مشاوره کنکور رایگان گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مکتبستان
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
  1. Top | #1
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
    نمایش مشخصات

آیا به کلاس کنکور بروم؟

سلام. نظر خیلی از کنکوریا این است که نهایتا دو تا کلاس بیشتر ثبت نام نکنید.
    من در آزمون گزینه دو شرکت می کنم.سال یازدهم. درسم برای مدرسه خوب است و جز سه نفر اول کلاس هستم رشته ریاضی. در ازمون در بهترین حالت ریاضی16درصد جواب میدم.بهترین درس هایی که جواب دادم عربی و ادبیات بوده که40درصد زدم.بقیه همه کمتر .تخصصی ها در بیشتر آزمون ها زیر10درصد. البته برای بیشتر آزمون ها تقریبا هیچ تست کار نکردم. و همان اطلاعاتی را که برای مدرسه خوانده بودم را جواب می دادم.تراز هم در بهترین وضع5000 بود.به نظر خودم از 7تا درس پنج درس کلاس نیاز دارم.
    منابع:
    ادبیات:خیلی سبز-دستور زبان فارسی نشر الگو
    حسابان:سیر تا پیاز
    شیمی:مبتکران بهممن بازرگان
    فیزیک:گاج میکرو
    عربی:گاج میکرو
    ویرایش توسط Wild Rose : 26 فروردین 98 در ساعت 22:54 دلیل: لطفا از عنوان واضح و مناسب استفاده کنید

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
    1 نفر تشکر کرده است ... invinciblegirl
  3. Top | #2
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 1,106 بار در 336 ارسال
    نمایش مشخصات
    خب شما میگین اصلا تست کار نکردین!
    طبیعیه ترازتون اینطوری شه
    نحوه درس خوندتونو تغییر بدین و به تستی خوندن متمایلش کنین
    بعدا اگه دیدین باز نتیجه نمیگیرین که خیلی بعیده اون موقع کلاس برید
    اونم نه هر کلاسی.کلاسای خوب و دور از حاشیه!
    اینم در نظر داشته باشین کلاس وقت گیرم هست
    بهرحال شما اول تلاش خودتونو بکنین بعدا راجبش تصمیم بگیرین

موفق باشین ^-^
    !'Sei Bella Come Un Gol al 90

4. 3 نفر تشکر کرده اند ... Ali jk, invinciblegirl, SHINER
  5. Top | #3
    مدیر برتر سال
    در انتظار تایید ایمیل

تشکر شده 15,033 بار در 2,593 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
    من در آزمون گزینه دو شرکت می کنم.سال یازدهم. درسم برای مدرسه خوب است و جز سه نفر اول کلاس هستم رشته ریاضی. در ازمون در بهترین حالت ریاضی16درصد جواب میدم.بهترین درس هایی که جواب دادم عربی و ادبیات بوده که40درصد زدم.بقیه همه کمتر .تخصصی ها در بیشتر آزمون ها زیر10درصد. البته برای بیشتر آزمون ها تقریبا هیچ تست کار نکردم. و همان اطلاعاتی را که برای مدرسه خوانده بودم را جواب می دادم.تراز هم در بهترین وضع5000 بود.به نظر خودم از 7تا درس پنج درس کلاس نیاز دارم.
    منابع:

سلام
    من توو شهر بزرگی هستم
    تبریزم
    سال کنکورم هم کنکور 94
    کلاس رفته بودم
    ولی حالا باز انصراف داده ام بشینم برا کنکور بخونم
    واقعا الان یکسری دی وی دی هایی میبینم ک یلی بهتر از کلاس های ما توضیح داده ان
    والاکلاسایی ک من رته بودم با اینکه اساتید مشهوری هم بودن حس میکنم این دی وی دی ها بهترن

6. 1 نفر تشکر کرده است ... Ali jk
  7. Top | #4
    کاربر نیمه فعال

Daghon
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 116 بار در 67 ارسال
    نمایش مشخصات
    کلا کلاس رو بیخیال شو.اگه مجبور شدی فیلم ببیندیگه تو شیمی و ریاضی که معروف تر از اقاجانی و موئینی نداریم.من کلاس هر دو رفتم و بشدت پشیمونم فقط وقت تلف میکنن اخرشم نصف مباحث میمونه میگن خودتون بخونین تنها بلدن پول بگیرن پدر سوخته ها.همین اقاجانی 80 درصد فصل محلول و اسیدباز رو به من نگفت 2 تا از سخت ترین فصل های شیمیدوستم هم کلاس عربی واعظی میره و پشیمونه میگهرفقط با بچه ها چرت و پرت حرف میزنه درس نمیده و عقبیم.کلاس هم رفتی پیش این استاد معروفا نرو فقط پول میگیرن و از خودشون تعریف میکنن

8. 1 نفر تشکر کرده است ... دکتر اسدی
  9. Top | #5
    کاربر نیمه فعال

Mamoli
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    تهران
    تشکر شده 536 بار در 169 ارسال
    نمایش مشخصات
    منابع:
    اولا یکی از دوستان هم اشاره کردن که شما اول تست کار کنید بعد نتیجه گیری کنید
    دوما به نظر من کلاس رفتن اکثرا وقتتونو میگیره و شما وقت نمیکنید جزوه هاتونم مرور کنید من فکرمیکنم اگر بعد خوب خوندن درسنامه و تست کار کردن و تحلیل آزمون ها بازهم درصداتون پایین بود از آلاء یا همون سایت شریف فیلم مباحث و دروسی که بیشتر باهاشون مشکل دارین رو نگاه کنید اساتید آلاء اساتید خوبی هستن و اینکه وقتتون هم کمتر گرفته میشه ولی بازهم تاکید میکنم بعد خوب خوندن و تست کار کردن ببینید و فقط مباحثی که ضعف دارید اگر بعد از دیدن فیلم ها و مرور و تست پیشرفت نکردین اونوقت کلاس گزینه ی مناسبیه
    موفق باشید
    من دلم تنگ خودم گشته و بس...!

10. Top | #6
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    نمایش مشخصات
    منابع:
    سلام

خب طبیعی هست وقتی تست نزدید ترازتون این باشه.

من خودم خیلی مشکل داشتم و از قبل عید شروع کردم (یعنی قبلش جدی نبود یا بی نتیجه بود) یه مشاور خوب پیدا کردم. تلفنی و تلگرامی در تماسیم اولش برنامه روزانه داشتم از 6 ساعت شروع و الان 11 تا 12 ساعت می خونم. خدا رو شکر 90 درصد کل درس ها تموم شده و مباحث کمی باقی مونده. مثلا ادبیات،عربی، دینی، زبان، زیست، شیمی به طور کامل تموم شده با دوره کردن و ریاضی و فیزیک چند درس باقی مونده.الان تست های سراسری و آزمون جامع های سال های قبل رو می زنم. خلاصه خیلی راضی هستم. به نظرم مشاور خوب پیدا کن. خودش بهت با توجه به تراز و درصدت منبع معرفی می کنه. خواستی پ خ بده تا بیشتر راهنماییت کنم برای عمومی ها و شیمی.

اینم یادم رفت بگم هر شب باید گزارش کار بدم و یه برگه که برای برنامه هست رو پر کنم. خیلی پیگیره. وقتمم زیاد پر نیست. درصدام در آزمون ها معمولا اینا ست

ادبیات : 65

عربی : به 80 رسیدم یه جزوه بهم داد.

دینی : 70

زبان : 90 تا 95

زیست : 45
    کمه خودم می دونم.
    ریاضی : 75

فیزیک : 65

شیمی : 70
    ویرایش توسط sanaz1 : 28 فروردین 98 در ساعت 19:51

11. 1 نفر تشکر کرده است ... roxsana
  12. Top | #7
    نفر برتر کنکور

رشته تحصیلی
    پزشکی تهران
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    تهران
    استان
    تهران
    شهر
    تهران
    تشکر شده 257 بار در 82 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
    کلا کلاس رو بیخیال شو.اگه مجبور شدی فیلم ببیندیگه تو شیمی و ریاضی که معروف تر از اقاجانی و موئینی نداریم.من کلاس هر دو رفتم و بشدت پشیمونم فقط وقت تلف میکنن اخرشم نصف مباحث میمونه میگن خودتون بخونین تنها بلدن پول بگیرن پدر سوخته ها.همین اقاجانی 80 درصد فصل محلول و اسیدباز رو به من نگفت 2 تا از سخت ترین فصل های شیمیدوستم هم کلاس عربی واعظی میره و پشیمونه میگهرفقط با بچه ها چرت و پرت حرف میزنه درس نمیده و عقبیم.کلاس هم رفتی پیش این استاد معروفا نرو فقط پول میگیرن و از خودشون تعریف میکنن
    خیلی تیز و تند انتقاد کردین لذت بردم، منم چند تا نکته بگم!
    معروف بودن با خوب بودن زمین تا آسمون فرق داره، شاید حتی دقیقا برعکس باشن! برای خوب شدن دانش و تجربه و دلسوزی لازمه ولی برای معروف شدن تبلیغات زیاد و داشتن پول و پارتی! پس فکر نکنید چون معروف ها خوب نیستن (در حقیقت افتضاحن!) پس معلم خوب نداریم، ابدا نتیجه گیری درستی نیست. بچه ها خیلی پراکنده نکات درستی اشاره کردن مثل این که شما باید اول نیازتون رو ببینین بعد تصمیم بگیرین همینجوری تا ضعیف بودین سریع نگین کلاس خصوصی خارج از مدرسه لازم دارم.

13. Top | #8
    نفر برتر کنکور

رشته تحصیلی
    پزشکی تهران
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    تهران
    استان
    تهران
    شهر
    تهران
    تشکر شده 257 بار در 82 ارسال
    نمایش مشخصات
    منابع:
    در ادامه پست قبلم اینو هم بگم که خود من دوستان و همکارهایی رو میشناسم که تونستن بچه ها رو از درصدهای زیر 10 به بالای 80 برسونن و از نزدیک دیدم چقدر کارشون خوب و باکیفیته و فقط هدردادن پول و وقت نیست. حتی بعضی کلاس های آنلاین و به قول شما دی وی دی و... ها از معلم های کمتر شناخته شده میتونه از صد تا کلاس معلم های معروفی که تو تلویزیون و همه جا تبلیغشون رو میبینین مفیدتر باشه

14. 1 نفر تشکر کرده است ... fatemehp1381
  15. Top | #9
    کاربر فعال

Maghror
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نام دانشگاه
    انشالله تهران
    تشکر شده 420 بار در 261 ارسال
    نمایش مشخصات
    منابع:
    ببین واضح بگم نتیجه ای که باکلنجاررفتن باتستامیگیری خیلی بهترازنتایجی هستش که توبهترین کلاساممکنه بگیری.
    وقتتوذخیره کن چون بارفتن کلاس هم انرژی ت ازدست میره هم وقتت وهم هزینت.
    نظرمن اینه ولی بازم خوددانی.
    همه ی پیشرفت هاخارج ازمحدوده آسایش شمااتفاق می افتند.
    بی سروصداتلاش کن نتیجه خودش صدامیکنه.

16. Top | #10
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 102 بار در 67 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام بنظرم بهتره کلاسینو یا نت استاد استفاده کنی چون انلاینه و با امکان پرسش و پاسخش که داره واقعا چیزی کمتر از کلاس حضوری نداره

17. 1 نفر تشکر کرده است ... roxsana
  18. Top | #11
    کاربر برتر سال
    کاربر حرفه ای

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی دزفول
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    تشکر شده 13,385 بار در 3,894 ارسال
    نمایش مشخصات
    راستش نظر من اینه که نرید ترجیحا. اینکه همه رو برید که اشتباه محضه! حالا بحث رو میذاریم سر اینکه 2 3 درس رو برید.
    سوای از اینکه خیلی شلوغن و 99 درصد ارزش کنکوری ندارن, یه بحث دیگه هم هس.
    ببینین من تو خونه بشینم و تازه استارت زده باشم و همش تلقین کنم که بلد نیستم! اینجور بعدش میگم من نمیفهمم اینو و باید برم کلاس کنکور(منظورم یکی از شرایط کلی هستش, نمیگم شما اینید. صرفا یک مثال میزنم).
    خب این از بیخ و بن اشتباهه. اومدیم و اون درس اصلا نقطه قوت شما بود.
    پس شما اقلا باید 1 ماه بخونین. بدون تلقین و اینا. واقعا باید واسه اون درس ها تلاش کنین.
    اگه دیدید هیچچچ جوره راه نداره اون موقع برید. موردی نیس.
    برای کانال مشاوره ام پیام بدید بهم. واستون لینک رو میفرستم. مشاوره خصوصی هم هست!
    تاپیک‌ پرسش و پاسخ:
    http://forum.konkur.in/thread68554.html
    مصاحبه کنکور:
    http://forum.konkur.in/thread64595.html
    آموزش جمع بندی:
    http://forum.konkur.in/thread66938.html
    #شروع_صفر:
    http://forum.konkur.in/thread65659.html
    مصاحبه فروم:
    http://forum.konkur.in/thread63026.html

19. Top | #12
    کاربر انجمن

تشکر شده 173 بار در 69 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1 نمایش پست ها
    سلام

خب طبیعی هست وقتی تست نزدید ترازتون این باشه.

من خودم خیلی مشکل داشتم و از قبل عید شروع کردم (یعنی قبلش جدی نبود یا بی نتیجه بود) یه مشاور خوب پیدا کردم. تلفنی و تلگرامی در تماسیم اولش برنامه روزانه داشتم از 6 ساعت شروع و الان 11 تا 12 ساعت می خونم. خدا رو شکر 90 درصد کل درس ها تموم شده و مباحث کمی باقی مونده. مثلا ادبیات،عربی، دینی، زبان، زیست، شیمی به طور کامل تموم شده با دوره کردن و ریاضی و فیزیک چند درس باقی مونده.الان تست های سراسری و آزمون جامع های سال های قبل رو می زنم. خلاصه خیلی راضی هستم. به نظرم مشاور خوب پیدا کن. خودش بهت با توجه به تراز و درصدت منبع معرفی می کنه. خواستی پ خ بده تا بیشتر راهنماییت کنم برای عمومی ها و شیمی.

اینم یادم رفت بگم هر شب باید گزارش کار بدم و یه برگه که برای برنامه هست رو پر کنم. خیلی پیگیره. وقتمم زیاد پر نیست. درصدام در آزمون ها معمولا اینا ست

ادبیات : 65

عربی : به 80 رسیدم یه جزوه بهم داد.

دینی : 70

زبان : 90 تا 95

زیست : 45
    کمه خودم می دونم.
    ریاضی : 75

فیزیک : 65

شیمی : 70
    دلفینام که پرواز میکنن مام که بچه توام مشاور نیستی

20. 2 نفر تشکر کرده اند ... invinciblegirl, roxsana
  21. Top | #13
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
    در ادامه پست قبلم اینو هم بگم که خود من دوستان و همکارهایی رو میشناسم که تونستن بچه ها رو از درصدهای زیر 10 به بالای 80 برسونن و از نزدیک دیدم چقدر کارشون خوب و باکیفیته و فقط هدردادن پول و وقت نیست. حتی بعضی کلاس های آنلاین و به قول شما دی وی دی و... ها از معلم های کمتر شناخته شده میتونه از صد تا کلاس معلم های معروفی که تو تلویزیون و همه جا تبلیغشون رو میبینین مفیدتر باشه
    من منظورم دی وی دی نبود.
    ما اهواز هستیم و مثلا فیزیک:نادری نژاد و شیمی : مرادی و عربی فلاح و..هستن.راستش تا الان من یادم نیست که این موسسه ای که این افراد رو برای تدریس اورده تبلیغ کرده باشه..نکته ایی که هست.من و قتی کتاب می خونم واقعا خسته می شم. و بعضی از قسمت ها اصلا پاسخنامه درس هایی مثل حسابان که همون دیفرانسیل است برام نا مفهوم است. و کلا اگر یک نفر دیگه برام تست رو حل کنه بهتر درک می کنم.به نظر من نمیشه برای همه گفت کلاس خوبه یا بده.
    ویرایش توسط SSalehi : 05 اردیبهشت 98 در ساعت 14:07

22. 1 نفر تشکر کرده است ... roxsana
  23. Top | #14
    کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
    در ادامه پست قبل... دبیر فیزیک ما واقعا دبیر خوبی هست. تیزهوشان هم تدریس می کنند. درسنامه خوب و کاملی داره.اما واقها با اطلاعاتی که از ایشون دارم اصلا نمیشه تست های گاج رو حل کرد. پس من این اطلاعات رو باید از کجا بدست بیارم؟.یعنی کلاس ها فقط همین درسنامه های شبیه به گاج و خیلی سبز میدن؟
    یک نکته هم که هست. یکی از دوستانم که در مدرسه خودم هست اما رشته تجربی داره معدلش از من کمتر هست. خیلی هم کمتر اما تراز قلم چی۷۰۰۰ نظرتون درباره این چیه
    ویرایش توسط SSalehi : 05 اردیبهشت 98 در ساعت 16:33

24. Top | #15
    کاربر اخراجی

مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 136 بار در 90 ارسال
    نمایش مشخصات
    در ادامه پست قبل... دبیر فیزیک ما واقعا دبیر خوبی هست. تیزهوشان هم تدریس می کنند. درسنامه خوب و کاملی داره.اما واقها با اطلاعاتی که از ایشون دارم اصلا نمیشه تست های گاج رو حل کرد. پس من این اطلاعات رو باید از کجا بدست بیارم؟.یعنی کلاس ها فقط همین درسنامه های شبیه به گاج و خیلی سبز میدن؟
    فیزیک کامران البته کاملش اکثر تیپ تست ها رو حل میکنه ولی خب بازم خودت باید تست بزنی و گرنه فایده ای نداره دبیرا فقط یه راهنما هستن اونا که سر جلسه جای ما سوال حل نمیکنن بدون دبیر هم باید کتابات درسنانه هاشون خوب باشه

25. 1 نفر تشکر کرده است ... SSalehi

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)