خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 161
    1. Top | #121
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir-javadi نمایش پست ها
      سلام دکتر یه سوال دارم خدمتتون.
      به نظر شما یه نفر با استعداد متوسط (نه نابغه و نه خیلی داغون) که تا حالا تستی نخونده بخواد از تابستون سال کنکور بخونه و درست هم بخونه حداکثر چه رتبه ای می تونه بیاره؟؟؟آخه خیلی ار رتبه برترها یا از سال های پایه درس خوندن یا یه سال پشت کنکور موندن .
      ممنون می شم اگه جواب بدید .
      درست میگین اکثر رتبه برتر ها از پایه خوندن ولی اینطور نیست که همه این کارو کرده باشن و من خیلی هاشون رو میشناسم که از سال کنکور بطور جوی شروع کردن . اگه یه کَی به قول شما با استعداد متوسط از تابستون شروع کنه به میزان کافی و از اون مهم تر باکیفیت خوب و برنامه‌ی خوب درس بخونه قطعا میتونه به رتبه های عالی در حد دورقمی هم فکر کنه. اصلا نشدنی نیست به هیچ وجه.

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      خوبه اینو بقیه بچه ها هم بخونن تا هر ۱۲ ساعت گله نکنن چرا پاسخ نمیدم! البته اواخر استیجری هستم نه اینترنی
      روزی چندساعت درس میخوندین؟
      میدونم کمکی ب من نمیکنه ولی کنجکاو شدم

3. Top | #123
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      روزی چندساعت درس میخوندین؟
      میدونم کمکی ب من نمیکنه ولی کنجکاو شدم
      سال سوم یا همون یازدهم جدیدی ها هفته ای 30 ساعت سال کنکورم هم هفته ای 40 ساعت

4. Top | #124
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      چقدر در زدن دکمه تشکر و امتیاز دادن خساست به خرج میدید

5. Top | #125
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام 99 نظام قدیمم، آزمون فعلا نمیدم.
      برای مرور های کوتاه مدتمون باید چطور عمل کنیم؟

مثلا من تست فرد هارو از شنبه تا5ش میزنم، جمعه از زوجا فقط اونایی میزنم ک آخرشون 2 هستش، تا کل مباحثی ک طی هفته خوندم مرور شه، بقیه تستای زوج رو هم ماه بعد دوماه بعد، 3 ماه بعد میزنم
      روشم درسته؟؟؟؟؟

6. Top | #126
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      روزی یکبار میشه دکمه رو زد برا هر فرد

7. Top | #127
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی مشاوره بدین ب من
      بیاین اکانتمو بدم ب شما

امتیاز بالا
      تشکر بالا
      خلاصه بالاس

( جهت مزاح )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #128
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در مورد راهنماییتون درباره آقای سینا تهرانی خیلی ممنون .. فقط 2 تا سوال :
      1. شما از تعرفه ها و قیمت های اخیرشون خبردارید ؟
      2.چرا فکر می کنید برای بچه های زیر 6000 مناسب هستن ؟ اصن این یعنی چی ؟ یعنی منجر به پیشرفت خیلی خوبی میشن واسه این بچه ها؟ یعنی فکر می کنید می تونن برسونن بچه هارو به ترازای حدود 7000 و اینا ؟
      و یه سوال دیگه .. شما خودتون در بازه ی 2 هفته ای قبل از ازمون چطور برنامه ریزی می کردین ؟ چه کار شاخص و ویژه ای انجام میدادین که فکر میکنید سهم بزرگی توی موفقیت هاتون در آزمونا داشت ؟ اگه ممکنه با جزئیات بگید که کلا شیوه برنامه ریزیتون چطور بود.. ممنون
      ویرایش توسط liaa : 05 اردیبهشت 1398 در ساعت 09:25

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه اخطار بهت دادم تا به کسی که 7سال ازت بزرگتره وازقدیمی های انجمنه اخطار ندی.دنبال ممبر جمع کردنی مشاورنما.
      ?

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقای دکتر ، یه سر به تلگرام میزنین ؟ ممنونم .
      stars can't shine without darkness

11. Top | #131
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      پیروز و تندرست باشید دوستان

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

مثلا من تست فرد هارو از شنبه تا5ش میزنم، جمعه از زوجا فقط اونایی میزنم ک آخرشون 2 هستش، تا کل مباحثی ک طی هفته خوندم مرور شه، بقیه تستای زوج رو هم ماه بعد دوماه بعد، 3 ماه بعد میزنم
      روشم درسته؟؟؟؟؟
      جواب نمی‌دید بزرگوار؟

13. Top | #133
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روشم درسته؟؟؟؟؟
      جواب نمی‌دید بزرگوار؟

14. Top | #134
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      من به احترام دوستانی که میخوان استفاده کنن و دغدغه های مهمی مثل درس ها و آینده شون رو دارم چیزی نمیگم فقط درخواستم اینه که لطفا عزیزانی که با این ایجاد مزاحمت ها در گفت و گو و همینطور بی‌احترامی هایی که میشه مختلف هستن یا گزارش کنن این تخلف رو یا امتیاز منفی بدن یا حالا هر مکانیسمی که داره من آشنا نیستم لطفا نشون بدن اعتراضشون رو. به های بی پایه و نامربوطی که به بنده زدن کاری ندارم ولی اگه قرار هست هر کسی که دانش و تجربه کمتری داره و در یک کلام تخصصی نداره توی یک زمینه ای بیاد و از همه بیشتر خودش رو صاحب نظر بدونه مشکل همه ما ایرانی هاست. مضاف بر این که این ها همه منحرف کردن تاپیک اصلی و روند پرسش و پاسخی هست که هدف من از فعالیت توی این انجمن بوده. اگه سایر دوستان هم مثل ایشون نظرشون اینه که این بحث ها مفید نبوده من ادامه نمیدم به فعالیتم. اگه هم نظرشون عکس این هست لطفا امتیاز این کاربر رو کم کنن یا هر واکنش مناسب دیگری که دوستان باتجربه تر انجمن بهتر بلدن. منظورم کاربر bbehzad هست.

15. Top | #135
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

جواب نمی‌دید بزرگوار؟
      سلام. من جوابتون رو فرستاده بودم مشکل از نت بوده یا چی بوده نیومده مثل این که نیومد جوابم.
      اگه منظورتون اینه که درسته که همه تست ها رو نزنید بله درسته هیچ اشکالی نداره خیلی هم خوبه. چون باید تست ها رو به حدی بزنید که از یادگیریتون راضی باشیو ببینید دیگه تست ها نکته جدید یا چالش جدیدی براتون ندارن و هیچ مشکلی با چند سوال پشت هم ندارید.
      اما جدا از این برای مرورتون یک راه خیلی خوب دیگه هم در کنار تست زدن و همراه با اون انجام بدید اونم این که قبل این که به سراغ کتاب درسی یا درسنامه و جزوه برید، خودتون هرچی از اون مبحث به ذهنتون میرسه نکات مهم و اصلیش رو بنویسید و توضیح بدید برای خودتون. این خیلی کمک میکنه که نکاتی که هنوز براتون خوب جا میفتاده رو شناسایی کنید. خلاقه کردن مطالب فصل و جدول کشیدن و طبقه بندی هم که همیشه خوبه. کلا هر چیزی “بنویسید” کار خوبیه! به شرطی که نوشتنتون تراوش ذهن خودتون باشه نه کپی کردن از یک جای دیگه ای مثلا یه کتاب یا جزوه ی دیگه. نوشته ها باید هم حاصل تفکر خودتون باشن هم به زبان خودتون و با جمله بندی خودتون

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن