خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SBMU lover نمایش پست ها
      با سلام وقت بخیر . این سری دیگه سوال درسی ندارم . ممنون میشم یه چند لحظه وقت بزارین و حرفامو گوش بدین .
      بنده ورودی سال 99 هستم و هدفمم یک رشته تاپ در یکی از دانشگاه های خوب ایرانه #شهید_بهشتی و میشه گفت براش تلاشمو دارم میکنم .
      مشکل من از اونجایی شروع شد که یکی از دبیرانمون ( که دبیر بنامی هم هست) گفت از الان برای رشته تاپ و رتبه ی خوب دیره .. حالا میگین چرا ؟ دلیلشم اینه که خیلی ها که هم سن و هم دوره ای های شما درسا رو پیش پیش خوندن و جلوترن و اکثرا کسایی که در آزمونا رتبه میارن از همین بچه هان ... چرا بخش اعظم ورودی دانشگاه هارو فارغ التحصیلها میگیرن تا دانش اموزا چون اون تو سالهای قبل درسشونو خوندن و اون سال دارن تستشو میزنن و چیزی جدیدی برای خوندن ندارن . با این حرفا کمی تو ذوق بنده خورد و گرخیدم
      خلاصه کلام اینکه منظور ایشون این بود از الان بشینین جلوجلو درسارو بخونین و لازمه ی بستن پایه به صورت خیلی عالی اینه که شما درسای 12هم رو خونده باشی که با خیال راخت بدون استرس دهم و یازدهم رو ببندی ... رقبای شما خیلی سرسختن و قراره بترکونن هرکی هم رتبه ی خوب اورده کنکور همین کارو کرده و تاکید بر این دارن که این نظام آموزشی رو نمیشه با نظام قدیم باهاش برخورد کرد و باهم مقایسه شون کرد
      حالا بنظر شما با حرف استاد پیش برم یا با برنامه خودم که قراره تابستون فقط رو پایه تمرکز کنم ودرکنارش عمومی 12هم رو بخونم ؟
      با تشکر
      اره خییییییییییییییلییییییی دیییییییره ادم باید تو شکم مادر برا کنکور بخونه چون رقبا خیلی خفنن قبل متولد شدن دو سه دوری زدن همه تست و کتابای بازار رو

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جم کنید این مسخره بازیو ادم از یه روز بعدشم خبر نداره نمونش همین سیل زد نابودمون کرد.....

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عزیزم به خزعبلات اهمیتی نده.من زخم‌خوردم خودم
      کاش اوموقع انجمن بود(منظورم پارسال) نداشتم انجمن و دقیقا جایی که الان هستی بودم و یه چیزی تو این مایه ها سوال میکردم و از بقیه جواب میگرفتم ...تجربه من که واقعا ارزشمنده(بی شوخی)پایتو ببند دوازدهم و از مهزم شروع کنی دیر نیس این پایس که اگه نبندی میشه خوره روحت!منم بابت گوش دادن به حرفای یکسری که هیییییچی حالیشون نیست از کنکور مجبورم بمونم یکسال
      یه معلم داشتیم که از تیر ۹۷ یادمه دقیقا کنکور ۹۷ بود روز قبلش برگشت به ما گفت از الان میخواید بخونید؟؟؟؟دیره!!!!!!وای وای من واقعا ناامید شدم و کلا بیخیال و روزامو گذروندم بی هدف هدف که داشتم ولی خودمو کوچیک میدیدم دربرابرش!خلاصه که این چرتوپرترا بنداز دور که همیشه ادم های کوچیک هستن در هر مقطعی و به خودت ایمان بیار.با هر سطحی که الان هستی .مهم نیست اصلا.پایت چجوره!اگه خوب بخونی باور کن زیر ۲۰۰۰ و حداقل خیلیل راحت میتونی بیاری(مثلا پایه صفر در نظر گرفتمت)خلاصه که فقط حرفای مثبت گوش کن*.*موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پایه رو جمع کن بعد بشین با خیال راحت وقتت رو بزار واسه پیش!!!
      بعدشم مهم نی چن سالته کجایی کاری، فارغ تحصیلی، دانش اموزی، دانشجوی انصرافی، هرچیزی...
      مهم اینه یه سال پیوسته درس بخونی هر وقت از درسا خسته شدی پامیشی نیم ساعت استراحت میکنی به خودت میگی یه ساله... تموم میشه، هرساعتی که تلف کنم باعث میشه ده بیست نفر ازم جلو بزنن
      پس نباید استپ بزنی...
      موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دلیل اینکه پشت کنکوریا خیلی هاشون تو سال بعد پیشرفت ندارن

یکی اینه خیلیاشون کلا فقط اسم کنکورو ب یدک میکشن و هیچی بارشون نیس

اون تعداد هم گ رتبشون خوب بود و برای زیر هزار میخوان بخونن

خیلی ب خودشون مغرورن و فک میکنن دیگ جلون

در حالی ک دو سه ماه درس نخونی خیلی از مباحث فراموش میشه

کنکور تشریحی نیس ک هر چی یادت بود بنویسی و نمره بیاری

باید نکته ب نکته رو بلدی باشی تا تستو بزنی پس اشراف کامل میخواد

فارغ التحصیلی ک بخواد پشت کنکور بمونه جدا از درس خوندن باید ب خیلی چیزا غلبه کنه
      ب خستگی
      ب غرور کاذبش
      ب نتیجه ای ک ازش راضی نبوده
      و ....

کلا کار یک فارغ التحصیل خیلی از یک دانش اموز سخت تر

با اینکه وقت ازاد بیشتری داره

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن