خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا این موضوع حقیقیت داره ؟ *سردگمی*

با سلام وقت بخیر . این سری دیگه سوال درسی ندارم . ممنون میشم یه چند لحظه وقت بزارین و حرفامو گوش بدین .
      بنده ورودی سال 99 هستم و هدفمم یک رشته تاپ در یکی از دانشگاه های خوب ایرانه #شهید_بهشتی و میشه گفت براش تلاشمو دارم میکنم .
      مشکل من از اونجایی شروع شد که یکی از دبیرانمون ( که دبیر بنامی هم هست) گفت از الان برای رشته تاپ و رتبه ی خوب دیره .. حالا میگین چرا ؟ دلیلشم اینه که خیلی ها که هم سن و هم دوره ای های شما درسا رو پیش پیش خوندن و جلوترن و اکثرا کسایی که در آزمونا رتبه میارن از همین بچه هان ... چرا بخش اعظم ورودی دانشگاه هارو فارغ التحصیلها میگیرن تا دانش اموزا چون اون تو سالهای قبل درسشونو خوندن و اون سال دارن تستشو میزنن و چیزی جدیدی برای خوندن ندارن . با این حرفا کمی تو ذوق بنده خورد و گرخیدم
      خلاصه کلام اینکه منظور ایشون این بود از الان بشینین جلوجلو درسارو بخونین و لازمه ی بستن پایه به صورت خیلی عالی اینه که شما درسای 12هم رو خونده باشی که با خیال راخت بدون استرس دهم و یازدهم رو ببندی ... رقبای شما خیلی سرسختن و قراره بترکونن هرکی هم رتبه ی خوب اورده کنکور همین کارو کرده و تاکید بر این دارن که این نظام آموزشی رو نمیشه با نظام قدیم باهاش برخورد کرد و باهم مقایسه شون کرد
      حالا بنظر شما با حرف استاد پیش برم یا با برنامه خودم که قراره تابستون فقط رو پایه تمرکز کنم ودرکنارش عمومی 12هم رو بخونم ؟
      با تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط بگم ک رتبه برتر ها یعنی زیر 1000.......اکثریتش رو دانش آموزا تشکیل میدن نه فارغ التحصیل ها

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      فقط بگم ک رتبه برتر ها یعنی زیر 1000.......اکثریتش رو دانش آموزا تشکیل میدن نه فارغ التحصیل ها
      بله میدونم منم نظرم همینه ... دبیرمون اونطوری میگن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SBMU lover نمایش پست ها
      بله میدونم منم نظرم همینه ... دبیرمون اونطوری میگن
      نظریت دبیرتون محترم اما نادرسته
      ورودی فارغ التحصیلا بیشتره از نظر کمیت بخاطر رشته های دره پیت ک خیلی هاشون دیگ تحمل پشت کنکور موندن ندارن
      اما از نظر کیفیت رشته های خوب بیشتر دانش آموزا قبول میشن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اتفاقا دبیرتون برعکس گفته.سال 98 فارغ التحصیلا بیشتر قبول میشن البته رتبه های تاپ که اکثرا دانش اموزان ولی رتبه های 500 تا هزار امسال بیشتر پشت کنکورین.مطمین باشید.از سال 99 دانش اموزا بیشتر میشن.
      ?

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته بنده بیشتر مشکلم با اون پیشخونیه بود ... اینکه هرکی رتبه ی خوب میاره حتما درسارو زودتر تموم کرده و تو طول سال فقط تست میزنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دارلین
      نه به نظام قدیمه نه جدید
      هیچ نظر کلی ایم نمیتونی بدی که رتبه برترا واسه کدوم نظامه
      همش بر میگرده به اینکه خودت چقد بخونی
      این حرف استادتون یخورده عجولانه بوده
      ولی این که میگن 12 امم بخونین من موافقم
      عمومیاش که هیچی از اختصاصیام بتونی خوب خوب چنتایی رو ببندی واقعا تو فهم پایه کمکت میکنه
      مکمل هم میشن...هرچی بیشتر بخونی بهتره
      حداقل این تجربه شخصیه منه

گود لاک ^^
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اشتباهه باید سهمیه داشته باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استادتون عرض کردن که نظام جدید سخت تره؟واسه همین باید تا مهر درسارو ببندی برای طول سال فقط تست بزنی؟ یا کلا هرکس قبول شده حتی 2 3سال قبل اینکارو کرده؟ اره قبول دارم برای رتبه های زیر 100منطقه کشور صدق میکنه اما خیلیاا خیلیااا بودن 8 9 10 12ماه خوندن موفق شدن پس این افراد چی؟
      از دید من جو داده درس بخونید
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​یه چیزی بهت بگم نمونه شخودم ک پشت کنکوریم ولاه قسم تاحالا نشده 6ماه بکوب روزی 10ساعت بخونم...پس فارغ تموم این حرفا تو 10ماهم بکوب بخونی رتبه خوب میاری این داستان هارو زیاد جدی نگیر
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا لطفا لطفا فقط با تمرکز درستون رو بخونید ، اصولی تلاش کنید ، هر روز خوب باشید ، تا در نهایت نتیجه بگیرید ، نظر دبیرتون محترمه اما یک نظر رو نمیشه به همه ی افراد تعمیم داد ؛ شما تا کنکور 99 فرصت زیادی دارید بنابراین هم میرسید به خوبی پایه رو جمع کنید هم پیش رو ؛ ازین بابت نگرانی وجود نداره و البته سعی کنید درسا رو زنجیره وار بخونید یعنی اول پیش نیازها رو مطالعه کنید . موفق باشید.
      stars can't shine without darkness

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید ولی ایناهمش حرفای بوچ یه عده ان.
      برای موفقیت لازم نیست همه تاییدت کنن اتفاقن باید ازخیلیا حرفای ناامیدکننده بشنوی تا به عکس حرف اوناهم فک کنی.
      بنده هم ورودی99هستم.ونظرم اینه توکه داری درس میخونی فرق نداره1011یاحتی12رومیخونی مهم باکیفیت خوندن وتست زدنه.
      از99درصدوازدهمی هایی که کنکوری98ان ببرسی میگن بهترین راه بستن بایه س طوری که باکمترین مرورتوطول سال همه چیزیادت بیادوگرنه بایه میشه وبال گردنت واونوقت هست که دردسراشروع میشه.
      موفق باشی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته به نظرم وقت هست بابرنامه قلمچی 12روهم بیشخوانی کنی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      والله مهم خوندنه
      فقط خوندن درست و حسابی و با برنامه
      منطقیشم همینه که دوستمون گفت اول پایه بعد دوازدهم
      دیگه اینا همه ش حرفای حدسی و اینجور چیزان دیگه ...
      هیچ چیزی از الان مشخص نیست
      جز اینکه تنها کسایی که خوب درس میخونن
      همونان که رتبه های تاپ و رشته های تاپ رو ازآن خودشون می کنند
      فقط بخونید و به هرچی حرف ناامید کننده است پوزخند بزیند
      این شما هستید که خودتون را میسازید نه حرف و حدیثای دورو وریا

در پایان خواهشا به هیشکی برنخوره
      خدای ناخواسته قصد بی احترامی که هیچ
      حتی قصد کم احترامی هم، به هیشکی ندارم

موفق و مؤید باشید
      ویرایش توسط rezarezaet : 26 فروردین 1398 در ساعت 23:42

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از همتون ، خیلی کمک کننده بود حرفاتون واقعا
      حرفای امروز معلمم منو خیلی گیج کرده بود .
      سپاس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن