خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayandrama نمایش پست ها
      سهمیه ماله کیه؟
      کم انرژی منفی بده
      این جوری رقیباتو نمیتونی از دور خارج کنی!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این حرفمو نقل و قول به کسی نمی کنم ولی اگه اشتباه نکنم اینجا ایرانه با مشکلات بسیار زیادش توی همه ی زمینه ها... چند سال سهمیه ها ایرادات زیادی داشته و هنوز هم حل نشده تازه امسال هم که میخوان دو نظام رو باهم بسنجن و سازمان سنجش هم که تازه سال اولشه که میخواد دو نوع سوال طرح کنه پس به احتمال زیاد گند میزنه چون همین سهمیه 25 درصدی و... چندساله از رووش می گذره ولی هنوز نتونستن کاری براش بکنه بعدش هم سنجش انقدر ضعیف عمل می کنه که نتونسه حتی کنکور رو 1 ماه عقب بندازه بعد چجوری میخواد دو نظام با جمعیت زیاد اونم نه فقط نه یه رشته رو با هم بسنجه. نظر شخصیم این که امسال فقط عنوان تاپیک (سر جلسه کنکور) مثل سال های دیگه اس ولی از بعد سر جلسه کنکور به بعد همه چی تغییر می کنه.
      با اون اخرش خیلی حال کردم قشنگ بود
      - قواعد بازی اینه ، میتونی تغییرشون بدی ؟
      - نه
      - پس خفه شو و بازی کن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بزرگترین اشتباهی که میتونید بکنید اینه که جوابا رو در دفترچه علامت بزنید و در اخر وارد پاسخ برگ کنید.از این کارای بچگانه نکنید که نتیجش میشه پشت کنکور موندن.

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      کم انرژی منفی بده
      واقعا!!!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      کم انرژی منفی بده
      گفتنه کلمه سهمیه انرژی منفیه؟ سهمیه ماله همه اس. واقعا اگه کسی بخواد با حرف من از دور خارج بشه خیلی آدم بدبختیه همون بهتر که کنکور نده در ضمن این یه حقیقته و قضیش ماله الان هم نیست.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      گفتنه کلمه سهمیه انرژی منفیه؟ سهمیه ماله همه اس. واقعا اگه کسی بخواد با حرف من از دور خارج بشه خیلی آدم بدبختیه همون بهتر که کنکور نده در ضمن این یه حقیقته و قضیش ماله الان هم نیست.
      میدونی بدبخت کسیه که رتبش پنج تا صفر جلوشه وفکر میکنه اگه سهمیه دارا نباشن
      پزشکی تهران ماله اونه ولی نمیدونه اگه ظرفتیا چهار برابر بشن ویه صفرم از جلوی رتبه این فرد بره کنار باز قبول نمی شه!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      الان فکر به سهمیه ها دردی رو دوا نمی کنه
      باید مثله چی خوند!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=lolipop;1460713]قبل کنکور موزیک مورد علاقتون رو گوش کنید یا نوشیدنی مورد علاقتونو صرف کنین...
      سعی کنین روز کنکور رو به چشم یه روز معمولی ببینید...
      به بقیه نیگا نکنین...
      خیلی به ساعتتون نیگا نکنین و درگیر کرنومتر و این حرفا نشین...
      از یه درس نپرین یه درس دیگه...
      خودتونو زود نبازین...!

اشتباهای پارسال من =)[/QUOTE]

پروفسور قبل کنکور موزیک مورد علاقتو گوش کنی ک تا 24 ساعت تو مغزت هی مرور میشه

اصلا موزیک گوش ندید مخصوصن موزیکای بندری (مثله اهنگه محض رضای دیگرون خودمو تو گل میپلکونوم)

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز منم دقیقا این مشکل رو داشتم ازمون سنجش اخر یک هفته به کنکور اهنگ زندگی محمد علیزاده رو گوشدادم ولی تا سر جلسه کنکور هم نتونستم بیرونش کنم راه حل چیه ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکیی از اشتباه های من این بود که توی دوران سه روز یکبار که توی خونه شبیه سازی میکردم و از خودم ازمون میگرفتیم انقدر همه چیووو برای خودم ایده ال میچیدم
      صندلیمم میزاشتم جلو کولر
      انواع اقسام خشکبار و تره بار و میوه بار و همچیی هم میزاشتم کنارم حواسمم گرم خوراکی ها میشد هی برنامه ریزی میکردم اول کدومو بخورم یا با کدوم درس چیرو بخورم که بیشتر بچسبه
      لباس روز کنکور هم نمیپوشیدم .ی شلوار و و تیشرت گشااد و راحت میپوشیدم
      اقا روز کنکور رفتم اخر کلاس افتاده بودم..هرچی هم مامانم برام گذاشته بود توی ایست بازرسی گرفتن و فقط ی اب و کیک دادن.
      انقدر هم کلاس ما گرم بود و کولر جواب نمیداد که پنجره هارو باز کردن همرو بازم گرم بود..ممن دیگه انقدر گرمم بود که مقنعمو دراوردم اولا دیگه ولی چون بازرس اومد باز سرم کردم
      خلاصه که این یکییییییی از اشتباه های مسخره پارسالم بود خودمو اسن سختی نمیدادم
      البته شاید برای بقیه شرایط اصلا مهم نباشه
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.e.e نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز منم دقیقا این مشکل رو داشتم ازمون سنجش اخر یک هفته به کنکور اهنگ زندگی محمد علیزاده رو گوشدادم ولی تا سر جلسه کنکور هم نتونستم بیرونش کنم راه حل چیه ؟
      گوش نده دیگه.من سر امتحانای تشریحی معمولی اهنگ سه ماه و پیس با ریتم خاص خودش میخونم!اینکه کنکوره-_-

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      یکیی از اشتباه های من این بود که توی دوران سه روز یکبار که توی خونه شبیه سازی میکردم و از خودم ازمون میگرفتیم انقدر همه چیووو برای خودم ایده ال میچیدم
      صندلیمم میزاشتم جلو کولر
      انواع اقسام خشکبار و تره بار و میوه بار و همچیی هم میزاشتم کنارم حواسمم گرم خوراکی ها میشد هی برنامه ریزی میکردم اول کدومو بخورم یا با کدوم درس چیرو بخورم که بیشتر بچسبه
      لباس روز کنکور هم نمیپوشیدم .ی شلوار و و تیشرت گشااد و راحت میپوشیدم
      اقا روز کنکور رفتم اخر کلاس افتاده بودم..هرچی هم مامانم برام گذاشته بود توی ایست بازرسی گرفتن و فقط ی اب و کیک دادن.
      انقدر هم کلاس ما گرم بود و کولر جواب نمیداد که پنجره هارو باز کردن همرو بازم گرم بود..ممن دیگه انقدر گرمم بود که مقنعمو دراوردم اولا دیگه ولی چون بازرس اومد باز سرم کردم
      خلاصه که این یکییییییی از اشتباه های مسخره پارسالم بود خودمو اسن سختی نمیدادم
      البته شاید برای بقیه شرایط اصلا مهم نباشه
      به نکته خوبی اشاره کردی.رتبه یک کنکور ۹۶ ام شرایط خیییلی واسه خودش سخت کرده بود ....

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=gonahkar;1461155]
      نقل قول نوشته اصلی توسط lolipop نمایش پست ها
      قبل کنکور موزیک مورد علاقتون رو گوش کنید یا نوشیدنی مورد علاقتونو صرف کنین...
      سعی کنین روز کنکور رو به چشم یه روز معمولی ببینید...
      به بقیه نیگا نکنین...
      خیلی به ساعتتون نیگا نکنین و درگیر کرنومتر و این حرفا نشین...
      از یه درس نپرین یه درس دیگه...
      خودتونو زود نبازین...!

اشتباهای پارسال من =)[/QUOTE]

پروفسور قبل کنکور موزیک مورد علاقتو گوش کنی ک تا 24 ساعت تو مغزت هی مرور میشه

اصلا موزیک گوش ندید مخصوصن موزیکای بندری (مثله اهنگه محض رضای دیگرون خودمو تو گل میپلکونوم)

دوست عزیز خیلیا با موزیک آرامش میگیرن!
      منم نگفتم نیم ساعت قبل کنکور!
      گفتم قبل کنکور...واسه آرامش جواب میده
      اونم نه هر موزیکی
      اینکه آرامش بگیری یا تو مغزت پلیش کنی به توانایی خودت مربوطه و قابل تعمیم نیست
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.e.e نمایش پست ها
      اگه گوش کردن به موزیک حالتو خوب میکنه و استرستو کم میکنه گوش بده ولی خیلی تکرارش نکن یا نرو تو عمقش
      همینجوری لایت پلی شه تاثیرش خیلیه
      !'Sei Bella Come Un Gol al 90

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روز قبل کنکور،
      حتما برید بیرون تا انرژی مصرف کنین وزود خوابتون ببره،
      وگرنه مثل من تا خود صبح بیخوابی میکشین.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن