بکن برای خوشنودی خودت، فقط خودت ، بازم میگم به حرف و رفتار دیگران اهمیت نده و ...
      متاسفانه تو این خراب شده یا باید پول دار باشی، یا باید پارتی داشته باشی، یا باید درس بخونی که اونم دو شاخه میشه یا بری خارج یا رشته ای رو بخونی که داخل کشور شرایط کاری مناسب داشته باشه
      در غیراینصورت باید خودت رو سرگرم منقل و تریاک و ... کنی تا این شرایط شدیدا جهنمی سپری بشه و تو هیچی از این دنیا نفهمی و آخرش هم کنار خیابونی چیزی جان به جان آفرین تسلیم کنی و بعدش هم با سلام و صلوات علی علی!
      دیدت و نگاهت رو به زندگی تغییر بده جانم، سعی کن همه چیزت هدفمند و فلسفه مند باشه تا از زندگی لذت ببری اونم در جهنم موجود

ویرایش توسط saj8jad : 27 فروردین 1398 در ساعت 03:03 دلیل: اختیاری!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عنوان تاپیکتون رو اصلاح کنید !!!!
      ویرایش توسط Wild Rose : 27 فروردین 1398 در ساعت 01:25

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عنوان تايپك بايد اين باشه
      برعكس استارتر مرد عمل باشيد و كنكور رو با موفقيت پست سر بگذاريد
      موفق باشين دوستان

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      والا هر کی بیشتر اینو بخونه افسرده تر میشه تا پند و عبرتیییی.ادم تو هر جایگاه و مقامییی و... باشههههه حتما اگه براش تلاش کنه موفق میشه بعیده همچین چیزی نشه... یکم دیدمون رو نسبت به بعضی چیزا عوض کنیم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا بنظرم استارتر حرف دل منو زد
      اصلا بحث نااميدي و اينكه ميشه يا نميشه نيست
      دقيقا من هم هميشه فك مي كردم حالا زمان هست...
      حرف اصلي من برعكس ايشون كه به دهمي و يازدهمي ها باشه اتفاقا به دوازدهمي هاست
      به هييييچ عنوان تاكيد مي كنم به هيچ عنوان از الان توي درس خوندن شل نشيد به اميد سال ديگه
      امسال و توي همين زمان تا جايي كه ميشه تمااام تلاشتونو كنيد
      باور كنيد بعد حسرت مي خوريد
      الان مي گيد نه ديگه نميشه ولش كن ولي حسرتشو بعد از اعلام نتايج ميخوري كه مي بيني اي واي فلاني بعد از عيد شروع كرده بود به جدي خوندن ديدي قبول شد!!
      فلاني كه سطحش پايين تر از من بود چطور قبول شد!؟
      خوااهشااا همه يييييي تلاشتونو كنيد همين امسال چون اولا ممكنه همين امسال بتونيد رشته دلخواهتونو بريد ثانيا حتي اگر اينطور نشد باااور كنيد هر چه رتبه امسالتون بهترررر بشه با اعتماد بنفس بيشتري مي مونيد پشت كنكور و البته آمادگي بيشتر و كلي تجربه به درد بخور
      آها راستي يه چيز ديگه گول حرفاي هم كلاسي ها و دور و بري هاتونو نخوريد كه ميگن نه ما ديگه نمي خونيم...نه ما ول كرديم براي سال ديگه و حتي احيانا با تمسخر ميگن نه بابااا درس كجا بود من اصلا زياد نمي خونم اصلا كنكوري نمي خونم و .... رو نخووووريد يهو بعد از كنكور مي بينيد رتبه همييينا شده يك سوم و يك چهارم و حتي خيلي كمتر از رتبه شما
      نه اجازه بديد كسي با حرفاش مايوس و دلسردتون كنه نه حتي اميد واهي هندونه زير بغل گذاشتن كه تو خيلي خوبي و هميجوريشم قبوليو و ...
      هيچي عين بچه آدم اين مدت رو كر و كور بشيد و فقط تلاش تلاش تلاش
      مطمئن باشيد هر چي كه بشه بد كه نميشه!!!
      ببخشيد طولاني شد تجربه هاي خودم بود كه دوست داشتم بگم
      بازم براي آخرين بار ميگم دوستان دانش آموز بخونيييييد هي نگيد مدرسه و امتحان و .... به زور هم شده وقت ازين ور ازون ور جمع كنيد و بخوووونيد كه باااااور كنيد باور كنيد بعد براتون فقططط حسرت و اي كاش اي كاش ميمونه!!!
      بازم ببخشيد اگه سرتونو درد آوردم
      ویرایش توسط fta445 : 27 فروردین 1398 در ساعت 03:02

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ببنید الکی نا امید نباشید
      اولا قبول نشدن توو کنکور ب معنی شکست توو زندگی نیس و ته زندگی نیست ! ( مخصوا برا پسرا ک خیلی کارا فنی میتونن بکنن )
      شما تا میتونید تلاش کنید

بعدشم اصلا فک کن یه رشته قبول شه بودی ک دوسش نداشتی میمومدی انصراف میدادی
      من ودم انصراف دادم
      اینجا کلی مهندس هس ک تازه جدیدا اومدن کنکور بدن
      حتی برق شهید بهشتی هم هس اومده تجربی کنکور بده
      پس ب سن و اینا نیست
      الکی نگید عمرم رفت و اینا

ماهی رو هر و از اب بگیری میمیره
      بی شوخی
      شما تلاشت رو بکن فکر گذشته رو هم نکن عوض گذشته چن برابر تلاش کن عوضش دراد

روایت داریم از گذشته بیاموزید ن ک بهش بیاویزید

موق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این روزا میگذرن آخر
      ولی تو از این روزای لعنتی نگذر

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخدا قسم که باید از حرفای این دوستمون 10 20 تا کپی بگیریم و بچسبونیم ب در و دیوار ک همش جلو چشمون باشه

همه حرفاش درسته

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا همینه.
      خواستم از شرایط خودم بنویسم اما به این فکر کردم که ما ادما تا خودمون چوب یه اشتباهو نخوریم عبرت نمیگیریم حتا مورد داشیم خودمون یه اشتباه رو دهبار تکرار کردیم باز عبرت نگرفتیم.
      بنظرم این جمله میتونه کافی باشه که هرکی دست به عمل بزنه وبیشترخسته بشه برندس
      خدا قدرت مطلقه...کافیه دستتو بدی بهش تا ببرتت تو آسمون،بهش توکل کن و ازش کمک بخواه تا تو زمانی که داری بهترین رو بهت بده
      کاره خدا نشد نداره...خداوند کسی است که اگر بگوید باش،میشود...تمام
      به این جمله ها عمیق فکر کنین خییییلی عمیق
      من ندارم سرِ یأس با اُمــــیدی که مرا حوصلـــه داد...✌💪

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mwmad نمایش پست ها
      این روزا میگذرن آخر
      ولی تو از این روزای لعنتی نگذر
      واقعا حیف سیگاری نیستم این جملت داغونم کرد

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوست عزیز:اولا:یه گذشته داریم،یه حال،یه آینده،اگه حال زیبا باشه،هم آینده پر افتخاری داری هم گذشته ی زیبا!یه هدف تو ذهنت داشته باش و فقط 24 ساعت هر روزت رو زیبا کن!دوما:تو توی زمان خودت زندگی میکنی،نه عقب تری نه جلو تر!!اگه خوب دقت کنی،پیله ها تو زمان خودشون پروانه میشن!یکی 23 سالگی فارغ التحصیل میشه،تا 10 سال کار پیدا نمیکنه یکی هم 30 سالگی فارغ التحصیل میشه و سال بعدش میره سر کار،یکی40 سالگی رئیس شرکت میشه،سال بعدش میمیره،یکی 60 سالگی رئیس میشه و تا 90 سالگی سالم زندگی میکنه...همه چیرو نمیتونیم با دید محدود خودمون اثبات کنیم!!سوما:در راه رسیدن به همه هدف هامون،بنظرم مهم ترین چیز اون شخصیتی است که در اون مسیر پیدا میکنیم..بنظرم با این نظرت داری ساخته میشی.....ببین حواست باشه ها،تو از کنکور خسته نیستی!از خودت خسته ای،این خوبه! این ناراحتی خوبه!این درد عالیه!..اینو یادت باشه فکر و جسمت همیشه دوست داره از درد فاصله بگیره،اون از درد بیزاره!!اما صبر کن...اینبار درد تو چیه که جسم و روحت هرجور شده میخواد ازش دوری کنه?!!آفرین.این بار حفره های شخصیتت شده دردت!! و این یعنی اغاز خودسازی،این یعنی جسم روحت میخواد که این حفره دور شن،آره چون الان درد دارن!الان قضیه فرق میکنه!!!اینبار درد دارن!!!بهت تبریک میگم،شخصیتت در مسیر هدفی که تعیین کردی داره ساخته میشه!!شاید خیلیا به این حالت نرسن!!خوشبحالت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عالی بود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن